Sayfa 12 Toplam 115 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2866 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazım Koyuncu Kalbimizdesin

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

bolgemizin yetistirdigi bu buyuk SANATCIYI kaybettigimiz icin biz merhuma ALLAH'tan rahmet biz sevenlerine ve yakinlarina da sabir diliyorum.

gercek sanatci sendin ama ?[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

YAKINLARININ BASI SAGOLSUN

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hepimizin basi sagolsun...

Guests
    Ziyaretçi

Bu Ölümü, birinin ölümüne benzetiyorum dedim dedim vesonunda buldum...

Kazim Koyuncu,bize pek bir sey veremeden gittiaslina bakarsaniz. Bizi heyecanlandirip, costurupyari yolda birakti gitti...Bir iki albüm ile bu kadar insanin sevgisini kazanmaknedir ki yani..!

Amerika'da James Dean diye bir adam yasamisti bir aralar. Hatirlayanolabilir mi bilmiyorum ama,ismini duymayan yoktur herhalde. Bu adamhayati boyunca bir iki film çevirmis veya çevirmemis.Bir günkendi kullandigi Porche marka otomobiliyle bir trafik kazasi geçirmis veölmüstü... hatta bir filmide yarim kalmistigaliba.

Aradan nerdeyse 50 sene geçti... James Dean ismi, yaptigi bir iki film ve arabasiyla dilden dile nesilden nesile, taa bu günlere kadar sevenleri sayesinde geldi... Bu süreçte Porche firmasinin katkisi varmidir yok mudur bilmiyorum ama, ben Kazim Koyuncu'nu ölümünü James Dean'in ölümüne benzettim...

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Engenius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

OLDU MU BU YAPTIGIN KAZIM SIMDI???

YÜREGIM ACIYOR...

RUHUN SAD OLSUN....

Zaman geçtikçe daha çok koyuyor.

Sunay Akin "Insanlar esit dogar, ölüm seçkinleri ayirir"

Kazim çok seçkin bir insandi kimükemmel bir törenle ve katilimla son yolculuguna ugurlandi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı

Trabzon'lu olmadigi halde Trabzonsporlu olmanin ayricaligini her platformda söyleyen karadenizin hirçin çocugu sevgili Kazim Koyuncuyu kaybettik. Tüm Trabzonspor camiasinin basi sagolsun

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

kaç zamanin üstüne bmn ye ilk defa yazi yaziyorum bu da kazim abiye duydugum özel bir sevgiden dolayidir. benim su kisa hayatimdaki en deger verdigim sanatçi olan kazim abime allah rahmet eylesin diyorum. adim gibi eminim ki onu sarkilari yasatacak hayattada oldugu gibi ...

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Söylesi: Aytekin AKAY

"Trabzonspor?u tutmak sadece o yörenin çocugu olmakla açiklanabilecek milliyetçi bir davranis degildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karsi koyan ve herkesi yenen hayali kahramandi. Öyle bir kahramandi ki statükoyu bile devirmisti.?

Iste böyle diyor Kazim Koyuncu...1992 yilinda Mehmet Ali Besli ile kurduklari dünyanin ilk Laz Rock grubu "Zugasi Berepe (Denizin Çocuklari) ile tanidik O?nu... Istanbul Siyasal?dan siyasi nedenlerle ayrilan Kazim için 90? li yillarin ortasinda yol, müzik yoludur, tabii bir de Trabzonspor vardir hayatinda... Üç Istanbul takiminin iktidariyla kafasini bozmus çogu insana inat Trabzonspor?u hep içinde tasir Kazim... O herkes gibi sonuçlarla yasayan biri olmasa da, sonuç da bekler tuttugu takimdan. Her yil, "Artik bu yil sampiyonuz? diye düsünür. Çünkü O?na göre Trabzonspor?da oynayan her futbolcu, 'sampiyon olacak takimin futbolcusu? psikolojisiyle sahaya çikmali. fiampiyonluga inanmayanin, halkini, taraftarini da inandiramayacagini hatirlatan Koyuncu, "Hiç kimse bosuna Trabzonspor?un sampiyon olup olmamasini tartismasin. Mazimiz her seyi tüm çiplakligiyla yüzümüze vuruyor.? seklinde konusuyor. Tünel?deki ZB stüdyolarinda bizi agirlayan Kazim Koyuncu, "Siz bulmasaydiniz ben bulacaktim sizi? demesi ve derginin her sayisini takip etmesi "Trabzonsporlu sanatçi duyarliligi? olsa gerek. Futbolu O?na iki isim sevdirdi: Trabzonspor ve Armando Dieogo Maradona...Trabzonspor?u da Maradona?yi da ayni nedenlerle seviyor; iktidarin iktidarlarini yikan ve farkliligi getiren eylemleri... Karadeniz müzigine getirdigi yeniliklerle Türkiye?ye malolan Koyuncu, yakin bir zamanda Trabzonspor gibi Avrupa sahalarinda boy gösterecek. Tulumuyla, gitariyla, Trabzonsporluluguyla...

"Bendeki Trabzonspor sadece futbolu temsil etmiyor, zaten etmemeli de... Trabzonspor, Türkiye?de sürekli sampiyon olanlar disinda olan her seyi temsil ediyor?

- Trabzonsporlulugunuz, yöresel bir takim nedenlere mi dayaniyor?

- Hayir, sadece bununla açiklanamaz. Trabzonspor?un bendeki ifadesi, statükonun karsisinda yer almasi, statükoyu parçalamasi, güçlülere karsi güçsüzlerin var oldugunu ve onlarin da bir seyler yapabilecegini göstermesidir. Trabzonspor, sadece bir yöre takimi olarak ben de ifade bulmus olsaydi, bu lokal bir sey olurdu ve de çok dogru temellere oturmamis olurdu. Oysa Trabzonspor, sadece Trabzon? u degil tüm Karadeniz?i asmis bir olgu. Evrensel degerlere sahip olan benim için de Trabzonspor, Türk futbolunun en evrensel degeri ve en önemli unsurudur.

Modern zamanlarin Trabzonspor?u!

- Siz Karadenizli ve Laz bir sanatçisiniz ama sizi Urfali da dinliyor, Muglali da...

- Karadenizli disinda çok sayida dinleyici kitlem var ve sik sik onlarla konserlerde bulusuyoruz. Urfali, Diyarbakirli, Mardinli o kadar fazla Trabzonspor taraftari var ki, bu memleketlilikle açiklanabilecek bir olgu degil. Aslina bakarsaniz, yoksullarin, ezilenlerin, "farkli olanlarin? var oldugu ve birbirleriyle dayanisma içinde olacagi duygusunu ifade ediyor. "Insan neden Diyarbakir?dan Trabzonspor?u tutar?? diye bir soru soruldugunda, "Güçlülere karsi direnen ve statükoya hayir diyen anlayis nedeniyle? cevabini buluyorum.

- Trabzonspor, sizin söylediginiz anlamda hala "güçsüz?lerin yaninda bir felsefeye mi sahip; yoksa o da ?güçlüler?in kiyisina çoktan geçti mi?

- Sorunun dügümlendigi yer burasi iste. Kendine has yapisindan dolayi Trabzonspor var oldu. fiimdi modern zamanlarin birtakim iliskilerini yasiyoruz. Trabzonspor, modern zamanlarin kendine dayattigi iliskilere girdigi andan itibaren çöküsü de basladi. Biz, varligimizi anlamlandiran degerlerimizi unutmaya basladikça ne anlama geldigimiz de anlasilmiyor. Eger kendimizi üç büyük kulübün yaninda dördüncü kulüp olarak adlandiracaksak, alinacak sampiyonluklarin da bir anlami olmayacak. Oysa kazanacagimiz sampiyonluklar, tipki eskisi gibi oynanan futbol, kazanma hirsi, digerlerinden farkliligimizi ortaya koyacak. Trabzonspor olarak, o eski degerlerimizin pesinden kosmaliyiz.

- Sevgili Kazim, Zugasi Berepe?de farkli bir müzik ve farkli bir Kazim Koyuncu vardi, simdi ise daha farkli bir Kazim Koyuncu var. Tipki Trabzonspor?un 70? li yillardaki Trabzonspor olmadigi gibi...

- Evet ancak, ben çok farkli bir hayat yasiyorum. Her ne kadar eskiye göre daha popüler biri olsam da, popülaritenin getirdigi yasam biçimini hayatima sokmadim ve hayatimin sonuna kadar da sokmayacagim. Televizyonlarda görünür olmaktan gurur duyan bir insan degilim ve asla da bununla gururlanmam. Eski arkadasliklarim, dostluklarim sürüyor. Hakkini vererek müzik yapmak, dogru bildigim ne varsa pesinden gitmek benim için çok önemli. Degisen ne? Eskiden 10 bin satiyordu albümlerim, simdi 100 bin satiyor. Hayatim daha da zorlasmistir; Trabzonspor gibi. Ben kendimle ilgili bir takim seçenekler koyabiliyorum, Trabzonspor da son bir yildir bu seçenekleri koymaya basladi. Ben de farkliyim Trabzonspor da farkli. Albümüm 1 milyon da satsa kimse beni albümü 1 milyon satan diger sarkicilarla ayni kefeye koymayacaktir.

- Degisime kayitsiz kalmayalim ancak degisirken de baskasi olmayalim. "Kendimiz olarak - kalarak nasil degisebiliriz??i tartisalim...

- Degisirken, eskiye dair olan her seyin bir kismini da ortaya çikartmak gerekiyor. Trabzonspor, Türkiye?de sürekli sampiyon olanlar disinda olan her seyi temsil etmeli. Bendeki Trabzonspor sadece futbolu temsil etmiyor, zaten etmemeli de... Yöneticilerden, futbolculardan, sizden daha çok baska insanlarin hayatlarini etkileyen bir olgu. Mesela bununla ilgili büyük sorumluluk tasidigimi düsünüyorum.

Farkli olan Trabzonspor

- Hissettiginiz sorumlulugu tam olarak nasil açiklarsiniz?

- Bir sanatçinin çok sevildigini bildigi noktada ürününü koruma güdüsü onun için beladir. Hani, bir albüm yaptim çok sevildi, bunu koruyayim, onu devam ettireyim güdüsü...Etliye sütlüye dokunmama gibi kaygilar da tasir böyle sanatçilar. Sanatçinin kisiligini bitirmeye dogru giden yoldur bu ve ben de karsilasiyorum böyle hallerle. 2 bin kisinin alkisini aldiktan sonra, "Ben ne kadar müthis bir adamim? duygusuna kapiliyorum...Ve bu saatten sonra da kendime çekidüzen vermek için mücadeleye girisiyorum. Bireysel olarak böyle düsünüyorum. Konu Trabzonspor olunca, mesela, orada oynayan futbolcularin kendini çok özel hissetmesi ve insanlara bir seyler vermek zorunda olduklarini bilmeleri gerekir. Bu duygu saf bir duygu olabilir ama böyle düsünüyorum.

Karadeniz müzigiyle caz yapilsin

- Bir yerde, "Hopa da Trabzonspor?u tutmazlar? dediniz. Neden Hopalilar Trabzonspor?u tutmaz?

- Açikçasi Hopa da Lazlar daha çok Fenerbahçe? yi tutar. Benim ailemdeki herkes de Fenerbahçeli?dir. Normal olan benim de Fenerbahçeli olmamdir ancak kafayi biraz kaldirdigimda, biraz farkli oldugumu hissettigim anda farkli olanla bulusabildim. Farkli olan Trabzonspor?du. Mesela kazara Fenerbahçeli olsaydim hayatimda futbolun bu kadar yeri olmazdi; en fazla arada bir Fenerbahçe maçlarinin özet görüntülerini izlerdim; futbolun bende bir karsiligi olmayabilirdi.

- Türkiye?de size futbolu, futbol ötesi yasatan takim Trabzonspor, ya yurt disinda?

- Ingiltere?de Liverpool ?u, renk ve karakter benzerligimizden dolayi da Barcelona?yi çok fazla seviyor ve tutuyorum.

- Sevgili Kazim, ünlü ve popüler bir sanatçisin. Popüler olan insanlarin eski takimlarini birakip popüler takimlari tuttuguna sahit olduk...

- Bazen, "Aaa Trabzonspor?u mu tutuyorsun?? diyenler var; sasiriyorlar yani. Eee, "Ne var diyorum?? ben de...

- Albümünüz 10 bin satarken Trabzonspor?u tutmak normal gibi görülüyor. Çünkü böyle düsünen insanlar, "Trabzonspor, albümü 10 bin satan bilmem kaçinci sinif sanatçilarin takimi? diye düsünüyor...

- Hayatta dogru bildigim seyleri süphesiz soru isaretiyle algilamisimdir ancak o soru isareti kalktigi yerde de o dogrulari sonuna kadar savunmusumdur. Trabzonsporlu olmakla kendimi ayricalikli ve farkli hissediyorum. Illa bir futbol takiminin pesinden gidilecekse bu takim bana göre Trabzonspor?dur. Bir futbol hareketi olarak Trabzonspor?u desteklemek de bana göre ayricalikli ve elitist bir durumdur.

- Trabzonspor da Kazim Koyuncu da Karadeniz? den yola çikti; ulusal bir müzisyen oldu...

- Karadenizli insanlarla müzik ya da konser noktasinda tam bir tanisma saglamamisken beni Türkiye?nin diger yörelerinden insanlar dinliyordu. Dört Diyarbakir konserim var, Tunceli? ye gittim. Yine bu ay içinde Dogu-Güneydogu turnem var. Trabzonspor da ben de Karadeniz?den yola çiktik ama nereden yola çiktigi kadar nereye ulastigi da çok önemlidir. Biz büyümek zorundayiz ve herkesle bir seyleri paylasmak zorundayiz. Karadenizliler, evrensel degerleri üst noktalarda olan topluluklardir. Gerek Trabzonspor, gerekse bizim gibi sanatçilarin yaptigi is bunu daha iyi gösteriyor.

- "Zugasi Berepe?, "Dinmeyen?, "Viya? derken simdi de Hayde... O eski radikal söylemi hafiflettiniz...

- Yoo, radikal söylem yerinde duruyor aslinda, ancak arayislarim var. Zugasi Berepe?yla yaptigimiz Karadeniz müziginden ziyade rock müzikti. Lazca?yi kullanmamiz, bu dilin yok olmamasini istememekti. Rock, özgün-rock karisimi müzikler, hatta son 5-6 yildir elektronik müziklerle de ugrastim. Tüm etnik müziklere karsi duyarliligim var; Karadeniz müzigini de yeni yeni ögrendigimi düsünmüyorum. Hayde, biraz daha olgunlasmis Karadeniz müzigiyle bati müzigi konsepti diye düsünüyorum. Ama hayatimin sonuna kadar da Karadeniz müzigi yapacagim diye bir kurali da kabul edemem. "Zugasi Berepe? daha çok rock, "Dinmeyen? özgün müzik, "Viya? ne oldugu tam belli olmayan isaret veren bir albümdü. fiunu belirteyim, idealimdeki sounda yaklasmak için epey daha sürem var.

- Volkan Konak?in müziginde de sizin müziginizde de Karadeniz?de olmayan pek çok çalgiya rastlayabiliyoruz...

- Karadeniz türkülerine elektrik gitar, bas gitar sokan bir insanim. Karadeniz müzigini yozlastirdigim noktasinda elestiriler gelebilir. Ama o enstrümanlari müzigime sokmak için yirtiniyorum. Emek verilsin Karadeniz müzigiyle caz yapilsin. Ama lütfen emek verilsin.

Ünlü oldugumu düsünmüyorum

- fiu an ünlü biriyle konusuyorum. Sizin gibi ünlü olamayacagim nasil olsa, hiç olmazsa ünlü olmanin hayatiniza getirdiklerini anlatin da kendimizi teselli edelim?

- Çok ünlü oldugumu düsünmüyorum. Ancak, çok ünlü oldugunu düsünen ve de onlari çok sevdigini sanan binlerce insan var. Bu sevginin yalan oldugunu düsünüyorum. Beni seven çok insan var ve sadece o sevgiye inaniyorum. Neden inaniyorum? Çünkü, beni televizyonlarda görmeden, sadece yaptigim marjinal albümlerle seven insanlar bunlar. Beni sevenler, elbette televizyona çikmami istiyorlar ancak saçma sapan yerlerde de görmek istemiyorlar. Müzik yapiyorum ve yaptigim müzik sadece sarki söylemek degil. Hayat disaridan bakildiginda çok karmasik, çok yogun ama bu hayati seviyorum çünkü çok sevdigim bir sey yapiyorum, müzik yapiyorum.

- Çevreniz genisledi, zaten gazeteciler ve televizyonlar da buraya akin ediyor...

- Çok açik söylüyorum, bunu birileri yanlis da anlayabilir, hep müzikle, konserlerle, dizi ve film müzikleriyle anilmak isterim. Üretmek istiyorum.

- Müziginize etnik müzik desek, sanatinizi sinirlandirmis olacagiz gibi geliyor bana...

- Aslinda ne isim verecegimi ben de bilmiyorum ancak "Hayde?yle birlikte esas yapmak istedigim müzik noktasina yaklastim. O da, Tiflis?ten Trabzon?a bir hat izlemekti. Gürcistan?a gittim, orada çok degerli sanatçilar ve eserler var. Beri tarafta Trabzon ve civarinda su yüzüne çikmasi gereken öyle degerli eserler çikti ki karsima. Yani yeni çizgimizi, Tiflis-Trabzon konsepti olarak adlandirabiliriz. Bundan sonra, bütün dünyaya hitap eden Karadeniz ve modern müzik anlayisini bir araya getirme niyetindeyim.

Trabzonspor, Liverpool, St. Pauli

- Statükoyu, ayricaligi kabul etmeyen, özgürlük düskünü pek çok kisi ya futbolu hiç sevmiyor; sevenler de Trabzonspor?un kazanmasini istiyor...

- Futbola karsi durup da, futbol sevgisi üst düzeyde olan çok solcu, demokrat, aydin insanlar taniyorum. Onlarin birçogu futbol sevgisini söyleyememistir. Aslinda futbol, dünyanin en kolektif toplu hareket ve eglence biçimidir. Ancak hangi güçlerin elinde oldugu çok önemlidir. Ve bugün de kötü niyetli kisilerin elinde oldugundan, futbol zarardir... Futbol üstünden siyaset yapanlar, ihaleler alanlar, insaatlar yapanlar varsa, futbol içinde çok günah barindiran bir gerçek olarak karsimizda durmaktadir. Bunlara ragmen futbolu çok seviyorum ve Trabzonspor?u tutuyorum.

- Durusunuza uygun bir de Türk futbolu ve futbolcusu yorumu dinleyelim mi sizden?

- Türk futbolunda parlak, farkli futbolcu pek yok. Maç sonunda bir sürü konusmalar yapiyor ya futbolcular, "Ulan? diyorum, ben bu adamlarin konusmalarini nasil dinliyorum? Klisesiz, anlamsiz, zekadan eser tasimayan konusmalar... Yurtdisinda arada farkli portrelerle, olaylara karsilasirsiniz. Mesela Maradona, futbolu sevmemde en önemli etkisi olan adamdir. Sadece büyük futbolcu oldugu için degil, o uçari hali, yenilse bile dimdik ayakta kalabilmesi ve hala sevilmesi, özgürlükçü hali beni futbola çekmistir.

- Trabzonspor?un sampiyon olmasi mi, sampiyon olma konusunda gösterdigi çaba mi daha önemli?

- Bu kadar konusmadan sonra, sampiyon olma konusunda gösterdigi çaba demem lazim ancak sampiyon olmaliyiz. Burada, belki ilk kez ?sonuç?tan yana olacagim ama sampiyonluga ihtiyaç var. Böyle bir mazi, böyle bir tarih bunu hak ediyor. Türkiye?de Trabzonspor, Almanya?da St.Pauli. Bu tür takimlar liglerinde sampiyon olmali.

'Uh aha? tribün ambiansini yansitiyor

- Neden St. Pauli?

- Çok aykiri bir takim. fiimdi ikinci ligdeler, tribünlerinde diger takimlarin tribünlerinde göremeyeceginiz insanlara ve daha baska farkliliklara rastlarsiniz.

- Trabzonspor takimi karsinizda olsa neler söylerdiniz onlara?

- Bir kere her sene sampiyonluga oynayan bir takimin oyuncusu olarak sahaya çikmalarini isterdim ki o seneyi sondan besinci bitirseler bile. Mazimiz bunu hak ediyor.

- Müzisyen Kazim Koyuncu?nun müzik yolculugu soluksuz sürecek mi?

- Tasarladigim iki albüm daha var. Belki arada extra bir albüm daha yapabilirim. Bir de kendime yaptigim eserler var. Onlari internet siteme döküp yayinlamak istiyorum. Müzik disinda ise, Türkiye?de yasadigim konser çoskusunu yurt disinda da yasamak istiyorum. Bu sene sonunda kendi sarkilarimi, Amerika, Fransa, Ingiltere, Almanya, Gürcistan gibi ülkelerde söylemek istiyorum. Karadeniz müzigi bu projeler için büyük avantaj. Çünkü, kemençe ve tulum, çok ilgi çeken enstrümanlar.

- "Hayde? albümünüzdeki "Uh Aha?yi Trabzonspor tribünleri için yazdim dediniz...

- Evet, tribün ambiansini iyi yansitan bir eser diye düsünüyorum. "Oy Fadime? de öyle... Insanlarin alistiklari seslerden biraz uzaklasmalari gerekiyor. Böyle söyledigim iyi de oldu, sizlerle bulustum. Zaten bu bulusmayi ne zamandir bekliyordum... Iyi ki geldiniz...

- Biraz zor bulduk sizi..

- Siz bulamamis olsaydiniz ben bulacaktim sizi. Inanin bu bulusmayi çok özlüyordum.

SATIRBASLARI...

- Karadeniz disinda dinlenmek, sevilmek beni çok memnun ediyor.. Ama ben Karadenizsiz müzik yapmak istemiyorum. Karadeniz?e daha özel ve özgün hazirlaniyorum.

- Yaptigim müzik siyasi tavrimdan daha önemlidir hem de dünyanin bütün siyasetlerinden daha önemlidir. Siyasetler, devrimler, karsi devrimler bir gün bitebilir ancak türküler, sarkilar yüzlerce yil kalir.

- Diyelim ki albümüm 1 milyon satacak, bu satistan gelen parayla pek çok kisinin de hayati degisecek.

- Zugasi Berepe çok bilinçli bir gruptu ancak grup olarak devam etmek çok zor. Esas olarak Mehmet Ali Besli ve ben grubun öncülügünü yaptik. Zaten o gruptan pek çok arkadasla çalismaya devam ediyoruz. Ben onlari orkestra gibi görmüyorum, onlar da beni artist-sanatçi gibi görmüyor.

- Solcu bir insanim. Genel anlamda solculugun anlami da, ezilenlerin, yoksullarin, emegiyle hayatta kalmaya çalisanlarin yaninda olmak. Solculugumun bir adim ötesi de, estetik anlamda anarsizme daha yakin bir durustur.

- Bütün dünyanin bütün topraklari hepimizindir. Bütün sarkilar, dünyadaki tüm insanlarindir, tüm topraklar da memleketimizdir. Yunanistan?a giderken vize almaktan hiç hoslanmiyorum, zoruma gidiyor. Oradaki toprakla buradaki toprak ayni.

- Futbolda saha disi olaylar var ama futbol o kadar basit bir oyun ki! Yapmaniz gereken tek sey, yediginizden daha fazlasini atmak.

- Babam, çok özel bir insandir, aydindir da. O da hak-hukuk-adalet kavramlarini ?deger? olarak gören ve önemseyen biridir. Su anda Hopa da 2 sandalyeli bir berber dükkani var.

- Istanbul bir ask... Nefret edebiliyorsun ama ayrilamiyorsun. Hopa ise benim memleketim ve Hopa?yi çok seviyorum; en son gidip ölecegim yer de orasi... fiu da var; Afyon?a gittigimde de, Berlin?e gittigimde de yabancilik çekmiyorum.

- 100 bin üye projesini önemsiyorum. Bunu düsünenler, camiaya demokrasiyi sokmuslardir. Trabzonsporlulugumla bir kez daha gururlandim.

ARAKADASLAR BASKA BIR FORUMDAN ALINMISDIR BU YAZI. NOKTASINA VIRGULUNE DOKUNMADAN BURAYA KOYUYORUM.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

biz biriz, biz biziz, biz trabzonsporuz...trabzonspor asla sadece trabzonspor degildir..

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

basimdan asagi kaynar sular dökülüyor
    ve ardindan soguk sular
    tüylerim diken diken oldu
    aldigim haber herseyden beter
    neden böyle erken oldu
    niye hastalik seni buldu
    simdi seni izliyorum gözlerim doluyor
    seni dinliyorum gözlerim doluyor
    seni hatirliyorum gözlerim doluyor
    senin olmadigini bilmek
    inan bana çok koyuyor
    sen yoksun ya benim de bi parçam yok artik

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley19.gif[/img]basimiz saolsun, mekani cennet olur insallah

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Çok hos olmus ,hazirlayanlarin ellerine saglik[img]smileys/smiley19.gif[/img]

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ürpererek izledim ... Bir gün hepimiz bu sonu yasayacagiz...

Sevgili Kardesim Mekanin Cennet Olsun... Seni Unutmayacagiz...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende izledim güzel olmus ancak msn messenger ileti sesleri geliyor?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O sesler aylar önce dido parçasini bir yerden kayit eden arkadasin is güzarligindan kaynaklaniyor. msn sesleri de karismis haliyle.

abi ne yazacagimi bilemiyorum...su an ilk aklima gelen samsunda murat kekillinin konseri vardi kazim abide onun la beraber gelmisti...görmüstüm çok konusmak istemistim ama olmamisti keske biraz daha çaba gösterseydim konusmak için..mekanin cennet olsun abi seni hiç unutmayacagiz.....

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

RESIMLERI gördükçe içim kan agliyor bu sesi çok hatirlayacak herkes uyyy ahaaa[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]sarkilarin yasatacak abi seni [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha önce anlattim mi bilmiyorum!

geçen sene mayis ayi, arkadasim hayriye aradi beni..bana kazim koyuncunun yeni albümü çikti, aldin mi? diye sordu..hemen kostum ve cd'sini aldim...ona olan sevgim bu son cd'siyle daha da artmisti...

aylardan mayis (2004 )olmustu... olimpiyat stadyumunda gençlerbirligiyle maçimiz vardi...stadyumda maçtan önce trabzonspor dergisinin mayis ayi sayisini alip incelemeye basladim..ve sevgili kazimimizin röpörtajini bir çirpida okudum..o kadar hosuma gitti anlatamam..evet o trabzonsporluydu.mutlulugum tarif edilemezdi...

maçin baslamasina az bir süre kala tribünde bir sorun oldu ve yer degistirmek zorunda kaldik..yerimizden kalkip arkadaslarla üst tarafa çikarken o kalabaligin arasinda gözüme o çarpmasin mi!!! orada seyircilerimizin arasinda oturmus etrafi seyrediyor...

hemen atladim tabi, firsati kaçirirmiyim...yanina gittim ve siz kazim koyuncu degilmisiniz diye sordum..o kadar mütevazi , o kadar utangaç bir halle bana evet diyebildi sadece..tabi ben anlatmaya basladim, albümünüzü aldim, dergide röportajinizi okudum , sizi tebrik ederim gibi.. o bu konusmalarima sadece tesekkür etmekle ve bana sicacik gülümsemekle yatinebildi..etraf kim bu ünlü diye de onu kesiyor bu arada...

ne kadar mutlu olmustum...ve o konusmadan sonra hemen arkadasim hayriyeyi arayip ona hava atmistim..kazim koyuncuyla konustum diye..

nur içinde yat kazim koyuncu..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)