Sayfa 51 Toplam 223 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5559 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efes Pilsen Daruşşafakayı 96 93 yendi maç uzatmalara gitti hepsini izleyemedim fakat izlediğim kadarıyla çok zevkli bir maçtı.Kerem etkiliydi.
    -1461 TRABZON-

asikaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

efes farkı budur
    çok güzel ve zevkli bir mücadeleydi yani efesin yenmemesi içten değildi daruşşafakada fena değildi hani ama efes ya ilklerin takımı değişmem hiçbir zaman

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

EFES GALİBİYETLE VEDA ETTİ!

Efes Pilsen, Eurou League serüvenini galibiyetle tamamladı. Top 16'da F Grubu'nda mücadele eden ve çeyrek final şansını daha önce kaybeden temsilcimiz, son maçında Hüseyin Beşok'un formasını giydiği Polonya'nın Prokom Trefl takımını deplasmanda 72-64 mağlup etti.

PROKOM TREFL: 64 - EFES PİLSEN: 72

Salon: Olivia Sport Hall

Hakemler: Nikos Pitsilkas xxx (Yunanistan), Emilio Perez Pizarro xxx (İspanya), Sergey Mikhaylov xxx (Rusya)

Prokom Trefl: Atkins xx 8, Slanina xx 14, Hukic xxx 15, Masiulis x 2, Hüseyin xx 7, Andersen x 6, Dylewicz x 3, Dalmau xx 5, Wojcik xx 4

Efes Pilsen: Cüneyt xx 2, Nicholas xx 10, Granger xxx 23, Haislip xx 6, Ermal xxx 13, Prkacin xx 5, Barış xx 7, Can xx 2, Kerem xx 4, Mustafa x
    1. periyot: 18-24
    Devre: 31-45 (Efes Pilsen lehine)
    3. periyot: 43-59 Karşılaşmaya hızlı başlayan Efes Pilsen, özellikle dış atışlarda iyi bir yüzde yakalayarak, 5. dakikayı, 14-11 üstün geçti. Prokom Trefl, pota altını Hüseyin ile iyi kullanarak Efes Pilsen'e yanıt vermeye çalışırken, lacivert-beyazlılar iyi hücumlarla ilk periyotu 24-18 önde tamamladı.

İkinci periyotta güzel oyununu sürdüren Efes Pilsen, üst üste bulduğu basketlerle 15. dakikada farkı 12 sayıya çıkardı: 25-37. Ev sahibi ekibi basketleriyle Slanina oyunda tutarken, Granger'in etkili oyunu ile farkı açan Efes Pilsen, zaman zaman yedeklere de şans vermesine rağmen devreyi 45-31 üstün kapattı.

İkinci yarıya Prokom Trefl daha hazlı başlarken, Efes Pilsen'in kötü hücum etmesini iyi değerlendiren ev sahibi ekip, Atkins, Hukic ve Wojcik'in basketleriyle 24. dakikada farkı 8 sayıya kadar düşürdü: 39-47. Efes Pilsen, 3. periyotun son saniyelerinde ise etkili bir oyun sergiledi. Üst üste basketler bulan lacivert-beyazlılar, bu bölümü 16 sayı farkla 59-43 önde tamamlamayı bildi.

Maçta hiç mağlup duruma düşmeyen Efes Pilsen, 4. periyotta da son 5 dakikaya kadar rahat oyununu sürdürdü. Prokom Trefl'den Hukic'in attığı 3 sayılık basketlere engel olamayan lacivert-beyazlılar, 35. dakikada farkın 8 sayıya inmesine (59-67) engel olamadılar. Maçta uzun bir süre iki takım da basket bulamazken, Prokom Trefl, Hukic ve Dalmau ile bulduğu basketlerle farkı kapatmaya çalıştı. Granger ile rakibine yanıt veren Efes Pilsen, çok rahat götürdüğü maçı son dakikalarda zora sokmasına rağmen 74-62 kazandı.

Efes Pilsen böylece, Prokom Trefl'den İstanbul'daki yenilginin rövanşını alırken, Avrup Ligi'ni de 9 ile 12. sıra arasında bitirmeyi garantiledi. Efes Pilsen, Prokom Trefl ile deplasmanda oynadığı 5. maçı da kazanmasını bildi.

Lacivert-beyazlılar, Koraç Kupası'nı kazandığından bu yana geçen 10 yılda, bu sezon Avrupa'da ilk kez bir kupada ilk 8 takım arasına giremedi.

Efes Pilsen'in başarılı oyuncusu Cüneyt, karşılaşmanın son dakikasında sakatlanarak oyunu tamamlayamadı
    “Nerelerin aktığını tek tek bildiriniz...” “Efendim, musluklar hariç her yan akıyor!"Artık sadece musluklar akacak...
    Sizler var ya .....

Nereden
    İstanbul

Efes Pilsen'de Cenk Akyol affedildi.

Efes Pilsen, Fenerbahçe ile yapılan lig maçında kadro dışı bırakılan Cenk Akyol'un affedildiğini açıkladı... Milli oyuncu yeniden takımla antremanlara çıkacak.

Beko Basketbol Ligi takımlarından Efes Pilsen'de geçtiğimiz haftalarda kadro dışı kalan Cenk Akyol'a af çıktı.

Ligde Fenerbahçe Ülker ile yapılan maç öncesi kadro dışı bırakılan Cenk
    Akyol'un bu akşam takımla antrenmanlara çıkacağı açıklandı.

Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, Cenk'in bu akşam takımla
    antrenmanlara başlayacağını söyledi.

Fenerbahçe Ülker maçı öncesi ABD'li oyuncu Horace Jenkins ile birlikte kadro dışı bırakılan Cenk, çalışmalarını lacivert-beyazlı takımın ikinci ligdeki pilot ekibi Pertevniyal'de sürdürüyordu. Genç oyuncu, Pertevniyal'deki çalışmalarının yanı sıra tek başına antrenman yaparak kendini hazır tutmaya çalışıyordu.

Efes Pilsen'de kadro dışı bırakılan Jenkins ise daha sonra gönderilmişti
    -1461 TRABZON-

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Jenkins ilk maçlarda süper oynadı , sonra ne olduysa sahada sırıtmaya başladı. Benim adamım Marcus Haislip .. O gitmesinde hepsi gitsin
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    İstanbul

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jenkins ilk maçlarda süper oynadı , sonra ne olduysa sahada sırıtmaya başladı. Benim adamım Marcus Haislip .. O gitmesinde hepsi gitsin
    Marcus Haislip'i bende çok seviyorum.Her seferinde dile getiriyorumÜlker'de oynarkende çok seviyodum.Türkiye'den gitmesine üzülmüştüm ama sonra geri döndü tekrar
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Alıntı özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marcus Haislip'i bende çok seviyorum.Her seferinde dile getiriyorumÜlker'de oynarkende çok seviyodum.Türkiye'den gitmesine üzülmüştüm ama sonra geri döndü tekrar
    Mirsad'a haddini bildirdiği o an Bu adami taparcasına sevmeye başladım:'p All-Star'da smaç yarişmasına katılabilseydi süper Olucakti.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Efes Rasic ile imzaladı !
    Efes Pilsen, Sırp oyuncu Aleksandar Rasic ile 3 yıllık sözleşme imzaladı

Beko Basketbol Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Efes Pilsen, oyun kurucu pozisyonuna takviye yaparak, Sırp oyuncu Aleksandar Rasic ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

ABD'li oyuncu Horace Jenkins ile yollarını ayırmasının ardından oyun kurucu pozisyonunda arayışlara giren lacivert-beyazlı kulüp, bugünkü görüşmelerin ardından, yabancı oyuncu transferinin son gününde Rasic ile 3 yıllık sözleşmeye imza attı.

Sırbistan'ın FMP Zeleznik takımından transfer edilen 23 yaşında ve 1.95 metre boyundaki Rasic, FMP Zeleznik forması altında 2 kez Sırbistan Kupası sevinci yaşarken, ULEB Kupası'nda yarı final tecrübesi edindi. Genç oyuncu, bu kupada 9 maçta 10.4 sayı, 3.9 asist ve 1.8 ribaunt ortalamasıyla mücadele etti.

Bu arada resmi işlemleri bugün tamamlanan Rasic'in, Efes Pilsen'in yarın Pınar Karşıyaka ile yapacağı maçta forma giyebileceği öğrenildi.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

İzleriz yarın. Çıplak gözle bakalım nasılmış .

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Bakalım nasıl biri ama bu tür adamlar ilk maçlarında iyi oynamaya çalışırGerçi Oktay Mahmuti'nin yarınki maçta pek şans vericeğini düşünmüyorum.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Oktay Mahmuti ilk 5'te bile cıkarır , manyak karizmasi var adamın ben onun için şey diyorum Basketbolun Jose Mourinho'su :'p

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Oktay Mahmuti ilk 5'te bile cıkarır , manyak karizmasi var adamın ben onun için şey diyorum Basketbolun Jose Mourinho'su :'p
    Bakalım napıcak yarın görücez.İlk 5'te çıkarsa bile fazla oynatmaz bence
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Söylediklerim Oktay Mahmuti için geçerliydi , Yeni basketbolcuyu ilk kez yarin izlicem

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Söylediklerim Oktay Mahmuti için geçerliydi , Yeni basketbolcuyu ilk kez yarin izlicem
    Anladım ben yarın pek fazla oynatmaz dedim sen ilk 5'te başlatır dediğinden dolayı bende Oktay Mahmuti bakalım oynatacak mı oynatmayacak mı anlamında yarın görücez yazdım.Yanlış anlaşılma oldu
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Haislip, Nicholas,Ermal , Granger ve Cüneyt Erden'le cıksa cok manyak olur :'p Takım savunması yok , takım hucumu var

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Haislip, Nicholas,Ermal , Granger ve Cüneyt Erden'le cıksa cok manyak olur :'p Takım savunması yok , takım hucumu var
    Güzel kadro böyle çıkarsa çok iyi olur
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Haislip , Nicholas , Granger ve Cüneyt Erden'i bilirsin dış atışlarda çok iyiler Çok üçlük atarlar , rahat kazanır Efes

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rasic hayırlı olsun takıma

Nereden
    İstanbul

Efes farklı kazandı!

Beko Basketbol Ligi'nde şampiyonluğun güçlü adaylarından Efes Pilsen, Pınar Karşıyaka'yı 92-67 yendi. Lacivert beyazlılarda 5 oyuncu çift haneli sayılara ualaşırken, Nicholas maçın en skorer ismi oldu.

-EFES PİLSEN: 92 - PINAR KARŞIYAKA: 67

Salon: Abdi İpekçi

Hakemler: Serkan Emlek xxx, Tunçtan Durmuşcan xxx, Mustafa Akıllıoğlu xxx

Efes Pilsen: Nicholas xx 20, Can xx 11, Granger xx 14, Haislip xx 14, Ermal xx 4, Mustafa xx 2, Cenk xx 5, Barış xx 3, Prkacin xx 6, Kerem xx 11, Emre x, Bora x 2

Pınar Karşıyaka: Berkay xx, İnanç xx 10, Snow xx 19, Nedim xx 16, Umut xx 9, Gökper xx 2, Griffith xx 4, Serhat xx 3, Erhan xx 4, Volkan x
    1. Periyot: 21-17
    Devre: 43-32 (Efes Pilsen lehine)
    3. Periyot: 72-53

Karşılaşmaya hızlı başlayan Efes Pilsen, Pınar Karşıyaka'ya ilk 3 dakikada sayı fırsatı tanımayarak 7-0 öne geçti. Konuk ekip, Nedim ve Umut ile etkili olup, 5. dakikada farkı 2 sayıya indirmeyi başardı: 11-9
    İki takım da kötü hücum edip sayı bulmakta zorlanırken, 8. dakikada Pınar Karşıya, Snow'un 3 sayılık basketiyle ilk kez öne geçti: 13-14 Ancak, kısa sürede toparlanan Efes Pilsen, Haislip ve Granger ile sayılar bularak 1. periyodu 21-17 önde tamamladı.

İkinci periyoda değişik bir kadro ile başlayan ev sahibi ekip, üst üste basketler bularak farkı 12. dakikada 10 sayıya çıkardı: 27-17 Oyunun kontrolünü eline alan Efes Pilsen, Kerem ve Haislip'in basketleriyle farkı koruyarak devreyi 43-32 üstün kapattı.

Karşılıklı basketlerle başlayan ikinci yarıda Efes Pilsen, etkili oyununu sürdürdü. Nedim, Snow ve İnanç ile rakibine direnmeye çalışan Pınar Karşıyaka, ev sahibinin 25. dakikayı 56-43 önde geçmesine engel olamadı. Efes Pilsen, 27. dakikada ise farkı 20 sayıya (67-47) çıkarıp, 3. periyodu 72-53 önde tamamladı.

Son periyotta da oldukça rahat bir oyun sergileyen Efes Pilsen, 35. dakikayı 81-60 önde geçtikten sonra, karşılaşmayı da 92-67 kazandı.

-CENK AKYOL'UN DÖNÜŞÜ-
    Ligde oynanan Fenerbahçe Ülker maçı öncesi, daha sonra gönderilen ABD'li oyuncu Horace Jenkins ile birlikte kadro dışı bırakılan Cenk, Pınar Karşıyaka maçıyla birlikte takıma döndü.

Efes Pilsen'in yeni transferi Aleksandar Rasic ise Pınar Karşıyaka maçında forma giymedi.

Ajansspor
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Granger , Nicholas , Haislip A.Ş

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Efes, G.Saray'a fark yaptı!

Beko Basketbol Ligi'nde liderlik mücadelesi veren takımlardan Efes Pilsen, ilk 4 sırada yer almaya çalışan Galatasaray Cafe Crown'u 75-57 yendi.

-EFES PİLSEN: 75 - GALATASARAY CAFE CROWN: 57

Salon: Abdi İpekçi

Hakemler: Engin Kennerman xxx, Serdar Ünal xxx, Kaan Büyükçil xxx

Efes Pilsen: Cüneyt xx 7, Nicholas xxx 11, Granger xxx 11, Ermal xx 8, Haislip xxx 12, Barış xx, Prkacin xx 9, Kerem xxx 9, Can xx 5, Cenk xx 3, Bora x

Galatasaray Cafe Crown: Mitchell x 4, Tolga xx 8, Tufan x 4, Cemal x 4, Graves xx 7, Fatih xx 7, Mithat x, Burak xx 7, Murat xxx 16
    1. Periyot: 23-17
    Devre: 39-27 (Efes Pilsen lehine)
    3. Periyot: 59-44
    Beş Faul Alan: Graves 36.10 (Galatasaray Cafe Crown)

Galatasaray Cafe Crown'ın hücumda hızlı başladığı maçın 5. dakikası, 12-6 sarı-kırmızılı ekibin üstünlüğüyle geçildi. İyi savunmayla rakibini durduran Efes Pilsen, Granger ve Nicholas ile 3 sayılık basketler üreterek üstünlüğü eline geçirdi. Son 5 dakikalık bölümde 17-2'lik seri yakalayan Efes Pilsen, Tolga'nın son saniyedeki 3 sayılık basketine karşın ilk periyotu 23-17 önde geçti.

2. periyotun başlarında Fatih'in bloklarıyla rakibine sayı şansı vermeyen Galatasaray Cafe Crown, Burak'ın 3 sayılık basketiyle 12. dakikada 24-23'lük skorla yeniden öne geçti. Maçın 15. dakikası 27-27 beraberlikle geçilirken, bu dakikadan sonra Efes Pilsen adeta potasını rakibe kapattı. Alan savunmasıyla rakibinin hücumlarını kıran lacivert-beyazlılar, 12-0'lık seri yakalarken, Can'ın 3 sayılık basketi sonrası ilk yarıyı 39-27 önde kapadı.

Karşılaşmanın ikinci yarısına pota altında Haislip'in skorer oyunuyla başlayan Efes Pilsen, 23. dakikada farkı 20 sayıya (47-27) çıkardı. Ancak lacivert-beyazlılar üstüste hücumlardan boş dönerken, Murat'ın basketlerine engel olamayınca, Galatasaray Cafe Crown, 27. dakika içinde farkı 7 sayıya (46-39) indirdi. Granger ile oyunun kontrolünü eline alan evsahibi takım, bu oyuncuyla 3 sayılık basketler üreterek farkı yeniden açıp 3. periyotu 59-44 önde geçti.

Son periyotta da kontrolü elinde bulunduran Efes Pilsen, rakibini 18 sayı farkla 75-57 yendi.

Ajansspor
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Haislip , Nicholas , Granger A.Ş diye söylemiyoruz boşuna

Yine 10sayıyı geçmişler

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Banvit 32 Efes Pilsen 32 İlk yarı sonucu
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Banvit Granger ı durdurmakta zorluk çekiyor.20 sayısı var şuan.Nicholasta iyi oynuyor
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Efes Pilsen Banvit i 71 64 yendi.Özellikle Granger çok etkiliydi.Prkacin çok kötüydü seneye gidecek gibi.
    -1461 TRABZON-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)