Sayfa 1 Toplam 83 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2054 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Takým Teknik Direktörü Fatih Terim

Guests
    Ziyaretçi

Standart Milli Takým Teknik Direktörü Fatih Terim

Fatih Terim Levent Biçakçiyla görüsüp anlasmis bugün.Imza yarin.Tüm kanallar son dakika geçti.

Hayirlisi olsun

Guests
    Ziyaretçi

yazik oldu milli takima

ersun yanalla gitmeyecegi belli olan bu milli takimin fatih terimin eline teslim edilmesi bence iyi bir hamle degil.ersun yanal gittikten sonra televizyon programlarinda adeta sov yapan hakan sükür heralde muradina ermistir.basbakanin fatih terim için araci olmasida bu federasyonun ne kadar aciz,basiretsiz,isbilmez olduklarini bir kez daha gözler önüne sermis olsa gerek..ne deyelim hayirlisi artik?????

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Hayirli olsun...

tek kötü olan sey hakan Sükürün yine takima dönmesi olacak..yani her maca 10 kisi cikacagiz..

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

ERSUN YANALDAN iyi oldugu kesin onun için sevindim .

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Insallah gelen gideni aratmaz. Terim'le 5 senelik sözlesme imzalayacakmis Biçakci efendi. Ne diyorsunuz Terim ne kadar dayanacak o göreve onu gövde gösterileri ile o göreve getirenler yarin tekme tokat kovmak isteycektir. hep öyle oldu yine öle olacak. insallah olmaz ve basarili olur Milli Takim her daim basarili olmak zorundadir.

Tmac61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankýrý
    Yaþ
    34

Terim bizim millileri azaltirsa kafasini uçuralim ama sanmam çogalir bence....

5 Yillik sözlesme yapip milli takimin önünü tikamistir.Milli takimin teknik direktörü olacak kisinin sportif basaridan önce ahlaki olarak saglam bir yapida olmasi gerekir diye düsünüyorum.Maalesef gene Türkiye kaybetti ve kazanmak için hertür çirkefligi her türlü pisligi ve her türlü kirli iliskiyi kullanabilen terimi basa getirdiler.Yaziklar olsun......

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

iyi ya iste bülent hakan ergün yuvarlanip gideriz,daha ne istiyosunuz?

bence fatih terim geldikten sonra emrah, erdinç hatta m.yilmaz bile kadroya girer

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

hayirlisi olsun bakalim ne olcak zaman gösterir

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alýntý
    yazik oldu milli takima

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Su an için en uygun olan kisi kendisi.Bakalim ins. basarili olur

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý ozgur Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý andrei07 Nickli Üyeden Alýntý
    5 Yillik sözlesme yapip milli takimin önünü tikamistir.Milli takimin teknik direktörü olacak kisinin sportif basaridan önce ahlaki olarak saglam bir yapida olmasi gerekir diye düsünüyorum.Maalesef gene Türkiye kaybetti ve kazanmak için hertür çirkefligi her türlü pisligi ve her türlü kirli iliskiyi kullanabilen terimi basa getirdiler.Yaziklar olsun......

Bu adam zamaninda Trabzon seyircisininde anasina kufretmisti ama hala cimbom sempatizani olup bu cukur yaratiga sempati duyanlar var bu forumda. O adamin miladi, misyonu domustur. Artik birsey yapamaz gsye ikinci gelisinde ne olduysa simdide o olur. Be hala kendisinden nefret eden bir Trabzonsporlu olarak onun anasina selam soyluyorum. Pislik herif

Annesiyle ilgili kisim hariç katiliyorum..Hiç sevmedigim bir sahsiyet,karaktersiz bir insan.. Bence basarili olmasi da çok mümkün degil..Mehmet agar'i uluslararsi arenada iyi kullanirsa belki basarili (!)olur..Ama Milli Takim herseyin üzerinde, basinda sevmedigim bir insan var diye Milli Takimin basarisiz olmasini isteyecek halim de yok tabi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ya oraya terimi senol günesten sonra getireceklerdi yemedi araya ersun tamponunu koydular simdi geldi iste

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

ARKADASLAR LÜTFEN SAKIN YAAAAA!!! BARI BÖYLE BIR GÜNDE SINIRERINIZE HAKIM OLMAYA ÇALISIN!!!

ÖZGÜR ABI, MURAT; LÜTFEN ÖZELDEN HALLEDIN!!!

deliadam61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

hayirli olsun yine ersun yalan dan iyidir ....hiç olmasa takima 7 -8 tane fenerli almaz.

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bir gün gelecek Lütfen Senol günes gel bizi kurtar diye yalvaracak fenerasyon.

Fatih Terim basarisiz olursa sucu Ersun Yanal ve federasyonda onu nerdeyse is isden gecdikden sonra getirdigi icin bulacakdir ve kendisini kurtaracakdir. Aslinda Federasyonda bu hamle ile kendini kurtarmak icin harekete gecdi. Almanyaya gidilemezse bize kimse sucu bulamasin düsünülüyor. Biz Terimi getirdik ya sonunda diyecekler.

Senol Günese muhtac kalacaksiniz. Nasibinizide alacaksiniz.

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Hiç yoktan Ersun YALAN'dan iyidir...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Tamam,kabul,forumda yazanlarin büyük çogunlugunun -ben de dahil-yasi müsait degil ama bugün arkasindaki bazi isimlere güvenerek kizdiklarina küfreden,basin mensuplarina tehditkar ifadeler kullanan,bir lig maçini çigrindan çikarip Trabzonspor'un eskifutbolcu ve yöneticisi Serdar Bali basta olmak üzere takimin taraftarina küfreden,heryerde kasilmaktan egilmeyi unutmus bu Yüce sahsiyetin(!) mazisi hakkinda kimsenin bilgisi yok mu?

- Bir galatasaray maçimiz sirasinda futbolcumuz Tuncay'in kaba etine eliyle dokunmasi sonrasinda(güya iyi niyet bildiriyor)kendisinden adamakilli bir yumruk yemis ve Tuncay'in kirmizi kart görmesine sebep olmustur.Ancak olay burada bitmemis milli takim kampinda bizim 'deli' Tuncay kendisini yakalayip kafasini klozetten içeri sokmus ve yalvartana kadar oradan çikarmamistir. Isteyenler büyüklerinden ögrenip olayin dogrulugunu teyid ettirebilirler.

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Alýntý Fanatik Ozi Nickli Üyeden Alýntý
    ERSUN YANALDAN iyi oldugu kesin onun için sevindim .

Yaaw güldürme beni

Bu adamin antrönürlükle alakasi yok.Geçmiste FELKAMP'in mirasiyla 2000 lerdi bir seyler yapti .Milana gitti batti,Gs ye döndü rezil etti. Futbolculuk mazisi desen hiç basarisi yok Sadece saçlari biriyantinlemekle veya siyasi cevre yapmakla buisler yürümez. Akibeti ERSUN dan farkli olamaz

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý deliadam61 Nickli Üyeden Alýntý
    hayirli olsun yine ersun yalan dan iyidir ....hiç olmasa takima 7 -8 tane fenerli almaz.

fb yine iyi gazozuna top oynayan gs'lileri doldurursa ne yapacaz??

Alýntý oflubektas Nickli Üyeden Alýntý

Tamam,kabul,forumda yazanlarin büyük çogunlugunun -ben de dahil-yasi müsait degil ama bugün arkasindaki bazi isimlere güvenerek kizdiklarina küfreden,basin mensuplarina tehditkar ifadeler kullanan,bir lig maçini çigrindan çikarip Trabzonspor'un eskifutbolcu ve yöneticisi Serdar Bali basta olmak üzere takimin taraftarina küfreden,heryerde kasilmaktan egilmeyi unutmus bu Yüce sahsiyetin(!) mazisi hakkinda kimsenin bilgisi yok mu?

- Bir galatasaray maçimiz sirasinda futbolcumuz Tuncay'in kaba etine eliyle dokunmasi sonrasinda(güya iyi niyet bildiriyor)kendisinden adamakilli bir yumruk yemis ve Tuncay'in kirmizi kart görmesine sebep olmustur.Ancak olay burada bitmemis milli takim kampinda bizim 'deli' Tuncay kendisini yakalayip kafasini klozetten içeri sokmus ve yalvartana kadar oradan çikarmamistir. Isteyenler büyüklerinden ögrenip olayin dogrulugunu teyid ettirebilirler.

Cok dogru arkadasim, malasef daha Trabzonspor taraftari icinde bu adamin ne pislik bir insan oldugunu kavrayamayanlar var. Hatta ona laf soyluyoruz diye biz hakaret issitik burada. Neyse milli takim artik dunya kupasina veda etti bile.

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý oflubektas Nickli Üyeden Alýntý

Istanbul medyasina hatirlatmak gerek. Keske bicakciyida bir böyle halletse. Ediyormusun ? söyle. öhö hööhö konusamiyorum, burasi cok kokuyor. KOnus istifa ediyormusun ?

neyse ayip oluyor. kesiyim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Geçmiste yasanan bazi seyleri buraya yazarak ne kazanacaginizi anlamadim? Ben daha önce bu sütunlarda kapistigim bir insanla çok yakin arkadas oldum.Simdi benim oglum onu hasim mi edinsin yani?

Bu arada Terim Trabzon taraftarina ne zaman? Nerde? Niçin? küfür etmistir Özgür bey açiklarmisiniz?

Benim düsüncem futbolcunun psikolojisi anlaminda Terim'in daha iyi olacagi...Yoksa Milli takimda ki düsüsün sebebi Yanal degil ülke futbolunda ki gerilik'tir, yanlis futbolcu seçimindedir, bu seçimde Yanal'i yanlisa zorlayan Ist. basinidir.Ben Terim döneminde milli oyuncu sayimizin azalacagini zannetmiyorum.

Ama su form durumlariyla Milli takimda oynamayi hak eden bir GS' li de göremiyorum.Buna ragmen kadroya GS' li alinmasi Terim cephesinde hiç bir seyin degismedigini gösterir...

Ayni zamanda futbolcuyu sahaya hazirlama da Türkiyenin en iyi "gazcisi" oldugunu net bir sekilde söyleyebilirim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)