Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 299 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Seyhan Shaktar?a transfer oldu...

Futbolcumuz Tolga SEYHAN Ukraynanyn S.Donetsk takymyna transfer oldu.Ukrayna ekibi verece?i bonservis bedelini 1,2 milyon $ arttyrynca anla?ma gerçekle?ti.Kendisine yeni takymynda ba?arylar diliyor ve yönetimimizdende defansymyzda çok önemli bir konuma sahip Tolganyn yerine çok kaliteli bir transfer bekliyoruz.Edited by: Emorfo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Malatya da olsan bugün seni kimse tan?m?yacakt? 300.000 dolar için seni sen yapan? hançerledin...Asl?nda a?z?m? bozucam ama nyse ya sab?r.....

Tabi 15 milyon borsadan 3,5 milyon dolar Tolgadan para kazanan Trabzon yönetimi bu paralar? nerde akl?yacak onu merak ediyorum? Kurtlar vadisine döndü yönetim?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı

Malatya da olsan bugün seni kimse tan?m?yacakt? 300.000 dolar için seni sen yapan? hançerledin...Asl?nda a?z?m? bozucam ama nyse ya sab?r.....

Tabi 15 milyon borsadan 3,5 milyon dolar Tolgadan para kazanan Trabzon yönetimi bu paralar? nerde akl?yacak onu merak ediyorum? Kurtlar vadisine döndü yönetim?

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Ankara

yönetimi takdi etti?im ender konulardan biridir, tolga,erdinç ikiside trabzonsporun kalitesindefutbolcu de?il bence,yava?, yan toplarda ba?ar?s?z. neyse yalç?n? al?rsalar tolgadan 312213 kat ba?ar?l? olucakt?r.

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gittikten sonra güle güle deriz. Acele etmeyin. Sabah ola hay?r ola...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Henüz kesin bir ?ey yok... ?neol Güne? b?rakmak istemiyor.

Yerine kaliteli bir adam bulunursa Tolga'n?n transferine onay verilecek...

Kafas? gitti kendi burada olsa ne faydas? olurki.Hay?rl?s? olsun.Uzun zamand?r ilk defa satt???m?z bir futbolcudan para kazan?yoruz.Ba?ka derdimiz yok zaten para para para.Reha bu arada paralar? repo yap?yoruz akl?na ba?ka bi?i gelmesin sak?n.

geronimo_61
    Ziyaretçi

yalç?n ad?n? yazanlara gülüp geçiyorum tek art?s? uzun boyu ba?ka hiçbir özelli?i yok ve tekrar söylüyorum tolga bu ülkenin en iyi yerli defans oyuncusudur ikincisi de erdinçtir... yalç?n 3215. s?ralardad?r. tolga gidecekse yerine çok iyi kesici özelli?i olan ve oyunu kuran bir defans oyuncusu al?nmal?d?r. yerli olarak böle bir ism var m? tabii ki hay?r iyi bir yabanc? özgürü ve tayfunuda besler inanc?nday?m

Nereden
    Ankara

bende sana gülüyorum, ?u an yapt???m?z maçlar geldi ve o ikilinin özellikle yan toplarda yapt?klar? komik hatalar geldi bidaha tebessüm ettirdim, özet izleyerek yorum yap?l?nca böle gaflar yap?labiliri üzülme geronimo

Nereden
    İstanbul

Vaz geçilmeyecek futbolcu yoktur. Ancak benim tolga transferini istememin nedeni 2 senedir ayn? futbolcular?n aralar?ndaki uyumdur. Tolga ?u anda Türkiye'de tek, yerine çok daha kaliteli bir yabanc? al?nabilir ancak uyum sa?lar m? o bilinmez. Defans çok önemli bir mevkidir. Futbolcular aras?nda tam uyum olmal?d?r. Yoksa Tolga gitmi? kalm?? çok önemli de?il..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Benim ho?uma gitmeyen tek konu bu transfer döneminde Tolga'n?n tutumudur. Gitmek istedi?ini bu kadar çok dile getirmesi bence ay?pt?r.

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hay?rl? olsun. Gitmeyip Trabzonsporda da kalsa ?ahsi fikrim o dur ki Tolga yeri doldurulamayacak bir oyuncu de?ildir. Özellikle bu sene yan toplardan yedi?imiz gollerde bunun bir ispat?d?r. Ayr?ca tilkinin dönüp gelece?i yer de kürkçü dükkan?d?r. Dükkan? yerinde durursa tabi. Trabzonspor ilerler o yerinde sayar. Di?erleri gibi kaybolur gider. O zamanda Ziya Hocas? ba?r?na basar. Hey gidi Trabzonspor deyip iç geçirir ama i? i?ten geçmi? olur.

Allah selamet versin....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

Hay?rl? olsun. Gitmeyip Trabzonsporda da kalsa ?ahsi fikrim o dur ki Tolga yeri doldurulamayacak bir oyuncu de?ildir. Özellikle bu sene yan toplardan yedi?imiz gollerde bunun bir ispat?d?r. Ayr?ca tilkinin dönüp gelece?i yer de kürkçü dükkan?d?r. Dükkan? yerinde durursa tabi. Trabzonspor ilerler o yerinde sayar. Di?erleri gibi kaybolur gider. O zamanda Ziya Hocas? ba?r?na basar. Hey gidi Trabzonspor deyip iç geçirir ama i? i?ten geçmi? olur.

Allah selamet versin....

Böyle bir tutumda olmas?dan dolay? Tolga "güle güle" kelimesini haketmiyor bence.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tolga ve Karel'in yerine 2 adet biri yerli biri yabanc? futbolcu transfer etmemiz elzemdir arkada?lar.ve tolgadan gelen-gelecek parayla da bu öyle hiç de imkans?z filan de?ildir.Ancak maalesef bu dakikaya kadar yönetim yerli stoper konusunda hemen hemen hiçbir giri?im yapmad??? gibi (?enol Hocan?n deyimiyle) kaleci ve santrafordan sonra 3. önceli?i yabanc? stopere vermi?tir.Elimizdeki Tayfun ve Özgüre güveniyorsak vay halimize.Acilen Samsundan Kenan, Ankaragücünden Emre ve Gaziantepten Bekir gibi isimlerle anla?mal?y?z.Yoksa ?ampiyonlar Ligi ön elemesinde yiyece?imiz muhtemel bir tokat ve kaybedilecek 10 milyon USD'nin hesab?n? bu yönetim ve-re-mez.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bas?nda Tolga'n?n gitti?i haberleri var ancak resmi sitede bu yönde bir haber girilmedi henüz. Az önce NTV'de de kesin olarak gitti dediler. Ben Giresun'daki bir arkada?tan duydu?umu söyliyim size. Çocuk Tolga'n?n babas?ndan duymu? bizzat: "Tolga günler öncesinden Shatkar ile sözle?me imzalad?" demi?. Bence de Tolga gitti ve yönetim ?u anda stratejik oynuyor. Yk?nda resmi siteden aç?klma gelir.

Tolga'n?n yerine ya da ihtiyac?m?z olan mevkîlere transfer yapabilecek mi yönetim? BU da hepimizi sab?rs?zland?r?yor ve ku?kuland?r?yor gün geçtikçe. Geçen sene kampa haz?r girememi? ve futbolcu transfer edememi?tik, bu sezon filme kald???m?z yerden devam edece?iz anla??lan.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

hay?rl?s? olsun umar?m ba?ar?l? olur,emeklerinden dolay? tesekkür etmek yak???r bize ve tabikide ba?ar?l? olmas?n? dilemek,

biz trabzon taraftar?na yak??an da budur, yok oyle ba?ar?l? olmaz,gelecegi yer trabzon ,,,vs,bunlar? a?al?m art?k giden gitmi? kalan sa?lar bizimdir,

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

Gittikten sonra güle güle deriz. Acele etmeyin. Sabah ola hay?r ola...

geronimo_61
    Ziyaretçi

selcjk arkada??ma;

ben böyle dü?ünüyorum ve ayn? zamanda sana ?unu sormadan edemeyece?im li?in en az gol yiyen tak?m?n?n kalecisi tart???l?rken bu tak?m?n defans oyuncusu kötü oluyorsa li?den dü?en bir tak?m?n oyuncusu biraz önce bahsetti?im li?in en az gol yiyen tak?mlar?ndan birinde forma giyen ve milli tak?mda da oynayan bir oyuncudan daha m? iyi oluyor? sayg?lar

G?DENE GEL,GELENE G?T DEMEM.NE HAL? VARSA ONU GÖRSÜN.B?R SEZON ?Ç?NDE KAYBOLURSA H?Ç K?MSE ?A?IRMASIN.

Nereden
    İstanbul

?ahin:

Tolga'ya Shaktar Donetks'in ciddi bir ?ekilde talip oldu?unu kaydeden ?ahin, "Bu ilgi kar??s?nda Tolga'n?n da konsantrasyonu bozulmaktad?r. Bizden de anlay?? bekledi?ini söylüyor. Biz futbolcular?m?z?n mutlu olmas?n? çok isteriz. Onlar?n mutlu olmas? için de elimizden geleni yapar?z. Futbolcu kadromuzun huzurlu bir ?ekilde tak?ma katk?s? yapmas?n? bekleriz. Akl? ba?ka yerde olan futbolcunun konsantrasyonu iyi olmaz diye ku?kuya dü?müyor de?iliz. Bizim de Tolga'n?n bonservisinden bekledi?imiz bir mebla? vard?r. Bunu Shaktar Donetsk'li yöneticilere aktard?k. Onlardan cevap bekliyoruz. O zaman transfer gerçekle?ebilir ama ?u anda gerçekle?en bir durum yok" diye konu?tu.
    ------------------------------------------------------------ --------

Henüz net bir ?ey yok. Ba?l?k erken olmu?.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hay?rl? olsun. bence o paraya gönderilmesi normal. yeri mutlaka dolacakt?r. kimlerin yeri doldu. ama tolga iyi oyuncudur onu kötülemek için söylemedim. malatya da ne idin de bizde parlad?n be?enmiyosun gibi sözlere kat?lm?yorum. biz de 300 e ald?k 3,500 e satt?k o zaman. bizim için önemli olan yerine hemen takviye yap?lmal?.
    fakat ukraynaya gitmesi mant?ks?z, sadece parasal yoksa shaktar da oynayacaks?n da eline ne geçecek. bir de sözle?mesine türkiyede ba?ka kulüpte oynayamaz ibaresi konsun. söylemedi demeyin. burnuma pis kokular geliyor. lucescu-bu kadar ?srar-bu kadar para-neden türkiyeden-neden tolga. Edited by: TSunami

böyle bi ki?ili?e sahip oldugunu bilmiyodum tolgan?n..?enol hocan?nda dedi?i gibi bu saatten sonra yurt d???nda oynamas? ülke futboluna bi?ey kazand?rmaz..ayr?ca gitti?i tak?ma bi bak?n..avrupadaki yeri ne..mazisi ne..sadece daha fazlapara istedi?i için gitmesine hiç üzülmüyorum..güle güle falanda demiyorm..herkes yeni bi havaya bürünmü?ken bunu yapmamal?yd?..ay?p...yaz?klar olsun!!..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    ?ahin:

Tolga'ya Shaktar Donetks'in ciddi bir ?ekilde talip oldu?unu kaydeden ?ahin, "Bu ilgi kar??s?nda Tolga'n?n da konsantrasyonu bozulmaktad?r. Bizden de anlay?? bekledi?ini söylüyor. Biz futbolcular?m?z?n mutlu olmas?n? çok isteriz. Onlar?n mutlu olmas? için de elimizden geleni yapar?z. Futbolcu kadromuzun huzurlu bir ?ekilde tak?ma katk?s? yapmas?n? bekleriz. Akl? ba?ka yerde olan futbolcunun konsantrasyonu iyi olmaz diye ku?kuya dü?müyor de?iliz. Bizim de Tolga'n?n bonservisinden bekledi?imiz bir mebla? vard?r. Bunu Shaktar Donetsk'li yöneticilere aktard?k. Onlardan cevap bekliyoruz. O zaman transfer gerçekle?ebilir ama ?u anda gerçekle?en bir durum yok" diye konu?tu.
    ------------------------------------------------------------ --------

Henüz net bir ?ey yok. Ba?l?k erken olmu?.

TRABZONSPOR gibi bi tak?mdan shaktara gitmenin nas?l bi mant??? olabilir çok merak ediyorum yaaaa acaba bu tolga ilerlemekmi istiyo yoksa kendini bat?rmakm? istiyo inan?l?r gibi de?il do?rusu...Ayr?ca fatih tekke içinde bunlar geçerli everton veya newcastle kimdirki fatih tekke TRABZONSPORDAN ingilterenin 2. s?n?f bi tak?m?na gitsin biraz büyük dü?ünün yaaaa.

tolgan?n gitmesi dünyan?n sonu de?il yönetim ne yap?yor kimse bilmiyor. biliyorum onlar?nda uykular? kaç?yordur. ben her kanalda farkl? bir duymaktan b?kt?m resmi sitemizdede bir ?ey yok yeter art?k kulaktan dolma bilgilerle lütfen konu?mayal?m tak?m neden bu kadar kötü hale geldi. sak?z gibi oldu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)