Sayfa 184 Toplam 284 Sayfadan BirinciBirinci ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7089 adet sonuctan sayfa basi 4,576 ile 4,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Basketbol Takımı | Türkiye Basketbol Ligi 2014/15

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Abdülkadir Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi 93'lülerden gelecek vaat eden birileri yok mu?
    Bu liste, Avrupa çapında yapılan bir taramanın sonucu. 93'lüler arasında da iyi çocuklar var; ama "en iyiler" içinde gösterilmiyor.

Mesela Kerem Hotiç.

saffet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bigben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genç Yetenekler

1989: Doğuş BALBAY (PG)

1990: İlkan KARAMAN (PF/C) - Deniz KILIÇLI (PF/C) - Birkan BATUK (SG) - Melih MAHMUTOĞLU (PG/SG)

1991: Furkan ALDEMİR (PF/C) - Maxim Can MUTAF (PG/SG)

1992: Enes KANTER (PF/C) - Şafak EDGE (PG/SG) - Burak Yacan YÜKSEL (PF)

1994: Burak YILDIZLI (PF) - Tayfın ERÜLKÜ (SG) - Burak HACIİSMAİL (C)

1995: Kenan SİPAHİ (SG) - Metecan BİRSEN (PF) - MEHMET HORTOĞLU (SF)

*

Fiziksel gelişimlerinin yanı sıra pozisyonlarını da bulurlarsa gelecek nesiller sağlam.

(Pozisyondan kastım, Valentin Pastal'ın altyapıda dört oynarken profesyonel olunca 3'te de 4'te de oynayamaması. Ya da Barış Hersek'in yaşadıkları. Ersan'ın bu yaz bile pozisyonunun tartışılması. Cenk'in draft olurken PG potansiyeli ama şimdi SF'de güçsüz SG'de ağır kalması... vs.)
    usta bu uşaklar ts nin altyapısımı
    Sadece Trabzonspor !

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı saffet61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta bu uşaklar ts nin altyapısımı
    Yok abi. Birkan bir ara bizde oynadı fakat ayrıldı.

saffet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Abdülkadir Kılıç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok abi. Birkan bir ara bizde oynadı fakat ayrıldı.
    boşuna heyecanlandım desene o zaman
    Sadece Trabzonspor !

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dış cephe ve iç boyamayı yapacağız.

Yeni zemin, skorbord ve potalar gelecek. Çünkü o zemin, skorbord ve potalarla ne ligde ne de uluslararası maçlarımızı oynayamazdık.

Işıklandırması yapılacak.

Elektronik turnikeler konucak.

Seyirci tribünlerinin yarısı sinema koltuğu gibi olacak. Diğer yarısı da normal olacak. Sinema koltuğu gibi olan kısımları kombine olarak satacağız.

Bütün ofisler ve soyunma odaları büyüyecek, modern bir hale getirilecek.

Doping ve basın odası tahsis edilecek. Ofis ve odalardaki klima sistemi yenilecek.

Salon 3-5 sene içerisinde yıkılacaktır. O durumda zemin, skorbord, pota ve koltukları söküp götürebiliyoruz. Ancak iç havalandırma sistemi taşınamadığı için bunu yapmaktan vazgeçtik.

19 Mayıs Spor Salonu'ndaki değişikliklere ilişkin Doğan Hakyemez'in açıklamaları bu şekildeydi.

İsmail Alkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dış cephe ve iç boyamayı yapacağız. OK

Yeni zemin, skorbord ve potalar gelecek. Çünkü o zemin, skorbord ve potalarla ne ligde ne de uluslararası maçlarımızı oynayamazdık. Zemin hariç OK (Zemin eskisi kullanılacak, silinip cila yapılıyor)

Işıklandırması yapılacak. OK

Elektronik turnikeler konucak. Halen yok

Seyirci tribünlerinin yarısı sinema koltuğu gibi olacak. Diğer yarısı da normal olacak. Sinema koltuğu gibi olan kısımları kombine olarak satacağız. Koltuk düzenlerinde sıkıntı var, sökülüp yeniden yapılacak.

Bütün ofisler ve soyunma odaları büyüyecek, modern bir hale getirilecek. OK

Doping ve basın odası tahsis edilecek. Ofis ve odalardaki klima sistemi yenilecek. OK

Salon 3-5 sene içerisinde yıkılacaktır. O durumda zemin, skorbord, pota ve koltukları söküp götürebiliyoruz. Ancak iç havalandırma sistemi taşınamadığı için bunu yapmaktan vazgeçtik.

19 Mayıs Spor Salonu'ndaki değişikliklere ilişkin Doğan Hakyemez'in açıklamaları bu şekildeydi.
    Son ağaç kesildiğinde,
    Son nehir kirlendiğinde,
    Son balık avlandığında, İşte O zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız...

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı iLKeR_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulüpten aldığımız bilgilere göre ;
    Kombine biletler sadece Şeref tribünü tarafından satılacaktır. (Bench'in arkası)
    Karşı tribün için kombine satışı olmayıp sadece maç başı bilet satışı olacaktır.

Şeref tribününden satılacak Kombine biletlerin fiyatları ise 500 TL ve 1000 TL olacaktır

Tribünün en arkasındaki 2 sıra koltuk ile , sol ve sağ köşelerden içeriye doğru 3 sırası 500 TL,
    İç kısımlarında kalan koltuklar ise 1000 TL olarak satışa sunulmuştur.

Kombineler Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinden temin edilecektir.
    Kulüpte Kombine Satışından sorumlu çalışan '' Melike Savaş '' ile görüşmeniz gereklidir.
    Bilgi için: 0462 325 09 67
    Teşekkürler

Kaynak:Facebook Trabzonspor Basketbol Takımı (resmi sayfa değil)
    Birebir karşılaştırma yapmak doğru olmayabilir, sadece fikir vermesi için şu habere bakalım:

BJK Cola Turka 2010-11 Sezonluk Kart Fiyatları

Cola Turka Spor Salonu

Tribün (genel): 150 TL
    Yedek sırası arkası VIP Tribün: 500 TL
    Protokol: 700 TL

Gs Cafe crown 2010-11 Sezonluk Kart Fiyatları: (Gs Medical PArk Bayan Takımı maçları dahil)

Abdi İpekçi Spor Salonu

Üst kat-orta: 100 TL

Alt kat orta-yan ve köşe: 150 TL

Saha kenarı ve yedek sırası yanları: 300 TL

*

İstanbul'daki takımların fiyat politikası ortada, bizim fiyatlandırmamız (hem de salonumuz daha küçük) neden/nasıl 500-1000 TL şeklinde, anlamak güç...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Pilot takımımız KTÜ'nün yer alacağı Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'ne bu sezon toğlam 72 takım katılacak. 2 takım TB2L'ye yükselecek.

Yöremiz şehirlerinden Giresun lige 3 takım gönderiyor: Bulancak Karadeniz, Giresun İl Özel İdare, Yeşil Güresun Belediye

Samsun'dan DSİ, Tokat'tan Zilespor, Erzurum'dan DSİ, Erzincan'dan Yıldırımspor, Sinop'tan Gençlikspor...

Ayrıca bu sene lige KKTC'den de bir ekip katılacak.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

güzel KKTC den bir takımında katılması güzel

bench - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu liste, Avrupa çapında yapılan bir taramanın sonucu. 93'lüler arasında da iyi çocuklar var; ama "en iyiler" içinde gösterilmiyor.

Mesela Kerem Hotiç.
    liste ve emeğiniz için elinize sağlık.
    fenerbahçe kadrosundaki berkay candan 92 değil 93 doğumludur ve kanımca kendi yaş grubunda en kaliteli oyuncudur onun peşine de yine fener'den erbil eroğlu gelir,kerem hotiç'te fena oyuncu değildir ama yine kanımca 94 lü burakcan yıldızlı ve tayfun erülkü'nün arkasında kalır.
    kerem,erbil ve berkay'ın gelişiminde antrenörümüz taner günay'ın çok ama çok ciddi katkısı olmuştur.tıpkı enes kanter'in bir basamak yukarı çıkmasında olduğu gibi.
    ayrıca bu altyapı konusu açıldıkça ben hep damarıma basılmış gibi hissediyorum kendimi.
    un var yağ var şeker var ...
    of ki ne of...
    sussam gönül razı değil söylesem tesiri yok.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bench Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    liste ve emeğiniz için elinize sağlık.
    fenerbahçe kadrosundaki berkay candan 92 değil 93 doğumludur ve kanımca kendi yaş grubunda en kaliteli oyuncudur onun peşine de yine fener'den erbil eroğlu gelir,kerem hotiç'te fena oyuncu değildir ama yine kanımca 94 lü burakcan yıldızlı ve tayfun erülkü'nün arkasında kalır.
    kerem,erbil ve berkay'ın gelişiminde antrenörümüz taner günay'ın çok ama çok ciddi katkısı olmuştur.tıpkı enes kanter'in bir basamak yukarı çıkmasında olduğu gibi.
    ayrıca bu altyapı konusu açıldıkça ben hep damarıma basılmış gibi hissediyorum kendimi.
    un var yağ var şeker var ...
    of ki ne of...
    sussam gönül razı değil söylesem tesiri yok.
    Berkay hakkındaki uyarınız için teşekkürler.

1990 ve sonrası oyunculardan epey ümitliyim. Enes ve Furkan gösterdikleri performansla sivrilse de, benim süper yıldız adyalarım Şafak EDGE ve Kenan SİPAHİ.

Yukarıdaki çalışmama dahil edemediğim birçok gencimiz daha var.

Tek endişem, altyapılardaki pozisyonlarıyla profesyonel takımlarında oynayacakları pozisyonlardaki geçişlerde yaşanacak fundamental ve fizik (cüsse & çabukluk) uyuşmazlığıdır.
    Hepsinin yolu açık olsun...
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oğuz bu çocukalrdan Efes'in altyapısında olan yok mu ? mesela geçen sene pertev maçında bizi yıkan guard (ismini hatırlayamadım) 94'lüydü galiba...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz bu çocukalrdan Efes'in altyapısında olan yok mu ? mesela geçen sene pertev maçında bizi yıkan guard (ismini hatırlayamadım) 94'lüydü galiba...
    Burak Yacan YUKSEL Efes'te Cengiz Abi.

Pertevniyal'deki çocuk, Can Korkmaz. 1992'li.

Cengiz Abi, şimdi moda Tofaş ve Banvit

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Oğuz kombinelerin fiyatlandırılma politikası bence kulübe şehrin desteği şeklinde düşünüldüğü için bu şekilde. İş adamlarını göreve bekliyoruz gibi bir düşüncem var.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana göre altyapıların yıldızı İsmail Gökmen. Sınıf arkadaşım. Yanılmıyorsam Galatasaray'da oynuyor.

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

basketbol takımı-derneğimizin resmi facebook ve twitter sayfaları
    http://twitter.com/tsbasket
    http://www.facebook.com/tsbasket

3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçtiğimiz hafta ortasında İstanbula seyhatim oldu planlarım arasında basketbol takımımızın kampına gitmek vardı ama son anda çıkan başka işlerden dolayı takımımızın kampına uğrayamadım.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Michael Wright Türk oldu

Amerikalı oyuncumuz Michael Wright, Türk vatandaşlığına kabul edildi. Buna göre Wright’ın ismi de Ali Karadeniz oldu.

Bu sezon başında kadromuza katılan Michael Wright’ın Türk vatandaşlığına geçebilmesi için yapılan başvurular bugün olumlu şekilde sonuçlandı. Wright’ın Türk vatandaşlığına geçmesinin ardından gerekli belgeler Türkiye Basketbol Federasyonu’na gönderildi. Böylelikle Michael Wright, yeni sezonda Türk vatandaşı olarak Ali Karadeniz ismiyle mücadele edecek.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Amerikalı oyuncumuz Michael Wright, Türk vatandaşlığına kabul edildi. Buna göre Wright’ın ismi de Ali Karadeniz oldu.

Bu sezon başında kadromuza katılan Michael Wright’ın Türk vatandaşlığına geçebilmesi için yapılan başvurular bugün olumlu şekilde sonuçlandı. Wright’ın Türk vatandaşlığına geçmesinin ardından gerekli belgeler Türkiye Basketbol Federasyonu’na gönderildi. Böylelikle Michael Wright, yeni sezonda Türk vatandaşı olarak Ali Karadeniz ismiyle mücadele edecek.

Guzel bır haber umarım sakatlıgını en kısa surede atlatır da takımımıza faydalı olur.Wright'in turk statusune gecmesiyle birlikte kadromuzdaki yabanci sayisi 4 oldu.Kural geregi bunlardan sadece 3 tanesini ilk beste kullanabilecegiz.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayırlı olsun

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayırlı olsun.
    OSCAR CARDOZO

bestrafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu durumda bir Avrupalı oyuncu hakkımız vardı galiba. 3 Amerikalı + 2 Avrupalı oyuncu kuralı vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayırlı olsun
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oğuz kombinelerin fiyatlandırılma politikası bence kulübe şehrin desteği şeklinde düşünüldüğü için bu şekilde. İş adamlarını göreve bekliyoruz gibi bir düşüncem var.
    Evet Çetin, ne yazık ki "iş adamlarını göreve bekliyoruz" Ne yazık ki diyorum, çünkü pilot takımımız KTÜ'nün bütçesi bile tehlikedeymiş.

Ekonomik açıdan bakıldığında mantıklı gibi görünse de sporu tabana-halka-gençliğe yayma bakımından çelişkili bir karar bence. Salonun kapasitesi düşünüldüğünde enflasyon yaratmak ne derece doğru olur ki?

Pelitli'nin faaliyete ne zaman geçeceği meçhul. Mevcut koşullarda, 19 Mayıs belki dolacaktır (artık 1000-2000 kişi de olmazsa şubeyi kapatsınlar), bu doluluktan gelir beklemek mi yoksa gençleri-aileleri salona çekebilmek mi ana hedef olmalı? Bunun adı koyulmalı: Belli ki yöneticilerimiz ilkini seçmiş. Saygı duyarım ama şahsen katılmıyorum.

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Çetin, ne yazık ki "iş adamlarını göreve bekliyoruz" Ne yazık ki diyorum, çünkü pilot takımımız KTÜ'nün bütçesi bile tehlikedeymiş.

Ekonomik açıdan bakıldığında mantıklı gibi görünse de sporu tabana-halka-gençliğe yayma bakımından çelişkili bir karar bence. Salonun kapasitesi düşünüldüğünde enflasyon yaratmak ne derece doğru olur ki?

Pelitli'nin faaliyete ne zaman geçeceği meçhul. Mevcut koşullarda, 19 Mayıs belki dolacaktır (artık 1000-2000 kişi de olmazsa şubeyi kapatsınlar), bu doluluktan gelir beklemek mi yoksa gençleri-aileleri salona çekebilmek mi ana hedef olmalı? Bunun adı koyulmalı: Belli ki yöneticilerimiz ilkini seçmiş. Saygı duyarım ama şahsen katılmıyorum.
    Oğuz şöyle bir şey var, protokol tarafında ben hiç taraftar görmedim ki, yan tarafında da genelde sporcularımızın aileleri falan oturuyordu o yüzden oraları yüsek fiyatla satma politikasına çok karşı olduğumu söyleyemem çünkü şehrin takıma bu noktada destek vermesi gerektiğini düşünüyorum. Bilet fiyatlarının yüksek olmayacağını tahmin ediyorum, o yüzden halkın salona dolacağından eminim, hele bizim insanımızın afrika kökenli insanlara olan sevgisini de düşünürsek eminim geçmiş yıllardaki atmosfer oluşur salonda.
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)