Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 42 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazim KOYUNCU Posteri için bir öneri....

bencede zaten toplanan para fazla gelecektir 1 pankart yapiminada yeter bence büyükdev poster sabit ayriyeten bir pankart olabilir..

Nereden
    Trabzon

Trabzona, Avni-Aker e sabit olmasi gerekir. Avni Aker'in eski havasina kavusmasi açisindan da bu çok önemli. Deplasmana gerek yok bence...

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tabiki bu poster avni akere sabitlenmeli herkes onu görmeli

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BENCE HARIKA BIR FIKIR...AMA ICRAAT LAZIM

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

icraat çok yakinda gelio meraklanmayin. bmn yönetimi uyumuyo transfer bombalari en yakin zamanda patlayacak :P:P:P:P

INSALLAH BU SENE FARKLI OLACAK.

TS YÖNETIMIDE ÖYLE SÖYLÜYOR TRANSFERLER YAKINDA BITECEKMIS.

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkdaslar tamamda artik poster icraati baslamisi lazimmm yönetim baslasin artik az zaman kalacak

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence metin olarak su yazilmali,volkan konak 10 numarali formasiyla gömdük onu çikartmadik üzerinden dedimisti.
    bordo-mavi formanla rahat uyu,
    söz verdik,
    sampiyon olacagiz!

bunu gören futbolcularimizin arti motive olacagini düsünüyorum düsünsenize her avni akere çiktiklarinda o sözü hatirlayacaklar.

bordo-mavi formanla rahat uyu,
    söz verdik,
    sampiyon olacagiz!

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    YEDINCIYI BEKLIYORUZ

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede avni akerde sabitlensin diger illere daha ufak trubunde acilacak sekilde bi pankart daha yapilabilir...

Nereden
    Trabzon

Alıntı TS_ilverTS_wan Nickli Üyeden Alıntı

bunu gören futbolcularimizin arti motive olacagini düsünüyorum düsünsenize her avni akere çiktiklarinda o sözü hatirlayacaklar.

Amaç aracin önüne geçmesin arkadaslar. Çok hassas bir konu. Bizim asil amacimiz Kazim KOYUNCU gibi bir degerimizi unutmadigimizi , unutmayacagimizi ve sonsuza kadar sahip çikacagimizi göstermektir , futbolculari motive etmek degil. Ha futbolcular motive olur - olmaz orasi ayri konu. Biz TRABZONSPORLULUK RUHU nu yasatiyoruz sadece. Ayrica futbolculardan çok taraftarin kendine gelmesi-özüne dönmesi açisindan daha önemli bence. Birlik oldugumuzda neler yapabilecegimizin bir kaniti olacak bu saatten sonra yapilanlar...

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ii de mahir_kuzey kardes amaç dedigin Sevgili Kazim Koyuncuyu anmaksa onun anisina degerlerine karsi birseyler yapmaksa onun en çok istedigi seyi basarmak en güzeli olmaz mi. Bu takimin sampiyon olmasi sözümüzde durduk Kazim abi diyebilmemiz ve bu süreç islerken yine hedeflenen misyonu devam etirmemiz bu mu kötü olan amacin disina çikmak oluyor. Ben bizim hassasiyetimizi her maç fubolcularinda hissetmesini istedim sonuçta sampiyon olacak olan onlar, ben yillarca diliyor umuyorum biseyler yapiyorum ne degisiyorki.

Nereden
    Trabzon

Alıntı TS_ilverTS_wan Nickli Üyeden Alıntı
    ii de mahir_kuzey kardes amaç dedigin Sevgili Kazim Koyuncuyu anmaksa onun anisina degerlerine karsi birseyler yapmaksa onun en çok istedigi seyi basarmak en güzeli olmaz mi. Bu takimin sampiyon olmasi sözümüzde durduk Kazim abi diyebilmemiz ve bu süreç islerken yine hedeflenen misyonu devam etirmemiz bu mu kötü olan amacin disina çikmak oluyor. Ben bizim hassasiyetimizi her maç fubolcularinda hissetmesini istedim sonuçta sampiyon olacak olan onlar, ben yillarca diliyor umuyorum biseyler yapiyorum ne degisiyorki.

Ben sampiyon olmayalim, sözümüzde durmayalim demiyorum zaten. Elbet bunu istiyoruz. Ama o posteri avni akere'e asma amacimiz futbolculari etkilemek olmamali. Bu çok FAYDACI bir yaklasim olur. Dedigim gibi futbolcular etkilenir etkilenmez o bizim sorunumuz degil. Kimsenin vicdanina hükmedemeyiz. Ama daha bi yürekli oynarlar mi diye sorarsan, bizim futbolcularimiz delikanlidir merak etme ben hepsine güveniyorum. Önümüzdeki sezon son maç biter bitmez sampiyonluk kupamizi alip HOPA'ya gidecegiz hep beraber...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı

Amaç aracin önüne geçmesin arkadaslar. Çok hassas bir konu. Bizim asil amacimiz Kazim KOYUNCU gibi bir degerimizi unutmadigimizi , unutmayacagimizi ve sonsuza kadar sahip çikacagimizi göstermektir , futbolculari motive etmek degil. Ha futbolcular motive olur - olmaz orasi ayri konu. Biz TRABZONSPORLULUK RUHU nu yasatiyoruz sadece. Ayrica futbolculardan çok taraftarin kendine gelmesi-özüne dönmesi açisindan daha önemli bence. Birlik oldugumuzda neler yapabilecegimizin bir kaniti olacak bu saatten sonra yapilanlar...

+1 [img]smileys/smiley20.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı

+1 [img]smileys/smiley20.gif[/img]

+2

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

O veya bu sekilde en güzelbiçimde anilacaktir. Bundan kimsenin kuskusu yok

BMN Yönetiminin organizasyon düsüncesi nedir.Bilgisi olan varmi

Posterin deplasmanlari da gezmesi güzel fikir ancak hani olur ya basina birsey gelirse yolda izde o zaman yazik olur onun için en güzeli devamli Avni Aker'de asili durmasi. Böylelikle bizimle daha da özdeslesmis olur diye düsünüyorum. Ayrica bu poster organizasyonunda adi geçen ve maddi manevi her türlü destegini esirgemeyen bütün üyelerimizin yüregine saglik.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)