Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 58 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anlayis Farkli, Kültür Farkli...

biz zaten yönetimden yildiz futbolcu transferleri istemiyoruz... ama bi seferligine alti aydir pesinde kostuklari oyuncuyu parayi bastirip satin almalarini beklerdik... biz taraftar olarak her zaman, her sezon sabirlabekliyoruz ve yönetimlere güveniyoruz... ama bir kereligine de yönetim masraftankaçinmayip isi saglama alsa ne güzel olurdu...zaten biz de yeni Erdinç'ler Tolga'lar Celaleddin'ler bulunmasindan yanayiz...ama yönetim debir kereligine......................

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sagir sultan bile bizim direk oynayacak en az 3-4 oyuncuya ihtiyacimiz oldugunu duymusken, biz bir transfer bile yapamamissak hangi anlayistan hangi kültürden bahsedecegiz.Yönetimin basiretsizliginden,beceriksizliginden bahsetmek daha kolay sanirim.Ama haklarini yemeyelim;ihtiyaç oldugunu bildikleri için transfer komitesi kurup 1 senedir dünyanin altini üstüne getirdiler.Bu komite hangi amaca hizmet etmistir ? Gezip tozup Trabzon'umun parasini harcamistir.Eger bu komitenin takip ettigi futbolculardan bir tanesi bile alinmazsa,kendi adima onlarada yönetimede hakkimi helal etmiyorum.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

4)bu soruna senol hocanin sorusuyla cevap vermek istiyorum...hanginiz zurawskiyi 3 ay once taniyordu?neden bu kadar büyütüldü bu oyuncu?

Buna çok katiliyorum Zurawskiyi tek çikis yolu görmek çok büyük yanlistir bence de bu kadar etki yaratacagini bende sanmazdim sankim Dünya Yildizi.Bence alinmali midir evet.

Bu arada Metin Abiye de katilmamak elde degil.

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

(VEYA HERHANGI BIR BITIRICI FORVET)....Sadece isinize gelen yerleri okumayin...Aurelio'ya 50 bin dolar versek sözlesme uzatacakti,Özkan Sümer inat etti...Szymek'i tanimiyorduk dogru,almayalim o zaman tanimadigimiz kimseyi,sadece Türkiye'den alalim futbolculari,futbolcu izlemek benim görevim mi?..45 defa Polonya'ya ben mi gittim?..Kimse yönetimi elestirenlere kizmiyor mu?????Baska forumlari okuyoruz o zaman...

daha çok su götürür bu konu..yazilanlarin hepsini okudum...bence herkes hakli burda...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı
    (VEYA HERHANGI BIR BITIRICI FORVET)....Sadece isinize gelen yerleri okumayin...Aurelio'ya 50 bin dolar versek sözlesme uzatacakti,Özkan Sümer inat etti...Szymek'i tanimiyorduk dogru,almayalim o zaman tanimadigimiz kimseyi,sadece Türkiye'den alalim futbolculari,futbolcu izlemek benim görevim mi?..45 defa Polonya'ya ben mi gittim?..Kimse yönetimi elestirenlere kizmiyor mu?????Baska forumlari okuyoruz o zaman...

arkadasim yazdiklarimi iyi oku..aurelio olayinda çok açik örnekle yazdim sen hala 53 bin 873 dolar 27 centten bahsediyorsun..szymek olayini soylerken transferde isabetci olmanin zorlugunu anlatmaya çalistim ama bunu da anlamamissin (özgür örnegini bu yüzden verdim..gözümüzün önünde ama uyamadi takima dedim)...polonyaya 45 kez gidilmedi..hele hele futbolcuyu izlemek için hiç gidilmedi..

NOT (son kez): Yönetimin elestirilmesine kizmiyoruz,elestirinin dozuna ve sekline kiziyoruz..(yukaridaki postumda da sanki böyle bi not birakmistim lutfen iyi oku)

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı bobmarley Nickli Üyeden Alıntı

daha çok su götürür bu konu..yazilanlarin hepsini okudum...bence herkes hakli burda...

Sen de haklisin...

Nereden
    Trabzon

Alıntı shipbroker61 Nickli Üyeden Alıntı

bir ornekte liverpooldan vereyim... gectigimz gunlerde cok modaydi liverpool ornekleri verip onlarla kendimizi ozdeslestirmek....

liverpool 15 seneden beri sampiyon olamamis ve bu donemde birakin sampiyonluga oynamayi, cok kotu zamanlarda gecirmis... peki bu donemde mac basina seyirci ortalamasi kac biliyor musunuz????

39 veya 42 bin kisi!!!!!!

peki burda oynadiklari finalde 3/0 yenikken taraftarlari nasilmis biliyor musunuz????? sirketten bir arkadasim anlatti girtlaklari yirtilircasina takimlarina destek vermeye devam ediyorlarmis....

ama hepimizin dedigi gibi biz farkliyiz!!!! oyle herzaman maca gitmeyiz.... maca gitmemiz icin cok iyi transfer yapmamiz gerekiyor!!!! sampiyonluga gitmemiz gerekiyor!!!!! yoksa bizi maca cagirmak veya destek olmaya davet etmek kimin haddine!!!!!

elestiriye devam edelim arkadaslar.... nasilsa en kolayi bu, nasilsa en iyi yaptigimiz sey bu!!!!!

Bende artik yorum yapmayacagim bu konuda. Özelestiri mekanizmasi çalismayan bir taraftar topluluguyuz maalesef.

Ibo abi olayi çok güzel özetlemis, kilit nokta bu yazida sakli iste...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)