Sayfa 2 Toplam 124 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3099 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jefferson de Galvao

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün gece arkadasta digiturk bi girdim evinden içeri rengi gördüm ts dedim [img]smileys/smiley1.gif[/img]ibu o da dedi ts de o forma yokki bu sanmis yeni sezon degil dedim.istanbulsporla oynuyozavni akerdekadroda kimler yokki ünal ,cemaluri,tolunay,ogün,abdullah,vugrinec,kazma nihat[img]smileys/smiley36.gif[/img]neyse dakka 35 falan saffetti herhal bi korner oldu tabi ondan önce bayaa da gol kaçirdik neyse bi yan top tak gol nihat da izliyor topu ya ne sinir oldum neyse bakalim bu adam nasi olcak hayirlisi

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı ÇAYKARALI_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Mc_YuNuS Nickli Üyeden Alıntı
    benimde ezikbahçeye yenildigim 3-1 topu elle nobrenin onune atmisti sinir olmustum
    kardes sen ne diyon o topu atmasa biz o maçi alirdik salak herif[img]smileys/smiley7.gif[/img]bakalim bu kaleci nasi çikcak insallah iyidir yazdiklariniza göre...bakalim zaman ne gösterecek

BJK ile oynadigimiz maçta son saniyelerde pancu nun tingir mingir gelipte çektigi suta elini bile kaldirmamisti[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Beyler bunlarin sonu yok.[img]smileys/smiley4.gif[/img]Adam geleni gideni almis.Kurtulduk iste kapatin.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı ÇAYKARALI_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Mc_YuNuS Nickli Üyeden Alıntı
    benimde ezikbahçeye yenildigim 3-1 topu elle nobrenin onune atmisti sinir olmustum
    kardes sen ne diyon o topu atmasa biz o maçi alirdik salak herif[img]smileys/smiley7.gif[/img]bakalim bu kaleci nasi çikcak insallah iyidir yazdiklariniza göre...bakalim zaman ne gösterecek

BJK ile oynadigimiz maçta son saniyelerde pancu nun tingir mingir gelipte çektigi suta elini bile kaldirmamisti[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    kardes o topa yapacagi bise yoktu çünkü öndeydi gene

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

PETKOVICI BEGENMEYENLER COK SEVINMISTIR BEN BEGENIYODUM PETKOYU SON ZAMANLARDAKI EN IYI KALECIMIZDI

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley36.gif[/img]senol günes'ten sonra kaleci mi gördük dogru dürüst zaten

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

sormaa

bence hayirli ugurlu olsun bize insallah yaralli olur ooooooo jefferson ooooooooo jeffersonnnnnn[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim taraftar bu ismi hayatta telafuz edemez(eder de 40 farkli türde eder.

gerçi szymkowiak'i yazmayi ve söölemeyi öörendik bugüne bugün.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

hayirli olsun,umarim isimize yarar kaleci çok önemli umarim çabuk uyum saglar,

petko yada emeklerinden dolayida tesekkür,bazen iyi maclarda cikarmadi degil ama buyuk maclarda ortada yoktu,

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Iki sene canavar gibi oynar her kaleci önemli olna ondan sonrasi[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

WALLA 2.5 MILYON DOLAR WERDIGIMIZE GORE IYI GIBI GELIYOR BREZILYANIN T.D DE DEDI ALMANYA 2006 YA GOTURECEGIM....

bu hafta botofoganin kalesinde jeffersonmu vardi. 1-0 yenildikleri mac. insallah o degildir cunku yedikleri golu gordum berbatti.[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Petkovic'tende kötü olamaz dimi...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Firtina28 Nickli Üyeden Alıntı
    bu hafta botofoganin kalesinde jeffersonmu vardi. 1-0 yenildikleri mac. insallah o degildir cunku yedikleri golu gordum berbatti.[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Hayir o degildi.Geçen haftadan toplamis bavullarini.[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ehehheh usak geldi geliyi.. akli buriyaykan nasi top oynasun. hamsileri düsüniyiii...

ABI SU ADAMIN FOTOSUNU KOYUN YAF SURAYA INCEDEN BI BAKALIM.BIZE FUTBOLU LAZIM AMA OLSUN FOTOSUDA OLSUN SURDA

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=8 width=468 align=center bgColor=#c0c0c0>
    <T>
    <TR>
    <TD =destaque-tit vAlign=top bgColor=#666666>Jefferson entrega as luvas para Max </TD></TR>
    <TR>
    <TD vAlign=top bgColor=#808080>
    <TABLE>
    <T>
    <TR>
    <TD> </TD>
    <TD>Goleiro que era destaque no Campeonato Brasileiro troca o Botafogo pelo futebol turco </TD></TR></T></TABLE>

< c&#111;ntent="MS 6.00.2800.1106" name=GENERATOR>

Otreino do Botafogo desta sexta-feira à tarde serviu como ritual de passagem: o goleiro Jefferson, que se transferiu para o Trabzonspor, da Turquia, fez questão de abraçar todos os companheiros num momento de emoção. Antes disso, acompanhou das arquibancadas do Estádio Luso-Brasileiro, na Ilha do Governador, ao disputado coletivo para o jogo de domingo, contra o Figueirense. Entre os titulares, Max, o novo camisa 1 alvinegro.

O sentimento de Jefferson misturava a satisfação por realizar o antigo sonho de atuar fora do Brasil e a tristeza de deixar o Botafogo num momento em que o time é líder isolado do Campeonato Brasileiro. Antes de seguir para a Turquia, o goleiro vai se casar com Michele, de 20 anos ? ?Tive que antecipar o casamento?, observou ?, e viver por lá a sua lua-de-mel.

?O Botafogo é uma família, que me acolheu num momento difícil da minha carreira?, disse. ?Agradeço muito ao Acácio [treinador de goleiros], ao PC Gusmão, ao presidente e principalmente à torcida que sempre me apoiou?, afirmou o goleiro, que vai assinar contrato de três anos com o seu novo clube.

Jefferson, de 23 anos,vinha sendo um dos destaques do Botafogo na temporada, mas acredita que a sua ausência não vai causar problemas, afinal, confia em Max:?´É um grande goleiro e vai dar conta do recado?. Acácio também elogiou o novo titular: ?É claro que ele vai sentir um pouco a falta de ritmo de jogo, mas não tenho qualquer tipo de preocupação. É um grande goleiro e tem o apoio dos torcedores, pois disputou a segunda divisão em 2003?.

Durante os treinamentos, Max vem mostrando que está em boa forma e voltar ao gol alvinegro não o assusta. O jogador não vê a hora de entrar em campo e se reencontrar com a torcida alvinegra. E brincou com a situação: ?O Jefferson não dava nenhuma brecha. Nem gripe ele pegava?, disparou o novo anjo da guarda alvinegro.

Estrear contra o Figueirense não é novidade para Max. O primeiro jogo de disputou pelo Botafogo foi exatamente contra o time catarinense, e venceu por 3 x 0 ? ele entrou no segundo tempo, no lugar de Carlos Germano. Dessa vez, espera que a história seja parecida. ?Estou feliz por voltar num bom momento, com a equipe liderando?, disse o goleiro.

O Estádio Luso-Brasileiro ? ou Arena Petrobras ? para ele também é um antigo conhecido. Foi nos infantis da Portuguesa que Max, de 30 anos e 1m85 de altura, fez suas primeiras defesa e se profissionalizou pelo clube da Ilha do Governador. Ele é nascido no bairro e criado em Olaria. Chegou no Botafogo em 2002, depois de peregrinar por clubes pequenos do Rio. </TD></TR></T></TABLE>

Türk klübü felan derken bizi kastediyorlar. Ne dediklerini bilmiyorum ama sanirim TRabzonsporla anlasti deniliyor[img]smileys/smiley1.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Allah razi olsun tamerhan kardes

yukardaki resim jefferson deil,resmini görmek isteyen ler fanatik gazetesine bakabilir.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet arkadaslar iste jefferson.

umarim trabzonspor camiasina hayirli olur.baksaniza eski takiminin teknik direktörü bana haber vermeden nasil satarsiniz diyip istifa etmis!

ulen adami b aldik botafogo da harp çikti teknik direktör falan istifa etti galiba su stoperlerinide alacaz gibiyiz herhalde o zaman baskan gider

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stoperlerini de alirsak kapiya kilidi vururlar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı angaralits Nickli Üyeden Alıntı
    yukardaki resim jefferson deil,resmini görmek isteyen ler fanatik gazetesine bakabilir.

hakikatten kendi siteleri kazik atiyor millete görüyor musunuz[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)