Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz:"TS?lu dogdum TS?lu ölürüm"

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

- GÖKDEN?Z KARADEN?Z, GELECE??N? TRABZONSPOR'A BIRAKTI...
    - TRABZONSPOR'UN YILDIZ OYUNCUSU GÖKDEN?Z KARADEN?Z:
    - "BEN TRABZONSPORLU DO?DUM, TRABZONSPORLU ÖLÜRÜM"
    - "2 YILDIR ?AMP?YONLU?U KILPAYI KAÇIRIYORUZ, 3. SENEM?ZDE ?AMP?YON OLMAK ?ST?YORUZ"
    - "5 YILLIK BO? MUKAVELEYE ?MZA ATTIM, YURT ?Ç?NDE H?ÇB?R YERE G?TM?YORUM"
    - "HEDEF?M?Z L?G ?AMP?YONLU?U, ?AMP?YONLAR L?G? VE TÜRK?YE KUPASI'NDA AMACIMIZA ULA?MAK"

A Milli Tak?m ve Trabzonspor'un y?ld?z oyuncusu Gökdeniz Karadeniz, gelece?ini Trabzonspor'un ellerine b?rakt???n? belirterek, "Trabzonsporlu do?dum, Trabzonsporlu ölürüm" dedi.
    Trabzon'un Çaml?k mevkiinde bulunan Huzurevi'ndeki ya?l?lara e?i Serra Karadeniz ile birlikte bir yemek veren Gökdeniz, burada yapt??? konu?mada, "Trabzon halk? bu konularda çok ince dü?ünür. Hiçbir zaman ma?dur olan insanlar? yanl?z b?rakmaz. Onlar bizim atalar?m?z. Onlar olmazsa, biz olmazd?k. Onlar? unutmam?z mümkün de?il. Bu konularda çok duyarl? bir insan?m. Trabzon halk? olarak da bu konulara çok duyarl? yakla?an insanlar?z. Bu tür organizasyonlar devam edecek" dedi.
    Trabzonspor'un 2 y?ld?r ?ampiyonlu?u k?l pay? kaç?rd???n? belirten y?ld?z oyuncu, "Trabzonspor 2 y?ld?r k?l pay? ?ampiyonlu?u kaç?r?yor. Allah'?n izni ile 3. senemizde ?ampiyonlu?u alarak hem taraftar?m?z?, hem de kendimizi mutlu etmek istiyoruz. Gerçekten çok güçlü bir kadromuz var. Hem yönetimimiz, hem teknik kadromuz, ellerinden geldi?i kadar en iyilerini kulübe vermeye çal???yor. Futbolcu arkada?lar?m?z da en iyi ?ekilde mücadelesini sahaya yans?t?yor. Trabzonspor taraftarlar?, camias?, medyas? ve futbolcusu ile birlikte, art?k ?ampiyonluk ya?aman?n zaman? geldi. Y?llar uzad?kça problem ya??yoruz. ?yi bir kadromuz var, in?allah mutlu sona biz ula?aca??z. Önemli olan iyi ba?lamak, ?ampiyonlar Ligi hedefimiz var. Lig hedefimiz var. Türkiye Kupas? hedefimiz var. Biz tak?m olarak 3 kulvarda en iyi ?ekilde gitmek istiyoruz" dedi
    Trabzonspor'a 5 y?ll?k bo? mukaveleye imza att???n? ifade eden y?ld?z futbolcu, "5 y?ll?k bo? mukaveleye imza att?m. Baz?lar? gidece?im için 5 y?ll?k sözle?me imzalad???m? söyledi. Böyle bir mant?k olamaz. En iyi dönemimde bo? sözle?meye 5 y?ll?k imza att?m. Ben gelece?imi Trabzonspor'un ellerine b?rakt?m, hayat?m? ba?lam???m Trabzonspor'a. Baz?lar?n?n ?unu iyi bilmesi laz?m; ben Trabzonsporlu do?dum, Trabzonsporlu ölürüm. Ben Trabzon'da ya?ayaca??m, Trabzon halk?n?n içinde ya?ayaca??m. Baz? insanlar?n bunu art?k anlamas? laz?m. Bundan sonra bunlar? en iyi ?ekilde anlataca??m. Daha önce anlatm?yordum, çünkü insanlar?m?z?n bunu dü?ünebilece?ini tahmin ediyordum. Bu sene çok haks?z yere tepki gördüm. Bo? mukaveleye imza att?m, ?ampiyonlar Ligi'ne giremedik. Büyük tepkiler gördüm. Taraftar?n da hakl? oldu?u yerler var. Beklentilerine cevap alamad?klar? zaman ister istemez tepkileri oluyor. Bunlar? da do?al kar??l?yorum. Ben Türkiye içinde hiçbir yere gitmiyorum. Yurt d???nda ise kulübümün menfaatleri do?rultusunda hareket edece?im. Kulübüm beni satmak isterse, o zaman oturur dü?ünürüz. Tek dü?üncemiz, Trabzonspor'un ?ampiyonlu?u ve ?ampiyonlar Ligi'nde ba?ar?l? olmas?" ?eklinde konu?tu.
    ------------------------------------------------------------ -------

Bizim Gökdeniz'imiz budur... Çok duygusal oldu?unu biliyorduk, çabuk k?r?l?p küsüyordu... Dü?üncelerini herkes biliyor zannediyordu, Gökdeniz konu?tukça hepimizi mutlu etti. ??te budur....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Kaynak acilen [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    Ýstanbul

?HA, DHA, CHA, EHA, OHA [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

yeter [img]smileys/smiley4.gif[/img]sa?ol

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý tigin Nickli Üyeden Alýntý

Hade iyisin haaa... ?yi malzeme var burda [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bu "delikanl?" aç?klamay? yapan oyuncuuu, 61 numaral? formas?ylaaaaa, Gökdeniiiiiizzzzzzz, Karadeniiizzzzz....

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý perhaps Nickli Üyeden Alýntý

Alýntý tigin Nickli Üyeden Alýntý

Hade iyisin haaa... ?yi malzeme var burda [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bu "delikanl?" aç?klamay? yapan oyuncuuu, 61 numaral? formas?ylaaaaa, Gökdeniiiiiizzzzzzz, Karadeniiizzzzz....

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nedense ben ?a??rmad?m bu aç?klamalara ama ?a??ranlar olabilir tabi.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Helal be[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Gökhan Kutlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

BEN ?a??rd?m aç?kças? bu aç?klamalara gidece?ini zannediyordum ama yan?lm???m iyiki yan?lm???m

murat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    46

we love you Gokdeniz, sadece buyuk futbolcu degil buyuk detaraftar!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

gökdeniz kardesim..senden ve adamligindan yana hic kuskum yoktu zaten..tesekkür ederim yine de..

Emin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Ke?ke bu aç?klamay? iki sene önce yapayd? da bu kadar s?k?nt?ya sokmasayd? bizi... Özellikle Türkiyede ba?ka bir tak?ma gitmeyece?i aç?klamas?n?....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

gitmemesi iyi ama perfonmansini yükseltmesi lazim.özellikle yurt içimde bir takima gitmemesi çok iyi olur.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Aman ya s?k?lmad?n?zm? ayn? muhabbetten.Ne uzuyor ne k?sal?yor i?te yeter !!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý

- GÖKDEN?Z KARADEN?Z, GELECE??N? TRABZONSPOR'A BIRAKTI...
    - TRABZONSPOR'UN YILDIZ OYUNCUSU GÖKDEN?Z KARADEN?Z:
    - "BEN TRABZONSPORLU DO?DUM, TRABZONSPORLU ÖLÜRÜM"
    - "2 YILDIR ?AMP?YONLU?U KILPAYI KAÇIRIYORUZ, 3. SENEM?ZDE ?AMP?YON OLMAK ?ST?YORUZ"
    - "5 YILLIK BO? MUKAVELEYE ?MZA ATTIM, YURT ?Ç?NDE H?ÇB?R YERE G?TM?YORUM"
    - "HEDEF?M?Z L?G ?AMP?YONLU?U, ?AMP?YONLAR L?G? VE TÜRK?YE KUPASI'NDA AMACIMIZA ULA?MAK"

A Milli Tak?m ve Trabzonspor'un y?ld?z oyuncusu Gökdeniz Karadeniz, gelece?ini Trabzonspor'un ellerine b?rakt???n? belirterek, "Trabzonsporlu do?dum, Trabzonsporlu ölürüm" dedi.
    Trabzon'un Çaml?k mevkiinde bulunan Huzurevi'ndeki ya?l?lara e?i Serra Karadeniz ile birlikte bir yemek veren Gökdeniz, burada yapt??? konu?mada, "Trabzon halk? bu konularda çok ince dü?ünür. Hiçbir zaman ma?dur olan insanlar? yanl?z b?rakmaz. Onlar bizim atalar?m?z. Onlar olmazsa, biz olmazd?k. Onlar? unutmam?z mümkün de?il. Bu konularda çok duyarl? bir insan?m. Trabzon halk? olarak da bu konulara çok duyarl? yakla?an insanlar?z. Bu tür organizasyonlar devam edecek" dedi.
    Trabzonspor'un 2 y?ld?r ?ampiyonlu?u k?l pay? kaç?rd???n? belirten y?ld?z oyuncu, "Trabzonspor 2 y?ld?r k?l pay? ?ampiyonlu?u kaç?r?yor. Allah'?n izni ile 3. senemizde ?ampiyonlu?u alarak hem taraftar?m?z?, hem de kendimizi mutlu etmek istiyoruz. Gerçekten çok güçlü bir kadromuz var. Hem yönetimimiz, hem teknik kadromuz, ellerinden geldi?i kadar en iyilerini kulübe vermeye çal???yor. Futbolcu arkada?lar?m?z da en iyi ?ekilde mücadelesini sahaya yans?t?yor. Trabzonspor taraftarlar?, camias?, medyas? ve futbolcusu ile birlikte, art?k ?ampiyonluk ya?aman?n zaman? geldi. Y?llar uzad?kça problem ya??yoruz. ?yi bir kadromuz var, in?allah mutlu sona biz ula?aca??z. Önemli olan iyi ba?lamak, ?ampiyonlar Ligi hedefimiz var. Lig hedefimiz var. Türkiye Kupas? hedefimiz var. Biz tak?m olarak 3 kulvarda en iyi ?ekilde gitmek istiyoruz" dedi
    Trabzonspor'a 5 y?ll?k bo? mukaveleye imza att???n? ifade eden y?ld?z futbolcu, "5 y?ll?k bo? mukaveleye imza att?m. Baz?lar? gidece?im için 5 y?ll?k sözle?me imzalad???m? söyledi. Böyle bir mant?k olamaz. En iyi dönemimde bo? sözle?meye 5 y?ll?k imza att?m. Ben gelece?imi Trabzonspor'un ellerine b?rakt?m, hayat?m? ba?lam???m Trabzonspor'a. Baz?lar?n?n ?unu iyi bilmesi laz?m; ben Trabzonsporlu do?dum, Trabzonsporlu ölürüm. Ben Trabzon'da ya?ayaca??m, Trabzon halk?n?n içinde ya?ayaca??m. Baz? insanlar?n bunu art?k anlamas? laz?m. Bundan sonra bunlar? en iyi ?ekilde anlataca??m. Daha önce anlatm?yordum, çünkü insanlar?m?z?n bunu dü?ünebilece?ini tahmin ediyordum. Bu sene çok haks?z yere tepki gördüm. Bo? mukaveleye imza att?m, ?ampiyonlar Ligi'ne giremedik. Büyük tepkiler gördüm. Taraftar?n da hakl? oldu?u yerler var. Beklentilerine cevap alamad?klar? zaman ister istemez tepkileri oluyor. Bunlar? da do?al kar??l?yorum. Ben Türkiye içinde hiçbir yere gitmiyorum. Yurt d???nda ise kulübümün menfaatleri do?rultusunda hareket edece?im. Kulübüm beni satmak isterse, o zaman oturur dü?ünürüz. Tek dü?üncemiz, Trabzonspor'un ?ampiyonlu?u ve ?ampiyonlar Ligi'nde ba?ar?l? olmas?" ?eklinde konu?tu.
    ------------------------------------------------------------ -------

Bizim Gökdeniz'imiz budur... Çok duygusal oldu?unu biliyorduk, çabuk k?r?l?p küsüyordu... Dü?üncelerini herkes biliyor zannediyordu, Gökdeniz konu?tukça hepimizi mutlu etti. ??te budur....

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

BU TÜRAÇIKLAMALARI BU KADAR AÇIK OLMASA DA ÇOK KEZ YAPTI.

AMA NEDENSE ?NSANLAR ONA DE??L YALAN HABERLERE ?NANDILAR.

UMARIM BUNDAN SONRA DE????R.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr TameRHan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TRabzonsporumuzda 61 numaray? giyen

milli tak?mda 61'in tersi 16 numaray? giyen bir gökdeniz..

geçen sene formunun zirvesindeyken bo? mukaveleye 5 senelik imza atan ayn? adam..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý
    ?HA, DHA, CHA, EHA, OHA [img]smileys/smiley4.gif[/img]

?HA,DHA,CHA tamam da OHA ne abi[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

Nereden
    Ýstanbul

thepatfhinderola?an haber ajans?

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

valla ilk defa duyuyorum.ciddimisin?

FATIH SULTAN TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Emin Nickli Üyeden Alýntý
    Ke?ke bu aç?klamay? iki sene önce yapayd? da bu kadar s?k?nt?ya sokmasayd? bizi... Özellikle Türkiyede ba?ka bir tak?ma gitmeyece?i aç?klamas?n?....
    özellikle Türkiye'de ba?ka bir tak?ma gitmeyece?i yönünde aç?klamalar? y?llard?r yap?yor zaten

Nereden
    Ýstanbul

yok yaw espiri olsun diye yazd?m o oha y?

neyse konu da??lmas?n...

Gökdeniz Karadeniz OoOOoOooOoOoOooOoOoo

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

peki! gökdenizin böyle bir aç?klama yapmas? onun ne kadar tak?m?m?za ba?l? oldu?unun göstergesi,onun gibi futbolcular?m?z oldukça biz özlenen ba?ar?lara daha çabuk ula??r?z!!!

FATIH SULTAN TEKKE

Zafer Keskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

heheheh gökdenizi kutlar?m emorfo abi senide bu esprin sayesinde kutlar?m

ben asl?na bakarsan?z gökdenizin be?ikta? maç?nda inönü satad?ndaki tav?rlar?yla gidici oldu?unu dü?ünmü?tüm ancak bu sözler benim o dü?üncelerimi sildi süpürdü...

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

HELAL OLSUN SANA GÖKDEN?Z UMARIM HER ?EY?N DED??N G?B? OLUR,

FAT?H E TEZAHARUT YAPTI?IMIZ KADAR GÖKDEN?Z VE D??ERLER?N?E DESTEK ,GÖKDEN?Z ÇOK DUYGUSAL ,BU TUR ?EYLERE ?HT?YACI VAR,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Aç?klamada ?a??lacak bir?ey yok çünkü Gökdenizharbi Trabzonsporludur, üç geyiklerde falan da i?i olmaz, ?ampiyon olmam?zdansonra Barça'ya belki!..[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bi de bunu ?stanbul mütereke bas?n? anlasa...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]bravo be i?te bu ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)