Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 91 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Takım'da Yanal Devri Sona Erdi

sheva
    Ziyaretçi

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu arkadasi uyaracakmisiniz???Yoksa ben iyice gerginlesecegim.Fatih Terim kimdir ya!!

uyarinca fikirler degisicekmi? ayrica karsindaki bir bayan - gerginlesince napicaksinki. ben fatih terimi sevmiyorum - hatta kendisi serefsizin tekidir. ama onu sevenlerede birsey yapicak degiliz.

bayan olmanin önemi yok.sadece forum içinde tatsizlik olmasi hos degil.bir sorunu olan benimle çözebilir demistim zaten

Nereden
    Ankara

Alıntı andrei07 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu arkadasi uyaracakmisiniz???Yoksa ben iyice gerginlesecegim.Fatih Terim kimdir ya!!

kisaca açiklayim, genç milli takimla akdeniz oyunlarinda 2. olmus, tarihimizde ilk defa avrupa sampiyonasina katilmis (euro 96) , gs ile imkansizi basarip maç kaybetmeden uefa kupasini kaldirmis, onun kurdugu takim hiçbir degisiklik olmadan super kupayi almistir, ayrica fiorentinayi alt siralardayken devralmis, italya kupasi finaline tasimistir, kupa finaline 2 hafta kala istifa etmistir, yerine gelen mancini hiçbir degisiklik yapmadan kupayi kaldirmistir. biraz objektif olun bu adam sirf gs li diye böyle diyorsunuz, sorarim size acaba bu adam ts ile uefa kupasini alsa idi ayni bu olaylardan sonra milli takimin basina geçseydi bunlari mi söylecektiniz, sasiyorum size.

ps: muhtemelen silinecek msgim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ha gayret arkadaslar, "Sari kilit" yolda, benden söylemesi...

sheva
    Ziyaretçi

[img]smileys/smiley1.gif[/img]
    Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı

sari kilitle kalsa iyi abi[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı
    fatih terim,zamaninda milli takimda ne kadar genç yetenek varsa hepsini toplayarak milli takimi da yari yolda birakipgsye gelen adamdir.Hazir gs de bunalimli günler yasiyorken iyi olur onlar için,yine milli takim hocaligini kullanarak etkilesin bütün gençleri,sonra toplayip gs'ye gitsin...

O zaman baskaydi Kaan... Su an basarilarinin yaninda bir çok basarisizligi da olan ve -Liverpool_Milan maçina bakilirsa- futbol bilgisi de benden çook daha fazla olmadigi ortada olan, kamuoyunda tartisilan, sevimsiz bir adam. Bir kez daha "yemez" yani.

Hayatim boyunca "karizma" olmak için bu kadar çok çaba sarfedip komik görüntüler veren bir adam daha görmedim ben.Egreti yüz ifadeleri vs... Bögggkkkk[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

''Sari kilit'' + '' ceza'' [img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]ha gayret Gülcan [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fatih Terimin gelmesi süper olmus yaa

Bekle bizi Almanya biz geliyoruz.

Not: Bu arada Fatih Terimi elestirenlerin neye dayandigini gerçekten çok merak ediyorum.

Nereden
    Almanya

Haber hiçbir yerde yazmiyor. O yüzden yalan olma ihtimali yüksek.

Ersun Yalan gibi...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı

Not: Bu arada Fatih Terimi elestirenlerin neye dayandigini gerçekten çok merak ediyorum.

Fiorentina, Milan ve GS'den kovulmasina, takimin üstüne çikarak futbolcularin antipatisini kazanmasina, Milan-Liverpool maçinda ne söylediyse tam tersinin olmasina, zamaninda milli takimi gs'nin alt yapisi olarak kullanip Vedat vs oyunculara kontrat imzalatmasina, gs için Milli Takimi "ortada" birakmasina, daha dün gibi hatirladigim Trabzonspor-Gs maçinda yedek kulübesinde sahadaki Hagi ile bir olup hakemi etki altina alip yapmadigi pisligi birakmayarak maçi bizden almasina (Serdar Bali ne giydirmisti ama maçtan sonra), yillardir takim çalistirmamasina, Hakan ile sorunlu oldugu bilinen bir adamin yerine ayni polemigi yeniden baslatacak bir adamin milli takimin basina gelmesinin anlamsizligina, vs vs vs...

Yetmediyse yazarim yine

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar size inanamiyorum walla nasil ersun yanalin kovulmasina sevinirsinzi.ki bence böyle birsey yoq.ersun yanal kesinlikle iyi bir teknik direktör ama bu medya adami mahvetti.hem ben hayatim boyunca ilk kez bu kadar fazla oytuncunu milli oldugunu gördüm.siz fatih terimin veya bir baskasinin milli takimin basina geçmesinden sonra bu kadar tslinin oynayabilecegini düsünüyormusunuz hem eger siz ersun yanali basarisiz sayiyorsaniz o zamn fathi hüseyini tolga yi gökdenzi de en az onun kadar basarisiz görmelisiniz.kovulma falan yoq bu olay sadece ersun yanalin akjdeniz oyiunulari için milli takimin basina geçmemesinden kaynaklaniyor.sonuna kadar ersun yanal

Nereden
    Almanya

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı eOMER Nickli Üyeden Alıntı

Fiorentina, Milan ve GS'den kovulmasina, takimin üstüne çikarak futbolcularin antipatisini kazanmasina, Milan-Liverpool maçinda ne söylediyse tam tersinin olmasina, zamaninda milli takimi gs'nin alt yapisi olarak kullanip Vedat vs oyunculara kontrat imzalatmasina, gs için Milli Takimi "ortada" birakmasina, daha dün gibi hatirladigim Trabzonspor-Gs maçinda yedek kulübesinde sahadaki Hagi ile bir olup hakemi etki altina alip yapmadigi pisligi birakmayarak maçi bizden almasina (Serdar Bali ne giydirmisti ama maçtan sonra), yillardir takim çalistirmamasina, Hakan ile sorunlu oldugu bilinen bir adamin yerine ayni polemigi yeniden baslatacak bir adamin milli takimin basina gelmesinin anlamsizligina, vs vs vs...

Yetmediyse yazarim yine

<UL>
    <LI>Fiorentina ve Milan'dan kovulma nedenini herkes biliyor. O yüzden açiklama yapmaya dahi gerek yok. Gs'den kovulmasi ise tamamen Gs'nin kadronun rezaletive Özhan canaydin'in aptalligi</LI>
    <LI>Hangi futbolcunun antipatisini kazanmis? Su ana kadar ben Terim hakkinda kötü konusan futbolcuya rastlamadim.</LI>
    <LI>Milan-Liverpool maçinda 10. saniyede gol olacagini kim bilebilirdi? Milan'in ilk yariyi 3-0'la geçecegini kim bilebilirdi? 3-3 olacagini kim bilebilirdi?</LI>
    <LI>1 yildir takim çalistirmiyor+teknik direktörün konidsyonu mu bozulur bosta durursa?</LI>
    <LI>Hatirliyorsan Hakan'la olan sorunu asti.</LI>[/list]

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı

''Sari kilit'' + '' ceza'' [img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]ha gayret Gülcan [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Çok hosuna gidecekse devam edeyim .Ayipsin okadari elimizden gelir!!

Guests
    Ziyaretçi

sitede amma terimci varmis ilginç valla

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı TSunami Nickli Üyeden Alıntı
    bu ne terim sevgisi sasiyorum size. 96 yi unuttunuz mu. hatirlayin neden sifir çektik. kupadan önce gese ye imza atan adam ya da milli takim kampinda trabzonlu oyuncularla gese ye gitmesi için kafa karistiran adam. ben kimsenin yerine gelmem deyip lucescunun gitmesine sebep olup yerine geçen adam.
    yazik o kendini kurtarsin. dua etsin yaninda hagi vardi da bi iki kupa kazandi.
    evet ersun gitsin ama biçakçi da gitsin. adam gibi birileri gelsin.

usaklar federasyon baskanligina adayum. yardimci olarak da memedali yilmazlan haluk ulusoyi aluyrum. fenerasyoni da yikayrum bu arada ersun gitmem diyi onida gönderiyrum. yerine fatih terimi da getirmiyrum bizum forumdan usaklarlan idare ederuk takimi

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    sitede amma terimci varmis ilginç valla

Bende sastim kaldim Walla.Ya simdi gidin bizans sitelerine sadece Senol Günes iyi hocaydi tekrar milli takimin basina geçsin yazin alemin krali falan demeye gerek yok,bakin bakalim yiyeceginiz küfürler boyunuzu asarmi asmazmi??

Burasi BMN burada tek kral var oda TRABZONSPOR tek hoca var oda SENOL GÜNES!!

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<CENTER>Bakan Sahin'den Yanal'a sitem: Milli formaya hizmet sereftir </CENTER>
    Devlet Bakani ve Basbakan Yardimcisi Mehmet Ali Sahin, milli görevden asla kaçinilamayacagini belirterek, "Ben Ersun Hoca?nin, talebesi Fatih Tekke kadar milli konularda hassas olmasi gerektigini düsünüyorum" dedi.
    15. Akdeniz Oyunlari?na katilacak sporcu kafilesiyle birlikte Ispanya?ya giden Devlet Bakani Mehmet Ali Sahin, Atatürk Havalimani VIP Salonu?nda açiklama yapti.
    Gazetecilerin sorularini da yanitlayan Bakan Sahin, (A) Milli Futbol Takimi Teknik Direktörü Ersun Yanal?in, Olimpik Milli Futbol Takimi kafilesine katilmayisi ile ilgili bir soru üzerine, sunlari söyledi:
    "Ersun Yanal hoca, Olimpik Milli Futbol Takimi?nin basinda Ispanya?ya gitmekle Futbol Federasyonu tarafindan görevlendirilmistir.
    Dün sabah kafilemiz giderken, hazir olmadigi ögrenilince kendisiyle temasa geçilmis ve katilmayacagini ifade etmis. Mazeretini bilemiyorum. Bugün Futbol Federasyonu kendisini davet etmis, konusulacak. Ben özerk federasyonlarin içislerine karismam, herhangi bir talimat da vermem. Karar Futbol Federasyonu?nun ve Ersun Yanal?indir. Ama su düsüncemi sizlerle paylasmak istiyorum. Milli formayi tasimak ve milli formaya hizmet etmek sereflerin en büyügüdür.
    Milli görevden asla kaçinilmaz. Ama mesru bir mazeret varsa, bu tabii ki istisnadir. Dogrusu bunu da bilmek isteriz. Basina yansidigi kadariyla (dinlenmek benim de hakkimdir) demis. Bana göre sporcular ve spor adamlari, spor yaparken dinlenir. Ben Ersun hocanin, talebesi Fatih Tekke kadar milli konularda hassas olmasi gerektigini düsünüyorum. Öyle olmasina inanmak istiyorum. Dogrusu mazeretini de bilmek istiyorum. Fatih Tekke biliyorsunuz, ameliyat olmasi gerektigi halde, (milli görevdir o maçi oynayip sonra ameliyat olmak istiyorum) demek suretiyle, bana göre son derece güzel bir davranis sergilemistir. Bu davranisi herkesin göstermesini beklerim."

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tüm sitelerde simdi yayinliyor Yanal Resmen Gitti[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Birakin terimi, luce gelsin bu durumda tolgadanda vazgeçerler[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Yerine kim gelecekmis ...fatih terim ..., bence bir bizans kurulu toplansin bir sonraki gelecek adamin hakiki... olmasi icin ortaklasa karar versinler. Ulan milli takim elemelerin ortasinda iken bu yapilir mi? Bu bicakci tam adiymis, guya eski federasyonla hesaplasiyor. Bunlardan bir cacik olmazdi, olamazda simdi almanyayi anca ruyanizda gorursunuz. Bir sozumde o..... fbli ersuna bizans'in ipiyle kuyuya inince yol kanalizyona cikar. Edited by: tigin

Nereden
    Ankara

resmen gitti ha? bence yanalin gitmesi bizim futbolcularimiz için kötü oldu, simdi hakan-fatih polemigi baslayacak felan kötü oldu kötü..

bordoomavii
    Ziyaretçi

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]ne terimi yaa adamin galatasarayi düsürdügü hale bak.iyiki bi uefa kupasini aldi.ama o kupada da onun fazla bir payi yoktu.o kadro zaten hak etmisti uefa yi.hagi,emre b.,taffarel,popescu v.s.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

süper bir haber..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh be

oh be allah dualarimiz kabul etti, simdi bare türkiyeyi dunya kupasinda canli canli izlicem ve destek verecez allahim sana cok sükür olsun, dünya kupasinda evde kalmicaz daha öbür ülkeler sevinirken[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hakan sükür için hayirli olsun..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)