Sayfa 3 Toplam 166 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4145 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 3. Hafta | Manisaspor 1 - 0 TRABZONSPOR

usameakcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ersun Yanal diyenler var hala. Daha ders çıkarmamışlar demekki. Ne diyim size zaten Sadri Şener, Hugo Broos fazla o zaman. Bu oynanan oyunda çok fazla. Geçen sene daha 70. dakikadan başlayan doldur boşaltları özlediniz herhalde. Bütün yıl boyunca sahada 12-13 kişi görmeyi özlediniz.
    Nobody can give you freedom. Nobody can give you equality or justice or anything. If you're a man, you take it.:!

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

20-25 tane atarız
    I am not in danger , I am the danger..

OnOuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesin yeniliriz..............
    Bugünkü maçtan sonra yine öyle bir sonuçla karşılaşırsak şaşırmam. Ama deplasman olması umutlandırıyor bir nebze...
    TRABZON için 3G = Gıymalı, Guymak, Gaygana

BMN - SAMSUN

gustavo_colman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

bu arada ısaac yazıyorum yazıyorum parmaklarım ağırdı bu sene en az 10 gol atar ve alırlar manisaya ve asrın hatalarından birini yapmış oluruz

ersun yanalı gonderen zıhnıyet mac sonu dıyor kı sezonun ortasında olsaydık onlem alırdık...sezon bası sakatlar ortada...sıvas macında skor bı yana oynanan futbol ortada...85 pas hatası yapan bı takım nasıl basarılı olabılır...sadrı sener degıl mı bu guzıde kulubu 1ay once genel kurula goturen...bu yonetım degıl mı fatıh tekkeyı almayacagız dıyen...bunca taraftara yazık degıl mı(avnı akere gıdenler harıc)...su stada gıdenlerede yazıklar olsun..sus pus oturuyorlar...maclar olımpıyata alınsın...bakın karnaval nasaıl oluyor...baskan:mehmet ali yılmaz....td:ersun yanal...sampıyon trabzonspor...demedı demeyın

Gordon Freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık Ersun Yanal demeyın.bitti gitti işte.o adamın oynattıgı futbol aklıma geldıkce iğrenıyorum.
    Konu Gordon Freeman tarafından (16.08.2009 Saat 01:45 ) değiştirilmiştir.

warrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gustavo_colman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada ısaac yazıyorum yazıyorum parmaklarım ağırdı bu sene en az 10 gol atar ve alırlar manisaya ve asrın hatalarından birini yapmış oluruz
    dünyada sanki golcü yok geçen sene gördük ne mal olduğunu tamam bu takıma şu anda golcü lazım ama bunun illaki zorlama biri olmasına gerek yok

zannetmeyın kı bugun alınan bu maglubıyet herseyı sıl bastan yapacak...avrupada bıle bu takım hıcbırsey yapamaz...tayfun cora,barıs memıs,umut bulut,gokhan unal vs.sız kımsınız yaaa...mıllet elano,keıta,santos alıyor bız batdal dıye bırını alıyoruz...allah askına bız sampıyon mu olacagız yoksa futbolcu yetıstırıp para mı kazanacagız...ıste bızım 3buyuklerden farkımız buu...marka degerı dıyoruz broos u teknık dırektor dıye alıyoruz...neymıs kulup aman borclanmasın...ulen bak gsye..adamlar ac hallerınde bıle stat yapıyo...rıjkartı alıyo yaptıgı transferler...allahım yaa cıldıracagımmm!!!!sonuc gs 4atıyo bız gotu boklu dıyarbakırı hemde kendı sahamızda yenemıyoruzz....allahım sen bana akıl ver yoksam ben mı kotu dusunuyorum...haksızmıyım yaaa...bızım gunahımız neeee

OZDEN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu macıda skor taraftarı izlesin. galip gelelim ooo su cok iyi, bu cok iyi. yenilelim allah hepsinin ... versin. hoca istifa etsin. yönetim istifa etsin.
    ondan sonrada su kolum bordo diger kolum mavi akar desin. gazetelerde trabzon seyircisi cıldırdı, suna buna saldırdı yazsın.
    bizim taraftarımız bu işte

yattarinho61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kardesim deplasman garanti bizim mac hic darlanmayin ne kadar kötü oynasak bile aliriz maci
    Borussia Dortmund---- Napoli-----Deportivo La Coruna

Nereden
    İstanbul

Çok zor bir maç...
    I am titanium

ıddaa sevenler duyrulurr...banko manısa..macın adamıda rafael

Barış Bağcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya hala ersun diyenler çıkıyor inanmıyorum size isterseniz albayrakta gelsin olurmu
    ben kısır futbol görmek istemiyorum bugün bir yol kazası oldu
    ersun zamanında 3 pas yapamıyordu butakım

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı hakanihtiyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ıddaa sevenler duyrulurr...banko manısa..macın adamıda rafael
    korkma bu maçı alırız gökhan,gabric oynar...
    I am not in danger , I am the danger..

Barış Bağcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

manisa maçına gelince alacağız
    gökhan oynar yeni terasfer oynar yattara belki onun durumunu bilmiyorum
    egemen bukadar kötü olmaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Deplasmanda ise alırız!
    Kendi taraftarımdan nefret edecek duruma geldim!
    Stad değil sanki tiyatro!
    Ayağa kalkıp bağıracağım otur diyorlar yahu!
    Yanımdaki çocuk çekirdek, patates cipsi, çerez vs.. kapmış gelmiş...
    Hamiş

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

bence tribünleri yıkalım yeni stadımız öle olsun seyircisiz,kafa rahat yuhlayan yok zaten bağıran tezahurat yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Paksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence tribünleri yıkalım yeni stadımız öle olsun seyircisiz,kafa rahat yuhlayan yok zaten bağıran tezahurat yok
    Eleştirmeye, küfretmeye, yuhalamaya meraklı bir taraftar olup çıkmışız...
    Hamiş

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

bide maç sonlarında haklı çıkmanın gururunu yaşama

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Paksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide maç sonlarında haklı çıkmanın gururunu yaşama
    Zoruma giden :
    Mahalleye geldim forma ile, millet bana gülüyor!
    "Noldu da maça gittin ?" diye...
    Ne oluyor bize anlamıyorum!
    "Çıkar o formayı artık!" diyenler bile var!
    Kafayı yemek üzereyim!
    Kendi şehrimde takımımdan dolayı yabancılık çekiyorum!
    Stad da buna dahil!
    Hamiş

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen Hafta Sivassporu yendiğimiz de hem Hugo Broos çok iyi hocaydı hem Trabzonspor çok iyi bir takımdı. Karadeniz insanı hemen şişti rehavete girdi.
    Şimdi Diyarbakırspora kendi sahamız da yenildik.
    Profil tersine döndü. Trabzonsporu ve şehir havasını ve takım taraftarını tanımamış bir hoca ve hemen rehavete girmiş bir takım.

Yönetim ne yapacağını şaşırmış durumda "hani aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık" deyimi varya. Ne yazık ki taraftarı memnun etme uğruna ilada yabancı hoca olsun istedi. Kolay mı içi kaynar kazana iyi bir yabancı hoca bulmak. Yabancı olsun taraftarın istediği olsun alın size işte tam bir yabancı. Samet Aybaba Hugo Broos dan daha iyi işler çıkartabilirdi bu Trabzonspor ile.

Futbol rehavete gevşemeye gelmez. Rakibi hiçbir zaman hafife almayacaksın. Hafife alırsan adamın aklını başına getirirler ama giden puan geri gelmez ve kaybettiğiniz de çok şey olur.

Karşınız da Sivasspordan sonra 2. bir çirkef takım var. Bir de Trabzonsporu yenme isteği ile yanıp tutuşan bir hoca var. Bir sürüde Trabzonspordan ayrılmış futbolcular. Gerçekten maç öncesi böyle bişey ve kör bir maç kötü bir futbol ile yenilebiliriz endişem vardı ve de endişe ettiğim gibi tahminim de yanılmadım. Samet Aybaba olsaydı futbolcuların başında bu konuları bilmeyip futbolcularını ona göre hazırlamazmıydı. Belli ki son yıllarda Sivasspor ile yaşanmış bazı sıkıntılar konusunda Hocaya fazla yüklemeler yapılmış ki. Kafalar varsa yoksa Sivassporu yenmeye gitmiş. Hala bu galibiyet rehavetinden kurtulamışlar. Sivassporu yendik. Artık gerisi kolay. Diğer takımlar futbolun F sini bilmezler. Hele Diyarbakırspor bunlar bize rakip bile olamazlar. Kaile almaya gerek bile yok düşüncesi ve rehaveti ile alınan kötü sonuç.

Bundan sonra ne olabilir. Bu tür maçlardan kesinlikle 3 puan çıkarmak gerekirdi. Bu maçın revanşını da bu yenilginin psikolojisi ile almak zor ve revanşı da kaybetmiş gözüyle bakıyorum. Şampiyonluğun kırılma kaybetme ya da kazanma maçları bu maçlar. Böylesi % 100 kazanman gerektiği maçı evinde kaybediyorsan şampiyonluk iddian yalan.
    Şampiyonluğa yaklaştığımız yıllarda hep hafife aldığımız takımlara yenilerek şampiyon olamadık. Bunun en basit örneği son geçen sene değil mi. Hatalardan ders alınmamış.
    Şanssızlık mı bunlar. Sezon başlıyor en iyi golcü Gökhan Ünal sakat, en iyi orta saha İ. Yattara sakat, umut bağlanmış transfer hazır değil. Aklıma “Aslanın yattığı yerden belli olması” geliyor. Hakikaten şampiyon olmayı çok isteyen bir yönetim eksiklerini zamanın da tedarik eder. Maçlar başlamış sakatın v.s var transfer ettiğiniz futbolcunuzu da yabancı maçlar da oynatamıyorsunuz. Yahu bu anlayış bu eksiklikler beni düşündürüyor, moralimi bozuyor bu takımdan ümitlerimi azaltıyor. Daha sahamızda ilk önemli maç sıkıntı ile başladık.

Sivassporu yenerken iyiyiz demiyorum, Diyarbakırspora yenilirken kötüyüz demiyorum ama biz şampiyonluk istiyorsak şampiyonluğun yolu kendi sahamız da iddiası olmayan takımlara yenilmeyip yenmekten geçer. Daha kafadan fire vermek hayra alamet değil.
    Dünyanın sonu değil ama bu mağlubiyet canımı çok acıttı.

Rakibi hafife almanın ağır faturası bunlar. Dağınık ve dan dun bir futbol ile bu iş olmaz.
    Umarım toparlanır gerekli önlemler ve tedbirler alınır akılları başlarına gelir. Bu sorumluluk yabancı hocaya aittir. Avni Aker’i rakiplerin kiraz bahçesi haline getirmenize tahammül edemiyorum.

cihatöztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

manisa kazanır

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

maci yine hafife almassak kazaniriz. En büyük tehlike rakipi hafife almak.

Kenan Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

toulouse macından yorgun manisa ya gideriz agzımızın payıgı alır döneriz ergin keleş atar asisti de ferhat yapar...

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Deplasman maçı, paniğe gerek yok.Alır döneriz..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)