Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anlayis Farkli, Kültür Farkli...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

nas?l ba?lasam ki..nerden girsem konuya..hangi kelimeleri seçsem yaz?m? yazarken..yoksa fazla dikkat etmesem mi..hani bi çok ki?inin yapt??? gibi..

çok can?m s?k?l?yor baz? yaz?lar? görünce..özellikle yönetim aleyhinde komik laflar? görünce daha da s?k?l?yor can?m ?u %57 nemli trabzon gününde..

sormak isterim ey bmn halk?..bana ünal karaman d???nda trabzonspor tarihinde ülke çap?nda ses getirmi? bir futbolcu transferi söyleyebilirmisiniz?hangi y?ld?z? ald?k ki ?imdiye kadar?ya da biraz daha de?i?tireyim soruyu..trabzonspor d??ardan al?nan y?ld?zlarla m? ba?ar?l? oldu bu ligde?cevab? çok iyi biliyorsunuz...

arkada?lar öncelikle trabzonspor nedir, kimli?i nedir, gelene?i nedir, nas?l yar???r bunlar? iyi ö?renmemiz gerekir..zira biz fb-gs-bjk gibi de?iliz ki çok paralar vererek y?ld?z isim yapm?? oyuncular alal?m..zaten öyle oldu?unda biz trabzonspor olmay?z ki..

bu konuda yönetime devaml? muhalefet eden arkada?larad?r sözüm..sab?r sab?r biraz sab?r..al forman? al kombineni ver deste?ini ve bekle..emeklerinin kar??l???n? bir gün mutlaka al?rs?n...

yaz?mda anlatmak istedi?im muhalif arkada?lar biraz sakin olun...daha kampa yeni ba?l?yor bu tak?m..dozunu kaç?rd???n?zda yine klube zarar vereceksiniz..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

nas?l ba?lasam ki..nerden girsem konuya..hangi kelimeleri seçsem yaz?m? yazarken..yoksa fazla dikkat etmesem mi..hani bi çok ki?inin yapt??? gibi..

çok can?m s?k?l?yor baz? yaz?lar? görünce..özellikle yönetim aleyhinde komik laflar? görünce daha da s?k?l?yor can?m ?u %57 nemli trabzon gününde..

sormak isterim ey bmn halk?..bana ünal karaman d???nda trabzonspor tarihinde ülke çap?nda ses getirmi? bir futbolcu transferi söyleyebilirmisiniz?hangi y?ld?z? ald?k ki ?imdiye kadar?ya da biraz daha de?i?tireyim soruyu..trabzonspor d??ardan al?nan y?ld?zlarla m? ba?ar?l? oldu bu ligde?cevab? çok iyi biliyorsunuz...

arkada?lar öncelikle trabzonspor nedir, kimli?i nedir, gelene?i nedir, nas?l yar???r bunlar? iyi ö?renmemiz gerekir..zira biz fb-gs-bjk gibi de?iliz ki çok paralar vererek y?ld?z isim yapm?? oyuncular alal?m..zaten öyle oldu?unda biz trabzonspor olmay?z ki..

bu konuda yönetime devaml? muhalefet eden arkada?larad?r sözüm..sab?r sab?r biraz sab?r..al forman? al kombineni ver deste?ini ve bekle..emeklerinin kar??l???n? bir gün mutlaka al?rs?n...

yaz?mda anlatmak istedi?im muhalif arkada?lar biraz sakin olun...daha kampa yeni ba?l?yor bu tak?m..dozunu kaç?rd???n?zda yine klube zarar vereceksiniz..

Ellerine sa?l?k çok güzel bir yaz? yazm??s?n...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Sayg?lar?mla...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

çok güzel yazd?n arkada??m.maalesef içimizden baz?lar? her?eyin bir anda olmas?n? istiyor!

FATIH SULTAN TEKKE

Nereden
    Ankara

bence "arkada??m güzel yaz? yazm??ss?n" demek yerine konuyla ilgili dü?üncelerinizi payla?san?z daha güzel olur. konuya gelince tabii do?ru olan taraflar? oldu?u kadar yanl?? oldu?u noktada var. ?ahs?m ad?na konu?ay?m, ?imdi ben belki yönetime kar?? çok tepkiliyim. neden? irdelemek gerek. 2 y?ld?r tak?m?ma verebilece?im her türlü deste?i verdim, ayr?ca transfer konular?n? devre aras?ndan beri hergün takip ediyorum, hatta zurawski son gün bi gazete ald?k biri almad?k diyor. kafay? yiyordum. son 10 günde neredeyse her saat bak?yorum ara?t?r?yorum transfer yap?cak hani nerde diye? ald?k alamad?k ? bidaha ald?k, yok fiyat verdik bekliyoruz, özellikle geçen hafta ki olay çok sinirime gitmi?ti, cumartesi imzaya geliyor, pazartesi kesin gelicek, sal?n al?p gelin onu, çar?amba kaza nedeniyle cumaya kald?, hafta sonu polonyaya gidicez, pazartesi zuro celticte. bu insanlar? bence çok y?pratt? özellikle hergün itinayla takip edenleri bunlardan biride benim. hergün detayl? olarak bu olaylarla ilgilenmeyen arkada?lar?n tepkisi belki olumlu olabilir. ama en ince ayr?nt?s?na kadar takip eden arkada?lar eminim benim gibi kafay? yemi?tir. sonuç olarak ben hiç lig ?ampiyonlu?u görmedim 86 do?umluyum, 96 dan öncesinie hat?rlam?yorum. 96 da ki fener maç?n? hat?rl?orum cine5te ?ifreliydi ama ses geliodu öle izlemi?tik, ben hiç istermiyim can?m kadar sevdi?im tak?m?m?n kötülü?ünü, ki ben 4 y?l alt yap?da futbol oynam?? daha sonra sa?l?k problemleriyle ayr?lm???m trabzonsporda. bunlar hepsi üst üste gelince bizde transferler yapmak tak?m? artt?rmak istiyoruz. param?z olmasa tamam dicez ama param?z da var? yat?r?m yapcaz dediler hani ortada bir?ey yok? ayr?ca sorar?m ben transfer yapmak yat?r?m de?il midir? bu zihniyeti ö?renemedi mi bizi yönetenler? real beckham? tak?ma katk? edecek diye mi ald?? ald??? gün forma sat??lar?yla ç?kard? paras?n? nerdeyse? uzak do?u pazar?na yönelmek için beckham?n orda muthi? bir kitlesi oldu?u için, i?te yönetimimiz henüz bu olgunlu?a ula?mad?, hem transfer yap gir ?ampiyonlar ligine ordan gelen parayla yat?r?m yap, ama sen böyle yapmazsan bana yönetim tak?ma ?ampiyonlar ligine kal?naca?? konusunda guvenmiyor gibi bir izlenim b?rak?r. sonuç olarak kimse burda ts nin kötülü?ünü istemez ama dolu olan? vard? içi bo? olan? vard?r tepkilerini farkl? belli ederler. sizin dedikleriniz do?rudur ancak kimsede benim ve benim gibi dü?ünenlere ?u an diyebilece?i bir?ey yoktur diyorum, hay?rl?s?..

bak arkada??m biz real de?iliz..onlar gibi olamay?z..olmamam?z laz?m..anlatmak istedi?im budur..

ha bu arada gazete haberleriyle sinirlerini y?pratmak da ba?ka bir yanl?? hareket..sen hangi yöneticiden zurawski transferi hakk?nda kesin bi söz duydun..ptesi gelecek cuma burda sal? köfte yemeye gidecek gibi..e?er hala bas?n gözüyle olaylara bak?yorsan?z durum çok vahim zaten

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hiç de güzel yazmam??s?n[img]smileys/smiley5.gif[/img]1970 lerde de?iliz.Bu tak?m kimlerle ba?ar?l? olmu? !!!!! Geçmi? e bakmay? b?rak Fatih bugün e ve Yar?n a bak.Zaten klübe hep ele?tiriler zarar veriyor ah ?u ele?tiriler olmasa varya kimse önümüzde duramazd? !!

bende tam seni bekliyordum...msn de o kadar anlatt?ktan ve sen anlamad?ktan sonra buradan daha ne diyebilirim ki sana...

anlay?? farkl? kültür farkl?...trabzonspor daha da farkl?

Nereden
    Ankara

bak arkada??m biz real de?iliz..onlar gibi olamay?z..olmamam?z laz?m..anlatmak istedi?im budur..

ha bu arada gazete haberleriyle sinirlerini y?pratmak da ba?ka bir yanl?? hareket..sen hangi yöneticiden zurawski transferi hakk?nda kesin bi söz duydun..ptesi gelecek cuma burda sal? köfte yemeye gidecek gibi..e?er hala bas?n gözüyle olaylara bak?yorsan?z durum çok vahim zaten

anlam?yormusn ? transfer yapmak nedir? aç?klarm?sn? yat?r?m yapmak de?il mi? transfer neden yap?l?r? ?ampiyon olmak , kupalar kazanmak için de?il ? ee bunlar e?ittir ekonomik gelir de?il mi? beckham sadece bir örnekti, zurawski transferi 6 ayd?r gündemimizi me?gul ediyordu, kesinlikle forma sat??lar?ndan önemli bir mebla? gelir elde debilirdi. ayr?ca gazetelerden felan takip etmiyordum, www.wislakrakow.com dan yani resmi sitelerinden, aynen haberler ?öyleydi. zuro a.vienin kontrat?n? kabul etti, sonra zuro ts ye yak?n, kupa finalinden sonra zuro hala wislan?n oyuncusu vs. neyse bir daha ki postunda dediklerimi anlamad???n kan?s?na var?rsam bu tatl? tart??maya devam etmicem, sal?cakla.

y?llard?r biz alt yap?s?ndan y?ld?z ç?karm?? tak?m?z ancak bu özelli?imizi kay?p etmek durumday?z. bir iki futbolcu ile bu i? bence yürümez ben muhalafet de?ilim ama 95-96 daki maçtan sonra bu tak?m? tan?yamaz oldum

Nereden
    Ankara

Alıntı seyyahali Nickli Üyeden Alıntı
    y?llard?r biz alt yap?s?ndan y?ld?z ç?karm?? tak?m?z ancak bu özelli?imizi kay?p etmek durumday?z. bir iki futbolcu ile bu i? bence yürümez ben muhalafet de?ilim ama 95-96 daki maçtan sonra bu tak?m? tan?yamaz oldum

güzel bir konuya de?inmi?ssin arkada??m, ?imdi örneklerle inceyelim. alt yap?da dünya markas? olan tak?m kim? tabiki Ajax dünyan?n say?l? y?ld?zlar?n? yetirmi?. 80li ve 90 l? y?llar?n ba?lar?nda avrupay? sallam?? ancak de?i?en futbol endustrisi ile gerilemi? ve art?k yeti?tirdi?i y?ld?zlar? bile tutam?yor elinde orneg?in vaart vs.. , art?k devir y?ld?z yeti?tirmenin yan?nda y?ld?z almay?da gerektiriyor.. sal?cakla

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende tam seni bekliyordum...msn de o kadar anlatt?ktan ve sen anlamad?ktan sonra buradan daha ne diyebilirim ki sana...

anlay?? farkl? kültür farkl?...trabzonspor daha da farkl?

benim için mi açt?n bu topi?i[img]smileys/smiley4.gif[/img]birilerini bi?eyler anlatmas?na gerek yok dü?ünüp yorum yapabilcek kadar bilgi sahibiyim dedi?in gibi anlay?? farkl? kültür farkl?.... fakat trabzonspor un fark?nda de?ilsiniz !!!

@selcJK

arkada??m as?l sen benim yazd?klar?m? anlamam??s?n..diyorum ki bizim hangi yöneticiden duydun yar?n gelecek sal? imza at?yor laflar?n?..yetkili ki?iler onlar de?ilmi..wisla n?n sitesinde heralde öyle yazacak..sonuçta pazarl?yorlar oyuncular?n?...

konu sapmas?n..sözlerim anti yönetimcilere...anlay?n trabzonsporu

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Evet kulübe üye olduk,dergiyede,kombinemizide ald?k bireyler taraftar olarak görevlerini getirirse kulübümüzün eli daha da kuvvetlenecek art?k bu y?ld?z transferleri tak?m?n ekonomik yap?s? bu do?ru?ltuda giderseönümüzdeki y?llarda beklene bilir ama bu ?artm? oda tart???l?r.

Bu kulübten ünallar,hamiler,o?ünler,abdullahlar,?enollar,alike maller,fat ihler,göktenizler....vs ç?kt? bunlar öyle çok paralara transferde edilmedi çünkü trabzonun kimli?i bu de?il

?uanda tak?mdaki jenerasyonda çok çok iyi 2 yerinde takviye o milyon dolarl?k tak?mlaranal toplat?r?z ben buna inan?yorum sizlerde inan?n..[img]smileys/smiley17.gif[/img]

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatih sana kocaman bir alkis ve tesekkur benden kardesim. valla uzun zamandan beridir bende buna benzer bir yazi yazayim mi yazmayayim mi diye dusunuyordum ama sen uc asagi bes yukari benim dusuncelerimi yazmissin. helal olsun sana.....

biraz sert olacak belki ama kimse bahane uretmesin, cozum uretsin ve urettigi cozumlerde yapici olsun. ben adim gibi eminim en kral adamda gelse forma satisi falan olmayacak. bu anlayis bu zihniyet devam ettigi surece onada bir kulp takilacak ve is yapmamak icin yeni bir bahane bulunacak.

alin size bir kac ornek. kombine biletlerler ilgili topige bir allahin kulunun baktigi veya yorum getirdigi yok. neden cunku orda yapilmasi gereken birsey var. ali guzeldal topigi (valla bakmadim neler yazildigina ama az cok tahmin edebiliyorum) aldi basini gidiyor, ha keza guven'le ilgili topicte kilitlenmese dahada alir basini giderdi.

olayi sadece transfere baglayanlara baska bir ornek. eger sampiyonluk veya basari bu transferlere bagli olsaydi sadece besiktas gecen sene ya sampiyon olurdu yada fenerle cekisirdi. noldu???? hadi baska bir ornek. istanbulsporun ligedki ilk senelerindeki durumu. avrupa sampiyonu olmus ajax in (yaniliyor olabilrim) iki oyuncusunu sabahina istanbula getirdi. sonuc??? hatirlayaniniz var mi????

zuravski alinmadi diye ahkam kesenler 700 bin euroyu vermeyen cok bilmisler, 5 veya 10 milyon mac bileti oldugunda niye kiyip paraya gitmiyorsunuz???? veya forma alamasaniz bile ts clup tan bir kalem veya cakmak almiyorsunuz?????

soyleyecegim sadece su. herkes isini yapacak arkadas. taraftar taraftarligini yapacak, yonetici yoneticiligini, futbolcuda futbolculugunu...

konu sapmasin benim sozumde kendi isini birakip baska islere soyunanlara!!!!!

not: farkindayim bana yakismayan bir yazi oldu belki ama bazen insanin dayanma sinirlarida bitebiliyor. herkesten ozur dilerim genede...

Nereden
    Samsun

uzun uzun ?öyle olsayd? böyle olurdu türünde yaz? yazmayaca??m!

'sabredelim,bekleyelim,bi daha ki maça in?allah,gelecek sezon bu i? tamam,uyum dönemi,gelece?in tak?m?n? kuruyoruz....vs...' gibi laflarla 22 sene geçti!!!yeter da art?k...art?k paraya k?y?lacaksa k?y?lacak yok daha ötesi!!!al?nacaksa sa?lam ve gerekli adam al?nacak,tesadüfü de?il!!!yanl?? yapan ele?tirilecek tabi ki,kimse babam?n o?lu de?il,konu TRABZONSPOR oldumu kral?n? tan?mam,en iyisini istemek hakk?md?r!!!?unu da eklemek isterim;ba?kana güvenim tamd?r,herkesten çok TRABZONSPORU dü?ündü?ünden eminim!!!

yar?n öbür gün ölürsem gözüm aç?k gider ?ampiyonlu?u ba?dat caddesinde kutlayamassam...

sayg?lar........

@denizgrsy

ya??m itibar?yle ben de ?ampiyonluk görmemi? biriyim..hattabu ?artlarda bilebi çok deplasmana gidenbiriyim..ben de sabredilmesinden yanay?m..sevinmek için mi seviyosun trabzonsporu?

Nereden
    İstanbul

Trabzonsporumuz'un sadece paray? bast?rarak adam toplamas?n? biz de istemiyoruz tabi.Hattaligde altyap?dan gelip ilk 11'de oynayanoyuncu say?s?n?n en fazla oldu?u tak?m olmam?za ra?men Ufuk,Ergin,Selim gibi yeteneklerin as kadroya girmesini i?tahla bekliyor,verilen ?anslar? iyi kullanamayan Emre Aygün,Ali ?en gibi isimlerin t?pk? kaptan?m?z F.S.T gibi ''küllerinden do?malar?n?'' can?gönülden diliyoruz.Bunun yan?s?ra daha da ileri giderek art?k tak?ma yabanc? futbolcu al?nmayaca?? prensibini koyacak bir yönetimi de ayakta alk??layacak insanlardan biri olaca??m? gönül rahatl???yla söyleyebilirim.Fakat böyle bir karar al?nmad??? sürece yabanc? transferine kar?? de?ilim.

Bütün bu sayd???m hususlar?n yönetimi ele?tirmeme engel olaca??n? ise hiç zannetmiyorum:?ampiyonlar Ligi ön eleme maçlar? nedeniyle erkenden kampa girecek tak?m?mm?z?n kadrosunun henüz olu?mamas?,gönderilece?i söylenen Petkoviç ve D'heane'nin yar?n ba?layacak Gerede kamp?na kat?lacak olmas? ve devre aras?nda al?nacakken teminat mektubunun Wisla Krakow taraf?ndan kabul edilmemesi (bunu bizzat ba?kan söyledi) sonucu yaz dönemine sark?pfiyaskoyla sonuçlanan Zurawski hadisesi pekçok taraftar?m?z gibi beni de üzmü?tür.Ayr?ca ?enol hoca ve yönetimin Türkiye'de ?ampiyonlar Ligi maçlar?n? kald?rabilecek yerli kaleci olmamas? nedeniyle yabanc? kaleci aray???na yönelmesi ve bu konuda ad? geçen isimlerin(ceni,viera) al?nmas?n?n çok zor olmas? nedeniyle bu sezon da hangi maçta ne yapaca?? belli olmayanPetkoviç ile devam etmek zorunda kalmam?z da bir ba?ka handikap.Tolga Seyhan konusundaki s?k?nt?lar da çözülebilmi? de?il.E?er Shaktar'a gidecekse onun yerini doldurabilmemiz de zor görünüyor.(Tayfun yaz kamplar?nda iyi çal???r,kendini geli?tirirse yabanc? stopere ihtiyac?m?z olmayabilir)

?ampiyonlu?u son iki sezondur basit nüanslarla kaç?rd???m?z ortadayken,önümüzdeki sezona daha ?imdiden s?k?nt?larla girmemize Trabzonspor taraftarlar?n?n bir k?sm?n?n -ben de dahil-sinirlenmesi ve üzülmesi anlay??la kar??lanmal?.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı shipbroker61 Nickli Üyeden Alıntı

fatih sana kocaman bir alkis ve tesekkur benden kardesim. valla uzun zamandan beridir bende buna benzer bir yazi yazayim mi yazmayayim mi diye dusunuyordum ama sen uc asagi bes yukari benim dusuncelerimi yazmissin. helal olsun sana.....

biraz sert olacak belki ama kimse bahane uretmesin, cozum uretsin ve urettigi cozumlerde yapici olsun. ben adim gibi eminim en kral adamda gelse forma satisi falan olmayacak. bu anlayis bu zihniyet devam ettigi surece onada bir kulp takilacak ve is yapmamak icin yeni bir bahane bulunacak.

alin size bir kac ornek. kombine biletlerler ilgili topige bir allahin kulunun baktigi veya yorum getirdigi yok. neden cunku orda yapilmasi gereken birsey var. ali guzeldal topigi (valla bakmadim neler yazildigina ama az cok tahmin edebiliyorum) aldi basini gidiyor, ha keza guven'le ilgili topicte kilitlenmese dahada alir basini giderdi.

olayi sadece transfere baglayanlara baska bir ornek. eger sampiyonluk veya basari bu transferlere bagli olsaydi sadece besiktas gecen sene ya sampiyon olurdu yada fenerle cekisirdi. noldu???? hadi baska bir ornek. istanbulsporun ligedki ilk senelerindeki durumu. avrupa sampiyonu olmus ajax in (yaniliyor olabilrim) iki oyuncusunu sabahina istanbula getirdi. sonuc??? hatirlayaniniz var mi????

zuravski alinmadi diye ahkam kesenler 700 bin euroyu vermeyen cok bilmisler, 5 veya 10 milyon mac bileti oldugunda niye kiyip paraya gitmiyorsunuz???? veya forma alamasaniz bile ts clup tan bir kalem veya cakmak almiyorsunuz?????

soyleyecegim sadece su. herkes isini yapacak arkadas. taraftar taraftarligini yapacak, yonetici yoneticiligini, futbolcuda futbolculugunu...

konu sapmasin benim sozumde kendi isini birakip baska islere soyunanlara!!!!!

not: farkindayim bana yakismayan bir yazi oldu belki ama bazen insanin dayanma sinirlarida bitebiliyor. herkesten ozur dilerim genede...

?MZA

Guests
    Ziyaretçi

sanki klübümüze trilyonlarca gelir sa?l?yormu?uz gibi çok büyük transfer beklentilerine giriyoruz. son zamanlarda okudu?um en do?ru yaz?lardan biriydi. gene anti yönetimciler tabiki bir?eyler anlam?yacak

Nereden
    Samsun

'sevinmek için mi seviyosun trabzonsporu?' güzel karde?im bu soruyu en son soraca??n adam benim,,,24 ya??nday?m,ya?ant?mda ki 24 senede dolu dolu TRABZONSPOR ile geçmi?tir!TRABZONSPORLU olan herkese çok büyük de?er veririm,bu nedenle sadece ?unu söylemek istiyorum;bu tür sorularla beni saçma sapan bi tart??maya çekemessin,ben dünkü çocuk de?ilim,hayat?n her çark?ndan geçtim,en hassas noktam olan TRABZONSPOR a laf söylenmesiyle benim TRABZONSPORLULU?UMUN TRABZONSPOR sevgimin sorgulanmas? hiç ho?uma gitmez!!!

hiçbir zaman kendi zevklerimi tatmin için TRABZONSPORLU olmad?m!ben istanbulda fenerle be?ikta?l?lar aras?nda büyüdüm ama bir kez ?üpheye dü?medim TRABZONSPORLULU?UM konusunda,senin dedi?in gibi 'sevinmek için bir tak?m tutsayd?m' o çocuk ya?ta sevinmek için tak?m tutmu? olsayd?m,etraf?mdakilere uyard?m!bulundu?um yerde tek TRABZONSPORLUYDUM VE HER ZAMAN GURUR DUYDUM,yeri geldi k?zd?rd?lar kavga ettim,oturup sinirimden a?lad?m ama hiç bir zaman TRABZONSPORLU olmaktan tereddüt duymad?m!!!

yav öyle bi konuya dokundurdun ki konu?turcan beni sabaha kadar!neyse güzel karde?im,dü?üncelerine sayg? duyuyorum ama ben birileri yanl?? i?ler yapacak da onlar? düzeltecek diye sabredemem art?k...

sayg?lar?mla......

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir ornekte liverpooldan vereyim... gectigimz gunlerde cok modaydi liverpool ornekleri verip onlarla kendimizi ozdeslestirmek....

liverpool 15 seneden beri sampiyon olamamis ve bu donemde birakin sampiyonluga oynamayi, cok kotu zamanlarda gecirmis... peki bu donemde mac basina seyirci ortalamasi kac biliyor musunuz????

39 veya 42 bin kisi!!!!!!

peki burda oynadiklari finalde 3/0 yenikken taraftarlari nasilmis biliyor musunuz????? sirketten bir arkadasim anlatti girtlaklari yirtilircasina takimlarina destek vermeye devam ediyorlarmis....

ama hepimizin dedigi gibi biz farkliyiz!!!! oyle herzaman maca gitmeyiz.... maca gitmemiz icin cok iyi transfer yapmamiz gerekiyor!!!! sampiyonluga gitmemiz gerekiyor!!!!! yoksa bizi maca cagirmak veya destek olmaya davet etmek kimin haddine!!!!!

elestiriye devam edelim arkadaslar.... nasilsa en kolayi bu, nasilsa en iyi yaptigimiz sey bu!!!!!

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Yönetimede isyan ederim taraftarada.Futbolda sab?r diye bir?ey söz konusu olamaz.Sevmek ve sevmemek söz konusudur.E?er i?i sab?ra b?raksayd?k 20 küsür a?k?nd?r beklenilen ?ampiyonlu?a hiç bir sab?r dayanmazd?.Biz sabr?m?zdan de?il sevgimizdn dolay? bu tak?m? tutuyoruz.Baz?lar? Trabzonsporu amötör külüp gibi görüyor.Taraftar olarak benim hakk?md?r kaliteli transferler istemek tak?m? ?ampiyon görmek ,avrupada final maç?n? seyretmek.Dönüp dola??p sorun taraftara ba?lan?yor.Belki bu taraftardan en ?ikayeçi benimdir .Ama kalk?pta tek tek herkese diyemeyiz senin kombinen varm?da yorum yap?yorsun sen üyemisinde yönetimi ele?tiriyorsun,sen lisansl? ürün al?yormusunda isyan ediyorsun diye!Maden yönetimsin ve büyük kulupsün insanlar? i?tirak ettirecek faaliyetler yapman laz?m.he param yok diyorsan o zaman çekileceksin bu büyük arenadan ba?kalar?na yol açacaks?n.Daha stad?nda amigosu olmayan bir kulup için istediklerimiz çok olsa gerek.

Guests
    Ziyaretçi

Ya??m sebebi ile son f?rt?naya yeti?ebilmi?tim. Onun için ?ampiyonlu?un haricindeki ba?ar?larlamutlu olmas?n? beceremiyorum,Trabzonspor'un yapabilecekleri "Gönüllerin ?ampiyonu" olmakla s?n?rl? de?il buna inanacak bireyler laz?m Trabzon'a... bu bireyler taraftarlardan,Yöneticilerden,Futbolculardan,Malze mecilerden olu?ur.

Ne istedi?ini, ne olmakistedi?ini de bilen...

Bunun için gerekirse risk al?nmas?na kar?? de?ilim. Bir tek y?ld?z alarak ula??lan ?ampiyonluklar? seyretmeyi tahammülümüz yok art?k.(bkz:Hagi,P.Van Hooijdonk,Alex) kangren haline dönü?en ?ampiyon olamamak bütün vücudu tam manas?yla sarmas?n? beklemeden derhal ?ampiyon olmak zorunlulu?umuz vard?r.

4 y?lda zar zor bir kadro olu?turduk. Ço?u tak?ma nasip olmayacak yerli y?ld?zlar?m?z var. Yönetimin yapaca?? i? kadroya fire verdirmeden direk 11'de oynayacak 4-5 takviye yapmas?d?r. Maliyeti ? evetbir maliyeti vard?r ama kazan?mlar?inan?lmaz seviyede olur. ?u ana kadar bizim gördü?ümüz ve korkumuz bu kadronun heba edilece?i yönünde, Fakat biliyoruz kibizim gördü?ümüzü yönetim'degörüyor. En az?ndan buna inanmak istiyoruz.

Edited by: Kulunkoglu

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı shipbroker61 Nickli Üyeden Alıntı

bir ornekte liverpooldan vereyim... gectigimz gunlerde cok modaydi liverpool ornekleri verip onlarla kendimizi ozdeslestirmek....

liverpool 15 seneden beri sampiyon olamamis ve bu donemde birakin sampiyonluga oynamayi, cok kotu zamanlarda gecirmis... peki bu donemde mac basina seyirci ortalamasi kac biliyor musunuz????

39 veya 42 bin kisi!!!!!!

peki burda oynadiklari finalde 3/0 yenikken taraftarlari nasilmis biliyor musunuz????? sirketten bir arkadasim anlatti girtlaklari yirtilircasina takimlarina destek vermeye devam ediyorlarmis....

ama hepimizin dedigi gibi biz farkliyiz!!!! oyle herzaman maca gitmeyiz.... maca gitmemiz icin cok iyi transfer yapmamiz gerekiyor!!!! sampiyonluga gitmemiz gerekiyor!!!!! yoksa bizi maca cagirmak veya destek olmaya davet etmek kimin haddine!!!!!

elestiriye devam edelim arkadaslar.... nasilsa en kolayi bu, nasilsa en iyi yaptigimiz sey bu!!!!!
    ?brahim abi senin yönetimin ne zaman deplasmana otobüs kald?rm?? ne zaman uçak kald?rm?? ne zaman bir organizasyona öncelik etmi?.Ne zaman stad?nda konfeti da??tm?? ne zaman me?ela da??tm??,ne zaman pankart yapt?rm??.Liverpool ?ampiyon olmad? hatta kötü oynad? ama sorunu transfer yapmamak de?ildi,?ngiltere ligi ile Türkiye ligini k?yaslamaya bile gerek yok.Türkiyede bir M.united yok,bir Chelse yok,Arsenal,Everton yok.Biz finallere gelemedik o yüzden o atmosferi bilemiyoruz kusura bakma...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Belkide bizi y?llard?r özledi?imiz ba?ar?ya ula?t?rmayan ?u içinizdeki "pollyannac?l?k " oyunu tutkusu....

Elbette Trabzonspor bir Fener veya Bjk gibi transfer yapamaz....Yapamaz da kime göre? Yönetime çe?itli vaatlerle gelen bu insanlar bu vaatlerini neyle ba?armay? dü?ünüyorlard??

Bak?n bundan aylar önce yazd???m "ne verdik, ne bekliyoruz?" yaz?ma..Kulübe üyeyim, y?lda yakla??k 250 YTL lik resmi ürün al?yorum, dergi al?yorum, yani benim ad?m H?d?r elimden gelen budur!!

Peki ya yönetim? Söylemleri ve uygulamalar? birbiriyle örtü?üyormu? Bir forvet ve bir kaleci alaral ?.L' de ba?ar?l? olabilece?ini mi dü?ünüyor bu adamca??zlar?

Kadronun kimi yerde t?kand??? ve tak?m? ta??yamad??? geçen seneden belli de?il mi?

Günümüzün endüstriyel futbolunda 70'li y?llar?n zihniyetindeki Trabzonu olu?turup 3 kuru?a 5 kupa m? alacaks?n? Buras? Muz cumhuriyeti mi? Varsayal?m öyle yap?can hani kadronda genç oyuncular...Nerde Ali ?en nerde Yavuz nerde Ergin vs. vs.......

Ne tatl?ya ne tuzluya kar???y?m, durgun suda akmaya çal??ay?m zihniyetindeki yöneticilere sizin gibi mutluluk oyunu oynayan destekçi "seyirciler" de eklendi mi deyme keyiflerine!

Tolga gitti, Fatih belirsiz zaten o da gitti mi seneye benim tansiyon 16 tan a?a?? inmez..........Ama olsun mutluluk oyunu bu kimi zaman mutluluk kimi zaman hüzün verir de?il mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)