Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bosvermeyelim!!!

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

seneye hakemleri de yenecek bir kadro olu?turaca??z..(?.?ahin)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Ben herzaman derim kazanmak istiyorsan büyük dü?üneceksin,büyük oynayacaks?n.Y?llard?r ayn? sorunu ya??yoruz.Yok dengeler bozulur.yok soka?a atacak param?z yok,yok bir futbolcuya o kadar para verlirmi... ve bunun gibi birçok saçma ?ey .Hiç ilerisini dü?ünen yok.Alaca??m?z y?ld?z bir oyuncununbize neler kazand?raca??n? dü?ünen yok.Sadecegiden paraya bak?yor bizim yöneticiler.?leri görü? s?f?r.O kadar çok söylenecek ?ey varki neleri elesemde yazsam diye dü?ünüyorum.Ama buraya yazmaklada düzelse ke?ke.

Sence ne kadar büyük dü?ünüyorlar Harun !!! Sorun burda i?te büyük dü?ünememek.Büyük dü?ünemedikleri için büyük oynayam?yorlar.Herzaman oldu?u gibi ülke ülke gezerler taraftar?n önüne isimler atarlar ve bir futbolcu dahi alamadan sezona ba?larlar.Nas?l olsa taraftar? susturman?n yolu var , Hakemler!!!!! evet evet hakemler ba?ar?s?z olmam?z?n tek nedeni onlar kesinlikle ba?ka bir sebep yok.T?pk? geçen y?l ?ampiyonlar ligine kalamay???m?z gibi.Herkes ?ahit hakemlerin yapt?klar?na kim ç?k?p diyebilir ki tak?m?n yar?s? sakatt? ve onlar?n yerine oynayacak futbolcu yoktu !!!! büyük dü?ünen kulübe bak futbolcusu sakatlan?yor, futbolcusu cezal? duruma dü?üyor ve yerine oynayacak alternatifi yok !!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Büyük dü?ünseydiler! May?s ay?nda tüm transferlerimiz bitecek sözünü tutarlard?. Büyük dü?ünseydiler Fubolcuya ödenen paray? Forma sat???ndan ç?kar?rd?lar! Ama bunlar?n hiçbiri yok..Kurumsalla?t?k ?u transfer konusunda da bir kurumsalla?sak bari..

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkada?lar lütfen bu tak?m bizim tak?m?m?z tamam trasferde ?u ana kadar göze ho?gelen ?eyler olmad? in?allah olur.Bunun yan?nda birde polak oyuncu bilmecesi var bence bu adam?n üstünde fazla duruldu ?imehin iyi performans göstermesinin de büyük bir etkisi var ama bence bukadar fazla durulmasayd? daha iyi olabilirdi he birde ?u var o futbolcunun kalitesinde o deher de ba?ka fulbolcu yokmu var biz sadece ona kilitlendik bence yanl??t? ya istedikleri paray? vercektin yada b?rakacakt?n.

Ama en önemlisi bu tak?m bizim tak?m?m?z bizim ?ehrimizin tak?m? biz bizas tak?m? tutamay?z bizas tak?m? tutacama hatta onlara yararl? bir?eyim olacana öleyim daha iyi.

Bizim yapmam?z gereken tolga ve fatihin gönderilmesine engel olmak.

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fatih tekkenin gitmesini bekliyorlar herhal...

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı

?imdi biçok arkada? bana k?zacak ama ben ?ahsi fikrimi söyleyeyim. Ben yönetime sonuna kadar güveniyorum. Hata da yapsalar ba??m?z?n üstünde yerleri var, sebep: kötü niyetli olmad?klar?n? dü?ünüyorum. Bizler taraftar olarak her?eyi tam olarak yapt?kta m? hesap soruyoruz.

evet bencede hakl?s?n?z gerekti?inde sahaya ç?k?p onlarla birlikte mücadele etmedik.E?er bunu yapsayd?k görevimizi tam olarak yerine getirmi? olacakt?k.De?erli sayg?de?er yönetimizi de bunu kar??l???nda bizi ödülledirecek ve transfer yapacakt?.Ama biz art niyetli oldu?umuz için yönetim bunun fark?na vard? iyi niyetlerinin suistimal edildi?ine karar verdi ve transfer yapman?n bu taraftar kitlesine lüks oldu?u sonucuna vard?.Olmaz ki karde?im iyi niyet bu kadar da suistimal edilmez ki !!!! taraftarsan taraftarl???n? bil kar??ma yönetimin i?ine onlar diyorsa '' biz gönüllerin ?ampiyonuyuz gerisi bo?'' sende onlara destek ol.Neymi? efendim futbolcu al?nacakm??,neymi? efendim kadro yeretsizmi?.Allah Allah haddinizi bilin ya.Adamlar gayet iyi niyetli çal???yor.Her y?l gönüllerin ?ampiyonu oluyorlar daha ne istiyorsunuz ki.Bundan iyisi ?amdan kay?s? art?k!!!!!!

SEVG? karde? sen harbi demogoji yapm?ss?n senin anlatt???nla arkada??n anlatmak istedi?i ?eyin aras?nda çok fark var ayr?ca olaya baya duygusal yakla?m??s?n

BenTARAFTARIMIZIN kulübümüze yeterince destek olmad??? kan?s?nday?m. Trabzonsporum maç ba?? seyirci ortalamas? kaç,Bir sezonda satt?g? forma say?s? kaç,Trabzonspor dergisinin traj?kaç,Satt??? kombine miktar? ne,Üye ücreti komik bir rakama dü?mü?ken üye olanlar?n say?s? kaç.................vs bu rakamlar? di?er tak?mlarl?a kar??la?t?rman? tavsiye ederim.

Unutmay?nki vermeden almak Allaha mahsustur bizim gibiler belki bunlar?n hepsini yerine gertirdik ama genele bakmak laz?m..

Arkada??nda kastetdi?i bu geneldi..

herhalde yoneticiligi kolay san?yorsunuz adamlar bu i?i amatorce yap?yorlar trabzonsporun maasli insanlar? deg?l i?lerinden fedakarl?k yap?yorlar. futbolcu almak kolaym? parayla hersey yap?l?r d?yorsan?z fenerbahce o zaman gokdenizi alsaydi yada fatihi alsa ya kolaymi futbolcu almak. arkadaslar herhalde pazardan meyve almiyoruza profosyenel futbolcu al?yorsun trabzonspora her futbolcu gelmez b?rak trabzonu turk?ye ye y?ld?z futbolcu getirmek parayla degildir prestijle ilgilidir. lutfen sagduyulu olun. yoneticiler aylard?r ugras?yorlar zaman?n? a?les?n? ?s?nden fedakarl?k ederek trabzonsporumuz ?c?n ugras?yorlar. transfer parayla olsayd? hadi fenerbahce at?p tutuyor b?z herkes? al?r?z als?nlar alex dunya y?ld?z? deg?l anelka dunya markas? deg?l lutfenalexi konfederayon kupas?nda tan?d? turk?yedek?ler o brez?lyaya gokden?z?m?z gol atm?sd? buyutmey?n baz? seyler?. turk?yeye dunya cap?nda y?ld?z gelmez bunu akl?n?za koyun... ve trabzonspor transfer?n en ?y?s?n? yapacakd?r ald?g?m?z tum futbolcular kadroda bunun ?spat? olarak...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

elbetde tepkilr gelecek,e?er transfer yap?lmas?n bu ?ekilde kals?n tak?m ?.liginden elensin ligde yine 2,3 olsun neye yarar bizi ileriye götürmedikten sonra ben ba?ar? istiyorum ben ?ampiyonluk istiyorum ,art?k 3-5 kuru?un hesab?n? de?il,gecen sene ?.l den elendi?imizde bir cok arkada??m?z ke?ke çok iyi bir ka?ecimiz ve fathin yan?na en az fatih kadar kabiliyetli bir futbolcu demedikmi,umar?m bu sene hepsi olur ,

ben hem ele?tirir,hemde severim ,kimsenin ba??m?n üstünde yeri yok trabzonspor hariç,

trabz?nun ba?ar?s? için elbirli?iyle dozaj?n? iyi ayarlay?p yerine göre tavsiyelerde bulunmama?z gerekmektredir,

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

EN ?Y? TRANSFER EL?NDEK?N? TUTMAKTIR.ÖRNEK R?BERY.K?M TRANSFER YAPTI.4 BÜYÜKLERDEN K?M K?M? ALDI.TRANSFER YAPMAK ?Ç?N TRANSFER YAPILACAKSA H?Ç YAPILMASIN.BUNUN ACISINI GEÇM??TE YA?ADIK.BEKLEYEL?M VE YÖNET?ME ?NANALIM.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetimde hiç cesaret yok risk al?p transfer yapsak bunun kar??l???na al?caz ama bu cesaret malesef yok onlarda bir TRABONLU gibi davranam?yorlar delikanl? olun biraz

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vallaha ben s?k?ld?m

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylum Nickli Üyeden Alıntı

BenTARAFTARIMIZIN kulübümüze yeterince destek olmad??? kan?s?nday?m. Trabzonsporum maç ba?? seyirci ortalamas? kaç,Bir sezonda satt?g? forma say?s? kaç,Trabzonspor dergisinin traj?kaç,Satt??? kombine miktar? ne,Üye ücreti komik bir rakama dü?mü?ken üye olanlar?n say?s? kaç.................vs bu rakamlar? di?er tak?mlarl?a kar??la?t?rman? tavsiye ederim.

Unutmay?nki vermeden almak Allaha mahsustur bizim gibiler belki bunlar?n hepsini yerine gertirdik ama genele bakmak laz?m..

Arkada??nda kastetdi?i bu geneldi..

[img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: oflee61

Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı
    Ben herzaman derim kazanmak istiyorsan büyük dü?üneceksin,büyük oynayacaks?n.Y?llard?r ayn? sorunu ya??yoruz.Yok dengeler bozulur.yok soka?a atacak param?z yok,yok bir futbolcuya o kadar para verlirmi... ve bunun gibi birçok saçma ?ey .Hiç ilerisini dü?ünen yok.Alaca??m?z y?ld?z bir oyuncununbize neler kazand?raca??n? dü?ünen yok.Sadecegiden paraya bak?yor bizim yöneticiler.?leri görü? s?f?r.O kadar çok söylenecek ?ey varki neleri elesemde yazsam diye dü?ünüyorum.Ama buraya yazmaklada düzelse ke?ke.

HARUN bize bir oyuncu ne kazand?r?r ? Merak ettim .

Kampta bana anlat?rs?n .Sermayeyi kediye yükleyemeyiz.

Sayg?lar?mla

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yönetim transfer yapmas?n yapamas?n ?ampiyon olamayal?m boo?veeeeer

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yahu tamam olumsuz olmayal?m falan filan da yine bi?e yok karde?im haber yok bi?e yok!

Yönetimin transferler konusunda pasif kaldigi tartisilabilir bu konuda yönetimi belki elestirebiliriz hak veriyorum. Ancak yönetime deginmeden önce de biraz kendimize bakmamiz lazim. Transfer yapmak için para gerekir ve, borsadan gelen parayi saymazsak(sanirim bu paranin transfer için kullanilmamasina dair borsayla ilgili birhusus var), bu para bizde bolca yok. Bu yüzden yönetimin biraz fazla da olsa ince eleyip sik dokumasinda fayda var çünkü yeterli maddi destegi yok. Ve de taraftardan önce hesap vermesi gereken bir SPK(Sermaye Piyasasi Kurulu)var çünkü Trabzonspor artik bir borsa sirketi. Dolayisiyla para hareketlerine dikkat etmek zorunda.

Kulüplerin para girisleri birkaç yoldan olur. Örnek vermek gerkirse:yayin gelirleri, isim gelirleri, ürün gelirleri, maç gelirleri üye gelirleri vs. Bizi ilgilendiren kisimlar ise ürün, maç ve üye gelirleri. Kulübün forma satislari sizce yeterli mi? Taraftar Trabzonspor ürünlerine(dergi dahil) hak ettigi ilgiyi gösteriyor mu? Hayir. Hadi forma pahali diyelim, bir dis firçasi, bir kalem pil de mi çok pahali? Kaç tane satiliyor bu ürünlerden haberiniz var mi?

Maçlar da kaç kisi oluyor peki? Kaç maçini dolu tribünlere oynadi takim? Bilet fiyatlarinin 5-10 milyondan basladigi maçlarda? Tribünler bostu son haftalar hariç. Taraftar yeni yeni uyaniyor. Umarim uykusuna geri dönmez.

Üye konusuna gelince. Biliyorsunuz Trabzonspor 100,000 üye kampanyasi adi altinda bir kampanya düzenledi. Düsük fiyatlarla kulübe az da olsa bir tek seferlik gelir ve senelik bir gelir elde etmeyi planladi. Ne oldu? 20,000 üye mi 25,000 üye mi? Size ezikler deyip geçtigimiz bir kulüpten bahsedeyim. BJK de benzer bir kampanya baslatti. 100,000 üye kampanyasy. Giris ücretinden haberiniz var my? 2 milyar TL. Bizim kulübümüz ise kampanya basynda 120 milyon TL istiyordu(5 taksitle). Bahsedilen paranyn 16-17 de biri. Sonuç? Taraftar açisindan fiyasko.

Simdi yönetimi elestiren arkadaslar. Tamam hakli oldugunuz yönler var. Ancak kaçiniz kulübe üyesiniz? Kaçiniz dergi aliyorsunuz? Ürünlere ilgi gösteriyorsunuz? Maçlara gidiyorsunuz elinizden geldigince? Dedigimi yapan ya da maddi sebeblerden dolayi yapamayan arkadaslara hiç bir sözüm yok. Özellikle üyeler begenmedigi yönleri tabii ki elestirecekler sonuçta kulübe üyeler paralarini yatirmislar ve paralarinin degerlendirilmesini isteyeceklerdir. Bu konuda söyleyecek hiç bir sözüm yok. Sözüm, eger ki aramizda varsa, hiç bir katki da bulunmayip(bulunamayanlar konu disidir) yönetimi insafsizca elestirenleredir.Edited by: pacos_bill

bi senede iki orjinal forma alacak kadar ts ürnlerini al?yorum s?v? sabununa varana kadar daha ne yapal?m

ayr?ca yönetimi ele?tirmek suçmu ele?tiriye neden tahammül edemiyorsunuz

Nereden
    İstanbul

ele?tirmek de?il de sallayanlar var bol keseden.

durumun analizini yapmadan etmeden ?u gelsin bu gitsin.fb gibi kara para aklam?yoruz..

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Tutturmu?uz transferde transfer.Bo? oyuncu oL?p ne yapaca??z.Bu sene BJK'yi gördük.Transfer ?ampiyonu oLdu da ne oLdu...

Guests
    Ziyaretçi

Fark?m?z olsun biraz arkada?lar...

Onu alal?m ?unu alal?m bunu da alal?m ?ampiyon olal?m, lay lay lom... Hangi tak?m?n taraftar? oldu?unuzu unuttunuz galiba.acaba fenerlileriçimize s?z?p bu siteyi ele geçirdide bizim mi haberimiz yok...!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kim gelir kim gider hiç umurumda de?il, takip de etmiyorum zaten... kalan sa?lar bizimdir...

Nereden
    İstanbul

Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

Onu alal?m ?unu alal?m bunu da alal?m ?ampiyon olal?m, lay lay lom... Hangi tak?m?n taraftar? oldu?unuzu unuttunuz galiba.acaba fenerlileriçimize s?z?p bu siteyi ele geçirdide bizim mi haberimiz yok...!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kim gelir kim gider hiç umurumda de?il, takip de etmiyorum zaten... kalan sa?lar bizimdir...

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

mühim olan formad?r benim için kimin giydi?i de?il...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı CuttySark Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

mühim olan formad?r benim için kimin giydi?i de?il...
    Maçta Dhane küfür eden ba?kas?m?yd? acaba[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

maç s?ras?nda ben gökdeniz'e bile küfür ederim topçu ay?rt etmem(tutamam kendimi)maç sonras?na gelirsek tabii ki d'haene'den iyi oyuncular olmas?n? isterim bu tak?mda.ama mehmet y?lmaz'a,hüseyin'e hatta yattara'ya bile kulp takan bizim vefakar cefakar ama ele?tirel taraftar?m?z sen kimi getirirsen getir bi kulp takar.

zurawski ya?l? der o kadar etmez der al?nmay?nca yönetim nap?yo der?

Alıntı tsmaniac Nickli Üyeden Alıntı
    ayryca yönetimi ele?tirmek suçmu ele?tiriye neden tahammül edemiyorsunuz

Yaziyi dogru düzgün okumadan yorum yapmissin. Elestiriye tahammül edememe gibi bir durum yok. Sadece kendi fikirlerimi belirttim. Burasi bir forum ve 5000 kafadan 5000 farkli ses çikabilir bence buna alis. Herkes senin gibi yönetimi elestirmek zorunda degil. Bence sen farkli görüslere tahammül edemedigini göstermissin bu yazilanlari anlamaya çalismadan, alelacele yazilmis cevapla. Ilk cümlemi tekrarliyorum istersen bir daha oku:

Yönetimin transferler konusunda pasif kaldigi tartisilabilir bu konuda yönetimi belki elestirebiliriz hak veriyorum.Edited by: pacos_bill

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.