Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 299 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Seyhan Shaktar?a transfer oldu...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı Prens-32 Nickli Üyeden Alıntı
    Bizim Zuraiçin yapamadigimizi adamlar Tolga için yaptilar, bastilar parayi. Demek ki geçekten istiyorlarmis Tolga yi. Olay bu kadar basit...

O adamlar dediin takimin sahibini bi incelede sonra o takimla Trabzonspor'u kiyasla güzel kardesim. Su parayla ilgili yorum yapilinca bi acaip oluyorum yahu.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GiderseYalçin -Baki Mercimek düsünülebilir yerli olarak

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bise anlamadim ya gidiyo mu kaliyo mu belli olsa diyorum[img]smileys/smiley2.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Tolga'da Zuraw gibi sikti iice artik. Anlamadiin bir konu su ; sanki saktara diilde Avrupa'da çok ii bir takima gidiyor. Alti üsttü evirsen çevirsen saktar bu ya, neyine takildi bunun bu kadar anlamadimki (ah bu paranin gözü kör olsun diyeyimde baska bisii demiyeyim).

Yine her zamanki gibi diyorum varsa yoksa kardesimkendi öz çocuklarimiz. Borsadan kazandiimiz paralari tesislere, altyapiya yatirmamiz lazim birazda.Altyapi altyapi altyapi, baska bisii demiyorum.

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilginc bir haber. Yorumsuz!!!
    Trabzonspor yönetimi, Tolga'nin gidisini durdurdu...

Ukrayna?nin Shaktar Donetsk Kulübü ile milli futbolcusu Tolga Seyhan?in bonservisi konusunda dün anlasan Trabzonspor, bu futbolcusunun bugün Ukrayna?ya gidisini durdurdu.
    Uçak bileti alarak bu aksam Ukrayna?ya gitmeyi planlayan milli futbolcu, Trabzonspor yönetiminin kendisini göndermemesi üzerine bu ülkeye gidemedi.
    Tolga?nin, Ukrayna?ya uçak seferi bulunmadigindan dolayi 2 gün daha gitmesinin mümkün olmadigi kaydedildi.
    Bordo-mavili kulüp, daha önce Ukrayna Kulübü ile Tolga?nin yerine bir oyuncu bulunmasi sartiyla anlasmisti.

Gitmek isteyene güle güle,Tolga bulunmaz hint kumasi degil.

Yeri doldurulur.

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insallah basarili diyecek baska birsey yok

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karel mi, Yalçin mi oynayacak göbekte? Isi önce saglama almak lazim. Su an giderse yeri doldurulamaz.

"Gökdeniz giderse gitsin yeri doldurulur, Tolga giderse gitsin, Kaptan git Avrupa'da bizi temsil et.." Kim oynayacak SL'de? Senol Hoca Zurawski bize lüks dedi. Zurawski (29!) 'nin lüks oldugu kulüp Fatih, Tolga, Gökdeniz'in yerini dolduramaz.Ikinci bile olamayiz bir dahaki seneye! Azicik iyi takim olduk mu tüm gazeteler bizim takimi parçaliyor, biz de oyunculara kiziyoruz bravo benim futboldan anlayan taraftarima.

Sultan Tekke de dahil kimse bir yere gitmeyecek, görürsünüz.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ayazoglu Nickli Üyeden Alıntı
    bise anlamadim ya gidiyo mu kaliyo mu belli olsa diyorum[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    en iyisi simdilik sessiz kalmak uzaktan izlemek..

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatih kalsinyeter!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi giderse güle güle derim!...

ne diyim.. ama trabzonspor yönetiminin transfer politikasinada sastim kaldim..

lig bitmeye yakinken baskan hoca ve yöneticiler transferi 15günde bitirecegiz dediler aradan kaç gün geçti...

söz vermeyin o zaman..

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar mantigima her zaman günenirim.Eger Luce milli takima giderse Tolga'nin transferi yatar.HER ZAMAN SEBEP,SONUÇ ILSKISINE BAKARIM.tolga'nin gitmesi ertelenmisse bu bence Luce'nin milli takimin basina gelme ihtimali yüzündendir.Su bence kesin Luce milli takima gelirse bu transfer yatar.Ama bu saatten sonra Tolga'nin verimi ne olur onu bilemem.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

bence de luce milli takima gelirse tolga isi yatar çünkü iki sezondur tolgayi almak için ugrasan isim luceden baskasi degil.eger luce milli takimin basina gelirse ve tolgada gitmekten vazgeçerse tolga artik eski formundan uzak kalacaktir diye düsünüyorum!

FATIH SULTAN TEKKE

Nereden
    İstanbul

Bu tolgada madem o kadar gitmek istiyor shaktarsin gitsin artik...

Nereden
    Amasya

parasina da cikardik keske avrupaya gidseydi olsun bizi iyi temsil etsin orarlarda

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Murat Bozoglu:Tolga?nin gitmesini elbette istemezdik. Ancak sonuçta 28 yasina gelmis ve simdiye kadar çok da istedigi adimlari atamamis bir oyuncudan bahsediyoruz. Burada kendini çok gelistirdi. Simdi ekonomik anlamda da oldukça cazip bir teklif gelince, önünü tikamak haksizlik olurdu. Kulüp açisindan da fazla zarar ettigimiz inancinda degilim. Sonuç itibariyle 3 milyon 750 bin dolar kasamiza girdi. Parayi en iyi sekilde degerlendirmek zorundayiz.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar gitme heveslisi bir oyuncu Trabzon'umuza gelmismiydi?..Hatirlamiyorum.Artik bu vakitten sonra kalmasinin takimimiza katki saglayabilecegine inanmiyorum.O yüzden sanirim taraftarin büyük bölümüTolga'yi silmistir.GÜLE GÜLE YOLUN AÇIK OLSUN BELKI YENI TAKIMIN SL.SAMPIYONU FALAN OLUR !...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı FERSAT Nickli Üyeden Alıntı

Aynen...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

DÜN GECE SAAT 23:30 CIVARINDA LIG TV DE CANLI YAYINLANAN TRANSFER BORSASI ADLI PROGRAMDA TOLGA NIN UKRAYNAYA GITMEDIGI(GÖNDERILMEDIGIDE OLABILIR) VE METIN AKBASOGLUNUN RESTORANINA DOGRU MENEJERIYLE BIRLIKTE YOL ALDIGI SÖYLENDI.AYRICA TURKSPOR.NET ISIMLI NET SITESINDEDE YÖNETIMLE ANLASTIGI HABERI YAZIYOR.

ya anlamadim mevzu kudurdu Tolga shaktarmi dir nedir gidecem diye.. orada adam kendini kime nasil gösterecek sanki bizden çokdaha büyükbir klüp ukraynada ne olacak... bence tolganin teknedeni Para..

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TOLGA YUVADA KALDI!..

Ukrayna'nin Shaktar Donetks takimiyla her konuda anlasan ve yarin imza atmasi beklenen Trabzonspor'un ve Milli takimimizin basarili savunmacisi Tolga Seyhan, son anda transferden vazgeçti.. Iste Detaylar..

TURKSPOR.NET ÖZEL
    Tolga'ya geçit yok

Trabzonspor dün aksam Ukrayna'ya uçacak olan Tolga'nin gidisini son anda engelledi.

Ukrayna'nin S.Donetsk takimiyla Tolga'nin bonservisi konusunda anlasan Trabzon, bu futbolcunun dün Ukrayna'ya gidisine engel oldu. Uçak bileti alarak aksam Ukrayna'ya gitmeyi planlayan milli futbolcu, yönetimin kendisini göndermemesi üzerine bu ülkeye gidemedi. Gece geç saatlerde Istanbul'da bulunan yönetim kurulu üyeleri ile menajerininde katildigi bir toplanti yapan Tolga'nin Trabzon'da kalmaya ikna oldugu ögrenildi..

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç kimse trabzon formasi giyme onuruna erismis biri için agir ifade kullanamaz.o formayi giyen her oyuncu bizim namusumuzdur.herkes kullandigi kelimelerin ne anlama geldigini anlasin ve ona göre görüs yazsin.

28 yasindaki adami bu paraya biraz zor satariz. Yonetim herzamanki muthis hiziyla kulube 5 trilyon kaybettirmek uzere Tolgayi ilk istedikleri zaman vereceklerdi. Bu yonetim ne oyuncu alir nede oyuncu satar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı verep Nickli Üyeden Alıntı

Hiç kimse trabzon formasi giyme onuruna erismis biri için agir ifade kullanamaz.o formayi giyen her oyuncu bizim namusumuzdur.herkes kullandigi kelimelerin ne anlama geldigini anlasin ve ona göre görüs yazsin.

allah allah... edebiyat yapmana gerek yok. ben trabzonspor formasi giymis oyuncuya her ne olursa olsun nasil davranacagi çokiyi bilirim merak etme sen...kullandigim kelimeninde ne anlama geldigini biliyorum ona kötü söz kullanmak isteseydim daha açik seçikte yazardim...bu sadec ufak bir espri...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı verep Nickli Üyeden Alıntı

verep kardesim bence de bu kadar celallenecek birsey yok.. Fersat kelime oynuyla bi espri yapmak istemis ve bence gayet de baslarili olmus[img]smileys/smiley2.gif[/img]Bu esprinin kaynagi biraz da Tolganin kendisi.. Kaç aydan beri gitmek istedigini söyleyip duruyor, insani sinirden zorla söyletiyor biraz da ama tabii ki istemeyiz gitmesini..Fersat da istemez..Emin ol..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)