Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaslar, bir ricam var(Kazim Koyuncu).

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sevgili arkadaslar,

Zannediyorum Kazim Koyuncu ortak degerimiz idi. Her zaman da öyle kalacak elbet.

Sizlerden ricam, hiç degilse bir müddet su eglence amaçli basliklardaki sohbetinize biraz ara verseniz...

Beni taniyorsunuz, kimsenin canini sikmak istemeyen bir üslûbum var ama bu yaziyi da yazmadan geçemedim. Kusura bakmayin.

Saygilar, sevgiler...

Bülent Sirin.

Sevgili Bülent kardesim ögleden beri admin arkadaslardan bir kaçindan rica ettim site girisine siyah fon üzerine yasimizi duyuralim istedim.Bize yakisanida buydu.Lütfen kaybettigimiz insanin hakettigini yapalim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili Bülent kardesim ögleden beri admin arkadaslardan bir kaçindan rica ettim site girisine siyah fon üzerine yasimizi duyuralim istedim.Bize yakisanida buydu.Lütfen kaybettigimiz insanin hakettigini yapalim...

size çok mesgul oldugumu söylemistim.acil bir konu vardi ve onunla ilgileniyordum.sitenin anasayfasi açilmiyordu.o sorunu hallettik.30 km yol gittim yarinki bmn organizasyonu için toplanti yapip eksikeri tamamladik.tekrar geri döndüm haberi girdim.oldumu.

Haber girilmedi demedimki çok yetersiz bir yazi oldu.Bence yasta olmamiz gerekiyor bilmem siz ne düsünüyorsunuz??O kadar küçük bir haberle geçistiremeyiz bu kaybimizi...

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Haber girilmedi demedimki çok yetersiz bir yazi oldu.Bence yasta olmamiz gerekiyor bilmem siz ne düsünüyorsunuz??O kadar küçük bir haberle geçistiremeyiz bu kaybimizi...

Bende sana katiLiyorum...

tigin abi bu sitenin tek admini sen degiLsin,diger adminLer de yapabiLirdi bunu...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ThE_s2d Nickli Üyeden Alıntı

Bende sana katiLiyorum...

tigin abi bu sitenin tek admini sen degiLsin,diger adminLer de yapabiLirdi bunu...

EveT abi dier adminLere soyLeseydiniz keske

Guests
    Ziyaretçi

Anlamiyorum gözden mi kaçiyor bilmiyorum ama disardan tüm yük Hasanin ve Osmanin sirtinda gibi özellikle bu ara.Hasan mesgulse diger adminlerden biri sitenin girisiyle ilgilenebilir Emre abinin dedigi gibi girisi degistirebilir ki bu benim de istegim.

Ayriyeten Bülent abiye katiliyorum zaten çok extra birsey olmadigi sürece onun yazdigi herseyin altina gözüm kapali imza atarim!

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bülent Abi isteginde çok hakli,okuyan sayisi az ama,en azindan biz okuyanlar bu ricaya uyalim...

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok zor olmasa gerek zaten bülent abi'nin bu istegi..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynen katilmaktayim bende Bülent abiye..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bulent abimii destekliyorum

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

evtfonun siyah yazilarin bordo mavi olmasi gerekirdi. bize yakisani buydu. adminlere de fazla yüklenmeyelim ama fazla bisi deildi bu Kazim Koyuncu için..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ben galiba cumartesi günkü moral çöküntünün etkisiyle basligi yanlis bir cümleyle kurdum. Böyle rica minnet yazinca herhalde bilgisayar konusunda filan takildigim bir nokta var zannedildi. Ya da ne bileyim, herkesin ilgi alanina girmeyen bir konuda yardim istedigim...

Baslikta mutlaka Kazim Koyuncu'nun ismi geçmesi gerekiyordu elbette... O zaman belki gerekli ve yeterli etkiyi yapardi. Bir yazinin en çok okunan kisminin basligi oldugunu ölüm haberinin acisiyla unutmus olacagim.

Neyse, artik geçti. Bugün cenaze defnedilir, biz de normal yasantimiza devam ederiz. Ne de olsa ölenle ölünmüyor, hayat devam ediyor, öyle degil mi?

Okuyup ilgi gösteren, acizane tavsiyeme uyanarkadaslara çok tesekkür ediyorum.

Selam ve muhabbetle...

Guests
    Ziyaretçi

sampiyon olmadan - sampiyonluk kupasini kazim abinin mezarina getirmeden, ne kazim abi mezarinda rahat eder, nede biz burda rahat ederiz. Bu sene sampiyonlugu daha bir baska, daha bir istekli istiyorum.

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konu basligi içerigin daha anlasilabilir olmasi için yeniden düzenlendi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı

Neyse, artik geçti. Bugün cenaze defnedilir, biz de normal yasantimiza devam ederiz. Ne de olsa ölenle ölünmüyor, hayat devam ediyor, öyle degil mi?

bence geçmedi Bülent abi , sampiyonluk kupasiyla onun kabrini ziyaret etmedigimiz sürece de geçmiyecek.Taraftar olarak Kazim Koyuncuya karsi görevimizi yapmaliyiz Onun TS ye sahip çiktigi gibi bizde ona sahip çikmaliyiz Avni Aker deki her maç ta KAZIM KOYUNCU anisina pankart açilmali düsüncesindeyim

?Trabzonspor?u tutmak sadece o yörenin çocugu olmakla açiklanabilecek milliyetçi bir davranis degildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karsi koyan ve herkesi yenen hayali kahramandi. Öyle bir kahramandi ki statükoyu bile devirmisti.?

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

bence de onu hiç unutmamaliyiz.bu sezon sampiyon olursak kupayla bmn üyelerinin kabri ziyaret etmeleri gerek bence!

FATIH SULTAN TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

imza...........[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Kemal Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kazim koyuncu.. onu unutmak mi asla!! öyle bir insani unutmak bence delilik yeri doldurulamaz birisi o.. evet söyenenler çok hos yapilmasi gerek..

Nereden
    Bursa

Bizim Ayricaliguimiz olmali Resmi sitede biLe Kucuk bir haberLe GecistiriLdi!

ArkadasLar Gelecek Sezon Bittiginde BMN HOPAYA DIYORUM BAYRAKLARIMI FORMALARIMIZI alalim KAZIM abinin Mezarina GideLim Duamizi OkuyaLim bu En büyük Vefa Ornegi oLur'!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her maçta tribünde ''KAZIM KOYUNCU'' pankarti olmali

?Trabzonspor?u tutmak sadece o yörenin çocugu olmakla açiklanabilecek milliyetçi bir davranis degildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karsi koyan ve herkesi yenen hayali kahramandi. Öyle bir kahramandi ki statükoyu bile devirmisti.?

iste buonuçok güzel anlatiyor

[img]smileys/smiley5.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]Edited by: sevgi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)