Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 101 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Transfer: Ali Güzeldal

Nereden
    Trabzon

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    oyuncuyla dalga geçice?inize geçin aynan?n kar??s?na kendinize bir bak?n.

Özgür valla sa?olas?n ya, en gerildi?im anda okudum seni, güldürdün gene. Sa?ol. Hakl?s?n ayr?ca...

Nereden
    Trabzon

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonsporun Altyapisinda 100 tane böyle oyuncu var...

yönetim herhalde cok parasi var.

Hem demi?sin ki benim i?im yönetimle , futbolcuya laf etmedim. Hemde bunu yazm??s?n, ben mi okudu?umu anlam?yorum yoksa.

Ayr?ca kurdu?un cümleyi bi incele bakal?m, altyap?da BÖYLE 100 tane oyuncu var demi?sin , kaç kere izledin bu arkada?? da BÖYLE diyorsun. BÖYLE derken neyi kastettin. Daha adam?n ismini bile yeni duydun.

Hadi onu geçtim Trabzonsporun altyap?s?n? kaç kere seyrettin. Herkes APTAL bi sen AKILLISIN öyle mi. Sizin niyetiniz ÜZÜM YEMEK DE??L BA?CIYI DÖVMEK...

toshiba
    Ziyaretçi

Bu siralar bizi sirtlayacak bir futbolcu beklerken boyle birisinin transfer edilmesi biraz komik kaciyor. Genc oyuncu normal bir zamanda da trasfer ediliyor. Denildigi gibi alt yapimizda da var. Boyle kritik bir gunde gelmesinin bir hayrini goruruz Insallah.

Guests
    Ziyaretçi

ya benim anlamad???m bu adam ile geçen sene anla??ld? - adam antremana ç?kana kadar nerdeydiniz?

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonsporun Altyapisinda 100 tane böyle oyuncu var...

yönetim herhalde cok parasi var.

Hem demi?sin ki benim i?im yönetimle , futbolcuya laf etmedim. Hemde bunu yazm??s?n, ben mi okudu?umu anlam?yorum yoksa.

Ayr?ca kurdu?un cümleyi bi incele bakal?m, altyap?da BÖYLE 100 tane oyuncu var demi?sin , kaç kere izledin bu arkada?? da BÖYLE diyorsun. BÖYLE derken neyi kastettin. Daha adam?n ismini bile yeni duydun.

Hadi onu geçtim Trabzonsporun altyap?s?n? kaç kere seyrettin. Herkes APTAL bi sen AKILLISIN öyle mi. Sizin niyetiniz ÜZÜM YEMEK DE??L BA?CIYI DÖVMEK...

sende insana takilmayi cok seviyorsun galiba...

Trabzonspor haric Hangi Kulüb her sene altyapisindan 3-4 futbolcu a takima cagiriyor????

bize ilk 11de banko oynayabilecek kaliteli ve tecrübeli futbolcular lazim... her sene genc futbolcu aliyor ve yenilgilerden sonra Tecrübesislik yüzünden kaybettik diyorlar...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kendimi ali güzeldal'1n yerine koydum bir an, ve geldim su taraftar sitesinde hakkimda yazilanlari okudum..

yahu bu ne cehalet? insana sormazlar mi hic izlemediginizi biri icin bunca kücumseme akil alir bir sey mi? iskender veya yattara'yi aldiginda bu kulüp barcelona'dan mi almisti..

utandim..umudum kirildi..bu mudur taraftarlik?

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslar artik yeter! Bu cocugun oynadigi futbolu gordunuzmu ? Once biz taraftar olarak destekliyecegizki elestiri hakkimiz dogsun! Bu cocuk simdi cikip aslanlar gibi futbol oynarsa hangi yuzle karsisina cikacagiz ? once bir dusunelim ve sans taniyalim burda en son suclanacak kisi Ali dir zorla gelmedi ya bize ? yonetim getirdi...

ONU BUNU B?LMEM AB? B?Z?M EN KISA SÜREDE TAKIMA COK ?Y? B? TAKV?YE
    YAPMAMIZ GEREK?YOR.ARTIK YILDIZMI ALIRIZ YOKSA YILDIZMI YAPARIZ ÖNEML?
    DE??L TAKIMA YARALI OLSUN YETER B?Z?M ?Ç?N..[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ali Güzeldal Trabznspora ho?geldin,nice y?ld?z buraya ilk geldi?inde hiç tan?nm?yordu.Umar?m en k?sa zamanda kendini herkese tan?t?r ve gözbebe?imiz olursun.

Arkada?lar?n tavr? sana de?il onun için e?er buray? okuyorsan onlara sak?n k?zma.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

al?nan genç oyuncu hakk?nda yönetimi ele?tirmek yanl??t?r. yönetim demek bir ?ey bildi?i için,o gençte yetenek gördü?ü için anla?ma sa?lam??t?r. önyarg?yla hareket etmenin anlam? yok. futbolcu ald?k diye de fazla duyurmad?lar zaten. al?nmas? gerekli old?u için al?nm??t?r.

in?allah TRabzonspora faydas? olur.

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence umut vaadeden bir transfer yönetimi kutlar?m...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hay?rli olsun...

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük dü?ünmek önemlidir, belki de kazanmaktan bile önemli, büyük dü?ünmek...

Sadece hay?rl? olsun..

emre belözo?lu da bu ya?larda gitmi?ti gsye..hem de bize gelirken ergun amcan?n giri?imleriyle..

aferim size ve bak??aç?n?za...tebrikler...geç dalgan?...hani bekar adama kar? bo?amak kolay gelir gibi bi?ey yani...

ben anlam?yorum neden böyle bir ?ey yapm??lar alt yap?da eskiden bir adam vard? yavuz y?lmaz diye bu çocuk ne oldu birde türküyenin en iyi on numaras? olacak dedikleri ali ?en nerde yok arkada? yok benim art?k ümidim kalmad?. in?allah ?ampiyonlar ligi olurda en az?nda adam gibi maç izleriz

Nereden
    Ankara

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

kendimi ali güzeldal'1n yerine koydum bir an, ve geldim su taraftar sitesinde hakkimda yazilanlari okudum..

yahu bu ne cehalet? insana sormazlar mi hic izlemediginizi biri icin bunca kücumseme akil alir bir sey mi? iskender veya yattara'yi aldiginda bu kulüp barcelona'dan mi almisti..

utandim..umudum kirildi..bu mudur taraftarlik?

kat?l?yorum, ayn? olay güveni ald???m?z zamanda olmu?tu herkes somurtuyordu, bir oyuncu alm???z iyi veya kötü art?k trabzonspor formas? giyecek ise art?k olay bitmi?tir dersin veya bu foruma msg yazmak zorunda de?ilsin, millet kendini msg yazma zorunlulu?u varm?? gibi hissediyor yazma veya hay?rl? olsun de geç. transfer olabilecek oyuncular hakk?nda benim fikrimce istedi?ini söyleyebilirsiniz. ama ts formas?n? s?rt?na geçirmi? insanlar hakk?nda yaz? yazarken biraz daha dü?ünmeliyiz bence, bu arkada??m?zda genç bir arkada??m?z al?nd???na göre gelecek görülmü?, unutmay?n hüseyin ile fatihin bu klüpten nas?l gönderildiklerini(kovulduklar?n?) sonra döndüklerinde hala kafalarada ? oldu?unu. hay?rl? olsun.

iin?allah hay?rl? olur...

TrAbZoNsPor ... LaY La La La LaY LaY LaY

Alıntı seyyahali Nickli Üyeden Alıntı

ben anlam?yorum neden böyle bir ?ey yapm??lar alt yap?da eskiden bir adam vard? yavuz y?lmaz diye bu çocuk ne oldu birde türküyenin en iyi on numaras? olacak dedikleri ali ?en nerde yok arkada? yok benim art?k ümidim kalmad?. in?allah ?ampiyonlar ligi olurda en az?nda adam gibi maç izleriz

yavuz arsinsporda...ayr?ca düzeltmek isterim ali ?en 10 numara tarz?nda bi oyuncu de?ildi hiç de öyle olmad?..y?ld?z olmas? bekleniyordu..ama beklentilere kar??l?k vermedi

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli ugurlu olsun. Böyle futbolcular öncedenAltyapiya alinip A Takima kazandirilmasi lazim. Mehmet Yilmaz ile 11'e giremiyor Ali ilk 18'e girebilirse onun adina sevinirim. Bunun yaninda Ergin de var onun icin de ayni sey gecerli...

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

1-2 y?ld?r takip ediliyordu umar?m istenileni verir.Hay?rl? olsun

Guests
    Ziyaretçi

Yaw ne yapmaya çal???yorsunuz anlam?yorum.Adam? ne izledik ne bir?ey.Birisi ç?k?yo umut vaad eden transfer diyo.S?rf genç diye bir transfere umud vaad eden denir mi?Ötekisi genç tecrübesiz bize yaramaz diyor.Ya ne bu sab?rs?zl?k.Bi durun bekleyin bi görün adam? sonra konu?al?m.Sorsan futbolcuyu 3 defa izleyip transfer eden kendisi sanki.Bilmi? bilmi? konu?maya gerek yok.Transfer yapt?k(çok ?ükür) hay?rl?s? olsun bekleyip görücez nas?l futbolcu oldu?unu...

Nereden
    Ankara

yanl???n var, bu oyuncuyu geçen sene alm??t?k normalde, izlenilmi? be?enilmi? yani, ancak ya?? çok genç diye babas? 1 sene bekle sonra gidersin demi? ve o da beklemi? i?te yani izlenilmi?, be?enilmi?; yanl?? hitamlarda bulunulup ak?llar? buland?rmasak iyi olur.

Guests
    Ziyaretçi

Ben bir yorumunda tam tersini söyliyip sonra umut vaad ediyo diyenlere söyledim.Sen izlediysen üstüne al?nma abi..

+ ben taraftar?n izlemesinden bahsediyorum yönetimin de?il.
    Edited by: Scholes

Nereden
    Ankara

evet bende daha sonra ne demek istedi?ini anlad?m ama ü?endim editlemeye yaz?y? sonuc olacak ileride yararl? olabilecek bir arkada??m?z bence . ali de en solda ki arkada??m?z oluyor san?r?m ;

geronimo_61
    Ziyaretçi

hay?rl? u?urlu olsun

ben ?enol hocaya ve yönetime güveniyorum

hadi bakal?m ali göster kendini

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)