Sayfa 216 Toplam 216 Sayfadan BirinciBirinci ... 116 166 206 214 215 216
Toplam 5385 adet sonuctan sayfa basi 5,376 ile 5,385 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor

Nereden
    Trabzon

Forvetlerimiz daha doğrusu forvetimiz Sivas ve D.Bakır maçında müthiş goller kaçırmadı. Kendi sahamızda D.Bakır karşısında Ceyhun ve Tjikuzu'lu ortasaha düzeni yanlıştı. Ceyhun direk 11'de başlamamalı hele ki A.Aker'de 6-7 kişi defans yapan rakiplere karşı.

Barış Kaptanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

artık bu konuyu kapatsak da önümüzdeki maçlara odaklansak diyorum
    YA TRABZONA MAHKUMSUN YA TRABZONDAN MAHRUMSUN...

Samet İslamoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peşpeşe alınan iç saha mağlubiyetleri üzerinde düşünürken bugüne kadar aklıma gelmeyen bir şey buldum dün...

Seyirci baskısı var hem de çok ama ben daha mantıklı bir açıklama bulmaya uğraştım, neden iç sahada istisnasız her maç kötü oynuyoruz ve çok puan kaybediyoruz, deplasmanda daha karakterli ve derli toplu bir oyunumuz var ve rahat puan topluyoruz.

Olay tamamen rakiplerin kapanmasıyla alakalı aslında sanırım. İç sahada en güçlüsü dahil her takım bize kapanıyor. Ve sanırım burada benim tezim devreye giriyor. Bir süredir dikkatimi çeken olay Avni Aker'in uzunluk ve genişlik ölçülerinin bir çok staddan daha ufak olduğunu düşünüyorum. Elimde net rakamlar yok, bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim, ki o zaman görüşüm daha mantıklı hale gelir. Eğer stad ölçüleri dar ise muhtemelen Avni Aker'de alan daraltmak isteyen rakiplere ciddi bir avantaj oluyor, kapanan rakip için ciddi avantaj oluyor. Oysa deplasmana gittiğimizde stadın ölçüsü çok da önemli olmuyor, rakipler iç sahada olmanın verdiği etkiyle biraz daha açık oynuyorlar ve biz de daha rahat kendi oyunumuzu sahaya yansıtıyoruz.

Açıkçası bu ölçü meselesini çok merak ediyorum. Daha geniş ve uzun bir stad ölçüsü rakibine sağdan soldan gelmek isteyen bir evsahibi için ciddi bir avantajdır...

Çok mantıklı bi tespit gibi geldi bana.Benimde dikkatimi çeken bişi var.Skorlara aldanmayıp oynanan futbola bakarsak Şükrü Saraçoğlu'nun yeni halinden sonra orada oynadığımız futbol hep iyi olmuştur bence.Stadın boyutuylamı,çimlerlemi,atmosferlemi neyle alakası var bilmiyorum ama öyle bi tespitim var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maç bitti gitti..
    Oyuncularımız kendilerini Perşembe akşamı affetirecekler...
    Ben inanıyorum (:
    Hamiş

Hüseyin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı bir mağlubiyet olur İnşallah.
    İngiltere'de ay yıldızlı bir takım var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli İngiliz Takımı http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Emin Danışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

NE DÜŞÜNÜRSENİZ DÜŞÜNÜN maç bitti.Önümüzdeki maçlara bakıp bu maçtan ders çıkarsınlar. yarın fransızlara 3 atarız demedi demeyin

kursat1313 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaşım gerçekten güzel yazmışsın sana katılıyorum ceyhun kesinlikle yanlış seçimdi yapamadı görevini selçuk olmalıydı sahada bizim diyarbakır maçındaki tek problemimiz umutun arkasında adam olmayışıydı ceyhun bu görevi yerine getiremedi sivas maçında selçuk vardı ve golünü atmıştı

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

uzun yıllar sonra memlekete gittim ve avni akere maça gitme hevesim fındık olayına takıldı,iyikide gitmemmişim ,içime doğdu gidenlere Ts puan kaybeder dedim..ama bırakın puan kaybetmesinden çok ,arkadaşlarımın o atmosferden memmun kalmamasıydı,ne de olsa adamlar olimpiyat seyircisi,orda mac seyredenler bilir,lütfen bağırmak isteyenler bir tarafta ,oturmak isteyenlerde bi tarafta otursın işin şeyi çıktı artık
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu biçimsiz konuyu kapatabilir miyiz?
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet arkadaşlar, artık bu konuyu konuşmanın mânası yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)