Sayfa 208 Toplam 223 Sayfadan BirinciBirinci ... 108 158 198 206 207 208 209 210 218 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5558 adet sonuctan sayfa basi 5,176 ile 5,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

İzlediğim en kötü organizasyon için teşekkürler. Şu 3×3 maç rezilliğini görünce utandım resmen.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Dün KSK aldığı maçı verdi. Tartışmalı kararlar var.

*

Çekmece - Banvit maçında yine Tiby'nin hatalarını seyrediyoruz. Hakan Demir, Serhat Hoca'ya koçluk öğretiyor. Banvit uzunları faul sorunu yaşarken Williams'i kullanmıyorlar. Sene başından beri özellikle takip ediyorum Cekmece'yi, artık rahatlıkla söyleyebilirim, ligin Bulkaz'dan sonraki en kötü koçu olabilir bu adam.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (27.01.2019 Saat 18:50 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün KSK aldığı maçı verdi. Tartışmalı kararlar var.

*

Çekmece - Banvit maçında yine Tiby'nin hatalarını seyrediyoruz. Hakan Demir, Serhat Hoca'ya koçluk öğretiyor. Banvit uzunları faul sorunu yaşarken Williams'i kullanmıyorlar. Sene başından beri özellikle takip ediyorum Cekmece'yi, artık rahatlıkla söyleyebilirim, ligin Bulkaz'dan sonraki en kötü koçu olabilir bu adam.
    Bulkaz atılınca Sakarya'ya bile kaybetti Çekmece geçen hafta. Bulkaz'ın Sakarya'sı ise bu dün daha ilke çeyrekte Gaziantep duvarına çarptı. Markovic her geçen gün gelişen bir savunma takımı yaratmış.

Diğer maçta ise Ivanovicli Bjk, Telekom'a Pressey'nin şutlarıyla fark yaptı. Burak Gören, yayıncı kuruluş torpiliyle All-Star koçu oldu. Şu kadroyla Eurocup'tan elendi. Dün saha içi isabet sayısı, faul çizgisinden isabetlerinden daha azdı. Hakemler Telekom'a çalışmasa, feci bir skorla biterdi maç.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaş'ta Benzing'den sonra Rich de sakatlandı. Afyon deplasmanında 12 sayidan maçı çevirdiler. Hem de Maxim atıldı hakemlerin uydurmasıyla.

Yine hakem katliamı vardı. Altan'dan çıkan topu Afyon'a verdiler. Bjk potasindaki ribaund mücadelesinde Kenan itildi, hakem faulü Kenan'a verdi.

Kenan demişken, üç fast-break'i bitiremedi. Milli takım buna emanet!

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Nanterre - Bjk maçina gitmistim geçende,, bu kadar verimsiz bir oyun kurucu yok yaa,, berbat bu Kenan Sipahi
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Basketbolu özledik
    Basketbolun heyecanı çok başkaydı

Önceden maçlar açık kanaldan canlı yayınlanırdı. Onu da bitirdiler.
    Basketbol insanlara uzak kaldı!!
    Konu Sacit tarafından (13.04.2019 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

banvit basketboldan çekliyormuş.... çok üzücü bir haber.... keşke haklarını biz alsak ama nerde!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    banvit basketboldan çekliyormuş.... çok üzücü bir haber.... keşke haklarını biz alsak ama nerde!
    Banvit bu seneye başlarken Ahmet Gürgen'le hata yaptı. Gençleri oynatacağım derken saçma sapan rotasyonlarla maç kazanmayı hedeflemeyen bir takım görüntüsündeydi. Şimdi üç yabancıyla ve yine gençlerle Hakan Demir yönetiminde çıktıkları 13 maçın 9'unu kazandılar.

Mesela geçen gün Darüşşafaka'yı İstanbul'da çift haneden gelip yendiler. Hakan Demir ligde iş yapacağını gösterdi. Gerçi bu gidişle BSL'de yer alacak takım kalmayacak. Giresun, Eskişehir, biz, Sakarya derken... Banvit de gidiyor.

*

Beşiktaş ödeme sorunu yüzünden Rich'i kaybetti. Benzing sakat, Buva oynamıyor. Onlar da yine üç yabancıyla Darüşşafaka, İBB ve Bahçeşehir Koleji'ni yenip play-off için rahatladılar.

BK maçı sonundaki pozisyon için herkes faul değil diyor ama net faul. Onu tartışmak çok gereksiz. Bir pozisyon önce Alexander'ın topa yaptığı hamleye kasti faul çaldılar. Asıl o konuşulmalıydı.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Banvit bu seneye başlarken Ahmet Gürgen'le hata yaptı. Gençleri oynatacağım derken saçma sapan rotasyonlarla maç kazanmayı hedeflemeyen bir takım görüntüsündeydi. Şimdi üç yabancıyla ve yine gençlerle Hakan Demir yönetiminde çıktıkları 13 maçın 9'unu kazandılar.

Mesela geçen gün Darüşşafaka'yı İstanbul'da çift haneden gelip yendiler. Hakan Demir ligde iş yapacağını gösterdi. Gerçi bu gidişle BSL'de yer alacak takım kalmayacak. Giresun, Eskişehir, biz, Sakarya derken... Banvit de gidiyor.

*

Beşiktaş ödeme sorunu yüzünden Rich'i kaybetti. Benzing sakat, Buva oynamıyor. Onlar da yine üç yabancıyla Darüşşafaka, İBB ve Bahçeşehir Koleji'ni yenip play-off için rahatladılar.

BK maçı sonundaki pozisyon için herkes faul değil diyor ama net faul. Onu tartışmak çok gereksiz. Bir pozisyon önce Alexander'ın topa yaptığı hamleye kasti faul çaldılar. Asıl o konuşulmalıydı.
    Sizce ligimiz nasıl kurtulur Oğuz hocam.

Masraflar ve bazı takımların bütçeleri çok yükseldi ama onlar da artık bu yükü kaldırabilecek gibi görünmüyor.

Euroleague organizasyonuna basketbolun şampiyonlar ligi diyoruz ama, geçen sene (ya da önceki seneydi sanırım) kazanan takıma 1 milyon euro gibi komik bir ödül verildi.

Ne olacak bu Avrupa basketbolunun hali? Kim yiyor bu euroleague yayın gelirlerini? Pek bilgim yok ama, en aşağı 40-50 ülkede canlı yayınlanıyordur diye düşünüyorum.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizce ligimiz nasıl kurtulur Oğuz hocam.

Masraflar ve bazı takımların bütçeleri çok yükseldi ama onlar da artık bu yükü kaldırabilecek gibi görünmüyor.

Euroleague organizasyonuna basketbolun şampiyonlar ligi diyoruz ama, geçen sene (ya da önceki seneydi sanırım) kazanan takıma 1 milyon euro gibi komik bir ödül verildi.

Ne olacak bu Avrupa basketbolunun hali? Kim yiyor bu euroleague yayın gelirlerini? Pek bilgim yok ama, en aşağı 40-50 ülkede canlı yayınlanıyordur diye düşünüyorum.
    Trabzonspor'u kurtaramadık, ligi kurtarmak fazlasıyla aşar bizi üstadım.

Gerçekçi ve karşılığı olmayan bütçelerle yola çıkıldığını herkes biliyor. Yönetici, koç, oyuncu... Ancak kriz patlayana kadar kimseden ses çıkmıyor. O yüzden işe emek boyutundan bakamıyorum artık. Hele menajer eliyle takım bulanların sızlanmasına aldırmıyorum. Misal Okben... Yıllarca oynamadan kazanan Oğuz Savaş... TBF'den beklentim yok. Çünkü orası kukla bir idare grubu...

Kısacası kör topal gider artık. Program yok, hedef yok... Giresun, Eskişehir, Trabzonspor, Sakarya'da olan bitenlerin üstü Efes ve Fb'nin F4 yapmasıyla örtülür.

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor'u kurtaramadık, ligi kurtarmak fazlasıyla aşar bizi üstadım.

Gerçekçi ve karşılığı olmayan bütçelerle yola çıkıldığını herkes biliyor. Yönetici, koç, oyuncu... Ancak kriz patlayana kadar kimseden ses çıkmıyor. O yüzden işe emek boyutundan bakamıyorum artık. Hele menajer eliyle takım bulanların sızlanmasına aldırmıyorum. Misal Okben... Yıllarca oynamadan kazanan Oğuz Savaş... TBF'den beklentim yok. Çünkü orası kukla bir idare grubu...

Kısacası kör topal gider artık. Program yok, hedef yok... Giresun, Eskişehir, Trabzonspor, Sakarya'da olan bitenlerin üstü Efes ve Fb'nin F4 yapmasıyla örtülür.
    Onlarında sıradanlaşması yakın gibi görünüyor benim açımdan.

İnşallah yanılırım da, bilmediğimiz şekilde kaynakları, bütçeleri ve başarıları devam eder.

Sonuçta adı, rengi ne olursa olsun, Avrupa'da "Türk takımı" diye lanse ediliyor.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bjk ve Afyon'da da yabancılar takımlarından ayrılmış.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bir sayfa önce detaylıca yazmıştım. Banvit'in Ahmet Gürgen tercihi hataliydi. Hakan Demir sonuncu sırada aldığı takımı play-off'a getirdi. Üstelik uzun süre sakat yabancılardan faydalanamadı.

Büyükçekmece ise Devin Williams ayrılınca yedi maç kaybettiler arka arkaya. Oraya ekleme yapmadan devam ettiler. Koç Serhat Şehit kazanırken de sık hata yapıyordu.

Koç işe ne kadar motive olursa takım başarı elde ediyor. Bu sezonun diğer örneği de kötü yönetime rağmen kazanan Ivanovic'ti.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (05.05.2019 Saat 15:15 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efes - Banvit

Fb - Telekom

Tofaş - BJK

Gs - Gaziantep

*

KSK'nin sorunlu yazı, geç kurulması takımı etkiledi. Bahçeşehir, Dedas'la ancak buraya gelebilirdi. Darüşşafaka o kadroyla play-off yapamamanın hesabını kime soracak? Büyükçekmece tek takımın düşmesine dua etmeli. Afyon ve İBB de ciddi ekonomik sıkıntılar yaşadı.

*

Eski koç Markovic büyük işe imza attı Gaziantep'te. Keza Ivanovic Beşiktaş'ın kötü yönetimine ve kısıtlı kadrosuna rağmen iyi iş çıkardı. Benzer durum Ertuğrul Erdoğan için de geçerli... Ve tabii ki Hakan Demir, dipten aldığı takımı play-off'a taşıdı.

*

Oyunculara baktığımızda, Zanis Peiners'i daha iyi bir yapıda seyretmek isterdim. İBB'de L. Babic üst düzey takımlarda iyi bire tamamlayıcı olabilir. DJ Shelton olumlu manada sürpriz oldu benim için, böyle bir etki beklemiyordum. Jason Rich Bjk'ye hayat verdi. Tofaş'ta Weems istikrarlıydı.

Benim beşim şöyle:

PG: Colom
    SG: Rich
    SF: Babic
    PF: Shelton / Weems (Karar veremedim)
    C: Takımdaki önemi için Jekiri

Altıncı adam: Danny Gibson
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (14.05.2019 Saat 12:26 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Simon'u severim ama Fb'nin Vesely, Datome, Lauvergne yokken small ball oynadığı dönemde, üstelik Moerman etkisizken Anderson'u kullanabileceği rotasyonları hazırlaması lazımdı Ataman'ın. Kaldı ki ilk maç sonrasında bunu görüp, Dixon'ı da yavaşlatmak için Beaubois'yı tercih etti.

2-3-4 Numarada Guduric-Kalinic'le eşleşebilecek Anderson'un Vitoria'daki maçtaki oyunu hafızamızda...

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Efes seriyi kazanmak istiyorsa hücumda topu Dunston'a indirecek. Ayrıca Sertaç bu seviyelerin oyuncusu değil. Seneye kesinlikle iyi bir yerli kadro oluşturulmalı.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı worldmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes seriyi kazanmak istiyorsa hücumda topu Dunston'a indirecek. Ayrıca Sertaç bu seviyelerin oyuncusu değil. Seneye kesinlikle iyi bir yerli kadro oluşturulmalı.
    Tolga Gecim ile anlasmis Efes.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trtspor'a göre avrupanın en iyi basketbol ligi tahincioğlu basketbol ligiymiş

Kendin çal kendin oyna demişler
    Konu Sacit tarafından (17.06.2019 Saat 14:24 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga Gecim ile anlasmis Efes.
    Pek bildigim bir oyuncu degil. Fakat fizik özellikleri 3-2 numara icin cok iyi duruyor.

Nereden
    Samsun

Efes basketbol dersi veriyor.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Diyarbakır

Fener 5 numarasız oynuyor. Dunston'ı ne kadar iyi kullanırsa Efes işi o derece kolaylaşıyor. Sonraki maç seri 4'ler ve biter umarım.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ücüncü ceyrek'de fenev'i dagitti resmen Efes.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şu başlık da bir düzeltilse artık
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Karşıyaka'nın şampiyonluğundan beri ilk kez ligin finali nefis geçiyor.Çirkef Fener taraftarı hariç tabi.

Nereden
    Samsun

Dunston'a çalınan sportmenlik dışı faul kararı çok komik.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)