Sayfa 215 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 115 165 205 213 214 215
Toplam 5358 adet sonuctan sayfa basi 5,351 ile 5,358 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Nereden
    Trabzon

TBL DE UFUKTA Samsunspor-Konyaspor FİNALİ UFUKTA GÖZÜKÜYOR

Nereden
    Trabzon

https://tbf.org.tr/ligler/ebbl-2021-...66/genel-bakis Trabzonspor basketbola girene kadar avrasya üniversitesi erdoğduspor şehirimizi temsil ediyor ebbl de merak eden olursa 3g 3m normal sezonda 6 maç ta play -off ta iliç doğa sporlarına 24 sayı farkla kaybettik ama inşallah rövanşı alıp final gurubu görecekler inşallah bu haftasonu 15.30 da erzincan iliç maçı rövanşı var

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftanın maçı Aliağa - Yalova arasında oynandı. Aliağa son topla kazandı. Açık konuşalım; Zafer Yılmaz ve Özlem Yalman'ın yönettiği maç ancak bu kadar olur. Hakan Sayılı'nın üçe bir Yalova fast-break'ini kesmesine normal faul çalmaları (Alec Brown benzerini yaptı, direkt sportmenlik dışı verdiler), Kerem'in Thomas'a yaptığı faulde Thomas sert düştü diye sportmenlik dışı vermeleri maçın sonundaki skandalı gölgede bırakacak türdendi.

Yalova düştü diyebiliriz. İtiraz etmişler ama bir şey çıkacağını sanmıyorum. Gerçi sene başındaki altı yabancıdan beşini değiştiren de Yalova basketbol aklı (!) Sezon boyunca neredeyse bütün maçlarını seyrettim, sanki beş yabancı kuralını Yalova koçları (Önce Hakan Yavuz, sonra Gökhan Güney) yanlış anlamış. Saçma sapan rotasyonlar... Dün İlkan harika bir smaç vurdu, iyi güzel de maçın kritik anlarında topu elden Aliağa'ya verdi iki üç pozisyonda.

Geçmiş olsun. Daha önce dediğim gibi sıkıcı bir sezondu. İnşallah play-off'larda heyecan olur.
    Play-off'lar, berbat geçen sezondan sonra iyi geldi. Efes'in İzmir'de kaybetmesi, Darüşşafaka'nın Fener'den maç alması, Pistolis geldikten sonra Gs'nin yükselişe geçmesi, Antep'in sezon boyu süren çabası...

Finalde Fb-Efes oynayacak. Efes, Micic'i kaybetti, Simon zaten yok. Fb istikrarsız. Efes yorgun. Fener'de yeni koçun Itoudis olacağı söyleniyor. Efes'ten her gün transfer haberi geliyor. İyi bir seri seyretmeyi umuyorum.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Final serisi 4. maçı bu akşam oynanacak.

Ataman'ın en önemli özelliklerinden biri dar rotasyonla iyi iş çıkarması. Final Four'da Petrusev ve Simon hiç oynamadı. Anderson, Beabouis ve Moerman da normal sezonkinden çok az süre aldı.

*Micic
    *Larkin
    *Bryant
    *Singleton
    *Pleiss
    + Dunston ile iki maçta kupaya gitti.

Fb serisinde 100'ü aşarak kazandıkları üçüncü maçta da yine Micic-Larkin-Bryant-Singleton-Pleiss (+Dunston) ile oynadılar.

Tabii rakibin durumu, sakatlık, form durumu koçların oyuncu tercihlerinde önemli yer tutuyor. Beabouis, Anderson ve Moerman'ı kötülemiyorum ancak yabancı kuralından dolayı üstteki oyuncuların kadroda olmasını bekliyorum bu akşam.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

efes- fener maçını salonda izledim.. isimlerini bilmiyorum ama iki tane genç hakem vardı, rambo okan yönetse onlardan daha adil yönetirdi..
    konsantrasyon!!

mancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iki takimida alkislamak istiyorum final four gibi final four izlettiler,Hakemler sallandi ama genede guzel basketbol izledik ,Bizimde bu seviyelerde olmamiz lazim ama cok zor ciddi para ve emek gerektiyor ama mutlaka bizimde hedefimiz olmali basketbolsuz olmaz

Nereden
    Trabzon

Halen daha Degişen bir şeyin olmaması basketbol konusunda çok kötü

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karşıyaka koç Ufuk Sarıca'yı takımda tuttuktan sonra geçtiğimiz sezonu Lokomtive Kuban'da geçiren Errick McCollum ile iki yıllık sözleşme imzalamış. Lig için iyi bir hamle bence.

Yerli oyuncu havuzunda da değişimler yaşanıyor. Fenerbahçe Ahmet Düverioğlu ayrılığından sonra Türk Telekom'dan Samet Geyik ile 1 yıllık sözlşeme imzaladı. Ahmet de Bursaspor'a gitti. Kenan Sipahi de Karşıyaka'ya geçti. Fenerbahçe kaptanı Melih ile sözleşme yeniledi.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)