Sayfa 4 Toplam 115 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2866 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazım Koyuncu Kalbimizdesin

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

allah rahmet eylesin

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Utku61 Nickli Üyeden Alıntı
    Saat 19:00'a geliyor ve bizim için mars yapmis degerli abimiz için söz de RESMI sitemizde ondan bir haber yok..Yaziklar Olsun...

resmi rezillik orasi zaten baska bi özelligi yok !!

Akin'cigim avatar yakismis. Bu fotografi ona ben çekmistim. O aksam birlikte nasil eglenmistik ve Konserin ortasinda tisörtünü çikardi alttan bu bordo mavi forma çikinca kendimizden geçmistik.

Neyse hayatimda tanidigim en delikanli, alçak gönüllü, dürüst, mükemmel bir insani kaybetmis olmanin üzüntüsünden ne yapacagimi bilemiyorum.

Onu ilk Gençlerbirligi- Trabzon kupa finalinde tanidim. Uzaktan gördüm. Yine formasini giymis elinde Trabzonspor bayragi ile ortalikta dolasiyordu. Yanina yaklastik ve ilk sohbetimizi etme imkanini bulduk. Daha sonra kendisini Of Kültür ve Sanat senliklerinde konuk ettik ki o fotografi Of'ta çekmistik. Sonra hastaligi döneminde çok moralsiz oldugu zamanlarda stadta marslari çalarken kendisini telefonla ariyorduk ve dinletiyorduk acayip mutlu oluyordu. Birde her zaman tribünleri sorardi dolumu diye Avni Aker dolu ise degmen sevgili Kazim Hocamin keyfine.

Burada sadece bir konuda üzülüyorum. Hastaliginin zor günlerinde BMN olarak ona moral verecek bir etkinlik yapalim diye site yöneticilerinden 2 tanesine özel mesaj gönderdim ama bir cevap bile yazilmadi bana neyse..... Sonuçta koca bir yürek. Karadeniz gibi hirçin bir delikanliyi kaybettik. Yine hepimizin basi sagolsun

bmn girisinde bir haber yapilmali diye dsünüyorum

basimiz sag olsun!

BÜYÜK ACI MEKANI CENNET OLSUN

BU KADAR GÜZEL INSANA ÖLÜM HIÇ YAKISMADI.

Site girisine siyah fontla bu haber verilmeli diye Msn listemdeki tüm adminlere rica ettim ancak Msni açik olup cevap vermeye tenezzül bile etmeyeni var.Kaybettigimiz siradan bir insan degil bizlerden biri kardesimiz,agabeyimiz arkadasimiz.Bu konuda çok daha duyarli olunabilinirdi BMN olarak!!!!

Of senliginde söyleyecegi sarkilari seçerken kendisine çekilmis bir fotograf...

Böylesinekiymetli bir Trabzonspor'lu degerimizi yitirdigimiz için çok üzgünüm.Kendisine Allah'tan rahmet,kederli ailesine bassagligi diliyorum.Allah mekaninin cennet etsin.

Kendisi de Hopali olan Kuyuncu Karadeniz bölgesinde kanserin sik görülmesini, Çernobil faciasina bagliyordu. Bununla ilgili olarak yine yaptigi baska bir röportajda, ?Neredeyse her ailede bir kanser vakasi var ve bu tesadüf degil. Adamlar piskin piskin çikip çay içti karsimizda. Bunu yapan insan ya geri zekâlidir ya da çikar gruplarina hizmet ediyordur. Eger bu insanlar karsimizda çay içeceklerine erken teshis için birtakim çalismalar yapsalardi, sonuç daha farkli olurdu."

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gerçekten çok üzüldüm ya allah rahmet eylesin herkesin basi sagolsun

jackal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Haberi daha yeni aldim gercekten cok uzuldum ne diyecegimi bilmiyorum...karadenizimizin son yillarda yetistirdigi en buyuk yetenekti..Daha yapacagi cok isler vardi..ne diyeyim basimiz sagolsun...Allah rahmet eylesin.

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı
    Kendisi de Hopali olan Kuyuncu Karadeniz bölgesinde kanserin sik görülmesini, Çernobil faciasina bagliyordu. Bununla ilgili olarak yine yaptigi baska bir röportajda, ?Neredeyse her ailede bir kanser vakasi var ve bu tesadüf degil. Adamlar piskin piskin çikip çay içti karsimizda. Bunu yapan insan ya geri zekâlidir ya da çikar gruplarina hizmet ediyordur. Eger bu insanlar karsimizda çay içeceklerine erken teshis için birtakim çalismalar yapsalardi, sonuç daha farkli olurdu."

dostum, ordaiçtikleri çay radyasyona maruz kalmamis çaydi. yani göstermelik yapilan bir davranisti. tamamen aldatmaya ve kandirmaya yönelikti. yani göz boyamaydi.

Guests
    Ziyaretçi

Nereden
    İstanbul

tuylerim diken diken oldu duyunca insan kabullenemiyo.... yazik cok yazik ne dicegimi bilemiyorum!!

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı mr.fa Nickli Üyeden Alıntı

Burada sadece bir konuda üzülüyorum. Hastaliginin zor günlerinde BMN olarak ona moral verecek bir etkinlik yapalim diye site yöneticilerinden 2 tanesine özel mesaj gönderdim ama bir cevap bile yazilmadi bana neyse..... Sonuçta koca bir yürek. Karadeniz gibi hirçin bir delikanliyi kaybettik. Yine hepimizin basi sagolsun

Ayni seyi ben de konustum adminlerle.Söylediklerine göre yanina kimseyi almiyolardi kötü döneminde.Yoksa böyle birsey düsünüldü ama yapilamadi yani ilgisizlikten kaynaklanmiyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Basimiz sagolsun. Trabzonsporum en büyük taraftarlarindan birini kaybetti. Allah rahmet eylesin....

jakobo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar daha bilgisayarin basina yeni oturdum ve soktayim. Nasil
    olur inanmak mümkün degil o gencecik piril piril insan kanserle hayatla
    mücadele eden insan nasil da birden gider inanilacak gibi degil
    üzüntümüz çok büyük Allah tahsiratini affetsin..

Güle GüLe Kazim Koyuncu TRABZONSPOR ve Türkiyr seni hiç unutmayacak ruhun sad olsun....

Hepimizin Basi Sagolsun.....[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

basimiz sagolsun Allah hepimize sabirlar niyaz eylesin

Nereden
    Bursa

[img]smileys/smiley19.gif[/img]Abi ben hala inanamiyorum

Mümkün oLamaz buyaa

Guests
    Ziyaretçi

çernobil yok radyasyon yok diyen, zamanin yöneticilerininde kulaklari çinlasin.

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

allah tüm sevenlerine sabir versin.. çok ani oldu..

Nereden
    Trabzon

Inanamiyorum...

Bisey yazamiyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)