Sayfa 137 Toplam 137 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 87 127 135 136 137
Toplam 3415 adet sonuctan sayfa basi 3,401 ile 3,415 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 5.Hafta | İ.B.Belediye 1 - 6 Trabzonspor

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün 4'lü ortasahada zaman zaman sıkıntılar yaşadık. İbb, biraz akıllı olsa goller atabilirdi.. 3'e 2 cok yakalandı defansımız..

Nereden
    İstanbul

Alıntı furkan0561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizce 4-4-2 sisteminde kimler orta sahada oynamalı ben son kişiyi bulamadım gabriç-yattara-colman-?
    Selçuk ve Zafer'den biri bu 3'lünün arasına girer.Tjikuzu ve Ceyhun da zaman zaman şans bulurlar.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zannediyorum , burada kimse Colman'ın yapabildikleri üzerine bir şey söylemiyor .

Bu konuda en büyük sıkıntıyı doğuran çok iyi yönlerinin yanında gerçekten çok zayıf yönlerinin de var olması . Keşke topu oyuna bu kadar iyi sokmasa ama fizik gücü daha yüksek daha seri bir futbolcu olsaydı . Çünkü eksikleri zor maçlarda takıma vereceği katkıyı da sınırlıyor. Bu gelişimi yaratabilir mi ? 1 yıldır bekliyoruz işte , inşallah bu sezon istediğimiz düzeye gelir .

Türkiye liginin ve o ligde her yıl üst sıralarda yer bulan Trabzonspor'un belirli standartları olmalı . Ligin karakteristik özellikleri var , istikrar sağlamak isteyen futbolcunun bu özelliklere uyumlu nitelikleri olmalı . Colman şu haliyle Arjantin liginin orta-üst bir takımda ligin yıldızlarından biri olabilir . Ancak iş Türkiye ligine ve Trabzonspor'a geldiğinde rakibin en kötü ihtimal ile 5 orta saha oyuncusuyla sahaya çıktığına , fiziksel olarak güçlü oyuncularla oynandığına ve sıkça arkaya yaslanan kademeli derin savunma kurguları olduğuna dikkat etmek gerekir . Şahsen benim beklediğim , Colman'ın bu handikapları aşabilmesini sağlayacak savunma ve fizik gücü gelişimini sağlamasıdır . Bunu yaparkende takımı Yattara gibi , geçmişte Hüseyin gibi sınırlı taktik şablonlara mahkum etmemeli .

Colman'ın artık bir günü diğerini tutmalı , bunun için olması gereken belli . Bu konuda taraftarın serzenişi anormal karşılanmamalı .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı firidin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çarşı grubu ilgili takımın taraftarlarınca büyük '' saygı '' uyandıran bir grup . Hatta stadın büyük çoğunluğu ya bu grubun üyesi yada amblemini taşıyan ürünler giyiyor . Hatta bildiğim kadarıyla lisanslı ürünlerinde bile bu grubun adı var . Ben Gurbetçi Gençlerin Trabzonspor'u vizyonuyla temsil ettiğine inanmıyorum ve bende saygı uyandırmıyorlar . Stadın 10 da 1 i kadar bile değildiler ... Birçok maça gittiğim için çok net söyleyebilirim , kendi başlatmadıkları tezahuratlara bile katılmazlar . Üstelik sürekli grubun adını bağırırlar . Ben bu gruba neden katılayım ve neden onlarla beraber tezahurat yapmak zorundayım ? '' Emirlerine '' uymak zorundayım anlamadım ?

Benim uzaktan izlediğim kadarıyla olay şöyle gerçekleşti : 1.dak itibaren GG sol tarafından yer alan grup bilindik '' Lay Lay Lay oo Trabzon '' vb.bir tezahurat yapmaya kalkıştı ve GG ler tarafından susturulmaya çalışıldı . Susmayınca önce sözlü sataşmalar başladı grup '' sinmeyince '' arbede yaşandı ve adamlar '' tartaklandı . Son cümle insan psikolojisiyle açıklanamaz .. Adamları döv sonra dayak yemiş , tartaklanmış adamlar daha sonra niye bağırmadı de .. Allah bizi bildiği gibi yapsın ...

Not : Protestoya katıldım . Benim içinde olması gereken bir hamleydi .

Sayg ,
    kesinlikle katılıyorum..

10 numara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı firidin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Savunma dışında pozisyon itibariyle Colman'ın arkasında oynayan 2 futbolcunun hangisi '' canavar '' da onun olması bu kadar önemli anlaşılır gibi değil . Colman'ın pozisyon itibariyle kovalaması , aktif olarak takım savunmasını yardımcı olması , savunmadan aldığı topları hücuma taşıması ve oyun yönünü değiştirmesi gerekiyor . İ.B.B.maçında bunlardan hangisini yapmadı ? Veya Türkiye Liginde Colman'ın pozisyonunda oynayıp onun yapamadıklarını yapan hangi futbolcu var ? Yahu biri söylesinde o adamı özel olarak takip edeceğim inanın işin içinden çıkamıyorum ...
    Sayg ,
    sorunun cevabı içinde zaten!Colman 1 maç harikalar yaratır 2 maç ortada yok ve genellikle önemli maçlarda yok , colman istikrarsız! bunu kabüllenmek neden bu kadar zor ve asla bu takımın orta sahası olamaz olmamalı...
    poetricus

Eren Karaahmetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu maçta yediğimiz gole bir bakın , sonrasında Diyarbakırspor maçında Tazameta'dan yediğimiz golü aklınıza getirin.Birebir aynısı.
    Komik...

Sadece o değil ki. Isaac'den yediğimiz golü de getir aklına. Aynısı ama ters kanattan. Çok uyuz bi durum gerçekten her hafta aynı golün yenmesi. Ve o kadar rahat bi şekilde yiyoruz ki sadece dokunmak kalıyor içerdekine. Bir an önce beklerimizin arkasına atılan topların ardından içeride boş kaleye yenilen gol sıkıntısından kurtulmamız gerekiyor. Teknik heyete düşüyor bu görev de.
    -------BİZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

Eren Karaahmetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı firlama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4-Bana bizim son 3,5-4 sene de maç esnasında takıma değil de gruba bağırırken bi karemizi göster video vb. yollarla bende tükürdüğümü yalayayım senden özür dileyeyim.. Aksi takdirde gene yalancısın.. ha değilim diyosan bende dün 90 dakika senin fenerbahçe bağırdığını iddia ederim tribünde.. Almış başını gidiyo bi laf "sırf kendilerine bağırıyolar" diye lütfen yani harbiden yalan konuşmayalım.

Dünkü maçta oldukça bağırıldı Gurbetçi Gençler diye. Ancak benim için sıkıntı değil bu sadece düzeltmek istedim. Ama maçın ortasında öyle bağırılması da enteresan tabi
    -------BİZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Öğlen sıkıldım bu tribün davasından çıktım başlıktan, akşam bir daha geldik gene aynı kavga.

Yahu ben anlamıyorum kardeşim, nedir bu işin piri benim kavgası. Koskocaman 80.000 kişilik stadımı paylaşamadınız?

İlk haftaki Sivas maçında maçtan sonra atkıları açıp hep birlikte resim çektirelim dedik, pozu verdik resmi çektirdik önden (çılgınlardan biri) çıktı biri hadi bağırın zaten resim çektirmekten başka bir işe yaramıyorsunuz dedi. Şahsi olarak cevabımı verdim.

Bu nedir yahu, adam bitmiş maçın ardından bu tarz bir laf edecek, diğer bir grup bu işin piri benim diyecek.

Beyler ortada bir pasta yok, kimse kenarından nasiplenmeye çalışmasın. Ben Bmn dışında GG ler ile de organizasyona gittim, ne oldu nerem eksildi, nerem fazlalaştı. Belki yarın Trabzonlu Gençler ile tribünde olurum, bugün BMN de kafa patlatır düşüncemi söylerim. Adı sanı fark eder mi bu işin ?

Önemli olan Trabzonspor değil mi kardeşim.

Ne zaman anlayacağız bunu çok merak ediyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçla ilgili görüşleriniz varsa yazalım arkadaşlar. Sessizlik eylemi için başlık vardı ve konu kapandı.

Maçın haricindeki bütün mesajlar bu dakikadan itibaren silinecektir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

firidin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı 10 numara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorunun cevabı içinde zaten!Colman 1 maç harikalar yaratır 2 maç ortada yok ve genellikle önemli maçlarda yok , colman istikrarsız! bunu kabüllenmek neden bu kadar zor ve asla bu takımın orta sahası olamaz olmamalı...
    1 maç dahi olsa '' Harikalar '' yaratabildiği söyleyebildiğiniz futbolcunun '' asla '' bu takımın futbolcusu olamayacağını belirtiyorsunuz . Aslında sizin yazınızda gizli olumsuz düşüncelerinizin cevabı . Colman geçen sene bu takımın en çok beğenilen futbolcusu . Evet her hafta maçın en iyi adamı seçilmedi ama bunu '' genelde ''başardı . Ligin başı - ortası veya sonunda değil . Kötü oynadığı maçlarda oldu ama onun kadar iyi oynayan 2.bir futbolcu yoktu geçen sene Trabzonspor'da . Varsa görüşünüzü belirttin beraber fikir alışverişinde bulunalım ...

Akif Gür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şansımıza ibb'nin sakat ve cezalı oyuncuları bizim oturduğumuz locaya geldi..tum la maçın 30. dakikasında fotoğraf çektirdim...malum 4-0 ken durum baya üzgündü...çok fena makara yaptım nsumbu ve tum'la

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Anlaşılan bu konu uzadıkça uzayacak, maçın önüne geçmeye başladı.O yüzden bu maçla ilgili yorumlarınızı bir kenara bırakıp, önümüdeki Antalya maçı için konuşalım.

Bu arada Gurbetçi Gençler ile ilgili bir eleştirileriniz varsa, lütfen http://gurbetcigencler.net/ adresine girip görüşlerinizi bu adrese yazabilirsiniz.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

6 - 1 yenmişiz sayfalarca konuşulan konuya bak. Yazık yazık...
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)