Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anlayis Farkli, Kültür Farkli...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Borsadan 15 milyon dolar Tolgadan 3,5 milyon dolar ......Bu 18,5 milyon dolar'?n ak?betinden haberi olanvar m??

Bak?n yine söylüyorum ; bir kaleci ve bir forvete bu i?i bitirip yine size iyi uykular diyecekler!

Ben onlardan önce davranay?m ; ?Y? UYKULAR SEVG?L? TARAFTARLAAAAAAAAAR, ?Y? UYKULAAAAAAAR[img]smileys/smiley5.gif[/img]Edited by: greywolf

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aman reha abi yönetimi fazla ele?tirme burda yönetimin her yapt???na yayaya ?a?a?a denmesi gerekiyomu? yoksa abuk sabuk saçma konu?uyo oluyomu?uz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ARNAVUT61 Nickli Üyeden Alıntı

aman reha abi yönetimi fazla ele?tirme burda yönetimin her yapt???na yayaya ?a?a?a denmesi gerekiyomu? yoksa abuk sabuk saçma konu?uyo oluyomu?uz

Onu diyenler beni daha tan?m?yorlar heralde gözüm!!

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı shipbroker61 Nickli Üyeden Alıntı

bir ornekte liverpooldan vereyim... gectigimz gunlerde cok modaydi liverpool ornekleri verip onlarla kendimizi ozdeslestirmek....

liverpool 15 seneden beri sampiyon olamamis ve bu donemde birakin sampiyonluga oynamayi, cok kotu zamanlarda gecirmis... peki bu donemde mac basina seyirci ortalamasi kac biliyor musunuz????

39 veya 42 bin kisi!!!!!!

peki burda oynadiklari finalde 3/0 yenikken taraftarlari nasilmis biliyor musunuz????? sirketten bir arkadasim anlatti girtlaklari yirtilircasina takimlarina destek vermeye devam ediyorlarmis....

ama hepimizin dedigi gibi biz farkliyiz!!!! oyle herzaman maca gitmeyiz.... maca gitmemiz icin cok iyi transfer yapmamiz gerekiyor!!!! sampiyonluga gitmemiz gerekiyor!!!!! yoksa bizi maca cagirmak veya destek olmaya davet etmek kimin haddine!!!!!

elestiriye devam edelim arkadaslar.... nasilsa en kolayi bu, nasilsa en iyi yaptigimiz sey bu!!!!!

?brahim abi senin yönetimin ne zaman deplasmana otobüs kald?rm?? ne zaman uçak kald?rm?? ne zaman bir organizasyona öncelik etmi?.Ne zaman stad?nda konfeti da??tm?? ne zaman me?ela da??tm??,ne zaman pankart yapt?rm??.Liverpool ?ampiyon olmad? hatta kötü oynad? ama sorunu transfer yapmamak de?ildi,?ngiltere ligi ile Türkiye ligini k?yaslamaya bile gerek yok.Türkiyede bir M.united yok,bir Chelse yok,Arsenal,Everton yok.Biz finallere gelemedik o yüzden o atmosferi bilemiyoruz kusura bakma...

Harun'un guzel kardesim bende biliyorum burasi Turkiye, kendine has tepkileri var, beklentileri var, sevincleri var, huzunleri var vs vs. Burda gercekten birseyler yapmak icin elindeki sinirli imkanlari takim icin harcayan insanlarida biliyorum. Ama buyuk bir cogunluk adeta elestirmeyi bir aliskanlik haline getirmis ne olursa olsun birseyi elestirme yarisi icindelere. greywolfun "ne verdik ne bekliyoruz" yazisini cok iyi hatirliyorum ve o yazinin ne kadar post aldiginida biliyorum. simdi o ve onun gibi topiclere bakiyorum 2 veya 3 sayfaya zorla ulasip daha sonra amacindan saptigi icin kapatiliyor veya arka sayfalara dusuyor. ama daha ortada fol yok yumurta yokken acilan ve bizi birbirimize dusurmekten baska bir fayda saglamayan topicler alip basini gidiyor. niye cunku genelde orda yapilacak birsey yok. elestirini yaz yolla gitsin hesabi. hadi takim icin bir organizasyon yapalim diyoruz "ah basim agrimasaydi, vah disim curumeseydi" turunden cevaplar birbiri ardini kovaliyor.

tamam bize faydasi olacak herturlu elestiriyi yapalim ama sahip oldugumuz imkanlarida goz ardi etmeyelim. bizim gucumuz (finansal olarak diyorum yanlis anlasilmasin) imkanlarimiz belli, kumasimiz belli. bu yapidan ne cikartabiliriz onlari konusalim veya ona gore yorum yapalim diyorum ben. yonetimin otobus kaldirip kaldirmadigini, mesale dagitip dagitmadigini bilmiyorum ama biz biraraya geldigimizde bunlari kendi basimizada yapamadik mi??? istanbul macinda o guzellikleri yasatan bizim icimizden arkadaslar degiller miydi??? birakalim yonetimi ne haller? varsa g?rsunler diyelim. bizim kendi gucumuzu neden degerlendirmiyoruz???

boluk porcuk yaziyorum mazur gorun, yonetime daha ciddi elestiriler yaparken "biz uyelerinin 1500'u klup uyesi olan bir sitedeniz" dedigizi dusunebiliyor musunuz??? dusunemiyoruz cunku sitede su anda 70 kisi falaniz bu duruma haiz olan. Cok mu zor uye olmak? Belki imkani kisitli olanlar icin zordur ama ayda 20 milyon bir kenara koysak 8 ayda parayi biriktiririz... Yani cozum uretmektense, elestirmek daha isimize geliyor. buda beni ziyadesiyle uzuyor ve sinirlendiriyor.

selamlar

Not: s.l. finaline giden ben degildim arkadasimda. oyle inceden inceden tas atma kafamiza alirim o tasi sen kafani yararim ha[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Arkada?lar ben size yönetimin hesab?n? anlatay?m...?imdi onlar 3-5 futbolcuya talipler ya bak?n ?imdi onlar?n ço?uyla anla?amayacaz.Çünkü hepsinin talipleri var ve biz isimleri çok belli ettik.Bunlar? alamad?ktan sonra aç?klama ?öyle gelecek: bizim zaten kadromuzda çok yetenekli oyuncular var.Forvette Mehmet Y?lmaz, Orta sahada Ali ?en, ?brahim Ege, defansta Tayfun Cora, Özgür Bayer gibi geçen sene hiç faydalanamad???m?z oyuncular var.Ayr?ca Genç tak?mlarda Ufuk, Selim, Ergin gibi gelecek vaad edecek oyuncular?m?z var bunlara güveniyoruz.Taraftar?m?z merak etmesin. ?imdi bu önemli bir risk, ama ortaya at?lan risk tak?m?m?z?n hedeflerinin gerçekle?mesi ad?na de?il gerçekle?memesi ad?na.E?er transferler yap?l?rsa tam tersi istikamette risk al?nacak.Ama tabidir ki risk bu sefer parayla al?nm?? olacak.?imdi soruyorum, elimizdeki paray? daha ekonomik kullanarak bir yattara bir szymek alamazm?yd?k.Bu yöneticilik de?il mi? Ben 8-9 milyon eurolar vererek transfer yap?ls?n demiyorum.Borsadan ald???m?z paray? transfere gömelim de demiyorum.Ama yönetim bunlar?n plan?n? çok önceden yapmal?yd? diyorum.Bunu da ele?tiriyorum.??te benim Anlay???m, Kültürüm bu hadi rastgele

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı
    Borsadan 15 milyon dolar Tolgadan 3,5 milyon dolar ......Bu 18,5 milyon dolar'?n ak?betinden haberi olanvar m??

?MKB'den klübe yatan para 32.5 Trilyon

geronimo_61
    Ziyaretçi

uzun zaman önce duymu?tum bu laf?

"niteli?i de?il niceli?i önemlidir" diye. bu söz boy ve i?levle de çok zaman yer de?i?tirmi?tir. alex ve van hoojdonk örnekleri verenlere ortege, campell vb. bir sürü örnek verebiliriz. bu kulüp, kulübümüz paray? har vurup harman savuran adamlar? gördü, ondan sonra fatihi, gökdenizi, yattaray?, hüseyini,celalettin, tolgay?, szymek'i mitle?tirdi. sorar?m hangisine trilyon verdik bu adamlar?n transfer ederken, hürmetler

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

?brahim abi ben sana de?il kulubumüze ta? att?m[img]smileys/smiley4.gif[/img]Yani demek istedi?im onlar TRabzonsporu finale ç?kard?da biz mi ba??rmad?k.Yoksa sana ta? m?? aslaa..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Hakl?s?n karde? biz trabzonspor olduysak trabzondan ve di?er karadeniz illerinden ç?kard?imiz temelden gelen tranzonsporlular sayesinde olduk Gökdeniz Bunun en iyi örne?i.

NE SEVDAM B?TT? NE KAVGAM

bordoomavii
    Ziyaretçi

bizim özelli?imiz türk ve dünya futbolunayeni y?ld?zlarkazand?rmak.bunuda dünyada en iyi yapan tak?m biziz.ald???m?z adamlar? ilk geldiklerinde kimse tan?m?yor ama sonras? gördü?ünüz gibi...

Nereden
    Ankara

bu dedi?ini ajaxtan iyi yapan/yapm?? olan oldu?unu sanm?yorum.

bordoomavii
    Ziyaretçi

Alıntı selcJK Nickli Üyeden Alıntı
    bu dedi?ini ajaxtan iyi yapan/yapm?? olan oldu?unu sanm?yorum.
    o senin görü?ün.sayg? duyar?m.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1970 geride kald? art?k paray? basan ?amp oluyor ?amp. oldu?umuz
    y?llardaki futbolcular birer kahramand? peynir ekmekle ?amp. oldular
    güçlerini trabzonspora olan sevgilerinden ald?lar ?imdiki
    topçular para için bizi satt?lar

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

32,5 trilyon mu vuhuuuu eee o zaman hane nesta?? nesta olmad? hane stad?? stad olacak hane temelleri???ee bu da yok hane para???? yast?k alt?na koyup dolar/euro nun artmas?n? m? bekliyile???

Fatih yaz?n?n bir yerinde Real gibi olmad???m?z? ve onlar gibi olmam?z?n imkans?z oldu?unu yani kültürümüze ters oldu?unu ima etmi?sin ve sabretmemiz gerekti?ini söylemi?sin. Dedi?in do?ru da biz Real olmak istemiyoruz ki. Öyle 10'ar milyon dolarl?k transferler beklemiyoruz.Sadece beklemekten s?k?ld?k. E?er beklemeyle bu i?ler olsayd? yönetime gerek de kalmazd?. Yönetimin özelli?i i?bitirici olmas? ve beklentilerden fazlas?n? vermesidir. Hele de Trazonspor yönetimi olunca beklentiler daha da fazla oluyor.

Alıntı Kulunkoglu Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı

?MKB'den klübe yatan para 32.5 Trilyon

Bunun üzerine ?ampiyonlar Liginden gelecek olan (yay?n geliri vs. dahil) 10 milyon dolar? da ekledi?imizde muazzam bir para var ortada. Burada biraz ticari ruh laz?m bence. Sen ne kadar yat?r?m yaparsan,ne kadar cazibe yaart?rsano kadar meyvesini görürsün. Yönetim bu paralarla üretim yapmadan kendini garantiye alma yolunu seçiyor ama örneklerine bak?nca da bu i?in böyle olmad??? a?ikare. Bu sene de tek korkum yine ?L'nin kap?s?ndan son anda dönmemiz ve yöneticilerin gündem sapt?rarak bizleri uyutmaya devam etme yolunu seçmeleri.

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

sevinmek için mi seviyosun trabzonsporu?

Bence art?k sevinmek için sevmeliyiz Trabzonspor'u. Bu kadar korkak olmamam?z laz?m. 20 senedir a?l?yoruz yetmedi mi?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

sevinmek için mi seviyosun trabzonsporu?

of ya b?kt?m art?k ?unu görmek den duymaktan.Sevinmek için mi seviyorsun ? kar??l?k m? bekliyorsun ? sizler iyiki vars?n?z iyiki TS yi seviyorsunuz.Biz kar??l?k bekleyenler ve sevinmek için TS yi destekleyenler size minnet borçluyuz.?n?allah birgün öderiz borcumuzu.Ama çok beklemeniz laz?m önce bizim sevinmemiz gerekiyor.Sizin yönetiminizle bu zor !!!! biz asla bir?eylerin kar??l???n? alam?yaca??z sizde bizden bekledi?iniz te?ekkürü[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bana bir tane ?ampiyonluk istemeyen TS taraftar? gösterin[img]smileys/smiley7.gif[/img]Konu?mayla olmuyor beyler madem sevinmek istemiyorsunuz kaybedilen maçlardan sonra yaygara koparmay?n hakem hatalar?ndan sonra sokaklara dökülmeyin [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Ben elestirmek için sevdim diyeyim de ortam gevsesin bari yahu[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Arkadaslar sizden ricam olumlu/olumsuz elestirilerden kimin ne kadar Trabzonspor'u sevdigi sonucu çikarmayin. Elestirel bazda yazi yazanlar arkadaslar da Trabzonspor'a gönül vermis insanlar bu sevgiyi sorgulamak veya ölçmek de kimsenin hakki degil. Eger ki onlari sorgulayacaksaniz biz zahmet benden baslayiniz.

Bende onlarla ayni görüsü paylasiyorum. 1,5 seneden beri Zurawski denip durdu ve sonuç ortada. Takimin stopere yada liberoya Tolga varken bile ihtiyaci vardi hala bu mevkiye alinmis bir oyuncu yok.Tolga kalsada gitse de bu mevkiye oyuncu sart. Ortada Hüseyin'e yardimci kesici topu iyi kullanan Simko'dan sonra bir adam daha lazim. Forvette Fatih'in durdugu anlarda (ki bana göre Fatih forvet degil gole dönük orta sahadir) herkes Gökdeniz'den medet umar oldu. Gökdeniz'den santrafor olamayacagi da açiktir. Bu yüzden baska arayislara girmeden Forvet oyuncusu alinmasi da sarttir. Bütün bu takviyeler için 10 -12 milyon $ vermek mi gerekiyor ? verilmelidir. Kazanimi çok büyük olacak bu risk alinmalidir.

Evet Fatih,Gökdeniz,Tolga,Hüseyin,Yattara,Simko takima katkilarina göre ucuza mal edilmis oyunculardir dogrudur, Iste kirilma noktasi burasi ucuza mal edilen ve 4 sene harcanarak zar zor olusturulan bir kadro var ortada ve bu kadro bas bas bagiriyor "hiç kimseyi göndermeyin, bize üç saglam takviye yapin sampiyon olalim" diye. Yönetimin bu konuda fedakarliktan baska sansi yoktur.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı shipbroker61 Nickli Üyeden Alıntı

bir ornekte liverpooldan vereyim... gectigimz gunlerde cok modaydi liverpool ornekleri verip onlarla kendimizi ozdeslestirmek....

liverpool 15 seneden beri sampiyon olamamis ve bu donemde birakin sampiyonluga oynamayi, cok kotu zamanlarda gecirmis... peki bu donemde mac basina seyirci ortalamasi kac biliyor musunuz????

39 veya 42 bin kisi!!!!!!

peki burda oynadiklari finalde 3/0 yenikken taraftarlari nasilmis biliyor musunuz????? sirketten bir arkadasim anlatti girtlaklari yirtilircasina takimlarina destek vermeye devam ediyorlarmis....

ama hepimizin dedigi gibi biz farkliyiz!!!! oyle herzaman maca gitmeyiz.... maca gitmemiz icin cok iyi transfer yapmamiz gerekiyor!!!! sampiyonluga gitmemiz gerekiyor!!!!! yoksa bizi maca cagirmak veya destek olmaya davet etmek kimin haddine!!!!!

elestiriye devam edelim arkadaslar.... nasilsa en kolayi bu, nasilsa en iyi yaptigimiz sey bu!!!!!

Dogru söze ne denir ki!

Çok dogru!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar sizden ricam olumlu/olumsuz elestirilerden kimin ne kadar Trabzonspor'u sevdigi sonucu çikarmayin. Elestirel bazda yazi yazanlar arkadaslar da Trabzonspor'a gönül vermis insanlar bu sevgiyi sorgulamak veya ölçmek de kimsenin hakki degil. Eger ki onlari sorgulayacaksaniz biz zahmet benden baslayiniz.

Bende onlarla ayni görüsü paylasiyorum. 1,5 seneden beri Zurawski denip durdu ve sonuç ortada. Takimin stopere yada liberoya Tolga varken bile ihtiyaci vardi hala bu mevkiye alinmis bir oyuncu yok.Tolga kalsada gitse de bu mevkiye oyuncu sart. Ortada Hüseyin'e yardimci kesici topu iyi kullanan Simko'dan sonra bir adam daha lazim. Forvette Fatih'in durdugu anlarda (ki bana göre Fatih forvet degil gole dönük orta sahadir) herkes Gökdeniz'den medet umar oldu. Gökdeniz'den santrafor olamayacagi da açiktir. Bu yüzden baska arayislara girmeden Forvet oyuncusu alinmasi da sarttir. Bütün bu takviyeler için 10 -12 milyon $ vermek mi gerekiyor ? verilmelidir. Kazanimi çok büyük olacak bu risk alinmalidir.

Evet Fatih,Gökdeniz,Tolga,Hüseyin,Yattara,Simko takima katkilarina göre ucuza mal edilmis oyunculardir dogrudur, Iste kirilma noktasi burasi ucuza mal edilen ve 4 sene harcanarak zar zor olusturulan bir kadro var ortada ve bu kadro bas bas bagiriyor "hiç kimseyi göndermeyin, bize üç saglam takviye yapin sampiyon olalim" diye. Yönetimin bu konuda fedakarliktan baska sansi yoktur.

Imza!

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir iki sorum olacak müsaadenizle...

1)Iki yil önce aurelio'yu fenere kaptirmasak hem o yil,hem de geçen yil fener mi sampiyon olurdu yoksa biz mi?...

2)Geçen sene bir tane adam gibi defans oyuncusu alsaydik,Sampiyonlar Ligi'ne kalipverdigimiz parayi kat kat geri alamaz miydik?..

3)Szymkowiak'i sezon basinda alsaydik geçen sene sampiyon olamaz miydik?..

4)Devre arasinda Zurawski'yi (veya baska bir bitirici forvet) alsaydik sampiyon olamaz miydik?..

Ben elestirmiyorum simdi,elestirilere kizan arkadaslar bu sorulara cevap versinler önce,hedeflere bu kadar yaklasmisken bunca firsati kaçirmaya kimin hakki var?..

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Iste olay budur ben bu konu hakkinda yorum yapmayacagim artik.Metin abi olayi özetlemistir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar ''trabzonsporu sevinmek için mi seviyorsun'' sorusunu sorarken cevabinin zaten ''hayir'' oldugunu biliyordum..ordaki amacim çok farkliydi ama yanlis anlasildi..sorunun muhattabi arkadastan özür dilerim..

@thecrow

1)iki yil önce aurellioya (misal olarak söylüyorum) yillik 2 milyon usd versen fb 10 bin usd fazla verse yine giderdi..hayatinda eti dogru dürüst türkiyede yiyen bi insandan bahsediyoruz..paranin onlar için ne kadar onemli oldugunu tahmin edemezsin...vefa ve bunun gibi degerler onun için hiç önemli degildir..

2)defans oyuncusu konusunda seni çok sevdiginiz ziya doganla basbasa birakayim..zira bu yil gs defansini toparlayan kisi olarak görülen tomas bir ay kapimizda yatti ama degerli hoca istemedi..

3)szymkowiak'i ne kadar taniyordunuz ne kadar biliyordunuz?devre arasinda geldi ve çok iyi uyum sagladi..bilmedigin bir yabanci oyuncudan bahsediyorsun..çok iyi tanidigimiz özgür geldi ama uyum saglamasi geç oldu...

4)bu soruna senol hocanin sorusuyla cevap vermek istiyorum...hanginiz zurawskiyi 3 ay once taniyordu?neden bu kadar büyütüldü bu oyuncu?

kimse elestiri yapanlara kizmiyor..elestirinin dozunu ayarlayamamaktan sikayetçiyiz..bakiniz bakirköysporlu alinin transfer topicinde nasil dalga geçiliyor yonetimle..

sapla samani karistirmasin kimse..ne yönetimin savunucusuyuz ne de birinin adami..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)