Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir sorun: Pivot forvet

Trabzonspor'da gerede hazirlik kampi baslamak uzereyken taraftarlarca gozden kacirilan ve tartisilmasi gereken bir konu var. Oda Fatih'den pivot forvet icat etmeye calismamiz olayi, su ana kadar Senol Hoca 4-4-1-1 gibi bir sistemle miroslaw'in gizli santrafor olarak destekledigi Fatih'i pivot forvetimiz olarak oynatiyordu. Fakat sorun Fatih'in avrupada gerek ciddi rakipler olsun D.Kiev, A. Bilbao gibi gerekse milli takimlar duzeyinde Ukrayna, Yunanistan ve Danimarka maclarinda kaydettigi gol sayisi 0. Zaten Erman torogluda az sayidaki dogru yorumlarindan birinde "bu Fatih'e Avrupada kafayla gol attirani doverler" demisti.

Simdi zurawski iside yattigina gore onelemeler oncesinde onumuzdeki en onemli sorun bence bu pivot forvet sorunu , esasda olmasi gereken Hakan sukur'un eski gunlerindeki gibi yirtici , defansi dagitip Fatih'e yere top indirebilecek fuleli bir forvete ihtiyac var amane yonetim ne hocadan bu yonde bir aciklama gelmedi. Mehmet Yilmaz zaten bu ise uygun olmadiginidefalarca ispat etti, gerek son vuruslardaki yetersizligi, gerekse kafa topu alamayisi ile. O zaman transfer yapamiyorsak oyun sistemimizi yenilememiz gerekli bence. Sizce Trabzonspor (transfer olmamasi durumunda) Avrupada nasil bir oyun duzeni ile oynamali. Ha burada yaziyi okumadan bana kufredecekler ozelden yazsin.Edited by: ozgur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'da gerede hazirlik kampi baslamak uzereyken taraftarlarca gozden kacirilan ve tartisilmasi gereken bir konu var. Oda Fatih'den pivot forvet icat etmeye calismamiz olayi, su ana kadar Senol Hoca 4-4-1-1 gibi bir sistemle miroslaw'in gizli santrafor olarak destekledigi Fatih'i pivot forvetimiz olarak oynatiyordu. Fakat sorun Fatih'in avrupada gerek ciddi rakipler olsun D.Kiev, A. Bilbao gibi gerekse milli takimlar duzeyinde Ukrayna, Yunanistan ve Danimarka maclarinda kaydettigi gol sayisi 0. Zaten Erman torogluda az sayidaki dogru yorumlarindan birinde "bu Fatih'e Avrupada kafayla gol attirani doverler" demisti.

Simdi zurawski iside yattigina gore onelemeler oncesinde onumuzdeki en onemli sorun bence bu pivot forvet sorunu , esasda olmasi gereken Hakan sukur'un eski gunlerindeki gibi yirtici , defansi dagitip Fatih'e yere top indirebilecek fuleli bir forvete ihtiyac var amane yonetim ne hocadan bu yonde bir aciklama gelmedi. Mehmet Yilmaz zaten bu ise uygun olmadiginidefalarca ispat etti, gerek son vuruslardaki yetersizligi, gerekse kafa topu alamayisi ile. O zaman transfer yapamiyorsak oyun sistemimizi yenilememiz gerekli bence. Sizce Trabzonspor (transfer olmamasi durumunda) Avrupada nasil bir oyun duzeni ile oynamali. Ha burada yaziyi okumadan bana kufredecekler ozelden

imzami atarim.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zurawskinin tarz? fatih'le ayn? gibiydi zaten.ondan da senin bahsetti?in tarzda verim al?nmazd?..

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

+1 daha )

352 ye dönülebilir bence

kaleye sa?lam bi kaleci

defansta tolga erdinç +1 defans

ortada hüseyin gökdeniz szymek solda celo(volkan) sa?da emrah(yattara)

ilerde fatih +1 bitirici forvet

bence dedim kafamda bunu kurabildim ancak ))

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı egemengundogdu Nickli Üyeden Alıntı

+1 daha )

352 ye dönülebilir bence

kaleye sa?lam bi kaleci

defansta tolga erdinç +1 defans

ortada hüseyin gökdeniz szymek solda celo(volkan) sa?da emrah(yattara)

ilerde fatih +1 bitirici forvet

bence dedim kafamda bunu kurabildim ancak ))

tolgan?n yerine de birisini yaz [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı

...Fakat sorun Fatih'in avrupada gerek ciddi rakipler olsun D.Kiev, A. Bilbao gibi gerekse milli takimlar duzeyinde Ukrayna, Yunanistan ve Danimarka maclarinda kaydettigi gol sayisi 0. Zaten Erman torogluda az sayidaki dogru yorumlarindan birinde "bu Fatih'e Avrupada kafayla gol attirani doverler" demisti.

istanbul medyas? a?z?yla yazma karde?im.. ne demek yani tr gol kral? olmu? fatih.. ona kald?ysa fb-bjk-gs ile yap?lan toplam 6 maçta 1 gol att?. ne olmu? yani.. sen kalkm?? fatih e kar?? erman toro?lunun yorumunu savunuyorsun.. hay?r anlam?yorum bunlar? ben yaz?nca hain diyolar.. gereksiz bir konu bence.. transfer konusu var zaten..

ts_fan
    Ziyaretçi

bir pivot bizi kesmez; birde guard laz?m bize, tabi bench'ede adam almal?y?z...tabi para yoksa kals?n, daha do?rusu yönetime b?rakal?m onlar her i?in do?rusunu yapt??? gibi bu i?inde do?rusunuyapar, bize dü?en sadece destek vermek...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hangi fatihten bahsediyorsunuz yeni sezon ts formas?n? giymem b?rak?n
    beni avrupaya gidece?im diyen fatihtenmi?e?er giderse helal olsun içten
    y?k?m diye ben buna derim b?rak?n yaa mehmet y?lmazla üç y?l daha
    sözle?me imzalayan yönetimin zihniyetiylemi ?amp. olacaz

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

...Fakat sorun Fatih'in avrupada gerek ciddi rakipler olsun D.Kiev, A. Bilbao gibi gerekse milli takimlar duzeyinde Ukrayna, Yunanistan ve Danimarka maclarinda kaydettigi gol sayisi 0. Zaten Erman torogluda az sayidaki dogru yorumlarindan birinde "bu Fatih'e Avrupada kafayla gol attirani doverler" demisti.

istanbul medyas? a?z?yla yazma karde?im.. ne demek yani tr gol kral? olmu? fatih.. ona kald?ysa fb-bjk-gs ile yap?lan toplam 6 maçta 1 gol att?. ne olmu? yani.. sen kalkm?? fatih e kar?? erman toro?lunun yorumunu savunuyorsun.. hay?r anlam?yorum bunlar? ben yaz?nca hain diyolar.. gereksiz bir konu bence.. transfer konusu var zaten..

Guldurme beni arkadasim seninki tam muhalefet olsun diye yazilmis bir yazi. Benim istanbul medyasi agziyla yazdigim yazilari bir cikarsana buraya merak ettim.Erman toroglu kirkyilda dogru bir laf etti diye p... istanbul basinin her yazdigini dogru kabul edelim diye birsey yazdimmi buraya ben.Birde burada yeni transfer kim olsun diye sormuyoruz pivot forvet Fatih olamazsa ne gibi alternatifler denenmeli. Birde ben vatan haini lafini filan kullanmamonu baskalarina soyledigini umuyorum.Edited by: ozgur

Guests
    Ziyaretçi

arkadslar uzatmayal?m yaww))

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı tsmaniac Nickli Üyeden Alıntı
    hangi fatihten bahsediyorsunuz yeni sezon ts formas?n? giymem b?rak?n beni avrupaya gidece?im diyen fatihtenmi?e?er giderse helal olsun içten y?k?m diye ben buna derim b?rak?n yaa mehmet y?lmazla üç y?l daha sözle?me imzalayan yönetimin zihniyetiylemi ?amp. olacaz
    cok hakl?s?n ab? ya tolgada öyle fat?hte[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ankara

oldum olas? uzun forvetleri sevmemi?imdir, koller, carew hep itici gelir bana genelde uzun boylu forvetten kaliteli futbolcu c?km?yor

Ne o Gökdeniz yetmedi ?imdi de Fatih'e mi ba?lad?n?z beyler? Ne kadar merakl?s?n?z iki gazete haberiyle insanlara (ki bu insan Trabzonspor'un kaptan?d?r akl?n?z? ba??n?za toplay?n) hain damgas? vurmaya? Ne diyeyim. Allah ak?l fikir versin. Daha fazlas?n? söylemek ne bana yak???r ne de bu foruma.

Nereden
    Trabzon

iki kuru? için de?ermiydi tamam profesyönel futbolcusunuz ama her?ey param? lan

tsmaniac sen geçen ceza alan arkada?s?n san?r?m.

Senin cezan?n kald?r?lmas? için k?ç?m?z? y?rtt?k, yapt???n yazd???n do?ru mu. Be?endinmi yazd?klar?n?. Sen kime lan dedin. Fatih TEKKE'ye mi ? Ak?ll? ol. oldu mu...Provakasyon yapma. Aç?lan ba?l?kla senin söylediklerinin aras?nda ba?lant? bile yok. Provakasyon yapacan onuda beceremedin.

Y?k?l ?imdi.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

OKUMAMI?SIN B?LE NE YAZILDI?INI.

HELAL OLSUN SANA.

Nereden
    Trabzon

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı
    bir pivot bizi kesmez; birde guard laz?m bize, tabi bench'ede adam almal?y?z...tabi para yoksa kals?n, daha do?rusu yönetime b?rakal?m onlar her i?in do?rusunu yapt??? gibi bu i?inde do?rusunuyapar, bize dü?en sadece destek vermek...

Recep i?i geyi?e vuruyosun da bu konu geyik yap?lacak bi konu mu ? Ama bize dü?en destek vermek o konuda hakl? oldu?unu söylemi?tim zaten. Ö?rendin bu i?i.

Nereden
    Trabzon

Alıntı KESK?N_34 Nickli Üyeden Alıntı
    hangi fatihten bahsediyorsunuz yeni sezon ts formas?n? giymem b?rak?n beni avrupaya gidece?im diyen fatihtenmi?e?er giderse helal olsun içten y?k?m diye ben buna derim b?rak?n yaa mehmet y?lmazla üç y?l daha sözle?me imzalayan yönetimin zihniyetiylemi ?amp. olacaz
    cok hakl?s?n ab? ya tolgada öyle fat?hte[img]smileys/smiley7.gif[/img]

TOLGA DA ÖYLE FAT?H TE DERKEN NE DEMEK ?ST?YOSUN. HA?N M? BUNLAR. PEK? SEN NANKÖRMÜSÜN. H?Ç SORDUNMU KEND?NE. ADAMLARA SÖV SAY OH NE ALA MEMLEKET. HAD? ?? VAR GEL DESEK KAYBOLURSUNUZ. KONU?MAYA GEL?NCE EN ÖNDE. TOLGA TRANSFER OLDUYSA ( KES?N DE??L ) 4 M?LYON DOLAR KAZANDIRIP G?D?YOR. SEN NE YAPTIN TRABZONSPORA DA HESAP SORUYOSUN...

NEYSE YA. AYNI TERANE SÜREKL?...

Guests
    Ziyaretçi

Ya ezik ezik yorum yapmay?n burda.Adam Avrupaya transfer olmak istiyor diye hain mi oldu?Düne kadar kral?nd? senin di mi? Yönetim üzerine dü?en görevi yap?p iyi transferler yapmazken hep oyuncudan fedakarl?k beklenir mi? Adam ne yaps?n her sene ayn? tas ayn? hamam.

Böyle vefas?zl?k yap?caksan?z ortal?kta taraftar?m diye gezinmeyin.

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

helal olsun erman'a göre yorum yap?yosunuz. K.Orhan Aston villaya çakarken çok muuzun boylumuydu, owen bile bi dünya kafa golü at?yo. avrupada kafa vurdurmazlarm??. ne, uçma yasa?? m? var[img]smileys/smiley36.gif[/img].

ama fatih tam olarak forvet bilede?ilken pivot oynat?lmas? tabiki bence de sorgulanmal?. ayn? ?ekilde gökdenizden de ne kadar forvet olur.
    onu b?rak?n ziya hoca ilk yar? antep maç?nda tolgay? forvete alm??t?[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]ne maçt? ya.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Site kar??m??.Millet birbirini yiyor.

Biraz sakin beyler

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

arkada??m fatihin a?z?ndan duymad???n ?eylere inanmaman? tavsiye ederim! medyada ç?kan her habere inanmayal?m!(örnek;zurawski trabzonsporda!) fatih tabii ki avrupay? dü?ünebilir ama bizi b?rak?pta deportivoya gidece?ine ihtimal bile vermiyorum!!!

FATIH SULTAN TEKKE

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

biz ist. hainleriyle u?ra??rken birde kendi içimizdeki hainler ç?kt?

Bak burda yanl??s?n i?te ne demek HA?N bence biraz a??r oldu.Burada herkes kendine göre do?rusunu dile getiriyor.Muhalif yaz?lar bizi do?ruya götüren araçlardan birisi herkez ya?l? bal? yazd?kça belkide do?rular? fark edemmiyoruz.Burada herzesin kalbi Trabzonsporumuz için çarp?yor

Özgür gene çok iyi bir tesbit yapm?? ve çok gerekli bir konu açm??.Ancak onun yazd?klar?n? okuyup anlayamadan kar?? ç?kmay? al??kanl?k haline getiren arkada?lara tavsiyem biraz daha dikkatli okuyup narin beyinlerini konuyu önce anlamaya yönlendirmeleridir.

Eline Sa?l?k Özgür..

Büyük dü?ünenler kazan?r......Edited by: andrei07

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

pivot forvet nedir?çok gereklimidir?her tak?mda pivot forvet olmaz zorundam?d?r?ne i? yapar bu pivot forvet?bi anda kendimi milli tak?m hakk?nda konu?uyormu? gibi hissettim..hakan ?ükür muhabbeti gibi oldu..

arkada?lar hiç bir tak?m pivot forvet oynatmaya mecbur de?ildir..ha fatih forvetin arkas?nda daha verimli olur bu konuya kat?l?yorum ama daha fazlas?na de?il..al?n?rsa çok iyi bir striker (göre göre al??t?k napal?m) tekke o zaman oynar ortasahan?n onunde..ama striker olacak...pivot forvet olmas? ?art de?il

Arkada?lar kontra ve h?zl? hücum anlay??? olan bi tak?mda pivot santraforun ne i?i var bo?a tart??may?n...Bizim oyun anlay???m?z yerden ve h?zl? hücumlarla gol aramak zaten kimsenin pivot aray???na girmesi gerekmez.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)