Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 44 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir sorun: Pivot forvet

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ne alka boy ile kafa golü anlmad?m haaa b?rak?n bu i?lkeri öyle ola bile bizde mehmet y?lmaz wr yaaa

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iyi o zaman herkes satyp gitsin takymy bizde a?zymyzy açyp havaya bakalym yok öyle ya?ma gerçekleri söylemek suçmu?üstelik dört milyon dolar çok bi paramy karew bile on milyon dolar ama tamam sizin istedi?iniz gibi yazayym her?ey çok süper bu kadroyla kesin ?amp. olucaz [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Ankara

da tgransfer yoq abicim

Buraya konuyu anlamadan yorum yapmayalim, burada Fatih'in kisiligini transferini filan tartismiyoruz, Trabzonspor'un oyun sistemini tartisiyoruz. Ben pivot forvet oynatmak zorundayiz yazmadim, zaten anlatmak istedigimde Fatih bu is icin uygun degil olayiydi. Yok pivot forvet yerine yerden hizli oynayabilecek bir forvet bulursaniz destek oda olur.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Scholes Nickli Üyeden Alıntı

Böyle vefas?zl?k yap?caksan?z ortal?kta taraftar?m diye gezinmeyin.

O KADAR[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pivot santrafor meselesi tamamen sistemle ilgili bir durum. Bizde de daha once denemeleri oldu ama basari saglanamadi. Ornekler Kevin Campbell, Rune Lange, Azeri Lickin ve hatta adini hatirlayamadigim bir Gurcu. Bunlarin hepsi 90`li yillarda denendi. Biraz da o donemler cok basarili olan Hakan Sukur ozentisiyle...

En azindan son yirmi yilda Trabzonsporun ofansifsistemihizli hucumlara ve kontratagadayali (1980 oncesini bilmiyorum). Karadeniz`intezcanliligindan midirkimbilir (?) Trabzonspor sabirli, bolca ayaga pas yapan, oyunu kanatlara yayan bir duzende oynayamiyor belki de oynamak istemiyor. Topu ayagina alan her oyuncumuz en hizli ve kestirmeden kaleye ulasmaya calisiyor. Boyleoluncakadromuzda pivot santrafor olsa bile verim elde edemiyoruz. Iste en son ve canli ornegi Mehmet Yilmaz.

Avrupa`da da bircok buyuk takim pivot santrafor duzeninde oynamiyor. Mesela bir Arsenal. Avrupa`nin en iyi 3 forvetinden biri olan ve her yil ligde 25-30 gol atan Thierry Henry pivot santrafor mu? Hayir. Ama oynadiklari futbol cok goz alici. Orta saha oyunculari hucuma cok katki yapiyor. Pires, Ljunberg gibi ofansif orta saha oyunculari da (bizdeki Gokdeniz ve Szymkowiak gibi) her yil ortalama 15`er gol atiyor.

Benim kaaatimce bizim pivot santrafora degil, Fatih`in yukunu paylasacak, bitirici, gol becerisi yuksek bir partnere ihtiyacimiz var. Zurawski bu anlamda tutarli bir tercihti.

Son soz: Fatih attigi gollerin % 40`ini kafayla atiyor. Sicrama ve zamanlama kabiliyeti cok iyi ve iyi yer tutuyor (ornek Morientes).Bu anlamda1.85`lik bircok oyuncudan daha fazla verim sagliyor.

VEFASIZLIKMI? K?MM?? VEFASIZ TAKIM ?AMP. L?G?NDEN ELENS?N GÖRÜRÜM O
    ZAMAN S?Z? ELE?T?R?DE BULUNAMAYACAKSAK NE HALT ETMEYE FORUMDA YAZIYORUZ
    BAKIYORUMDA K?MSE GERÇEKLER? GÖRMEK ?STEM?YOR HERKES TOZPEMBE HAYALLERDE

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

kimse hayal falan kurmuyo merak etme. sadece sabrediyo veya sabretmeye çal???yo. gecen seneye kadar kaç kere ?ampiyonlar liginin kap?s?ndan döndük gene döneriz çok mu kay?p. 22 senedir ?ampiyon olam?yoruz. ?ampiyonlar ligine gitmesek ne olur ikinci kez kaç?rsak ne olur??? biletinizi al?n forman?z? atk?n?z? lisansl? ürünleri dergiyi al?n bunu heryerde vurgulay?n. gereki?rse dü?ünlere bile trabzonspor formas?yla gidin. elbet bi?eyler de?i?ecektir. yoksa kuru ele?tiriyle olmaz bi?i.

Alıntı tsmaniac Nickli Üyeden Alıntı
    VEFASIZLIKMI? K?MM?? VEFASIZ TAKIM ?AMP. L?G?NDEN ELENS?N GÖRÜRÜM O ZAMAN S?Z? ELE?T?R?DE BULUNAMAYACAKSAK NE HALT ETMEYE FORUMDA YAZIYORUZ BAKIYORUMDA K?MSE GERÇEKLER? GÖRMEK ?STEM?YOR HERKES TOZPEMBE HAYALLERDE

tsmaniac arkada??m ne yapmaya çal??t???n? bir söylesen de biz de rahatlasak sen de? Konu ba?l???na lütfedip te hiç bakt?n m? yazmadan önce. "Pivot Forvet" le Fatih'in ba?ka tak?ma gitmesi ve h?yaneti!?,insanlar?n hayallere dalmas?ile kurdu?un ba?lant?y? bir zahmet aç?klar m?s?n? Görü?lerini aç?klamana bir ?ey demiyorum, tabii sayg? s?n?rlar? çerçevesinde kald?klar? sürece, ancak bu dediklerinin yeri bu ba?l?k de?il.

kusura bakmayin ama çok sinirlendim geçen seneki kiev travmasi yüzünden
    artik sabrimda kalmadi artik okuldaki o febeli alçaklarin sevinç
    naralariyla ezilmek istemiyorum sabret sabret nereye kadar ölçüyü
    kaçiriyorum farkindayim ama çok kötü bir durumdayim artik çünkü benim
    hayatim tsye endeksli

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben futbol olarak çogu zaman Pivot Forveti benimsememis ve sevmemisimdir.Genellikle Hakan S.,Koller vs gibi isimler kalas gibime gelir.Her takimda Pivot Forvet olmak zorunda degil.Bu sene Fenerbahçe'de pivot forvet var miydi?

Erinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

The Londener arkadasimiz olayi çok güzel özetlemis, aynen katiliyorum. Eger bir pivot forvet ilk 11 de oynarsa bütün oyun düzeninin degismesi gerekir. Orta sahaya bütün toplarin toplandigi, oyuna yön verebilecek özellikte bir maestro, sol kanada da en az Yattara kalitesinde ortalar açabilecek kanat oyuncusu vs.vs. Bizim siteme uymaz bu is.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

1-Bizim takimin gül gibi pivot forveti var.O da M.Yilmaz.Bazi arkadaslar diyorki Mehmet bu isi yapamiyor.Oarkadaslara sesleniyorum söyle bidüsünün M.Yilmaz'i elestirirken .Bu takimda kanat kullanan kaç tane oyuncu var?Sadece Ibrahima Yattara.Yanlissam söyleyin.Ve M.Yilmaz'in atmis oldugu gollerin hemen hemen tümünde Yattara imzasi var.Demekki orta yapan olunca adam gol atabiliyor.Alipta maça M.Yilmazla baslayip yanina da Fatih ve Gökdeniz'i atarsan ve Yattara yi da oynatmassan M.yilmaz ne yapabilirki.Allah için 3 tana sol kanat adamimiz ne zaman bi orta yapti.Bu satrlarda M.yilmaz'i elestirmek acimasizliktir.

2-Fatih tekke yi elestirenlere bir istatistik attigi 31 golün 13 ünü kafayla atti ve bazi Hakan Sükür hayranlarina bir istatistikattigi 18 golün sadece 2 sini kafayla atti.Yetmz mi? Fatih Tekke Milli TAKIM DA Hakan sükürle oynadigi maçta Gürcistana onun gözleri önünde nasil kafa atilir gösterdi .Ayrica Fatih önemli maçlarda gol atamiyor diyenlere Samet ve Ziya hoca dönemlerinde oynadigimiz 6 derby maçinda Fatih Tekke 4 gol atti .

3-Bizim sistem Pivot forvet esasina dayan miyor .Hizli ve tek pas düzenine dayanir .Yoksa kanatlari kullandik ta ben miyanlis takim seyrettim(Yattara haricinde o da34 maçin yarisinda.

ELESTIRIRKEN DÜSÜNÜN BIRAZ BOS MUHALIFLIK YAPMAYIN AKLA ZARARDIR

Nereden
    Ankara

walla bence bu tartisma hakan sükür tartismasi gibi oldu haa ne konu bu yaaa mehmet yilmaz war

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet ya

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bencede mehmet yilmaz kale gibi tocu haa bazen oyle seyler yapiyoki gercekten saka gibi mesela bos kaleye gol aatamamasi ama yine de cok iyi bir topcu

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

arkadaslar buradaki yorumlarin tamamini okudum.ve fatihe ''HAIN'' demeye cesaret eden arkadaslari bmn yönetimine havale ediyorum.yaw allah askina bizim basarilarimin hangi birinde pivot forvet vardi? hangisinde biri söylermi acaba? birakin bu pivot forvet mevzusunu bizim avrupa gol krali oyuncumuz varken ''bazilari'' hala onu tartisma cüretini kendinde buluyorlar! bizim kaptan simdi baska takimda olsaydi onu yere göge sigdiramiyorlardi!(zaten o bunu fazlasiyla hak ediyor!) fatih avrupaya gitmeyi istediginde ''hain''mi oluyor? geçmiste hami avrupaya gitti o simdi ''hain'' mi oldu? bu konunun açilmasinda bir kasit aramak zorunda birakmayalim insanlari! elestiri olacak ama hakarete varan boyutlarda olmasin lütfen! sizin fatihe söylediklerinizi o begenmedigimiz,tarafli buldugumuz istanbul medyasi bile söylemiyor bunlari! insaf be! neden herkes bizim forvet oyuncularimizi elestiriyor bunu da anlamis degilim.bizim takimda üç kisi var sol kanatta oynayan;lee,volkan,celo... acaba bu oyuncularimizdan hangisi bu sezon sol kanattan bir orta yaptilarda mehmet veya fatih kafa golü atmadi?(celonun g.birligini 1-0 yendigimiz maçtaki ortasi hariç(!)) siz önce forveti kanatlardan besleyin onlar atmadigi zaman buyrun söyleyin bunlar neden basarisiz! bundan 3-4 sene önce ''öze dönmek lazim'' diyenlere siz sahip çikmadiniz mi? simdi ne oldu peki? kadroda çogalan trabzonlu oyuncular sayesinde özlenen basarilara geç de olsa ulasiliyor.simdi ise ''bazilari'' yok pivot forvet,yok su,yok bu diye söylenip duruyorlar! bu konuyu buraya tasiyanlarin gerçek trabzonspor sevgisinden mahrum olduklarindan süphe duyuyorum...

FATIH SULTAN TEKKE

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar buradaki yorumlarin tamam[img]smileys/smiley32.gif[/img]ini o[img]smileys/smiley32.gif[/img]kudum.ve fatihe ''HAIN'' demeye cesaret eden arkadaslari bmn yönetimine havale ediyorum.yaw allah askina bizim basarilarimin hangi birinde pivot forvet vardi? hangisinde biri söylermi acaba? birakin bu pivot forvet mevzusunu bizim avrupa gol krali oyuncumuz varken ''bazilari'' hala onu tartisma cüretini kendinde buluyorlar! bizim kaptan simdi baska takimda olsaydi onu yere göge sigdiramiyorlardi!(zaten o bunu fazlasiyla hak ediyor!) fatih avrupaya gitmeyi istediginde ''hain''mi oluyor? geçmiste hami avrupaya gitti o simdi ''hain'' mi oldu? bu konunun açilmasinda bir kasit aramak zorunda birakmayalim insanlari! elestiri olacak ama hakarete varan boyutlarda olmasin lütfen! sizin fatihe söylediklerinizi o begenmedigimiz,tarafli buldugumuz istanbul medyasi bile söylemiyor bunlari! insaf be! neden herkes bizim forvet oyuncularimizi elestiriyor bunu da anlamis degilim.bizim takimda üç kisi var sol kanatta oynayan;lee,volkan,celo... acaba bu oyuncularimizdan hangisi bu sezon sol kanattan bir orta yaptilarda mehmet veya fatih kafa golü atmadi?(celonun g.birligini 1-0 yendigimiz maçtaki ortasi hariç(!)) siz önce forveti kanatlardan besleyin onlar atmadigi zaman buyrun söyleyin bunlar neden basarisiz! bundan 3-4 sene önce ''öze dönmek lazim'' diyenlere siz sahip çikmadiniz mi? simdi ne oldu peki? kadroda çogalan trabzonlu oyuncular sayesinde özlenen basarilara geç de olsa ulasiliyor.simdi ise ''bazilari'' yok pivot forvet,yok su,yok bu diye söylenip duruyorlar! bu konuyu buraya tasiyanlarin gerçek trabzonspor sevgisinden mahrum olduklarindan süphe duyuyorum...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

__________________[img]smileys/smiley32.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar buradaki yorumlarin tamam[img]smileys/smiley32.gif[/img]ini o[img]smileys/smiley32.gif[/img]kudum.ve fatihe ''HAIN'' demeye cesaret eden arkadaslari bmn yönetimine havale ediyorum.yaw allah askina bizim basarilarimin hangi birinde pivot forvet vardi? hangisinde biri söylermi acaba? birakin bu pivot forvet mevzusunu bizim avrupa gol krali oyuncumuz varken ''bazilari'' hala onu tartisma cüretini kendinde buluyorlar! bizim kaptan simdi baska takimda olsaydi onu yere göge sigdiramiyorlardi!(zaten o bunu fazlasiyla hak ediyor!) fatih avrupaya gitmeyi istediginde ''hain''mi oluyor? geçmiste hami avrupaya gitti o simdi ''hain'' mi oldu? bu konunun açilmasinda bir kasit aramak zorunda birakmayalim insanlari! elestiri olacak ama hakarete varan boyutlarda olmasin lütfen! sizin fatihe söylediklerinizi o begenmedigimiz,tarafli buldugumuz istanbul medyasi bile söylemiyor bunlari! insaf be! neden herkes bizim forvet oyuncularimizi elestiriyor bunu da anlamis degilim.bizim takimda üç kisi var sol kanatta oynayan;lee,volkan,celo... acaba bu oyuncularimizdan hangisi bu sezon sol kanattan bir orta yaptilarda mehmet veya fatih kafa golü atmadi?(celonun g.birligini 1-0 yendigimiz maçtaki ortasi hariç(!)) siz önce forveti kanatlardan besleyin onlar atmadigi zaman buyrun söyleyin bunlar neden basarisiz! bundan 3-4 sene önce ''öze dönmek lazim'' diyenlere siz sahip çikmadiniz mi? simdi ne oldu peki? kadroda çogalan trabzonlu oyuncular sayesinde özlenen basarilara geç de olsa ulasiliyor.simdi ise ''bazilari'' yok pivot forvet,yok su,yok bu diye söylenip duruyorlar! bu konuyu buraya tasiyanlarin gerçek trabzonspor sevgisinden mahrum olduklarindan süphe duyuyorum...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

__________________[img]smileys/smiley32.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)