Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelecek sezon Cem Papila ya HAYIR !!!

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MHK'dan yapilan açiklamaya göre, gelecek sezon ligde görev yapacak hakemler sunlar:

Süleyman Abay, Ismet Arzuman, Firat Aydinus, Metin Aydogan, Cüneyt Çakir, Mustafa Çulcu, Cem Deda, Oktay Demiray, Bülent Demirlek, Selçuk Dereli, Aytekin Durmaz, Orhan Erdemir, Erol Ersoy, Hüseyin Göçek, Mehmet Fatih Gökçe, Zafer Önder Ipek, Kuddusi Müftüoglu, Yilnur Önen, Tolga Özkalfa, Cem Papila, Çetin Sarigül, Hakan Sirviservi, Serdar Tatli, Metin Tokat, Özgüç Türkalp, Bülent Yildirim, Yunus Yildirim, Vedat Yüksel.

simdi bu cempapila yi kesin bizim bir maça verecekler yok ortam yumusasin falan filan!!!! yeni bir kampanya taklif ediyorum su hazir metinle mail gönderme gibi. MHK ye mail bombardimani yapalim kesinlikle hiç bir maçimizda görmek istemiyoruz diye! Yoksa geçen seneki tepkimiz bosa gidecek hiç bir anlami olmayacak ve adamlar dalga geçer gibi bu herifi bizim bir maçimiza verecekler! Sizin kaniniza dokunmuyormu yaa!! Ne degistiki Cem Papilayi bizim maçimizda görmeyi normal karsiliyacagiz! Adama hakemligi biraktiramadik bari maçlarimiza gelmesine engel olacak birseyler yapalim.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kesin olan bi sey var Papila yi Trabzondaki maçlara veremezler.

Nereden
    Trabzon

Ayni baslik açilmisti zaten arkadaslar...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

veremezlermi dedin! daha bir iki hafta önce mhk baskani cem papila trabzonda maç yönetecek dedi hürriyetteki röportajinda!

FATIH SULTAN TEKKE

evet ben de okudum o haberi Trabzon da maç vereceklermis ona. MHK baskani gözde gösterisi yapmak için bizi kullanacak. Bakin be cemi papilayi Trabzona gönderirim bisey olmaz tarzindan. Simdiden tepkimizi koyalim.

Hakemler daha bugün açiklandi ayni baslik ne zaman açildi ki? Kusurabakmayin bu baslik zaten varsa ama ben yazacak yer bulamadigimdan açtim.

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Arkadaslar Allah disinda korkumuz yok...

Gelsinler, Geldikleri gibi.............[img]smileys/smiley36.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı Oflu144 Nickli Üyeden Alıntı

Keske ama kesin verecekler oflu.....Yönetimin tavri çok önemli

Nereden
    Sinop

Özertem kesin verecek ama büyük ihtimalle deplasman olur dahasini göze alamazlar

Çünkü adamda ben nedersem o olur havalari var

Nereden
    Diyarbakır

evet yönetim yeni sezon baslamadan tavrini koymali!

FATIH SULTAN TEKKE

Nereden
    Sinop

Öyle olmazsa zaten kendi borularini ötürmeye devam ederler.

Daha dogrusu yüz bulurlar.Vurun abaliya misali[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Neden üstelerler anlamiyorum 20bin kisi yürüdü bu sehirde, cempapila için yapilmayan kalmadi!!! ve adamin hatali oldugunu herkes kabul ediyor adam çikip özür dilemiyor!!!! bunlari ben asla unutmadim onu maça verirlerse ben maça gitmem!dayanamaz sahaya inerim falan! ama kahrimdan ölürüm herhalde...........hakem mi yok neyi ispatlamaya çalisiyor bu özerten!!!!

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cem papila avniakere girmez bence...

Nereden
    Diyarbakır

bizde bunu istiyoruz ya yönetimden simdiden elini çabuk tutsun! eger o papila avni akere ayak basarsa var ya yönetim için pek iyi olmaz bu!

FATIH SULTAN TEKKE

yönetsin arkadslar trabzondada yönetsin kii bizim nekadar sinirli oldugumuzu anlasin TRABZONLU UNUTMAZ.. bunu ögrensin ve ögrenecek

Nereden
    Sinop

BUNA CESARET EDEMEZLER[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Amasya

TRABZONUMUN HIC BIRMACINA ISTEMIYORUM YÖNETIMDE AYNI FIKIR VERIRLERSE INADINA SAHAYA CIKMAYIZ

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Ben kesinlikle gelmesinden yanayim. gelsin gelsin. gelsin ki bize yasattiklarini anbean , salise salise o yasasin. bunlari onatrabzon sehri olarakyasatalim. maça çiktigindaki atmosferi hayal edin. 25000 kisilik stadda 30000 -35000 kisinin oldugunu düsünün. maç baslamadan önce baslayan ve maçin son düdügüne kadar devam edecek olan, sadece o da.galaga yönelikatmosferi düsünün .ama oatmosferiniçinde asla küfür olmamali. onakabire girmeden kabirde yasayacaklarinin provasini yaptirmaliyiz. bir daha trabzonun, degil maçlarini yönetmek, olmayan aklindan "trabzon" kelimesini tamamen yoketmeli ve aynada kendisine baktiginda yüzüne (eger varsa) samar gibi vurmali, yaptiklarina karsilik yasadiklari. son nefesinde bile kelime-i sahadet yerine utancini hatirlamali

selam ve saygiyla

Trabzona gelmeyi aklindan bile geçirmesin [img]smileys/smiley7.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Zorla adami vurdutturacaklar bize.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

eger verirlerse ki verirler trabzon en az üc mac seyircisiz oymnama cesazi alir söyliyim. bu da kirli oyunun bi parcasi. dikkatli olalim... verilmemesini saglayalim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

qeBER PAPILAAAAAAAAAA

qEBERRRRRRR PAPILAAAAAAAAAA

[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Alıntı no NAME Nickli Üyeden Alıntı

Ben kesinlikle gelmesinden yanayim. gelsin gelsin. gelsin ki bize yasattiklarini anbean , salise salise o yasasin. bunlari onatrabzon sehri olarakyasatalim. maça çiktigindaki atmosferi hayal edin. 25000 kisilik stadda 30000 -35000 kisinin oldugunu düsünün. maç baslamadan önce baslayan ve maçin son düdügüne kadar devam edecek olan, sadece o da.galaga yönelikatmosferi düsünün .ama oatmosferiniçinde asla küfür olmamali. onakabire girmeden kabirde yasayacaklarinin provasini yaptirmaliyiz. bir daha trabzonun, degil maçlarini yönetmek, olmayan aklindan "trabzon" kelimesini tamamen yoketmeli ve aynada kendisine baktiginda yüzüne (eger varsa) samar gibi vurmali, yaptiklarina karsilik yasadiklari. son nefesinde bile kelime-i sahadet yerine utancini hatirlamali

selam ve saygiy la
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]bencede kesinlikle küfürsüz olmali yoksa ceza aliriz maliriz zaten istedikleri bu[img]smileys/smiley7.gif[/img]

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence küfürsüz olarak bir insani,pardon ya insan dedim domuz yavrusuna,asagilamanin yerin dibine sokmaninsloganlarini,pankartlarini hazirlamaliyiz.ÇünküBizans'in torunu Özertem onu kesinlikle Trabzon'a gönderecektir.

Buarada Sevgili yönetim bu konuda da maalesef sinifta kalmistir.Çünkü soysuz serefsiz,namussuz Trabzon'umdan ÖZÜR DILEMEMISTIR.VE DAHA ÖNEMLISI FENERASYON MALI KURULUNUN GÜNDEMI DOMUZCUK LEVENT'IN ISTIFASINADÖNÜSTÜRÜLEMEMISTIR,ESEFLE KINIYORUM.

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

gelecegi varsa gorecegi de var

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

aha buraya yaziyorum cem papilayi trabzon maclarina bidaha veremezler hele hele o herif bidaha trabzona gelmek gibi birseyi aklinin ucundan bile gecirmesin.yeryerinden oynar walla.ama sunuda bilmeliyiz eger verilirse bu kesinlikle iyi dönemimizde hatta sampiyonluga ramak kala olacaktir bizi karistirmak icin ozaman cok olgun davranmaliyiz ve bir dahada bizim maclara gelse bile rezil bi yönetim gösterecegini sanmiyorum.. simdi icimden geciyo kendini affettirmek icin lehimize mac yönetir dicem ama serefsiz yaptigindan utanmiyoki böyle biseye kalkissin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)