Sayfa 3 Toplam 37 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 908 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Avni Aker'de Neden Baþarýlý Olamýyoruz?

Adem Köse - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Þimdi kendi evimizde deplasman takýmlarý kapanýyorda, dýþarda oynadýklarýmýzda kapanmýyor mu? Þimdi diyarbakýr deplasmanýna gittiðimizde bize hüzum mu yapacaklar?
    TRABZONSPORUM ÝÇÝN ÇEKÝLEN HERTÜRLÜ ÇÝLE KUTSALDIR

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Sorun taraftar bazýnda deðil bence. Sorun daha derin sanki. Futbolcular sanki kendi kendilerini baský altýna alýyor. Taraftar dün baðýrdý ne oldu? Takým yine ayný þekilde devam etti. Avni Aker'de büyü olduðuna inanacaðým bende.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sorun taraftar bazýnda deðil bence. Sorun daha derin sanki. Futbolcular sanki kendi kendilerini baský altýna alýyor. Taraftar dün baðýrdý ne oldu? Takým yine ayný þekilde devam etti. Avni Aker'de büyü olduðuna inanacaðým bende.
    Evet bende katýlýyorum, bundan sonra herkes Avni Akerden içeri girerken 7 tane Ayetel Kürsü okusun, bilmeyen 7 Ýhlas 7 Fatiha okusun...

Berk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Avni Aker'de Neden Baþarýlý Olamýyoruz?

Üzgünüz, aradýðýnýz kriterlere uygun sonuç bulunamadý.Lütfen tekrar deneyin.
    ''Belki hiç birþey yolunda gitmedi ama hiçbir þey de beni yolumdan etmedi." | ECG

ÜNAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bi Ofli hoca geturun okusun stadi

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Þimdi içeri girerken düþünsenize herkes 7 tane Ayetel Kürsü okudu, 20.000x7=140.000 tane Ayetel Kürsü eder, O top bizim yarýsahamýza gelmez... Yalnýz içerde küfür etmek yok

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ayetel Kürsi ile olsaydý Ýran ve Arabistan dünya kupalarýna ambargo koyardý..
    Özkan SÜMER

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Antremanlarýn cogu Avniaker'de yapýlsýn , Belki oyuncularýmýz benimser..

oflu engin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    50

daha burda taraftara laf atýlýyorsa sözün bittiði yerdir.biraz vijdanlý olun.dünkü taraftar profilini hangi maçta gördünüz.þampiyon olan takýmýn bile stadý boþ kalýrken yýldýz transferleri yapanlar bile bu kadar çoþkulu deðilken bizim taraftara suç bulmakta neyin nesi.

takmýþsýnýz taraftara avni akere aman kýrýlmasýn aman üzülmesin diye diye elbebek gül bebek diye baktýðýmýz futbolcular ve inat uðruna birþey yapmayan yetkililerde arada sývýþýyor siz farkýnda olmadan.dünyayý turlayýp gezen transfer komitesinin belirlediði bir futbolcu varmý alýndýmý.milyon eurolar harcanýp kurulan karadenizden bir futbolcuya býrakýn ligi bank asyadan bir teklif geldimi sorunun forvet olduðunu bile bile sýrf taraftar istedi diye fatihi hain ilan etmedilermi þimdi onu bu forma altýnda seyredemeyen taraftarýmýz bile adýný duyunca nefret ediyorum demiyormu.herþey yolunda iken istifa eden küsen kimdi.yeni yönetim diye kurulacak yönetimin eskisinden ne farký var.bu taraftar hor görülmedimi bunlarý daðýtýn heeeeyt diye benmi dedim.bütün bunlara raðmen sýrf düzen ve moral bozulmasýn koþulsuz destek diye stadý bu taraftar ful doldurmadýmý maçtan once ts cluplarda satýþ rekoru bu taraftar kýrmadýmý.avea bayilerine akýn etmedimi.

þimdi sorarým size sorun nerde bu kadar soruna raðmen lige sorunsuz girmek için tam destekle statda olanlara provaketör yakýþtýrmasý yapanlardamý yoksa sorunu bile bile lige eksik girenlerdemi.
    veya hem avrupa hem þampiyonluk hem kupa hedefine iki forvetle girendemi veya bu kadar hedefine raðmen kapasitesini bildiðin umutla girendemi.veya bukadar hedefine raðmen hedefe inandýrmak zorunda olman gereken taraftarý görmeyip sýrt çevirip sýrf inat uðruna almadýðýn fatih meselesimi.sýrf fatihi alsan hem eksiði gidermiþ olurdun hem arkanda yüzde yüz inanmýþ bir kitle ile yola çýkardýn bu kadar zormuydu.isterdimki haklý çýksalardýda biz yanýlmýþ olsaydýk.
    malesef koca koca insanlar bir inat uðruna yanlýþ bildikleri bir doðruyu kabul ettirme adýna bu durumu yaþýyoruz.
    taraftar haricinde sorun var bu sorunlarda açýk ve net bir þekilde ortadadýr.bu forvetler atamadýkça ersun hocanýn baþýný yedi yetmedi efsanemizinde baþýný yedi dahada yetmedi þimdi defansýn ve kalecinin baþýný yiyor.sýrasýyla bu inat olduðu sürece aman moralleri bozulur susun dendiði sürece beylikde gider padiþahlýkda gider demedi demeyin
    Ýhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

Kývanç Çuvalcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    52

Taraftar taraftar olucak,takim zorlandigi zaman kotu oynadigi zaman arkasinda duracak iyi gun dostu olmiycak ama takimda takim olucak buna reaksiyon verecek vites artiracak hatta buna bile gerek yok profesyonel olucaklar kendi islerine bakacaklar kulaklarini tikiycaklar ama hic biri olmuyor malesef.stad da soyle bir atmosfer var artik kimse kendine guvenmiyor,rahat degil,en cok da futbolcular.

Yaþ
    39

avný akerde kaybetmemýzýn nedený bence becerýksýz forvetler+gol yýyýnce hemen moral bozuluyor ve kendý kendýlerýne sýkýntýya gýrýyorlar dunku mac hazýrlýk macý olsa dýyarbakýra 5 tane atmazlarsa ne olayým.bence yený bý stad yapýlacaksa trabzonun hmn dýsýna kurulsun dýs sahada daha rht oynuyorlar

Ahmet Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

valla avni akerde 1-0 olan maçlarda 70 kadar 2 inci golu bulamaksak kotu sonuçlar oluyor genellikle
    Eski kullanýcý adý: olikos61
    Memleketler içerisinde bir güzel memleketir Türkiye yedi bölge yedi iklim ama
    Trabzon'da futbol oynamak zor zanaat imkansýz deðil ama zor.....

Emre Ýskender - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Acele etmeyin... Acele etmeyin... Acele Etmeyin...

2. haftadayýz bu tür baþlýklar bile bize yakýþmýyor. Býrakýn yuhalamayý ýslýklamayý sýrt dönmeyi...
    Yok, öyle umutlarý yitirip, karanlýklara savrulmak;
    Unutma ayný gökyüzü altýnda,bir direniþtir yaþamak..
    Nazým Hikmet

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

A.Furuncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    35

Alýntý (Yunus emre) Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avniaker'de bu atmosfer hiç bir zaman deðiþmeyecek. Takýmýn uyum saðlamasý gerekiyor.... Artýk Psikolojik destek mi alýnýr ne yapýlýr bilmem...

Dün seyircinin son dakikalar hariç hiç bir hatasý yoktu.

Ama bir gerçek var....... Bu tesadüf deðil.. Takým deplasmanlarda cok daha baþarýlý...
    Rakiplerimizin Avniaker'de oynadýklarýný oyun sablonundanda kaynaklanabilir..
    Bence en büyük sorun yerli futbolcular için Avni Akerde ki taraftarýmýz neden derseniz televizyondan da görüyoruz futbolcular iyi iþler yapýnca bravo alkýþ kötü oynayýnca ana avrat dümdüz gidiyor belli bir kesim .Ýster istemez futbolcu etkileniyor adam kendi kendine diyor kendi taraftarým bana küfür ediyor diye .Adamýn da doðal olarak motivasyonu çok kötü etkileniyor .Futbolcu gol pozisyonuna girdi mi ya kaçýrýrsam taraftar yine tepki koyarsa diye düþünceler geçiyor .Ama deplsman da farklý çünkü rakip takýmýn taraftarý küfür edince futbolcular daha da bi hýrsla oynuyor .Ýnsan sonuçta futbolcular da kendi evimizde futbolcularýmýza biraz daha müsamma göstermemiz gerekir .Bu düþünceler nasýl doðru olabilir derseniz Kocaeli Amatör küme de 5 yýldýr futbol oynuyorum .Bazý þeyleri futbolcularýn tarafýndan düþünebiliyorum

ve Trabzonsporun maçlarýnýn Trabzon dýþýnda anadolu da bir þehirde oynanmasý taraftarýyým kendimce
    Konu A.Furuncu tarafýndan (16.08.2009 Saat 19:12 ) deðiþtirilmiþtir.
    KORE LEE

Muhammed - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Bir takým deplasmanda daha çok puan topluyorsa ki bu takým her maç stadý dolan bir takýmsa orda bir yerlerde sorun vardýr bunun baþka bir açýklamasý yok.

Pro-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    35

bu maçta avniakerin bi kabahatiyoktu

Hürgün Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    26

oyuncular stress yapýyor bence
    Kadir Has Üniversitesi

metinulusoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

bu maç aksi olabilir.(Gerçi tartýþýlýr ama.) tek nedeni taraftardýr.onlar fatih tekke diye baðýrýyolar bende burdan taraftar istiyorum diye baðýrýyorum.
    # BMN #

ÝHSAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Baþarýlý olamýyoruz burada demekten ziyade, baþarýsýzlýðýmýzda Avniakerin payý ne kadardýr, diye düþünmek lazým.

Benim düþüncem, sonucun doðrudan oyuncularla alakalý olduðu ancak, avniakerdeki çekirdekobur taraftarýmýzýn çarþýnýn dahi rekorunu kýrabilecek düzeydeki yuhalama,uðultu çýkarma ve ýslýklama performanslarýyla futbolcularýmýzý olumsuz etkilemeleri neticesinde sonuca futbolcu ve taraftarýn etki ettiðidir. Dolayýsýyla önce futbolcu, sonrasýnda taraftar sorumludur.
    avatar: þike soruþturmasýný yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Ulusoy61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu maç aksi olabilir.(Gerçi tartýþýlýr ama.) tek nedeni taraftardýr.onlar fatih tekke diye baðýrýyolar bende burdan taraftar istiyorum diye baðýrýyorum.

melegim61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

BIzim stada bÜyÛ yaptilar kesinnnnn

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sýkýlmadýnýz dimi her iç saha malubiyetinden sonra þu baþlýðý açmaya.
    yeter sýkýntý taraftarda.
    [ille d' 7]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O kadar çok ki böyle baþlýklar ..
    Her yenilgiden sonra salla taraftara kolay iþ çünkü ...
    Bir kere yendiðimiz bir maç sonrasý baþlýk açýlmadý teþekkür ederiz diye... niye yenerken baþka taraftar mý geliyo o anda stada ...
    yazýk !
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O kadar çok ki böyle baþlýklar ..
    Her yenilgiden sonra salla taraftara kolay iþ çünkü ...
    Bir kere yendiðimiz bir maç sonrasý baþlýk açýlmadý teþekkür ederiz diye... niye yenerken baþka taraftar mý geliyo o anda stada ...
    yazýk !
    sýkýntý taraftarda deðil dimi.
    kahvede bile oyuncunun 7 sülalesine sövebilen
    stadta sadece ayaða kalkýp küfür eden
    boþ boþ gelip boþ boþ giden
    ne 2 alkýþ ne de tempo
    o stad niye yapýldý
    inekleri koymak için mi
    bana ne derseniz diyin
    bu taraftar deðiþmedikçe bu takýmda ronaldo oynasa küfür yer
    her zaman derim 5-1 önde bitirelim bizim taraftar herhangi bir oyuncu gol kaçýrsýn o arada 6-1 olmadý diye yine küfür eder.
    [ille d' 7]

shade6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

evet bencede daha 2.haftadan bu kadar karamsar bakmamak lazým..en azýndan toulese maçýnýda beklseydiniz:
    GeL dedin de geLmedik mi? Sev dedin de sevmedik mi? Yeter artýk üzme bizi bitir bu büyük hasreti

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)