Sayfa 155 Toplam 155 Sayfadan BirinciBirinci ... 55 105 145 153 154 155
Toplam 3866 adet sonuctan sayfa basi 3,851 ile 3,866 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 4. Hafta | TRABZONSPOR 1 - 1 Bursaspor

Cezalı Üye

Acİlen hocayi gÖnderİp İyİ bİr tÜrk hoca bulunursa en azindan İlk dÖrde gİrme Şansimiz olur. Yoksa 2000'dekİ gİbİ lİg dÜŞme tehlİkesİ yaŞar bu dandİk takim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır LECOSSEEMRE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kasarci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acİlen hocayi gÖnderİp İyİ bİr tÜrk hoca bulunursa en azindan İlk dÖrde gİrme Şansimiz olur. Yoksa 2000'dekİ gİbİ lİg dÜŞme tehlİkesİ yaŞar bu dandİk takim
    Çok doğru Katılıyorum hemde çok acilllll

gcolman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu macin en sevindirici yani Colman ve Ferhatti benim icin...Dunku kadroda Alanzinho olsaydi kesinlikle Bursayi yenerdik diye dusunuyorum...
    KOTU OYNADIGI MACLARI KAZANAN TAKIM BUYUK TAKIMDIR!!!

Samsun İl Temsilcisi aktan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

önümüzde 30 haftalık işkence var.
    türkiye kupası da cabası
    TRABZON

Nereden
    İstanbul

Çok Acil Toparlanmamız Lazım Gidisatımız Hiç İyi değil Ferhat Güzel Oyuncuymuş Cale'den Daha İyi Oynadi..

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 1 – Bursaspor: 1

Toplam Şut: Trabzonspor: 17 - Bursaspor: 14

İsabetli Şut: Trabzonspor: 2 - Bursaspor: 6

İsabetli Orta: Trabzonspor: 8 - Bursaspor: 5

Faul: Trabzonspor: 13 - Bursaspor: 8

Korner: Trabzonspor: 7 - Bursaspor: 3

Ofsayt: Trabzonspor: 0 - Bursaspor: 0

Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 56 - Bursaspor:% 44

Kesinlikle forvet beceriksizliği !!!!!

Tekrar paylaşma gereği duydum

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz küçük takımız artık herşey eskide kaldı.Çünkü trabzonsporu yönetenler küçük düşünen insanlar.Onlar ancak lig 3.lüğünü hedefler. Eskiden öyle miydi?. Stratejimiz ne hala anlamadım.
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

4 haftada 4 puan 34 haftada 34 puan bu puan ile küme gideriz geçen sene konya 38 ile küme düşmüştü...
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ilyskm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

bir takım düşünün genelde sağ ve sol bekleri 90 dakikayı tamamlayamıyor ve değişiklik yapılıyor. Ondan sonrada sen şampiyon olacam diye çık bir yerlerini yırt...
    Oyun bitince Şah'ta Piyon'da aynı kutuya konur...

CaMoKaEnEs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı LECOSSEEMRE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz geçen sene şampiyonLuğu sadece forvetle Kaçırmadık geçen sene takımlar daha kötüydü en azından gs fb bu sene böyle değil ve biz daha manisayı diyarbakırı yenemiyorsak biran evvel hugo brosstan uzak kalmalıyız sadri şenerin forvet hatası var ama sEN Nuri albayraklı dönemleride bilmen gerek ne düzgün bir kadromuz ne başka bişeymiz vardı...HUGO BROSS Acilen gitmeli yerine Yeni kan değişmeli türk teknik direktörlerden gelmeli.
    sürekli gitmeli gitmeli diosunuz bir hocadada kalın forvet yok bu takımda su takıma forvet gereksiz 5 tane forvetimiz var dien adam bıraksın gitsin
    --7--TeK AşKıM vAr oDa TrAbZoNsPoR--7--

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gcolman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu macin en sevindirici yani Colman ve Ferhatti benim icin...Dunku kadroda Alanzinho olsaydi kesinlikle Bursayi yenerdik diye dusunuyorum...
    Colman'in neyi sevindiriciydi anlamiyorum... Bence tam tersi!!!

Dünki mac'in göze carpanlari:
    - Baris
    - Ferhat
    - Ceyhun
    - Giray

gelecegimiz güven veriyor!! Hepsi ilk 11'de cikabildigine göre, 4-5 seneye Sampiyon oluruz!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Panthaso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşım hiç forvet morvet deme
    trabzon sahasında barcelonadan bile bu kadar şut yemedi yani
    15 senedir sahanı dar ettiğin bursadan kendi sahanda 14 tane şut yemişsin, üstelik 6sı isabetli

yuh yani yuh

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Panthaso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı cipses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hiç forvet morvet deme
    trabzon sahasında barcelonadan bile bu kadar şut yemedi yani
    15 senedir sahanı dar ettiğin bursadan kendi sahanda 14 tane şut yemişsin, üstelik 6sı isabetli

yuh yani yuh
    trabzonsporun en büyük sorunu bu yıl orta sahanın gerekli desteği verememesi, ayrıca trabzonspor daki forvetlerden umut tek forvet oynayamaz, gökhanda kayboluyor oda oynayamaz, çekilen şutlar ve ortalar benim için anlam taşımaz, şut şeker gibi orta yap çizgiden ondan sonra forvet gol atsın

forvetlerin suçu olabilir ama orta sahaya top almaya gelen forvetten de gol beklenemez, kimse kusura bakmasın

Nereden
    İstanbul

Alıntı hamucera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonsporun en büyük sorunu bu yıl orta sahanın gerekli desteği verememesi, ayrıca trabzonspor daki forvetlerden umut tek forvet oynayamaz, gökhanda kayboluyor oda oynayamaz, çekilen şutlar ve ortalar benim için anlam taşımaz, şut şeker gibi orta yap çizgiden ondan sonra forvet gol atsın

forvetlerin suçu olabilir ama orta sahaya top almaya gelen forvetten de gol beklenemez, kimse kusura bakmasın
    bu ortasaha forvete destek vermiyor, e defansa ne destek veriyor da bursadan 14 tane şut yiyoruz, bir sürü gol pozisyonu veriyoruz???

Nereden
    Ankara

Akşam takım ilk defa rakibi bunaltıp panikletme başarısı gösteren bir oyun oynadı. Tabiki bu baskılı oyun pozisyonlara çok yansımadı ancak, neredeyse pozisyonsuz rakip karşısında net 4 gol pozisyonu bulduk. Açıkçası bu sezonki mağlup olma korkusu yaşamadığım, hatta son saniyeye kadar gol atabileceğimiz bir görüntü vardı. Keza uzatmalardaki GÜ'nün pozisyonu gol olsa diriliş başlardı.

Biz oynuyoruz ve oyuna bağlı olarak kazanıp kaybediyoruz, kendi sahamızda rakip lehine hakem avantajlarına rağmen hem de. Rakipler 4*4 giderken verilmeyen penaltılar, kalkmayan bayraklar, hep destek tam destek durumları devam ediyor yani. İşte akşam kötü oynayan TS'yi yenen Manisa bizden kötü olan FB'yi yenemedi. Zira 1 penaltısı, 1 golü verilmedi, ayrıca ceza alanı içindeki tabana da çift vuruş verilmedi. Herkes memnun, efendim büyük takım kötü gününde de kazanan takımmış. Büyük takım kötü gününde de kazandırılan takımdır.

Takıldığım konu Gabriç oldu. Hocayı anarken (iftar sonrası olduğu için pek hayırla diyemiyeceğim) sordum durdum. Arda'ya sordum, " adam belki sağ ayaklıdır" baba diyerek izahat getirmeye çalıştı. Sen sol açık diye yırtın adamı sağ tarafta perişan et sonrada takımın en kötüsüyken oyundan çıkarma. Oyuncu değişiklikleri şaka gibi. Tam Selçuk-Colman bugün iyi, ikinci yarı toparlarız derken, Ceyhun etkisiz elemanı kalırken Selçuk'u çıkarmak, Gabriç dururken Barış'ı çıkarmakta neyin nesi?

Kadro toparlar da hoca nasıl toparlar bilemiyorum. Eğer Yattara sonraki maça yetişirse ve Yattara sola geçirilip Garbiç sağda oynatılırsa hocaya ya da tv'ye dalarım bu kesin.

Komik golleri yeme hastalığından kurtulursak zaten 1 puan cepte. Gol olması için topun kaleyi tutması yetiyor. Birde 1 puanı kurtaran Slyva demezmi Ergun ATA, hay senin yorumuna dedim içimden. Ulen zaten puanı götürende oydu.

Sonuç olarak ben takımı akşam beğendim. Maçı seyrederken çok gerilmeden 2. golümüzü bekledim gelmedi. Bu oyun devam eder ve tempo artarsa kadro layığını bulur.

Bu takımın kilit isimleri Selçuk-Colman ikilisi. İkisi iyi oynarsa maçlarımız rahat geçer, yoksa işkenceye devam.

Bu hakemle 10 maçta 3 galibiyet almışız, hayret! Nasıl almışız, kimleri yenmişiz merak ettim şimdi?
    Kayıp Geçmişin izinde...

Ozzyfast52

simavii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

arkadaş biz başka mac mı seyrediyoruz ne polizyonu yakaladık tam rezillik maçtı alanzinho gibi bir oyuncun var oynatma engin baytarla başlama yeni gelen daha alışamamış gabric oynat nasıl bir teknik adam avrupada ne başarı sağlamısta aldık anlamıyorum ahhhhh ersun hocam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)