Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 65 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 65 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fener maçi sonrasi ceza alanlar...

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet bu topic altindan bizleride surekli bilgilendirirseniz iyi olur...son durumlar hakkinda vs...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar fener maçi sonrasi neler yasandi da bizim abilerimizi kardeslerimize ceza geldi seklinde hakli sorulari var. Maç sonrasindan baslayayim neler mi yasandi ?fficeffice" />

?Hiçbir sey?

Bu yil Fenerbahçe Sükrü Saraçoglu stadinda oynanan Trabzonspor ? Fenerbahçe maçi sonrasi stad çikisinda kapilarin yogun olmasindan dolayi staddan geç çikmayi tercih etmistim, stadin disina çiktigimiz da o sirada cep telefonu ile konusuyordum bir anda polis kalkanlarini önümde gördüm. Sag tarafa geçeyim dedim geçemedim solda da durum ayni idi her yerde polis kalkani vardi. Trabzonspor taraftari olan staddan çikan son 14-15 kisiyi bir emniyet mensubunun ?alin bunlarin hepsini alin? demesiyle (içlerinde 12 yasinda çocuklar da vardi) yaklasik 250 ?300 kadar polis tarafindan ablukaya alinmisti. Polise sordum ?ne bir olay, ne bir kufur, ne bir tartisma, hiçbir sey yok neden bizi tutuyorsunuz ? hayirdir ??dedim memur arkadas da aynen söyle dedi ?ilk çikanlar Trabzonspor lehinde tezahurat yaptilar siz arkada kaldiniz onun için sizi aldik önemli bir sey yok bekleyelim biraz? dedi. bir dakika sonra koridor açtilar, güvenligimiz için baska yöne yönlendirildigimizi düsünmüstük ki ite kaka polis minibüsüne bindirmeye basladilar. Bizi nereye götürdüklerini ne yapacaklarini söylemeden bir karakol?un önünde durdular yine ite kaka nezarete attilar, adi bir suçlu gibi davrandilar hayatimda bu kadar rencide oldugumu hatirlamiyorum, daha sonra ?ifadelerinizi vermeden burdan çikamazsiniz biran önce ifadelerinizi verin çikin disari? dediler. Önceden hazirladiklari tuzak sorularla dolu metin ile koltuk kirma ve benzeri çikan olaylar hakkinda düsüncelerimizi sordular. Oysa ki fenerbahçe stadinda ne bir koltuk kirma ne de bir baska olay yasanmisti. Bizde bu haksiz ithamlara karsi ?böyle bir olay ne gördük, ne de duyduk, keza böyle bir olay yada olaylar olsa bile polis ve stad kameralarindan bu durumun kolayca tespit edilebileceklerini bizi alikoymalarinin haksiz ve onur kirici bir islem oldugu? yönünde ifadelerimizi verdik. Gelen cezalarda aynen su yaziyor ?fb ? Trabzonspor maçinin müsabaka bitimi dagilmalar esnasinda 5149 sayili kanunun 17. maddesinin 2. bendinde belirtilen ahlaka aykiri söz sarf ettikleri dosya tetkikinden anlasilmistir? Bu kadar saçma bir sey olmaz ! çünkü arkadaslardan 9 tanesi maç öncesi tartaklanarak ifadeleri alinmak üzere karakola getirildiler ve saat 23:00 gibi karakoldan birakildilar simdi bu adamlara diyorlar ki maç sonrasi kufur ettiniz o yüzden ceza aldiniz Ya kardesim adamlar o sirada karakoldaydilar ayni anda iki yerde nasil olabilirler ? Ya ben size ne diyeyim daha.. Polisler bile daha sonra bize bu konuda son derece hakli oldugumuzu ifadelerimizin bile alinmasinin özel bir istekle bir emniyet mensubu tarafindan (ismi bizde mevcut) istendigini gücü yettigince bunu herkese yaptigini söylediler. Bu emniyet mensubunun fb kongre üyesi ve Aziz Yildirim?in emir eri gibi davrandigini daha sonraki arastirmalarimizda ögrendik.

Iki ay sonra arkadaslara ve bana bir tebligat geldi ?fenerbahçe Trabzonspor maçinda çikan olaylar neticesinde 1 milyar 122 milyon lira para cezasina çarptirildiniz 7 gün içinde bu parayi ilgili vergi dairesine yatirin !?

Son bir kaç ay içerinde ceza alan 35 kisi ve bunlardan 23 Trabzonsporlu ve dikkat edin tek bir maçta veriliyor bu ceza ! onlarca suçtan aranip, tinercisi hapçisi Trabzon?a giden rakip takim taraftarlari gözaltina alindiktan sonra bir telefonla disari çikaran bir güruh var karsimizda.(Ayni güruhun elemanlarinin bize verilen cezalarin altinda imzalari var) Bizde ise ceza kestikleri arkadaslarimizin hiçbirinin en ufak bir sabikasi dahi yok. Arada muazzam kalite farkina ragmen bu kadar ucuz yollu hooligan yaftasi yapistirmalari bir o kadar komik kaçiyor.

Bir kaç gün içinde bu haksiz tutuma karsi bütün gazete ve ilgili kurumlara karsi bir mail faks kampanyasi baslatmayi düsünüyoruz. Ayri bir baslikta bu saçma sapan cezayi almis olan kardeslerimizin izleyecegi yolu bir kaç saat içinde yazacagim.

Unutmayin ki bu olayda bizim ceza almamiz degil sizin kayitsiz kalmaniz bizi daha çok üzecektir.

Saygilarimla,

Metin Külünk

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

kardeslerimne zaman olacak bu mail isi...gazetelere falann..vallla gölcükte oturuyorummm elimden gelen en iyi sey buuu....gazetelere mail atmak .....zaaten kisiligim geregi en ufak biseyde hemen sinirlerim tavana vuruyoo aklima ne gelirse bazen abartarak da yaziyorum bknz.transfer haberleri sayfa 174....haberdar edin,,adam mi oluyolarda haksiz ceza veriolarr.....allah yar ve yardimcimiz olsun gardass....yaninizdayizzzz....para,mail,tekme,toka tt her türlü.....

tanitimda baskan yardimcisi sitki hacisalihoglu ile görüstüm...biz bisi yapamayiz ama itiraz edin kazanirsiniz dedi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Eddy Nickli Üyeden Alıntı
    tanitimda baskan yardimcisi sitki hacisalihoglu ile görüstüm...biz bisi yapamayiz ama itiraz edin kazanirsiniz dedi...

Elin adami tinercisine bile sahip çikarken o acziyetini ititraf etmekle yetinmis ! merak etmesin onlara ihtiyacimiz yok. Eskiden bizle tribunde omuz omuza olan abilerimiz her çesit meslekte birer birer önemli adam haline geliyorlar. Bunlarin arasinda avukatlarda var. Allah'a sükür kiasillarini nerden geldiklerini unutmayacak kadar da " ADAM "lar.

Not: Eddy senin konuyu da arastiriyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

metin abi insallah bu serefsizlerin düzenledigi oyundan alninizin akiyla çikarsiniz

arkadaslar yazilanlari okudukça inanin tansiyonum cikiyor bu nasil bir memleket inanin bu durumda ne söyleyeceginide bilmiyor insanallah yardimciniz olsun

abi adam bmn bizi ilgilendirmez dedi...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonun hakkini yedireni bende yerim [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı perfectstorm Nickli Üyeden Alıntı

seytan diyo al bi bidon benzin dök saraçogluna yak sigarani bi yandan, yanisini seyret. ne ceza verirlerse versinler anasini satiyim...![img]smileys/smiley7.gif[/img]

diyar- fener maçinda o kadar olay oldu kaç kisi fislendi..? eeeeeee azizin hemserisi nede olsa .. adi köpekler...!

Guests
    Ziyaretçi

Metin abi yapabilecegimiz somut bir sey var mi?

Yürüyüs protesto gibi...

Artik yeter bu kadarina da pes ben böyle polisi böyle hukuku,böyle adaleti ............... protesto ediyorum..

Guests
    Ziyaretçi

Tekrar sokaklara dökülüp bu igrençligi protesto etmeliyiz

Bizi zorla devlete düsman edecek bu serefsizler[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

NE OLDU ABI SON DURUM.....

hayirdirbi gelisme mi var,konu canlanmis yine???

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

WARMI BI DURUM KARDESLER SOYLEYIN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)