Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 91 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Takım'da Yanal Devri Sona Erdi

Nereden
    Trabzon

Lucescu nun ismi geçiyor ama shaktar birakmaz bence. Yoksa en iyi aday Lucescudur bence. Terimden iyidir en azindan...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı TSlimetin08 Nickli Üyeden Alıntı
    oh be allah dualarimiz kabul etti, simdi bare türkiyeyi dunya kupasinda canli canli izlicem ve destek verecez allahim sana cok sükür olsun, dünya kupasinda evde kalmicaz daha öbür ülkeler sevinirken[img]smileys/smiley4.gif[/img]

ben sevinemiyorum adas.

alman milli takimini gördünmü arjantin karsisinda ? kesin izlemissindir.
    nerden nereye getirdiler takimi degilmi. Aynisini yapabilmek icin ülkede cok sey degismesi gerekiyor. Bir antrenörün gidip digerinin gelmesi ile cözülebilecek sorun degil.

Inschallahlara kaldik. Yillardir türkiyede yapilan yanlislarin cezasini cekiyoruz ve kendimizi avutup duruyoruz. Onu gönder bunu getirlen Ülke futbolu biryere varamaz. Almanya 2006 da dünya sampiyonu olmak icin öyle bir girisim ve calismalara girmiski biz ise hakan sükür meselesini tartisiyoruz bir yildir. Adamlar aya cikmis yine. Gecmis olsun.

Nereden
    Trabzon

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı TSlimetin08 Nickli Üyeden Alıntı
    oh be allah dualarimiz kabul etti, simdi bare türkiyeyi dunya kupasinda canli canli izlicem ve destek verecez allahim sana cok sükür olsun, dünya kupasinda evde kalmicaz daha öbür ülkeler sevinirken[img]smileys/smiley4.gif[/img]

ben sevinemiyorum adas.

alman milli takimini gördünmü arjantin karsisinda ? kesin izlemissindir.
    nerden nereye getirdiler takimi degilmi. Aynisini yapabilmek icin ülkede cok sey degismesi gerekiyor. Bir antrenörün gidip digerinin gelmesi ile cözülebilecek sorun degil.

Inschallahlara kaldik. Yillardir türkiyede yapilan yanlislarin cezasini cekiyoruz ve kendimizi avutup duruyoruz. Onu gönder bunu getirlen Ülke futbolu biryere varamaz. Almanya 2006 da dünya sampiyonu olmak icin öyle bir girisim ve calismalara girmiski biz ise hakan sükür meselesini tartisiyoruz bir yildir. Adamlar aya cikmis yine. Gecmis olsun.

Zaten bizim problemimiz kim gelsin kim gitsin degil. Sistem ve ahlak problemimiz var. Birilerinin gözüne girmek için alakasiz futbolcularin oynatildigi bir dönemdeyiz. Hakedenin çagrilmadigi haketmeyenin çagrildigi takimlarimiz oldu hep. Taktikleri bile alakasiz adamlar belirledi çogu zaman. Ben o yüzden diyorum ki yabanci bir hoca gelsin, yönlendirme babinda yardimciligina bir türk hoca getirilsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Fatih Terimin gelmesi süper olmus yaa

Bekle bizi Almanya biz geliyoruz.

Not: Bu arada Fatih Terimi elestirenlerin neye dayandigini gerçekten çok merak ediyorum.

Fiorentina, Milan ve GS'den kovulmasina, takimin üstüne çikarak futbolcularin antipatisini kazanmasina, Milan-Liverpool maçinda ne söylediyse tam tersinin olmasina, zamaninda milli takimi gs'nin alt yapisi olarak kullanip Vedat vs oyunculara kontrat imzalatmasina, gs için Milli Takimi "ortada" birakmasina, daha dün gibi hatirladigim Trabzonspor-Gs maçinda yedek kulübesinde sahadaki Hagi ile bir olup hakemi etki altina alip yapmadigi pisligi birakmayarak maçi bizden almasina (Serdar Bali ne giydirmisti ama maçtan sonra), yillardir takim çalistirmamasina, Hakan ile sorunlu oldugu bilinen bir adamin yerine ayni polemigi yeniden baslatacak bir adamin milli takimin basina gelmesinin anlamsizligina, vs vs vs...

Yetmediyse yazarim yine

<UL>
    <LI>Fiorentina ve Milan'dan kovulma nedenini herkes biliyor. O yüzden açiklama yapmaya dahi gerek yok. Gs'den kovulmasi ise tamamen Gs'nin kadronun rezaletive Özhan canaydin'in aptalligi
    <LI>Hangi futbolcunun antipatisini kazanmis? Su ana kadar ben Terim hakkinda kötü konusan futbolcuya rastlamadim.
    <LI>Milan-Liverpool maçinda 10. saniyede gol olacagini kim bilebilirdi? Milan'in ilk yariyi 3-0'la geçecegini kim bilebilirdi? 3-3 olacagini kim bilebilirdi?
    <LI>1 yildir takim çalistirmiyor+teknik direktörün konidsyonu mu bozulur bosta durursa?
    <LI>Hatirliyorsan Hakan'la olan sorunu asti.</LI>[/list]

1- Horoza sormuslar, "tavuk mu yumurtadan, yumurta mi tavuktan" diye. "Ben polemige girmem" demis horoz... Simdi ben de onu bunu bilmem, adam son çalistigi 3 kulüpten de kovulmus ve sorun hep takimlarda, öyle mi?

2- Kendinle çelisme... Son yazdigin maddede "Hakan'la arayi düzelti" diyorsan bu daha önce arayi bozmustu demektir. Çetele tutmadim, ama o dönem futbolcularin onu yollamak için oynamadiklarini yazanlar siki GS'lilerdi. Haydi hatirin için sadece Hakan Sükür olsun... Takimin en önemli gol silahi, yetmez mi ? Ve Emre'ye tokat attiginda sence Emre "olsun vurdugun yerde gül biter" mi diyordu agzinin içinde?

3- Bilmezsen susarsin olur biter. Bütün Türkiye'nin bir tarafiyla güldügü yorumlari sirf lafinin arkasinda durmak için savunma. Maç 1-0, bu skor dönmez... 2-0, Milan garantiledi gibi... 3-0, evet, artik söylenecek çok sey kalmadi... Maç olmus 3-3, evet, bundan sonra daha zevkli bir maç seyredecegiz... Yahu zaten 3-3 olana kadar ne olduysa oldu, ondan sonra ne zevki? Herkesin gördügü gibi iki tarafta yatti durdu zaten... Yine de yorum meselesi tabi, sen de Fatih Terim gibi düsünüyor olabilirsin.

4- Nihayet -bence- hakli oldugun bir nokta yakaladim. 2003-2004 sezonunun 27. haftasinda kovulmus, bu bir seneden biraz daha fazla yapiyor (Yine de tam dogru degilmis[img]smileys/smiley2.gif[/img]). Bir ise ara vermek performansi etkiler diye düsünüyorum... Hayat sadece fiziksel kondisyondan ibaret degil, mental kondisyon da en az fiziksel kadar önemli. Herseye ragmen yazdiklarim arasinda bir siralama yaparsan hiyerarsik dizinde bunun en son noktada yer aldigini hatirlatirim.

5- Öyle birsey hatirlamiyorum. Eger ikisinden biri üst komsun falan degillerse de nasil bu kadar emin olabiliyorsun, onu dabilmiyorum.

Nereden
    Amasya

kurban mi kesek ne .oh beisalah fatih terim gelir gene eski millitakim gibi oluruz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu çok çok iyi oldu...Umarim bundan sonra kim gelirse gelsin yeter ki Milli Takimi tekrar zirveye çikarsin...

Saygilarimla...

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Terimin gelmesi süper olmus yaa

Bekle bizi Almanya biz geliyoruz.

Not: Bu arada Fatih Terimi elestirenlerin neye dayandigini gerçekten çok merak ediyorum.

Fiorentina, Milan ve GS'den kovulmasina, takimin üstüne çikarak futbolcularin antipatisini kazanmasina, Milan-Liverpool maçinda ne söylediyse tam tersinin olmasina, zamaninda milli takimi gs'nin alt yapisi olarak kullanip Vedat vs oyunculara kontrat imzalatmasina, gs için Milli Takimi "ortada" birakmasina, daha dün gibi hatirladigim Trabzonspor-Gs maçinda yedek kulübesinde sahadaki Hagi ile bir olup hakemi etki altina alip yapmadigi pisligi birakmayarak maçi bizden almasina (Serdar Bali ne giydirmisti ama maçtan sonra), yillardir takim çalistirmamasina, Hakan ile sorunlu oldugu bilinen bir adamin yerine ayni polemigi yeniden baslatacak bir adamin milli takimin basina gelmesinin anlamsizligina, vs vs vs...

Yetmediyse yazarim yine

<UL>
    <LI>Fiorentina ve Milan'dan kovulma nedenini herkes biliyor. O yüzden açiklama yapmaya dahi gerek yok. Gs'den kovulmasi ise tamamen Gs'nin kadronun rezaletive Özhan canaydin'in aptalligi
    <LI>Hangi futbolcunun antipatisini kazanmis? Su ana kadar ben Terim hakkinda kötü konusan futbolcuya rastlamadim.
    <LI>Milan-Liverpool maçinda 10. saniyede gol olacagini kim bilebilirdi? Milan'in ilk yariyi 3-0'la geçecegini kim bilebilirdi? 3-3 olacagini kim bilebilirdi?
    <LI>1 yildir takim çalistirmiyor+teknik direktörün konidsyonu mu bozulur bosta durursa?
    <LI>Hatirliyorsan Hakan'la olan sorunu asti.</LI>[/list]

1- Horoza sormuslar, "tavuk mu yumurtadan, yumurta mi tavuktan" diye. "Ben polemige girmem" demis horoz... Simdi ben de onu bunu bilmem, adam son çalistigi 3 kulüpten de kovulmus ve sorun hep takimlarda, öyle mi?

2- Kendinle çelisme... Son yazdigin maddede "Hakan'la arayi düzelti" diyorsan bu daha önce arayi bozmustu demektir. Çetele tutmadim, ama o dönem futbolcularin onu yollamak için oynamadiklarini yazanlar siki GS'lilerdi. Haydi hatirin için sadece Hakan Sükür olsun... Takimin en önemli gol silahi, yetmez mi ? Ve Emre'ye tokat attiginda sence Emre "olsun vurdugun yerde gül biter" mi diyordu agzinin içinde?

3- Bilmezsen susarsin olur biter. Bütün Türkiye'nin bir tarafiyla güldügü yorumlari sirf lafinin arkasinda durmak için savunma. Maç 1-0, bu skor dönmez... 2-0, Milan garantiledi gibi... 3-0, evet, artik söylenecek çok sey kalmadi... Maç olmus 3-3, evet, bundan sonra daha zevkli bir maç seyredecegiz... Yahu zaten 3-3 olana kadar ne olduysa oldu, ondan sonra ne zevki? Herkesin gördügü gibi iki tarafta yatti durdu zaten... Yine de yorum meselesi tabi, sen de Fatih Terim gibi düsünüyor olabilirsin.

4- Nihayet -bence- hakli oldugun bir nokta yakaladim. 2003-2004 sezonunun 27. haftasinda kovulmus, bu bir seneden biraz daha fazla yapiyor (Yine de tam dogru degilmis[img]smileys/smiley2.gif[/img]). Bir ise ara vermek performansi etkiler diye düsünüyorum... Hayat sadece fiziksel kondisyondan ibaret degil, mental kondisyon da en az fiziksel kadar önemli. Herseye ragmen yazdiklarim arasinda bir siralama yaparsan hiyerarsik dizinde bunun en son noktada yer aldigini hatirlatirim.

5- Öyle birsey hatirlamiyorum. Eger ikisinden biri üst komsun falan degillerse de nasil bu kadar emin olabiliyorsun, onu dabilmiyorum.

oh bee, çok kötü, ya ya ya sa sa sa fatih terim çok yasa mesajlarindan sonra bu basliktaki en begendigim yazi için tesekkür ederim. Hem üslup hem içerigi çok begendim, alkis yapip geçebilirdim ama OHHH BEEE demek geldi içimden. OHH BE,forumda güzel yazilar da yaziliyormus...

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

tam da birakmisti fblileri oynatmayi ama gec kaldi neyse ben sevindim

Nereden
    Trabzon

Alıntı alptugbaykal Nickli Üyeden Alıntı
    tam da birakmisti fblileri oynatmayi ama gec kaldi neyse ben sevindim

Nasi birakmisti. Son maçlarin nerdeyse hepsinde Ümit Özat denilen serefsiz evladi ( giray hoca dan dolayi sövdüm ) resmen döküntü bir futbol oynadi ama ersun sonuna kadar abretti. Tuncay desen öyle, rüstü desen öyle ne yapsin alex imi oynatsin milli takimda...

Neyse gitti iyi oldu. Lucescudan baskasi paklamaz bizi...

flash mi bence hiç süpriz olmadi ama adami harcadilar gerçi bencede gitmeliydi ama elin sabani yüzünden adam gitti bence en büyük tepkiyi revizyon nedeni ile aldi

aman ne kumpanya yardimcilarina bakin oguz çetin mehmet özdilek helal olsun hemde 5 yil opsiyonlu 10 yil iyi is vallahi ne diyelim ülke futboluna hayirli olsun bekleyip görecegiz ne zaman sifir çekecegiz diye

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gitmesi iyi ama fatih in gelemsine sevindim diyemem

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayda 115 Milyar maas, 500 bin dolar Almanya'ya gitme primi, 1 milyon dolar gruptan çikma primi... Helal olsun be Fatih harbiden de ulusal vazife oldugu için gelmissin...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

"Türkiye'de çalismam" lafini bile yedirdi sana...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

La ne zaman kovuldu. Benim haberim yok Gamze gelir şimdi

Konu Cafer KILIÇSOY tarafından (27.11.2008 Saat 22:14 ) değiştirilmiştir.
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Abi aşk olsun ya Şok oldum.

ÇİLİT!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)