Sayfa 213 Toplam 223 Sayfadan BirinciBirinci ... 113 163 203 211 212 213 214 215 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5557 adet sonuctan sayfa basi 5,301 ile 5,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs - Afyon maçı hakemler için kötü anlamda tarihe geçti. Yazık ettiler sezona, lige...
    gsyi mi kayirdilar ? ligden düsmesin diye
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gsyi mi kayirdilar ? ligden düsmesin diye
    Evet.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Gs - Afyon maçı hakemler için kötü anlamda tarihe geçti. Yazık ettiler sezona, lige...
    Kalan maçlarda Fethiye 2 galibiyet ve Gs 1 galibiyet alsa Gs mi düşüyor? 1 puan silme cezaları var ve ikili averaj Fethiye lehine.

Veya Fethiye 1 galibiyet ve Gs 3 mağlubiyet

Edit: Şimdi tekrar baktım, Petkim ve Bahçeşehir dahil edilince çok karışıyor hesap. Düşmezler sanırım.
    Konu Manu61 tarafından (06.04.2021 Saat 11:57 ) değiştirilmiştir.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Basketbol her geçen gün zevkini değerini kaybediyor!!

Rekabet ortamı kalmadı, eski heyecanı yok
    3-4 takım istediği gibi takılıyor

Ligdeki takımlara bakıyorum; lokman hekim fethiye, ormanspor, afyon belediye, büyükçemece, petkimspor vs
    Bunlar kim!!

2 takımı zorlayacak kimse yok, mücadele yok
    Maddi anlamda çok büyük uçurum var

TBF figüran gibi duruyor!!
    Ciddi değişim lazım

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Normal sezon, Covid-19 sebepli ertelemeler hariç bitti.

Lige 0 - 6 ile başlayıp play-off yapan Beşiktaş'ı tebrik etmek lazım. Ahmet Kandemir, camianın antipatik isimlerinden olsa da takdir edilmeli. Yaptığı iş kolay değil. Toplasan iki yabancıyla ve gerisi genç çocuklarla başardılar.

Cömert Küce ve ekibi de benim için antipatikler kategorisinde. Ama onlar da play-off'u hak edecek bir sezon geçirdiler alsında. Geçen sene Erdi'den aldıkları katkının benzerini bu sene Sinan Sağlam'dan aldılar. Sinan'ı henüz Daçka altyapısındayken Trabzonspor'a önermiştim. Atletik olması, oyun görüşü, savunmayı bilmesi çocuğu farklı kılıyor. Hücumuna da bir şeyler eklemeli... Yine Darüşşafaka çıkışlı olduğunu hatırladığım Erdem Türetken tarzı bir oyuncu olabilir Sinan.

Galatasaray sezonun hayal kırıklığı. Ertuğrul Erdoğan geçen sezonki performansıyla Zalgiris'in koç adaylarından biri olmuştu. Bu sezona kötü girdiler. Sürekli oyuncu gönderip getirdiler. Bence net şekilde hakem desteğiyle ligde kaldılar.

Kendi adıma en büyük hayal kırıklığı ise Bahçeşehir Koleji oldu. Bu kadronun hakkı 10 galibiyet mi? Ama o kadar kötü koç tercihleri yaptılar ki... Gerisini konuşmaya gerek yok.

Gaziantep, Dedas'dan sonra çehre değiştirdi. Markovic oralara savunmayı öğretti. Üçlük dışında basketbolun içerdiği farklı öğeler olduğunu gösterdi.

Bursaspor, basketbolda rollerin nasıl dağıtılması gerektiğinin en iyi örneklerinden biri oldu. Munford-Newman-Hamilton üçlüsüyle lige girip ne oynadığı belli olmayan bir takımken Peters'ı oyun kurucu yapıp Shayok'u üç numarada monte edince işin rengi değişti. Tabii yumuşak uzunlardan da vazgeçtiler.

Çok uzatmadan ligde benim için sezonun öne çıkan yabancı oyuncularından oluşturduğum kadroyu yazayım:

Pivot: Jaiteh - Jerrett - Olaseni

Açıkçası Olaseni beğendiğim bir uzun değildir. Fakat Büyükçekmece'de gerçekten beklenenden fazlasını oynadı. Büyükçekmece kısalarla yaşayan bir takım. Yüksek tempo ve şut... Gerisi yok. İşte o olmayan geride kalan birçok şeyi Olaseni yaptı.

Jaiteh, Nanterre günlerinden hatırladığımız ama bir türlü sıçrama yapamamış bir uzundu. Antep ona, o Antep'e iyi geldi. Sezonun en dominant oyuncularından oldu.

Bu ikisinden bir tık öne koyacağım oyuncu Darüşşafaka'dan Grant Jerrett. Faul problemi dışında harika bir sezon çıkardı. Hem hücumda içeriden-dışarıdan hem savunmada kattığı sertlik hem ribauntlarda aktifliği... Darüşşafaka için iyi bir tamamlayıcı parça oldu.

* TOFAŞ'tan Jeremy Simmons'ı unuttum. Onu da bu listeye eklemek gerek.

Uzun Forvet: Kyle Wiltjer - Rashard Kelly

Telekom'la ilgili yazmadım ama onlar da koç kurbanı oldu bence. İlk dörtte yer alacak kadro biraz da sakatlıkların etkisiyle 6 veye 7'de bitirecek. Sİze olarak üç numarada Dekker, dörtte Wiltjer ve beş numarada Eric'le çok uzun bir takımdı. Bu takıma uygun gard ikilisi Ennis - Baldwin miydi? Hadi Baldwin yerine Nick Johnson geldi, o sırada Ennis sezonu kapattı. Johnson'ı bir numarada kullanmaya çalıştılar. Ama bence orada yanıldılar. Sonra zaten Eric CSKA'ya gitti. İyice karıştılar.

Bu kaos ortamında Kyle Wiltjer istikrarlı şekilde geçirdi sezonu. Daha iyi gardlarla bambaşka bir seviyeye çıkabilirdi.

Kelly'ye gelirsek... Adam ne lazımsa yaptı. Ribaund aldı, koştu, şut soktu, boyalı alanı karıştırdı. Hep takım için faydalı oynadı. İstatistikleri Wİltjer kadar gösterişli değil belki. Savunma gayretiyle Wiltjer'dan bir adım öne koyuyorum Kelly'yi.

Kısa Forvet: Macura - Jamal Jones - Akoon Purcell

Shayok kısa süre oynadı diye onu geçiyorum. Afyon'daki Macura ile başlayayım. Aslında iki numara ama işte bizim güdük ligde üç numara süreleri aldı. Çok enerjik bir oyuncu. Takımın savunma seviyesini tek başına yukarı çekiyor. Penetresi var ama daha da önemlisi ceza şutu soktu. Avrupa'da belli bir düzeyin üzerinde kalıcı olabileceğini düşünüyorum sakatlık yaşamazsa ve doğru transfer tercihleri yaparsa. Düzen takımlarında / koçlarıyla...

Bahçeşehir berbat bir sezon geçirse de Jones bireysel olarak gayet iyiydi. Yanınızda Erick Green varken sizden hücumdan ziyade savunmada beklentiler artar. Jones hem birebir müdafaada hem de takım savunmasında iyi işler yaptı. Dış şutunu geliştirdi. Düzenin olmadığı bir ortamda bundan iyisini çıkaramazdı.

TOFAŞ'tan Akoon Purcell bence yılın üç numarası. Sezona kötü girince Orhun Ene (Sürpriz şekilde) takımdan ayrıldı ve Hakan Demir'le anlaştılar. DJ White yerine bizim eski Zubcic geldi. Sean Kilpatrick yerine Tarık Philip'i getirdiler. Asıl etkiyi ama üç numarada Nuni Omot yerine Akoon Purcell gelince yaşadılar. Sonradan gelen bu üç oyuncu takıma liderlik etti. Daha doğrusu Hakan Demir iyi bir yönetim gösterdi ve hemen rolleri oturttu. Sezon içindeki bu değişime takım olumlu yönde reaksiyon verdi. Son 18 maçın 14'ünü kazandılar. Takım halinde iyi oynarken Akoon Purcell'i yıldızlaştırdılar.

Şutör Gard: Andrew Andrews - James Blackmon - Karvel Anderson

Karvel Anderson, Matt Farrell'ın kurbanı oldu. Pozisyonu için kısa olsa da çabukluğuyla bir şeyler yapacağı belliydi. Sakatlık yaşayana kadar da iyi gitti. Fakat Matt Farrell'ın takımı yönetememesinin kurbanı Karvel oldu. Wiltjer ve Jamal Jones için söylediğim düzensiz yapılarda oynma mecburiyeti Anderson için de geçerli. Daha derli toplu bir takımda neler yapardı görmek isterdim.

Andrew Andrews müthiş bir clutch oyuncusuna dönüştü. Herhalde ligde ondan iyi son çeyrek oynayan oyuncu yoktur. Aslında Darüşşafaka da lige kötü girenlerden. Önce üç numaraları Gulley uzun süreli sakatlandı, lig başını kaçırdı. Sonra oyun kurucuları berbat oynadı, Gillon. Tabii bu Doğuş Özdemiroğlu'na yaradı. İşte bu noktada iki numaranın çift gard oynama becerisi devreye girdi. Andrews ona ihtiyaç olan anlarda takımın direksiyonuna geçti. Bufford'dan da beklenen katkıyı alamayınca üç gard oynadılar. Andrews, Magette geldikten sonra bir nebze rahatlasa da bütün kritik anlarda sorumluluk üstlendi.

Ve James Blackmon... Sezona Isaiah Blackmon'la girmişti Beşiktaş. Hemen değiştirdiler. Harika bir şutör. Markell Johnson oyuna ısındıkça Blackmon'un etkisi yükseldi. Alperen'e gelen sıkıştırmalar Blackmon'a boş şut oldu ve de o bunları soktu. Belki Egehan Arna veya Şehmuz o şutları soksaydı Blackmon'a ihtiyaç olmayacaktı ama doğru bir hamle yaptılar. Bence sezonun en iyi 2 numara performansı Blackmon'dan geldi.

Oyun Kurucu: Erick Neal - Semaj Christon

Önce Tu Halloway ve Nick Johnson gibi saf oyun kurucu olmayan oyuncularla sezonu geçiren Ankara takımlarına üzüldüğümü belirtmek isterim. Ligde aklımda kalan müthiş bir numara performansı ne yazık ki yok.

Evet, Erick Neal da saf oyun kurucu değildi ama oyun kurucu gibi oynadı. Erken sakatlığı hem takımını kötü etkiledi hem de onu seyretme keyfinden mahrum kaldık. O tarz oyuncuları pek tutmasam da adam fırtına gibi esti. Dilerim tekrar seyredebiliriz.

Belki Chris Wright ve Tony Taylor da iyi oynadı ama Semaj Christon yukarıda söylediğim sezon içinde değişen takımı iyi yönetti. O da safkan oyun kurucu değil.

Vasiliauskas'a bakıyorsun, Kemzura'nın takımı serbest düşeşe geçince o da kayboldu.

Açıkçası Alex Perez'İn yerine gelen Shannon Evans'dan beklentim yüksekti, o da Bahçeşehir'in karambolünde kaynadı.

Yerli oyunculara bakarsak...

Sinan Sağlam'dan ve Doğuş Özdemiroğlu'ndan bahsettim. Alperen Şengün'e değinmek lazım... On yılda bir oluyor böylesi. Ömer Aşık oynamıştı en son böyle. Alpella, Fener ve NBA... Çocuk çıktı yaşça büyük ve genelde ABDli uzunlarla kora kor oynadı. Eksikleri de var tabii. Ama ilk tur seçimi kesin diyorlar. Yolu açık olsun.

Uğur Can Öğüt... Markovic ona ve İsmail Cem Ulusoy'a güvenip yabancı bir numara getirmedi. Yani Öğüt ligde oynuyor ama nedense milli takım konusunda hakkının yenildiğini düşünüyorum. Hayır, oyuncu yok yani. Olsa derim ki ona sıra gelmedi.

Berk Uğurlu... 25 yaşına geldi ve rüştünü ispat etti. Oyun temposunu kontrol edebilmesi büyük artısı. Bu sene şut yüzdesi de arttı.

Ege Arar & Egemen Güven... Herkes Sertaç'ı konuşuyor, EL farklı seviye kabul ama bu çocuklar da süre bulunca yapabileceklerini gösterdi. Hele Egemen'in şut menzili uzadı. Yine de ince, biraz daha fizik olarak güçlenirse (Koçları ne düşünüyor bilmiyorum) geç değil, Sertaç otuzunda oynadı.

İnşallah play-offlar keyifli geçer. Takımlar düzgün bütçelerle düzgün takımlar kurar.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Fb - Efes maçının ikinci çeyreğinde, Micic'in penetresindeki net faulde, hem Micic hem Ataman'a teknik faul çıktı. Guduric faul yaptı diye el kaldırıyor. Ama çalmıyorlar. Yorumcu da bizim Ersin Görkem, iki laf edemedi.

Dunston'in Biberovic'e yaptığı blok NBA'de Top 10'a girerdi, faul çaldılar.

Bu arada Micic'in pozisyonunda Ataman hakemlere epey giydirdi. "Bir tane daha çal gidelim" diyor. Sonra butun beşi değiştirdi.

Fark çift haneye çıkmıştı ama Efes sakin sakin geldi ve kazandı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bjk TOFAŞ deplasmanında 22 sayı geriden gelip kazandı. Alperen'i hep böyle hırslı görürüz inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bjk TOFAŞ deplasmanında 22 sayı geriden gelip kazandı. Alperen'i hep böyle hırslı görürüz inşallah.
    Dün alperen'in babası en kötü 9 Ya da 10. Sıradan draft edileceğini yazdı...

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Karşıyaka-Telekom serisi 1-1 oldu. Karşıyaka çok yorgun görünüyor ve M'Baye berbat oynamaya devam ediyor. Samet Geyik 18 sayı ve 17 ribaund ile oynadı.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alperen az önce Zubcic'in etrafindan Barry'ye harika bir asist yaptı.

Videosu düşerse koyarım. Farklı şeyler yapıyor çocuk.

https://mobile.twitter.com/tivibuspo...98754047533059

*

Son çeyrekte Muhsin Yaşar üzerinden tek adımda amacı vurdu.

*

Hakemler her zamanki gibi kötü. Ayağı havadaki savunmanıntemasına hücum faul çalıyorlar.

*

Jeremy Simmons çok değerli bir uzun. Fizigi 4 numara fiziği gibi görünüyor. Pozisyon bilgisi, sezileri ve zamanlaması harika.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (16.05.2021 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

ÇEYREK FİNAL

Efes
    2 - 0 Gaziantep

Fb 2 - 0 Darüşşafaka

KSK 2 - 1 Türk Telekom

Tofaş 0 - 2 Bjk

YARI FİNAL

Efes 3 - 0 Bjk

Fb 2 - 1 KSK (SERİ DEVAM EDİYOR)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Final serisi başladı. Ilk yarısı 43-40 biten maçta Efes, Fener'i 111-71 yendi.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sertaç Komsuoğlu'nun maç sonu açıklamaları tam bir komedi ya. Maçı izlemeyen biri ciddi ciddi hakemlerin maçı Efes'e falan verdiğini düşünür. Be utanmaz arlanmaz daha geçen gün rakibinden 40 sayı fark yedin. Birde takımı sahadan mı çekseydik diyor.

Melih Mahmutoğlu, sen de futboldaki abilerine çok özenme. Yıllardır bu seviyede oynayıp kendini bir adım öne çıkartamıyorsan bunun dışa yansıması olarak saha dışında oynamaya çalışma. Herif utanmadan ben ne yaptım diyor alayı mikrop bunların.

Biz sizin Haldun Alagaş salonunda oynadığınız zamanları da biliriz. Şimdi mi ülkeye basketbol'u getiren kulüp oldunuz??

Anadolu Efes'i tebrik etmek lazım. İki maçta da hem fiziksel hem psikolojik müthiş bir istekle kazandılar. Umarım hak ettikleri şampiyonluğu yenilgisiz bir şekilde alırlar.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sertaç Komsuoğlu'nun maç sonu açıklamaları tam bir komedi ya. Maçı izlemeyen biri ciddi ciddi hakemlerin maçı Efes'e falan verdiğini düşünür. Be utanmaz arlanmaz daha geçen gün rakibinden 40 sayı fark yedin. Birde takımı sahadan mı çekseydik diyor.

Melih Mahmutoğlu, sen de futboldaki abilerine çok özenme. Yıllardır bu seviyede oynayıp kendini bir adım öne çıkartamıyorsan bunun dışa yansıması olarak saha dışında oynamaya çalışma. Herif utanmadan ben ne yaptım diyor alayı mikrop bunların.

Biz sizin Haldun Alagaş salonunda oynadığınız zamanları da biliriz. Şimdi mi ülkeye basketbol'u getiren kulüp oldunuz??

Anadolu Efes'i tebrik etmek lazım. İki maçta da hem fiziksel hem psikolojik müthiş bir istekle kazandılar. Umarım hak ettikleri şampiyonluğu yenilgisiz bir şekilde alırlar.
    Kabahat, Efes EL şampiyonu olduğunda Ali Koç, Aziz Yıldırım ve Obradovic'i övenlerde. Konuyu futbola getirmek istemiyorum ama Altay'ı övmeden Uğurcan'ı konuşamayan bir basın var.

Obekpa-Vesely olayında Alem Abi atılmamış mıydı? Vesely tahrik etti, bizimkilerde tongaya düştü. Onde olduğumuz maci verdik. O gün sanırım tek başıma teoki göstermiştim. Şimdi roller değişti, Vesely ve Melih'in soğukkanlı kalamayışı onlara kaybettirdi.

Kokoskov, Pierre'i arıyor resmen. Singleton, Barthel karşısında fark yarattı. Simon'un sakatlığında (Dört hafta yokmuş) üç garddan biri düşse diğeri patlatıyor. Bu arada Buğrahan'ın kaçırdığı üç turnike neydi öyle...

Yalnız Efes kısalan takımlara karşı zorlanıyor. Bunu Madrid, CSKA ve Barcelona maçında gördük. Tempo sorunu yaşıyor. Fener'in takıldığı iki nokta oldu: O tempoyu yapacak gardı yok. Ikincisi de Pierre'in olmayışı.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyon Anadolu Efes

Tebrikler

Şikecileri seri boyunca farka boğarak süpürdü
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

Anadolu Efes normal sezonu sadece 1 yenilgi ile kapatarak şampiyon oldu. Ligimizin kalitesinin ciddi anlamda düştüğü düşünürsek bu tablo bana çok sürpriz gibi gelmiyor ancak Efes bu süreçte konsantrasyonunu da gerçekten hep üst düzeyde tuttu.

1 hafta içinde hem çok zorlu bir F4'dan şampiyon çıkıp, üstüne en ciddi rakibini adeta madara etmek kolay iş değil. Tüm spor branşları düşünüldüğünde Avrupa'da yılın takımı alabilecek bir performanstı bu.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Melih Mahmutoğlu ise yine iğrenç bir hareketle maç önüne geçecekti az kalsın. Buğrahan'a yaptığı hareket çok çirkindi. Bu arada Buğrahan demişken dün gerçekten çok özgüvenli oynadı. Fenerbahçe'li oyuncuların sahada silinen özgüvenleri ona yüklenmişti sanki.
    Karl Marx
    анархія-мама

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Efes bu ligin çok üstünde bir basketbol kulübü
    Yatırımı yaptı ve ligde de şampiyon oldu

3 maçın da temposunu efes belirledi ve şikecileri tokatladı
    3-0 çok net bir sonuç

Nereden
    İstanbul

Bahçeşehir Koleji Pao'dan ayrılan Ben Bentil ile anlaşma aşamasındaymış. Konuşulan ücret, iki yıl için 1.4 milyon dolar sanırım.

Bahçeşehir Koleji geçen yıl Eurocup MVP'si seçilen Jamar Smith ile de anlaştı.
    Konu adiloş bebe tarafından (23.06.2021 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.
    Karl Marx
    анархія-мама

Fatih ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu yıl ekstrem bir performans gösteren Afyon maddi imkansızlıklar sebebi ile kulübü kapatma noktasında, lige katılım hakkı için Samsunspor'dan 1.5 M TL istiyorlar. Miktarda anlaşılırsa Samsunspor Basketbol önümüzdeki yıl BSL'de olacak.

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'un hala basketbol kulübü kurmak için bir adım atmaması kabul edilebilir gibi değil. Eskiden yine yalan da olsa birkaç haber çıkardı, artık o da yok
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Yeni sezon hayırlı olsun.

İlk haftaya, maçın kritik noktasında Yalova'nın hücum süresinin yirmi dört yerine on dörtten başlatılması damga vurdu. Klişe olacak ancak doğruluğuna şüphe yok, bu hakemler ve federasyon ile ligin kalitesi düşmeye devam ediyor.

Büyükçekmece lige yeni ve zayıf bir kadroyla giriyor. Yine şuta dayalı ve tek oyuncu üzerine kurdular takımı. Afyon'dan bildiğimiz Crawford'ın eline baktılar. O da elinden geleni yaptı ama yetmedi. P. Green gelince aşama kaydederler mi?

Yalova'da koç Hakan Yavuz yıllar sonra BSL'de görev alıyor. Onları takip edeceğim. Dört numaraları Chassang henüz ilk haftada takımdan ayrılmış.

Efes, Merkezefendi karşısında zorlandı. Gerçi ilk gün maçlarının enredeyse hepsi son ana kadar başa baş gitti.

Çok övülen Bjk projesinin (!) aslında olmadığı nihayet görüldü. Menajer oyunları açığa çıktı. Alperen'i NBA'i gönderme etiketini, önceyi yok sayarak bir yılla üstlerine yapıştırdılar. Ş. Hazer kapağı Euroleage'e attı. Sadık Gs'ye gitti. İki genç çocuk menajerleri tarafından dışarı götürüldü.

Geçen seneki Isaiah Blackmon yerine James Blackmon değişikliği gibi bu sene de Isaiah Whitehead geitirlip oynatılmadı. R. Hollis-Jefferson'ı aldılar. Kandemir daha ilk yarıda atıldı. Furkan Haltalı eline geçen fırsatı kullanırsa, o da seneye gider. E. Osmani'yi hazır görmedim.

Telekom bildiğimiz gibi... Berbat bir koçla yine yatırımı heba edecekler gibi...

Genel olarak daha düşük profilli oyunculara yöneldi takımlar. Genç koçların sayısı arttı. Rekabet bundan nasıl etkilenir, göreceğiz. Hakemler Yalova maçındaki gibi saçmalamaya devam etmez inşallah. Gerçi Bursa'da masa görevlileri bunu hep yapıyor.

2013'te Bursa'daki Tofaş maçına gitmiştik. Cengiz Abi, Taner Abi, Ankara'dan Murat gelmişti. Batu bizi ağırlamıştı sağ olsun.

Yenilgiyi direkt hakemlere baglayamam, yanlis fikir vermek istemem. Ama kotuyduler.

Bir ornek: Basket atip mola aldik. Mola donusu topu bizim pota altindan oyuna sokuyorlardi.

Tofas itiraz etti, top onlara gecti. Ama Ahmet Caki masaya ADAM OLUN diyerek parmak salladi.

Masa da mac sonunda hatasini telafi etti. Sureyi durdurmadi, 3,7 varken yapilan faulu 2,3 de verdiler. Sonra itiraz ettigimizde 3,0a tamamladilar.

Ince isler ;-)

Nereden
    Trabzon

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'un hala basketbol kulübü kurmak için bir adım atmaması kabul edilebilir gibi değil. Eskiden yine yalan da olsa birkaç haber çıkardı, artık o da yok
    umarım gelecek sezon kurdurulabiliriz inşallah

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İkinci haftayı iyi takip edemedim.

BJK, Efes'den okkalı bir şamar yedi. Efes'in form yakalaması için iyi bir fırsat oldu bu maç.

KSK'de eski Daçkalı Bonzie Colson şovu vardı.

Gs'yi bizim son takıma benzetiyorum. Savunma yap(a)mıyorlar. Yapacak gibi de durmuyorlar.

Bursa Andrews'i almış.

Aliağa, Fb'yi zorladı.

Üç yabancıyla oynayan Yalova, yine kaybetti. Şimdi bir uzun forvet eklemişler. Umarım toparlar takım.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Üçüncü haftanın ilk gününde Bursa'da berbat görüntüler vardı. Koçu, menajeri, idarecisi, holiganı... Biz buyuz, hiç münferit değil. Kuru bir açıklamayla geçiştirilecek. Bilmem kaç yıllık canialar denilecek ve utanmadan yola devam edecekler.

Diğer maçta FBB, yine zorlandı. Üstelik rakip bir yabancısını kullanamıyor.

Gs bu maçta da 90'ın üstüne çıkarak kazandı.

Simmons yokluğunda Tofaş kaybetti.

Bugünkü maçlarda Yalova, Afyon'u ağırlayacak. Ligde kalabilmek için artık bu tarz maçları kazanmaları gerek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)