Sayfa 3 Toplam 83 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2054 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Takým Teknik Direktörü Fatih Terim

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Oguz Çetin in bi seyler yapabilecegini sanmiyorum.Futbol tarzini Gençlerbirliginde de Diyarbakirda gördük.Hami ye tebrikler ve basarilar.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

kol_ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

bence oguz da mehmet de çok basarili olacaklarina inaniyorum brnce oguz hocada mehmet hocada anadolu takimlarindabelli bi deneyim kazandilar bu yere gelmeleri için bence yeterli kapasiteye sahipler...

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

ben fatih terimin basarili olacagina inaniyorum.bence fatih terim hakan-fatih ikilisi yapacaktir.bence bu ikili çok canlar yakar.ne olursa olsun fatih terim basarli bir teknik direktördür.

ve hatalari olsa da ersun yanala bundan sonraki teknik direktörlük hayatinda basarilar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Arkadaslar, zaten Oguz ve Mehmet'in basaracagi ya da basaramayacagi birsey yok. Sorumlu Fatih Terim, basarisizlikta suçlanacak Terim olacaktir, kimse Oguz veya Mehmet'e birsey demez. Ama benim söylemek istedigim bu degildi. Hoca olarak bugüne kadar hiçbir sey ortaya koyamamis insanlari Milli Takim'da yardimci antrenör yapmak biraz mavi boncuk dagitmak oluyor. Istanbul takimlarinin hepsinden birer kisi olsun gibi bir izlenim veriyor, bu da sik degil. Elbette gönül hepsinin basarili olmasini ister ama olanlar da ortada.

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Bir Aykut Kocaman veya Ünal Kahramanla devam edilebilirdi.Digerleriinin Metehan'in dedigi gibi bir tecrübeye sahip olmadiklari açikca ortada.

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alýntý

Hami Genç Milli takimin basina getirildi. Nihayet onuda teknik adam olarak izleyebilecegiz...

Evet ya,çk hos bir haber gerçekten...Hayirli ugurlu olsun.....

Ankara Ýl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Ben Fatih Terim'e görev verilmesini olumlu buluyorum. Terim'i çok sevdigimden degil elbette. Ancak sunulan diger alternatiflere bakin:

Trapattoni, Lucescu..

Olacak sey mi Allah askina. Biz Yunanlilar gibi kendi millî takimimizin basina yabanci teknik adam alacak kadar alçalamayiz. Türk Millî Takimi'nin teknik direktörü de oyuncusu da Türk olmalidir. Hele Lucescu gelseydi yemin ederim millî takimdan sogutacaklardi nice insanlari. Çingene karakterli bir kisi Lucescu. Hepsinden önce yabanci. Biz Türk futbolu, Türk sporu gelissin istiyoruz sonra da yabanci teknik adamlara ragbet ediyoruz. Basarimiza yabancilari ortak etmeyelim.

Iste bu yüzden bir Türk'ün gelmesi gerekirdi. Türk olarak da ortada en iyi seçenek Fatih Terim'di. Mustafa Denizli gibi beceriksizler elbette olamazdi. Ziya Dogan, Riza Çalimbay vs. kötü teknik direktörler degil ama millî takimi asla kaldiramazlardi. Senol hocamizin durumu ise zaten belli.

Haliyle iyi oldu diyorum Terim'in gelmesi.

Bu arada Hami'nin genç milli takimin basina getirilmesi konusunu yeni okudum. Çok güzel bir gelisme.

Ünal Karaman ve belki Hami Mandirali ilerde Trabzonspor'a teknik direktörlük yapacak kadar kendilerini gelistirirlerse onlari da basimizda görmek isteriz. Çünkü Trabzonspor'a Trabznlu'dan ve Trabzonsporlu'dan baskasi pek hayir etmiyor.

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Artik millitakim eski gese kopyasi günlerine dönecek .Sizlere simdiden Danimarka maçinin aday kadrosunu açikliyorum.

Hakan Sükür,Necati,Ergün,Cihan,Orhan Ak,Hasan Sas(Galatasaray)

Fatih Tekke , Gökdeniz (Trabzonspor)

Inain bu adamdan beklenir.Hüseyini de almaz kadroya

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Almaz bence de.

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Almaz valla; Adama kil oluyom.Herkeslede tartisirim adamin teknik direktörlükten anladigi yok

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Fatih terim buyuk teknik adamdir bence cok basarili olacaktir...futbolcu ayriminida yapacagini sanmiyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Alýntý Emir BAYRAK Nickli Üyeden Alýntý

Fatih terim buyuk teknik adamdir bence cok basarili olacaktir...futbolcu ayriminida yapacagini sanmiyorum...

Büyük degil iyi bir teknik adamdir ama futbolcu ayrimi yapmaz konusunda yaniliyorsun!

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Görürüz nasil kendi futbolcularini alacak Hasan KABZE diye biri var onu bile alir.Zaten kimleri alacagi seçtigi yardimci antrenörlerden belli

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

ya yapmayin arkadaslar ya adam kendisine yaramayacak olan oyuncuyu niye Alsin ya anlamiyorum sizi... mantikli açiklamasini sizde yapamayacaginizi biliyosunuz niye ortaligi karistiriyosunuz [img]smileys/smiley22.gif[/img]

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

hakan sukuru alcagi kesin de gerisini bilemem

Bence almanyaya gitme sansimiz fatih terimin gelmesiyle artti. Ben fatih terimi sevmem ama adaminda bu isi gayet iyi yaptigi ortada.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

oflu sana katiliyorum +1

zaten yerine gelebilecek baska isim yoktu. istifa oldugu an aklimiza ilk gelen teknik adamdi zaten...

hakan gelsin kaptan la beraber forvette oynasin...hakan indirir kaptan vurur...

Yani fatih terimingelisi bana trabzonun 96 senesini hatirlatti

bizim basimizda senol milli takimin basinda fatih

iste Senol Hocam Tam intikam zamani alsu fenerden intikamini taslar yerine oturuyor

Arkadaslar fatih terim denen alçak karaktersiz adamin Avni Akerdeki son maçinda tüm stada ana avrat Allah Kitap sövdügünü unuttugunuza inanamiyorum.Bu adam kazandigi tüm basarilarda çok sansli ve özellikle ligdeki basarilarinda derin devlet destekliydi.Milli takimdan ayrilip gayseye geçtiginde transfer listemizdeki herkesi o almisti iliskilerini(derin iliskiler) kullanip.Hayati boyunca kirli iliskilerini kullandi ve basariya giden yolda bütün degerlerini çignedi.Ve hala bu adami ulusal takima layik görüp.Elestirenlere demediginizi birakmiyorsunuz.Bu insan kopyasi ile gelecek basariyi kabul etmiyorum.Bu arada Oguz Çetin yada Sifo için olumlu görüs bildiren arkadaslar..Yaziklar olsun... Edited by: andrei07

Alýntý ozgur Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý oflubektas Nickli Üyeden Alýntý

Tamam,kabul,forumda yazanlarin büyük çogunlugunun -ben de dahil-yasi müsait degil ama bugün arkasindaki bazi isimlere güvenerek kizdiklarina küfreden,basin mensuplarina tehditkar ifadeler kullanan,bir lig maçini çigrindan çikarip Trabzonspor'un eskifutbolcu ve yöneticisi Serdar Bali basta olmak üzere takimin taraftarina küfreden,heryerde kasilmaktan egilmeyi unutmus bu Yüce sahsiyetin(!) mazisi hakkinda kimsenin bilgisi yok mu?

- Bir galatasaray maçimiz sirasinda futbolcumuz Tuncay'in kaba etine eliyle dokunmasi sonrasinda(güya iyi niyet bildiriyor)kendisinden adamakilli bir yumruk yemis ve Tuncay'in kirmizi kart görmesine sebep olmustur.Ancak olay burada bitmemis milli takim kampinda bizim 'deli' Tuncay kendisini yakalayip kafasini klozetten içeri sokmus ve yalvartana kadar oradan çikarmamistir. Isteyenler büyüklerinden ögrenip olayin dogrulugunu teyid ettirebilirler.

Cok dogru arkadasim, malasef daha Trabzonspor taraftari icinde bu adamin ne pislik bir insan oldugunu kavrayamayanlar var. Hatta ona laf soyluyoruz diye biz hakaret issitik burada. Neyse milli takim artik dunya kupasina veda etti bile.

+1967*1967 Balik Hafizali Olmayalim Lütfen!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

ersun yanaldan daha iyi olduguna inaniyorum.ama bence ersun yanal kadar cesaretli olup o kadar trabzonluyu kadroya alamayacagini düsünüyorum

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Alýntý lazanist Nickli Üyeden Alýntý
    ersun yanaldan daha iyi olduguna inaniyorum.ama bence ersun yanal kadar cesaretli olup o kadar trabzonluyu kadroya alamayacagini düsünüyorum

Hay agzina saglik

gilimalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

onun simdi tek hedefi çokmus galatasarayin dandik futbolcularini oynatarak tekrar moral kazandirmak olur ama fatih i kesmeye onun gücü yetmez ama hüseyinin yerine ayhan gökdenizin yerine sabriyi erdinç in yerinede bülenti oynatir tabi torinolu sabanida

gilimalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

yapar abi o degilmi vedati 2.ligden alip 96 da oynatan ordanda g.saraya alan ondan hersey beklenir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)