Sayfa 1 Toplam 223 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5558 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Türkiye Basketbol Süper Ligi

efes pilsen en iyi oyuncularii birer birer satiyor avrupadaki gururumuzun hali ne olacak...

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

efes su an itibariyle mustafa abi, henry domercant ve will solomon ile anlasti granger, kerem gittive büyük ihtimal kaya da gidecek...

ben sadece efesin hersene bu tarz bir transfer stratejisi yapip sezon sonunda lig sampiyonu oldugunu fakat avrupada istedigimiz basariyi getirmedigi için efes yönetimini elestiriyorum!!!!

bizim için basari avrupanin zirvesinde olmaktir, yoksa ülkeri ligde geçipde sampiyon olmak çok fazla birsey ifade etmiyor artik....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Adamlar çok içmis anlasilan. Efes dagilmaz anacak dagitir. (Içersen)

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet arkadaslar efesden gidenler: kerem, granger ve ömer onan oldu. söyle bakinca aldigimiz oyuncular gidenleri aratmiyacak gibi gözükmeye basladi ve birde kaya takimda kalinca...

biz seneyede ligi aliriz ama avrupa da sampiyonluk! onu bilemem iste

Guests
    Ziyaretçi

Iptal.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

efes pilsen'in özellikle almanya turnuvasinda aldigi sonuçlari hiç begenmedim. Skorlardan anladigim henüz savunmayi oturtamadik... bu arada niye pivot mevkiine söyle esasli bir adam almazlar anlamam...nikoliç ve prkaçin le bu is yürümezzzz.... solomon ve domercant beklenileni veremezse bu sene duman oluruz...vayki vay...

bu arada ankarada maçlara beraber gidebiliriz.fanatik efesli arkadaslara duyurulur...

Nereden
    İstanbul

efes de iyi olmazsa kim temsil edecek türkiyeyi bu sene avrupa arenasinda avrupanin hakkini veren iki takim vardi biri Trabzonsporumuz biri de efes e biz de elendigimize göre bi tek efes kaliyor bu yüzden ölümüne efes...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alayina Isyan Ölümüne EFES!!![img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı
    Adamlar çok içmis anlasilan. Efes dagilmaz anacak dagitir. (Içersen)
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

bu topicin ismini adminlerden ricam efes pilsen olarak degistirmenizdir.ben efesin bu seneki gidisini pek hayra alamet görmüyorum.bu domercant denilen benzinciyi ksk'ya geri göndersinler ve prkaçin'i de tabii.adam gibi iki yabanci alsinlar da adamin canini sikmasinlar.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

domercant iyi sayi atiyor abi, gecen yine 20 syi atmis adam ???

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı
    domercant iyi sayi atiyor abi, gecen yine 20 syi atmis adam ???

kebap takimlara atar da bolognaya, barçaya, maccabiye, tau'ya...nah ataar.siradan bir oyuncu bu adam, euroleague'in zor maçlarini kaldiramaz.

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadece efes degil ülker ve türkiye ligindeki diger takimlarda sadece tr.ligine göre kadro sekillendirdikleri için av. tk.karsi zor durumlarda kaliyorlar tr. ligininde kalitesi geçmis senelere oranla düstügü için haliyle kötü sonuslar aliyoruz basketboldaki 4,5 sene önceki rüzgar malesef etkisini kaybetti 5 sene önce en kaliteli avrupa liglerinden biri olarak gösterilen ligimiz artik siradanlasti basketbolda bence artik kan degisikligine ihtiyaç var turgay demirel bana göre basketbolu yeterince kalkindiramadi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

Aslinda 2001 deki devalüasyon ve tofasin kapanmasindan sonra kulüplerimiz tirsti ve yatirimlari azalttilar.o günkü dolar kuru neredeyse simdi de ayni hala yatirim yapmiyorlar.basketboldaki firtinayi onlar durdurdu.illa bagiriyoruz yatirim....yatirim... en iyi oyunculari biz istiyoruz...

Efes bize kötü gözükmesine ragmen euroleague'de 5 te 4 galibiyetle gidio en sonda burda REAL MADRID'i yendiler 74-70 kaya ve ermal maçi alip götürdü ve tabikii eskiden gördügümüz EFES SAVUNMASI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

valla ben 92 senesinden beri efes'i takip ediyorum.bu seneki kadrosu efesin en kötü 2. kadro diyebilirim.corchiani guard oldugu sezonki en kötüydü.play-offa bile kalamamistik o sezon.efesin grubu en zayif euroleague grubu.su real madridin kadrosunda dogru dürüst uzun oyuncusu bile yok kaya ve ermalin 42 sayisi da buna isaret zaten.bu gruptan 2. veya 3. çikabilir efes ama 4'lü gruptan 2.bile olamayabilir.pek zannetmiyorum yapacaklarini ama prkaçin,solomon ve domercant'i veya ikisini gönderip söyle iki iyi adam alamazlarsa bu sene final-four yine hayal....CSKA moskova ya bak hele adamlar ron arteste göz koymus.bizimkiler de 200-300 bin dolarlik adamlarla milleti kandiriyorlar amacimiz final-four diye adamin asabini bozuyorlar iste...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aslina bakarsaniz avrupa basketbolu(milli takimlar hariç) düsüste fibaya karsi kurulan lig basketbolu baltaladi (gerçi fibaya karsi akliydilar) zaten eurolig deki statü degisiklikleri kaliteyide çok etkiledi o yüzden finalfour unda pek bir anlami kalmadi artik eskisi kadar gözde degil

bi bakima dedigin dogru o karsitlik,avrupa basketboluna olan ilgiyi fazlasiyla azaltti.Sahsen ben EFES'in hiç bi AVRUPA KUPASI maçini kjaçirmazdim ama simdi gitmek bile istemiyorum.

Efesin kadrosuyla ilgilide bi kaç sey yazmak istiyorum;geçen senede efes ligin basinda çok ii degildi ve o sira EFES PILSEN GENEL SEKRETERI çalistigim yere gelmisti ve onunla muhabbet firsatini yakalamistim ve takim çok kötü transfer falan dsünüomusunuz demistim oda daha çok erken bak en geç 1-2 hafta içinde forma girerler dedi ve öle de oldu ki efesin geçen sene final four'u nasil kaçirdigida ortadadir.Ben sabredelim diyorum DOMERCANT VE SOLOMON için

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

ben sabretmeyelim diyorum efes geçen sene final-four'u iskaladiysa biraz da kura sansiyla iskaladi.yani senin bu kadar iyi bir sistemin varken ( oyun sisteminden bahsediyorum) bu kadroyu avrupada top ten deki 2-3 oyuncuyla takviye etmelisin.yani hedefi final-four olan takimlar degil sampiyonluk olan takimlar finol-four'a kaliyorlar.simdi efesin hedefinin sampiyonluk oldugunu söyleyebilir miyiz?

Guests
    Ziyaretçi

bugün efes febe maçi var insallah febeyi ezeriz.

Panther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

peffff. yenildi bea efes bu muydu ya.. eziklere mac verdiler.. febe yenmedi efes yenildi

Guests
    Ziyaretçi

evden çikana kadar efes üstünde sonda 5 dk falan kalmisti herhalde. 10 sayida fark vardi. aksam haberlerde eziklere yenildigimizi gördüm. sans degilmis

ayrica trabzon olarak bu efese ortak olsak ya efes pilsen TRABZON diye en azindan maçlara giderdik ya

febe bu kadar KÖTÜ BIR YÜZDEYLE(3/26) 3'LÜK atmasina ragmen kazandiysa buda AYDIN ÖRS'ün zaferidir.Tipki satranç oynar gibi takimin düzeniyle oynadi.Alan savunmasi yapti birebir savunma yapti ikili sikistirma hücum pres herseyi denedi ve sonunda da kazandilar.Efeste fark açilinca biraz koyverince maglubiyet kaçinilmaz oldu tabi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Bursa

febe gibi seyircisiyle oynayan takimlara karsi kadron iyi-yikilmaz olacak.efes pilsen'in kadrosu o kadar kötüki artik midem bulanmaya basladi -o oyunculari gördükçe-hiç böyle rezalet görmemistim.geçen sene de iki maçta jimnastikçilere yenildiler.her sene daha kötü kadro kuruluyor.takim kimlere kaldi.özerhun denilen bu adam baskani yatirim için ikna edecek karakterde biri degil.çok iyi bir menajer bulmamiz lazim.yoksa hüzünlü sezonlar bitmez.

Nereden
    İstanbul

bu kadar kötü 3lük atan takima yenilmek de yetenek ister efesi bu hale getirenler utansin takimda bir tane maç çevirecek adam kalmadi neyse ki eurolig maçlarini kazaniyorlar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)