Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Murat Bozoglu?nun Açiklamalari

Bordo-Mavi mesajlar
    Murat Bozoglu, "Fatih Tekke; Milan, Real, Barça'ya gitse tamam. Ancak Deportivo, Trabzonspor'dan büyük degil." dedi

23.06.2005

"Fatih Tekke; Milan, Real, Barça?ya gitse tamam... Ancak Deportivo, Trabzonspor?dan büyük degil... Tolga kalsin isterdik, fakat gitti... Bu transferden kulübe de iyi para girdi... Petkovic iki maç çevirse, sampiyonduk. Bu nedenle mutlaka bir kaleci alacagiz...?

O, Trabzonspor Yönetimi?nin en genç üyesi... 33 yasinda olmasina karsin Baskan Yardimcisi olarak görevlendirildi. Murat Bozoglu ile transferden stat projesine, üyelerden Devler Ligi?ne bir çok konuda görüstük. Bordo - Mavili ekibi, ?Türk Futbolu?nun yükselen degeri? olarak niteleyen Bozoglu, Trabzonspor?un gelecek sezon hem Süper Lig hem de Avrupa?da büyük hedefler pesinde kosacagini müjdeledi.

?Fatih Tekke?yi göndermeyiz?
    ?Fatih Tekke, bu camia için çok önemli bir futbolcu. Takim içindeki etkinliginin yani sira ideolojik açidan da kritik bir konumda. Deportivo onu istiyormus. Evet; Deportivo, Ispanya gibi üst düzey bir ligin takimi. Ancak Trabzonspor?dan da degerli degil. Bize göre Fatih?in gitmesi gereken takimlar; Milan, Juventus, Real Madrid, Barcelona, Manchester ve Arsenal olmali. Çünkü o, bunu hak ediyor. Deportivo?nun sartlari da hem maddi hem de manevi anlamda asla Trabzonspor?dan iyi degil. Aksi bir durumu gelecek vaat eden miniklerimize de anlatamayiz. Böyle bir degeri gidip Deportivo ve benzeri bir ekibe göndermek hata olur. Altyapidaki tüm futbolcular bir Gökdeniz, bir Fatih Tekke olmak istiyor. Onlarin da hayallerini düsünmek gibi bir sorumluluga sahibiz.?

?Kaleci ve forvet alacagiz...?
    ?Tolga?nin gitmesini elbette istemezdik. Ancak sonuçta 28 yasina gelmis ve simdiye kadar çok da istedigi adimlari atamamis bir oyuncudan bahsediyoruz. Burada kendini çok gelistirdi. Simdi ekonomik anlamda da oldukça cazip bir teklif gelince, önünü tikamak haksizlik olurdu. Kulüp açisindan da fazla zarar ettigimiz inancinda degilim. Sonuç itibariyle 3 milyon 750 bin dolar kasamiza girdi. Parayi en iyi sekilde degerlendirmek zorundayiz. Bir kaleci bir de forvet almak istiyoruz. Kale için Uruguay Milli Takimi?nda mücadele eden Viera en güçlü aday. Ancak 22 yasinda ve çok yetenekli oldugu için talibi fazla. Forvette ise adaylarimiz daha çok. Fakat ?transfer olsun? diye transfer yapilmaz. Kaleci konusunda fazla hassasiz. Çünkü bu mevkiinin alternatifi yok. Petkovic örnegi önümüzde dururken hata yapamayiz. Eger o, iki maçi bize çevirebilseydi, sampiyon olurduk.?

?Günes futbolun duayenidir...?
    ?Senol Günes?in bu takimin basinda olmasi gerçekten de büyük avantaj. Çünkü hocamiz her geçen gün kendini biraz daha gelistiriyor, tecrübesine tecrübe katiyor. Altyapidan A takima kadar tüm futbolcularimizin ondan ögrenecek çok seyi var. Kelimenin tam anlamiyla bir futbol duayeni oldugunu söyleyebiliriz. Transferlerimizde de onun isminin geçmesi islerimizi kolaylastiriyor. Çünkü Dünya çapinda taninmis ve kalitesini ispatlamis bir isimden bahsediyoruz. Dogruyu söylemek gerekirse ben, Senol hoca gibi bir isimle çalismaktan gurur duyuyorum.?

?Benim sülalem yöneticidir!?
    ?Ben 6 aydir yöneticiyim, fakat bu ise hiç yabanci degilim. Çünkü babam Utku Bozoglu, Trabzonspor?un altin çaginda yöneticilik yapmis ve en uzun süre idarecilik koltugunda oturmus bir isim. Son seçimde Baskanimiz Atay Aktug çok israrci oldu ve ben de kiramadim. Simdi özel islerime neredeyse hiç vakit ayiramiyorum, ama Trabzonspor için bir seyler yapiyor olmak çok güzel. Kisacasi yorgun, ama mutluyum.?

?Krakov bizi kullandi?
    ?Zurawski olayinda istedigimiz neticeyi alamadik, ama biz üzerimize düseni fazlasiyla yaptik. Szymkowiak?in kisa sürede gösterdigi basarili performans ve taraftarlarin onu benimsemesi, camianin beklentilerini artirdi. Belki ondan daha uygun sartlarda birini de alabilirdik, ancak herkes Zurawski?yi tanimadan hayran oldu. Biz de bu nedenle ilk tercihimizi ondan yana kullandik. Son transferini yapacak bir futbolcu olmasina ragmen çok ciddi rakamlari gözden çikardik. Fakat katettigimiz mesafeye karsin son anda fikir degistirdi ve tercihini Celtic?ten yana kullandi. Tabii ki, bu onun özgür seçimiydi, ama Trabzonspor ve Austria Wien?i kullanarak biraz da piyasa yaptiklari inancindayim.?

?Avni Aker de yenilenecek?
    ?Trabzonspor taraftari da son dönemlerde büyük asama kaydetti. Bilinçlendi, takimina daha fazla sahip çikmaya basladi. Bu inanilmaz bir güç. Yönetim olarak bizler de onlarin gururla izleyecegi bir takim olusturmak için çalisiyoruz. Örnegin, en kisa zamanda stadimizi yenilemek için dügmeye basacagiz. Besiktas Inönü Stadi?nda oldugu gibi tartan pisti iptal ederek açik tribünleri sahaya yakinlastirmayi planliyoruz.?

?Belözoglu?nu kiralamistim?
    ?Emre Belözoglu ile Türkiye?de iki kulüp ilgilendi; biri Fenerbahçe, digeri de Trabzonspor. Ancak ikili iliskilerim gayet iyi oldugu için Emre?nin futbol hayatina Avrupa?da devam edecegini söyleyebilirim. Yakin geçmiste, yani geçen sezon ortasinda ben Emre?nin isini bitirmistim. Emre, Inter?de teknik direktörü ile kavga edip menacerine ?ayrilmak istiyorum? mesaji yollamisti. Ben hemen devreye girdim ve hem kulüple hem de Emre ile sezon sonuna kadar anlasmistim. Ancak teknik direktör bir anda onun gönderilmesine karsi çikti ve is yatti.?

?100 bin üyede hata yaptik?
    ?100 bin üye girisimi aslinda kritik bir adimdi. Fakat iyi degerlendiremedik. Su an için sayi 17 binlere gelebildi. Eger bu isi profesyonel bir ekibe devretseydik, inaniyorum ki, çok daha iyi bir sonuç alabilirdik. Yine de çok geç kalmis sayilmayiz. Önümüzde yeterli zaman var ve bahsettigim türde bir degisim olabilir.?

FANATIK
    Edited by: tigin

Nereden
    Ankara

100.000 üye tamamen hayal ürünü bir olaydi bunun kimse gerçeklesmeyecegini biliyordu zaten daha önce söyledigim bir örnekle tamamlayim 107 yillik barça nin bile henüz 100.000 üyesi yok, üye sayisi 90binlerde. uçmayalim biz 100.000 üyeyi hemen olsun dedik ama önümüze 50. yilda veya 100. yilda 100.000 üyeli bir ts istiyoruz diye yola çiksak daha basarili olurduk.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

zaten kulüpte bugün kampanyayi baslatalim yarin da üye sayisi 100.bine çiksin diye yola çikmadi ki! zamanla bu sayi artacak ha diye olmuyor hersey! sabir,sabir,sabir...

FATIH SULTAN TEKKE

Nereden
    Amasya

ilk önce kaleciyi bir alalim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sn.Murat Bozoglu henüz konustugu kadar is yapmadi.yani bir icraatlarini göremedik beyefendinin.ve kulagima gelen duyumlar yönetimden iki kisinin de bunlardan rahatsiz oldugu ve istifayi bile düsündügü yönünde... neyse isim filan vermeyelim.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı
    Sn.Murat Bozoglu henüz konustugu kadar is yapmadi.yani bir icraatlarini göremedik beyefendinin.ve kulagima gelen duyumlar yönetimden iki kisinin de bunlardan rahatsiz oldugu ve istifayi bile düsündügü yönünde... neyse isim filan vermeyelim.

Evet haklisin Selcuk. Ozellikle Bozoglu ve Akbasoglu`nun daha fazla one cikma meragi var gibi. Transferlerle ilgili yonetim adina cok konusup degisik sozler verdiler. Bu da taraftarda gereksiz beklentiler olusturdu.Hatta bu sitede anti yonetim cephesi olusmasinda da bu yoneticilerin katkisi buyuk.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

+1

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben öyle düsünmüyorum transferlerle kendileri yetkili kilindigi için öne çikti isimleri. Bunun için özel çaba sarfettiklerini sanmiyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Ben öyle düsünmüyorum transferlerle kendileri yetkili kilindigi için öne çikti isimleri. Bunun için özel çaba sarfettiklerini sanmiyorum..

Farukcum öne çikis tarzlari önemli tabi burda olur olmaz konusup, yapilamayacak olmayacak isleri "hani ben yaparim" havalari rahatsiz edici.Yani akil var mantik var, Fatihe Gökdenize verdigin para belli iken Emre Belözoglunun bizde oynama ihtimali var mi? adama yillik 2-3 milyon euro para verilmesinden bahsediliyor.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ya bir kaleci lazim bize ne yapip edip baska bir kaleci bulsunlar.. Petko ile zor artik.

"Petkovic iki maç çevirse, sampiyonduk. Bu nedenle mutlaka bir kaleci alacagiz...?

Adam isi biliyo.

Hepsini bir köseye koyduk... Haydi oldu da Barcelona ve ya Manchester United Fatih Tekke'yi istedi... O zaman verecek miyiz yani? Böylesine saçma bir açiklama var mi? Deportivo büyük kulüp degilmis! Büyük kulüp olsa ne olur? Fatih Deportivo'ya giderse Trabzonspor'un adi mi küçülecek? Barcelona'ya giderse adi mi büyüyecek?

Nereden
    Ankara

fatih sözlesme imzalarken yöneticilerden ''Avrupanin büyük takimlarindan teklif gelirse kolaylik gösteririz'' diye söz almisti belki ona sebep böyle demis olabilir

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı selcJK Nickli Üyeden Alıntı
    100.000 üye tamamen hayal ürünü bir olaydi bunun kimse gerçeklesmeyecegini biliyordu zaten daha önce söyledigim bir örnekle tamamlayim 107 yillik barça nin bile henüz 100.000 üyesi yok, üye sayisi 90binlerde. uçmayalim biz 100.000 üyeyi hemen olsun dedik ama önümüze 50. yilda veya 100. yilda 100.000 üyeli bir ts istiyoruz diye yola çiksak daha basarili olurduk.

Neden hayal olsunki ezikler gibi15 veya 10 milyar'a üye olun muyor bu kulübe aylik 40ytl çokmu bir ögrencinin bile altindan kalka bilecegi bir meblag üstelik bu proje 3 yila yayilmis bir proje BOZOGLUNUNdedigi gibi profesyönel bir ekip çalismasi olsa idi suan rakam 17 bin degil 30 bin olurdu

NOT:Barcanin üyelik aidati yillik 28.000 dolar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet ya 100000 üye hayal

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Alıntı zanoylum Nickli Üyeden Alıntı

NOT:Barcanin üyelik aidati yillik 28.000 dolar[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Birader su bilgiyi bir teyit etsene neden diye sorcan hesap su sekilde: 28.000 usd × 90.000 = 2 milyar 520 bin dolar .... sence böyle birsey olabilir mi? ilaveten Amerikada bile yillik 28.000 dolar kazanç orta kazanca girer kaldi ki bu üyelik aidati olabilir mi?[img]smileys/smiley5.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı

Evet haklisin Selcuk. Ozellikle Bozoglu ve Akbasoglu`nun daha fazla one cikma meragi var gibi. Transferlerle ilgili yonetim adina cok konusup degisik sozler verdiler. Bu da taraftarda gereksiz beklentiler olusturdu.Hatta bu sitede anti yonetim cephesi olusmasinda da bu yoneticilerin katkisi buyuk.

Yapmayin arkadaslar ne alakasi var

Yönettimlerde her zaman 2-3 kisi zaten ön plandadir.Ugras verdikleri isler zaten medya önünde olunmasi gerekiyor ne alakasi var simdi

100bin üyeye hayal ürünü demek yanlis olur... Olimpiyat stadini 20-40 milyon liraya50bin kisiden fazla taraftarimiz doldururken kimse yillik 40 milyon vermekten çekinmez... ama gerçekten fazla profesyonelce bir çalisma olmadi... acelesi yok, kulübün bir yere kaçtigi da yok...

'100bin üyeye ulasmak hayal ürünüdür' mantigi çok saçma...

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylum Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı

Yapmayin arkadaslar ne alakasi var

Yönettimlerde her zaman 2-3 kisi zaten ön plandadir.Ugras verdikleri isler zaten medya önünde olunmasi gerekiyor ne alakasi var simdi

Kulubun basin sozcusu Ibrahim Sahin. O da zaten duzenli basin toplantilari yapiyor. Sadece o konussa her kafadan bir ses cikmamis olacak. Buna ragmen biz konusmalarina birsey demiyoruz. Konusma tarzlari ve soyledikleri problem arzediyor...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi adam dogru söylüyor deportive nedir abi bizden buyuk mu .walla barcaya gitse bende gurur duyarim..bir trabzonlunun basarili oldugunu görmek.

fatih gidecek avrupanin en büyük kluplerinden birine gitmeli cünkü kaptanimiz ona laik

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

?Avni Aker de yenilenecek?
    ?Trabzonspor taraftari da son dönemlerde büyük asama kaydetti. Bilinçlendi, takimina daha fazla sahip çikmaya basladi. Bu inanilmaz bir güç. Yönetim olarak bizler de onlarin gururla izleyecegi bir takim olusturmak için çalisiyoruz.
    Örnegin, en kisa zamanda stadimizi yenilemek için dügmeye basacagiz. Besiktas Inönü Stadi?nda oldugu gibi tartan pisti iptal ederek açik tribünleri sahaya yakinlastirmayi planliyoruz.?

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Bence, Deportivo LA LIGA'nin Trabzonsporudur. Barca - R.Madrid hegomanyasina son veren takimlardan biridir. Yakisir kaptana Deportivo.

Yanliz kaptandan ayrilmak çok zor olur. Bu takimdan sampiyon takimin kaptani olarak ayrilmasini isterim.

100 000 Üye nasil olsunki Ben Iki sefer Form doldurdum Gönderdim Kendim ve Oglum Icin Hala Cevap Gelmedi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Ya arkadaslar ben mi yanlis yorumluyorum, Sn.Murat Bozoglu neredeyse bütün yaptigi transfer hamlelerini basina bildirmek mecburiyetinde mi? Yok Vieraya Juventus talipmis geri adim attik, Botofagolu bilmem kim, kolombiyali bilmem kime yöneldik.... bu ne ya .... haa gazeteler onun agzindanmis gibi yaziyorsa onu bilmem ama bu kadar bir transfer belli edilir mi kardesim....

iste bu yüzden ya bizim talip oldugumuz futbolcunun maliyeti iki katina çikiyor abi su isleri gizli yapmayi ögrenemedik

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)