Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Duyuru..

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkada?lar kim bana yard?mc? olabilir?

?u anda genç tak?mlar katagorisinde futbol oynayan ve profesyonel tak?mlar?n paf tak?m?nda
    futbol oynayabilecek ve gelecek vadeden bir futbolcu yi?enimiz, karde?imiz var..

Bu çocuk benim bacana??m?n öz yi?eni (kuzen) Kendileri Zonguldak?ta ikamet ederler.
    Zonguldak?ta küçük çocuklu?undan beri Üzülmezspor?da top oynuyor.. Orta saha mevkisi
    ve 10 numara forma giyiyor.. Fizi?i iyi, sa?l??? iyi sorunsuz pr?lpr?l bir genç karde? ve güzel bir yetenek.. Bu karde?imiz tak?m?yla çe?itli turnuvalara kat?lm??lar bu konuda uzmanla?arak profesyonelle?mi? deneyim tecrübe kazanm??. Futbola mü?adeye müsait dinamik biri..

Kendisi ?u anda birilerinden yard?m bekliyor ve ?stanbul tak?mlar?n?n alt yap?s?na girmek için kim yard?m ederde beni tak?m?na al?rsa kabul ederim diyor.

Ayr?ca Trabzonspor da da oynamak istiyor ama Trabzonspor da hiçbir tan?d???m yok
    ke?ke olsada bir yolunu bulsamda kendi memleketlerimizin tak?m?na alt yap?ya girsem diyor.
    Alt yap? derken k?sa süre içersinde paf tak?mda oynayabilir yani paf tak?ma geçer.

Bu karde?imiz 1988 do?umludur. Anadolu lisesi ö?rencisidir. Yani Trabzonspor alt yap?s?na girebilse al?nsa okulunu da Trabzon da hiç sorun olmadan okuyabilir..

Arkada?lar kimler sayesinde bu çocu?u bu mücevheri Trabzonspor alt yap?s?na dahil edebiliriz. Bu konuda buradan yard?mlar?n?z? bekliyorum.

Özellikle admins arkada?lardan öneri bekliyorum.
    Herkese sevgiler sayg?lar.

Abi altyapi icin yasi biraz fazla degilmi

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

in?allah alt yap?ya girer ,trabzondaki arkada?lar?m?z?n arac?l???yla altyap? secmelerine kat?lmas? ve gidip ba?vurmas? gerekir diye dü?ünüyorum,

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetici arkada?lar bir öneri bekleniyor biriniz bir yol gösterin lütfen ...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çocuk gerçekten yetenekliyse seçmelere kat?l?p kendini gösterir ve seçilir. ?enol Güne? alt yap?ya büyük önem veriyor. Seçilirse kalacak yeri de yoksa tesislerde kal?r ve okul masraflar?n? da kulüp kar??lar büyük ihtimalle.

Bu konuda kulübü aray?p bilgi almak laz?m. Özel olarak kulüpte tan?d???m biri olmad??? için fazla yard?mc? olmayaca??m...Bu konuda bilgisi olan ve yard?mc? olacak ki?iler mutalaka vard?r... ?n?allah genç karde?imiz hedeflerine ula??r..

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

in?allah; en az?ndan ufak bir aç?klama yapt???n için te?ekkürler faruk abi biriniz yard?mc? olunda tak?m?m?za güzel bir transfer yapt?ral?m )))

Guests
    Ziyaretçi

önce esenler spora kay?t olsun - e?er gerçekten yetenekliyse büyük bir tak?ma verilir.

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    önce esenler spora kay?t olsun - e?er gerçekten yetenekliyse büyük bir tak?ma verilir.

?imdi çocuk zonguldaktan kalk?p esenleremi gelsin [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

esenlerle ilgili ne kadar bilgin varki

bordoomavii
    Ziyaretçi

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    ewet do?ru.çok güzel alt yap? var.istanbul tak?mlar?n?n hepsi esenleri izliyor.nihat kahvecide esenlerden yeti?ti.

Nereden
    İstanbul

Sevgili arkada??m Mehmet, ye?eni TRABZONSPOR 'a vermek istiyorsan TEMMUZ ay?nda seçmeler yap?lacak, kulüple temasa geç ve tarihini ö?ren, ama çocu?un bugünden itibaren TRABZON da köydeantremanlara ko?ulara ba?lam?? olmas? la?z?m. ?ayet çocuk TRABZON daysa ,?u anda TRABZON da antrenör kursunda benim tak?m?n antrenörü var ona program verir ve çal??malar?n? 31 Hazirana kadar takip eder. Yok çocuk ZONGULDAKtaysa, ?STANBUL'a geldi?inde beni arars?n, ?STANBULSPOR'da deneme ç?kart?r?m.

Sayg?lar?mla

Nereden
    İstanbul

Çocuk ?u an ?stanbul'da Çengelköy'de amcas?nda kal?yor..
    Bu i?leri ara?t?rmak için gelmi?..
    Geçen sene Trabzonspor alt yap?s?na girmeye çal??m??.. Kendi imkanlar?yla ve her hangi bir tan?d???da olmad??? için
    kat?lamam??..

Nereden
    İstanbul

Ahmet abi te?ekkür ederim.
    Özel mesajlar?n?z? okuyunuz.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi i?te ben bunu anlayam?yorum siz de yazd?n?z mehmet abi bu tan?d?k olay?n? anlayam?yorum türkiye'nin ço?u klübünde var ve de trabzonsporumuza da bula?m?? anlayam?yorum ba?kan?n yi?eni alt yap? sorumlusunun o?lu falan türkiye'nin her yerinde bu var senin yegen de herhalde bunun kurban? olmamas? laz?m ama naapal?m benim karde?im de ilk ön elemeyi atlad? bjk seçmelerinde 2. ön elemede serdar bilgilinin yi?eni mi ne geldi ?erefsizler karde?imi elediler...bu her tak?mda var [img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]

SiNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istanbul bayrampa?ada y?ld?r?mbosna spor kubünde oynayabilir 2 ligde ler yard?mc? olabiliriz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

alt yap? için sanki geç kalm?? ama bahsetti?iniz gibi iyi birisiyse trabzon da belki al?rlar

Nereden
    İstanbul

Alıntı FIRTINA_61 Nickli Üyeden Alıntı
    abi i?te ben bunu anlayam?yorum siz de yazd?n?z mehmet abi bu tan?d?k olay?n? anlayam?yorum türkiye'nin ço?u klübünde var ve de trabzonsporumuza da bula?m?? anlayam?yorum ba?kan?n yi?eni alt yap? sorumlusunun o?lu falan türkiye'nin her yerinde bu var senin yegen de herhalde bunun kurban? olmamas? laz?m ama naapal?m benim karde?im de ilk ön elemeyi atlad? bjk seçmelerinde 2. ön elemede serdar bilgilinin yi?eni mi ne geldi ?erefsizler karde?imi elediler...bu her tak?mda var [img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]
    Karde? tan?d?k dedikse torpil yaps?nlar anlam?nda demedik.. ?yi de?ilse Trabzonspor neden als?nli? Biz futbolculuk yetene?i iyi olmayan? adam? torpil ile Trabzonspor'a verelim demedik.. Seçmelere kat?lmas? için yönlendirilmesi aç?s?ndan yard?m istedik.
    Özel mesajlardan baya?? öneriler gelmeye ba?lad?.. Gelen bilgileri o
    arkada?a iletiyorum. ?n?allah birini seçer amac?na ula??r.. K?smetse onun için tabiki.. Kaderinde varsa e?er.. Yaln?z kendini ?artland?rm??..
    Ç?k?? kap?s? olacak bir kulübe dahil olmay? kafas?na koymu?.
    Bi?ey çok isteyince oluyor.. ?steyeceksin.. ?ste yeterki, bir yerden bir vesile ile yard?m edenler oluyor.

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı FIRTINA_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Karde? tan?d?k dedikse torpil yaps?nlar anlam?nda demedik.. ?yi de?ilse Trabzonspor neden als?nli? Biz futbolculuk yetene?i iyi olmayan? adam? torpil ile Trabzonspor'a verelim demedik..
    abi yanlış anladın bu işler torpille oluyor dedim ne kadar yetenekli olursa olsun almıyolar

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

1988 do?umlu olmas? çok büyük dejavantaj bu ya?taki gençleri kulüp seçmelerden almaz ancak oynad??? tak?mda izlenmesi takip edilmi? olmas? gerekir anlad???m kadar?yla referans?da yokmu? ke?ke daha önceden davran?lsayd?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)