Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 299 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tolga Seyhan Shaktar?a transfer oldu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolganin gitmesi bizim için iyi olmayabilir.ama akli orda olan bir oyuncuda takima fayda degil zarar verir.iyi bir ikili olusturmuslard1 erdinç ile ama gidebilir.o paraylada bir ttransfer yapsak artik....

Tolga hem bizim hem de Milli Tak?m'?n savunmas? için önemli bir isim.Erdinç'e göre de daha çabuk.Tabii ki gitmesini istemem.Zaten gerek ?enol Hoca,gerekse yönetim gitmesine taraftar de?il...

Ama ya?anan son geli?meleri takip etti?imiz zaman görüyoruz ki;Tolga beyninde kendisini gitmeye ?artland?rm?? durumda.Ben bu durumda olaya duygusall?ktan çok profesyonellik mant???yla yakla?maya çal???yorum.Tolga ya? itibar?yla 30'a merdiven dayam?? bir oyuncu.Kendisine Shaktar taraf?ndan verilen para, bizim Fatih ve Gökdeniz'e verdi?imiz paradan bile daha yüklü bir miktar.Aç?kças? bu a?amada da bizdeki mazisi çok fazla geçmi?e dayanmayan Tolga'dan, mesela bir Fatih'ten bekledi?im forma ya da kulüp a?k?n? beklemiyorum.Gitti?i yerde burdaki havay? bulamayaca?? kesin."Daha mutlu olur mu olmaz m?" oras?n? bilemem amaanla??lan Tolga da muhtemelen önüne ç?kan bu f?rsat? de?erlendirmek ve kariyer yapmaktan çok maddi olarak daha iyi ?artlara sahip olmak istiyor.

Böyle bir durumdakadronuzda gitmeyi kafas?na koymu? bir oyuncunuz varsa yap?lacak en iyi ?ey ondan kazanabildi?iniz kadar kazanmakt?r.BenceTolga için bahsi geçen bonservis bedeli de fena rakam de?il.Dolay?s?yla her ne kadar gelecek sezon için kadronun bozulmamas? taraftar? olsamda, bu a?amada Tolga konusunda bir transfer olay?n? anlay??la kar??layabilirim.Tabii ki yerine iyi bir alternatif almak ?art?yla...

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yav gönderin gitsin madem durmak istemiyor gitsin! ne yapal?m yani oturup a?l?yacak de?ilizya, gider bi tolga gelir ondan daha iyisi hiç farketmez

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yok abi ben ümidimi yitirdim. aylard?r futbolcu izliyolar. heralde bi tek izlemek için izliyolar. allah?m yaaa kafay? yiycem. bu arada ?aktar en son ?ampiyonlar ligini kazanm??t? dimi tolgaya ba?ar?lar zor yere gitti forma aslan?n midesinde :P:P:P:P:P

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolga bence gitmemeli.gidecekse ukraynaya gitmesin.onun yerine in?allah iyi birini al?r?z.tolga da o kadar kötü futbolcu de?il.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Shaktar'?n ba?kan?, daha do?rusu sahibi Ukrayna'n?n baronu gibi bir tip. K?r?m Tatar? olan bu eleman ticari rakiplerini havaya uçurmas?yla ünlü, dolar milyarderi...

Yani diyece?im Tolga'ya bu heriflerden ba?ka bu paray? veren zor bulunur.. Gayet tabi ki illa sat?lacak diye bir durum yok ancak gitmek istiyosa i? de?i?iyor. Tolga iyi ama yeri dolduulmayacak bir adam de?il...

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gitmez gitmez daha den...allah alla...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu saatten sonra yeni defans gelirse al??mas? da zor olur ya.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Tolga bizde istemeyerek oynuyorsa hic oynamasin daha iyi

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Satt?kLar?na göre bi biLdikLeri vard?r...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

arkada?lar büyütülecek bir olay yok.bu tak?mdan kimler geldi kimler geçti.tak?mda iyi para kazand?.herkes memnun.bence yeri dolmayacak bir futbolcuda de?il

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yerine adam bulunursa bence gitsin ancak Tolga gitmese de defans?n ortas?na bir alternatif bulunmal?

Nereden
    İstanbul

nasil bu kadar çabuk faz geçebiliyorsunuz anlamiyorum...

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ahmet Cubukcu aksam LIG TV e baglandi ve buyuk ihtimalle Tolga transfer olacak dedi. Ayrica TOlga kalitesinde hatta Tolgadan iyi bir futbolcuyla anlasmak uzereymisiz.

Bu yukarida yazdiklarimi okudum ve guldum.. hayirlisi olsun

Nereden
    Amasya

para iyyide adam avrupayagitmiyorki boklu ukraina orda dahada batacak hay ben onunaklina

Nereden
    İstanbul

orda bizim kadar deger vermezler y-tolgaya ama gitmeyecek..

Trapezus-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Çok gitmek istiyorsa gitsin. Hiçbir futbolcu vazgeçilmez degildir. Sanki küçük takimdan büyük takima transfer olacakmis gibi bu kadar israr niye...TRABZONSPORdünya üçüncüsü olmus bir ülkenin,son iki yildir gerçek sampiyonudur.Sonuçta herkes bir yerlere transfer oluyor, yerine yenileri geliyor. TRABZONSPOR'a takimina deger veren, onu benimseyen futbolcu lazim.

Engenius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

NE KADAR MERAKLIYMIS TOLGA GITMEYE YAHU. DUYAN DA REAL'E GIDIYOR SANACAK. BIR TÜRLÜ ANLAMLANDIRAMIYORUM. AMA GITMEK ISTEYEN VARSA EYVALLAH. ZATEN BU KAFAYLA KALIRSA DA BIRSEY YAPAMAZ. DISINI SIKIP 1 YIL DAHA KALSAYDI COK DAHA IYI BIR TAKIMA TRANSFER YAPABILIRDI AMA BAZILARI GELECEKLERINI IYI GÖREMIYOR ISTE. 2 YIL SONRA KULUBÜN KAPISINDA SABAHLAMASIN DA BENI ALIN EN OLMADI JUBILE YAPIN DIYE.

TABII BIR DE SU GERÇEK VAR: TOLGA SU ANDA TAKIMIN 3 KILIT ISMINDEN BIRISI. ORTA ÇIZGIDE OYNAYAN TOLGA, HÜSEYIN VE TEKKE BU TAKIMIN EN ONEMLI TASLARIDIR DIGERLERI O KADAR DA BELIRLEYICI DEGILDIR. O YUZDEN GITMESINI TEPKILIYIM

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bencefutbolcunun akli rahat degilse ondan sezon boyunca randiman alinamaz. Tolga kalirsa bu boyle olacak. O yuzden gitmesi daha mantikli olur, zaten seneye sozlesmesi bitecek ve ondan kulup hic para kazanamayacak.

Diger taraftan tolga nin ukrayna ya gitmesine anlam vermekte ben de zorlaniyorum, sanirim konu tamamen parayla ilgili. birde ukrayna nin dünya kupasina katilmasiyla liginin daha dikkat çekmesi sözkonusu olabilir. Ama yine de yanlis bir seçim bence.

Erinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bizim Zuraiçin yapamadigimizi adamlar Tolga için yaptilar, bastilar parayi. Demek ki geçekten istiyorlarmis Tolga yi. Olay bu kadar basit...

Kulübümüzün menfaatleri dogrultusunda satildi iyide para verildi yeni takiminda basarilar. InsALLAH yerini dolduracak bir transfer yapilir.

Alıntı calypso Nickli Üyeden Alıntı

Bencefutbolcunun akli rahat degilse ondan sezon boyunca randiman alinamaz. Tolga kalirsa bu boyle olacak. O yuzden gitmesi daha mantikli olur, zaten seneye sozlesmesi bitecek ve ondan kulup hic para kazanamayacak.

Diger taraftan tolga nin ukrayna ya gitmesine anlam vermekte ben de zorlaniyorum, sanirim konu tamamen parayla ilgili. birde ukrayna nin dünya kupasina katilmasiyla liginin daha dikkat çekmesi sözkonusu olabilir. Ama yine de yanlis bir seçim bence.

Özellikle ilk kisma aynen katiliyorum...

harmancuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TOLGA GITTI KULÜBE 5,5 MILYON$ KALDI YANI AMA S.LIGINDE ARAMAYIZ SENI INSALLAH

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

keske kalsa..

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"TOLGA BLÖFÜ!"

YÖNETIMI PLANI
    Trabzonspor yönetiminin Tolga konusunda ciddi bir blöf yaparak son kozunu oynadigi belirlendi. Bu oyuncunun gitme dogrultusundaki israrini kullanarak iç piyasada fiyat yükseltmeye çalistigi yönündeki tavri hisseden yönetim, görüsmeyi yürüten menajer vasitasiyla son sözü söyledi. Devrede bulunan Haluk Canatar?a 3 milyon 800 bin dolarin getirilmesi halinde Tolga?nin satilacagi iletildi.

DEGERI DÜSECEK
    Ancak Shaktar Donetsk henüz bu parayi denklestiremedi. Önümüzdeki haftaya kadar Ukrayna kulübünden gelecek cevabi bekleyecek olan yönetim eger bahsedilen parayi alamazsa Tolga?yla sözlesme uzatma için yeniden masaya oturacak. Bu kez de Tolga?nin talibi çikmadigi için degeri düsmüs olacak. Kisacasi Shaktar Donetsk?ten gelecek son haber milli oyuncunun kaderini belirleyecek.

kaynak : 22 haz 2005 - günebakis gazetesi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)