Sayfa 219 Toplam 223 Sayfadan BirinciBirinci ... 119 169 209 217 218 219 220 221 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5559 adet sonuctan sayfa basi 5,451 ile 5,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İnanılmaz bir kitle. Zehirlemedikleri spor organizasyonu kalmadı. Yani en ufak şeyden nem kapıp insanları nasıl bu kadar kolay bir şekilde hedef hâline getirebiliyorlar çok ilginç gerçekten de.
    Psikiyatri konusunda tez yazacaklar için çok güzel bol malzemeli bir konu "fb taraftarlığı"

Normalini bulmak her geçen yıl zorlaşıyor.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

2009 Finalleri'nde salondaydım. O kavgalı maç... Hazımsız bir kitle. Üstelik cahil. Sonra rakip "Can güvenliği endişesiyle" 2014 finallerinde son maça çıkmadı. Normal bir kişi, sahip olduğu salonda böyle bir riskin olmadığını kamuoyuna ispatlar. Adamlar rakip gelmesin diye uğraştı, ortalığı gerdi. Öyle 20-0'la 4-3 kazanıp kutladılar. Yüzsüzlük...

Aynısını yapıyorlar. İlk maçtaki farktan sonra seriyi bitirdiklerini sandılar. Şimdi elleri ayakları tutuştu. Bitik Efes'e evlerinde kaybettiler, geriye düştüler. Bizim dün yazıştığımız yaşlı gardların ağırlığını konuşacak yürek ve bilgileri yok.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (08.06.2023 Saat 18:40 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2009 Finalleri'nde salondaydım. O kavgalı maç... Hazımsız bir kitle. Üstelik cahil. Sonra rakip "Can güvenliği endişesiyle" 2014 finallerinde son maça çıkmadı. Normal bir kişi, sahip olduğu salonda böyle bir riskin olmadığını kamuoyuna ispatlar. Adamlar rakip gelmesin diye uğraştı, ortalığı gerdi. Öyle 20-0'la 4-3 kazanıp kutladılar. Yüzsüzlük...

Aynısını yapıyorlar. İlk maçtaki farktan sonra seriyi bitirdiklerini sandılar. Şimdi elleri ayakları tutuştu. Bitik Efes'e evlerinde kaybettiler, geriye düştüler. Bizim dün yazıştığımız yaşlı gardların ağırlığını konuşacak yürek ve bilgileri yok.
    Salonlarında şampiyonluk flamaları asılı, Ülkerspor şampiyonlukları da buna dahil.

Bir tanesi de 94-95 sezonuna ait.Gel gör ki o sezon ülkerspor,finalde fb'yi yenip şampiyon olmuş,yani kaybettikleri bir finalin bile şampiyonluğunu sahiplenip, flamasını asmışlar.İnsan biraz utanır.

Bunlar eskiden bu kadar değildi.Bana göre Bursa'ya kaptırdıkları şampiyonluk kayışı iyice koparmalarına sebep oldu.Ciddi psikolojik sorunları olan bir kitle.Sürekli bir paranoya içindeler.Camialarına dahil olan oyuncusundan teknik adamına kadar(yakın örnekler Jesus ve itoudis) herkes de çok kısa sürede bu psikolojiye bürünüyor. Bu konunun psikoloji bilimi adına incelenmesi gerekiyor.
    Konu Larking tarafından (08.06.2023 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Larking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salonlarında şampiyonluk flamaları asılı, Ülkerspor şampiyonlukları da buna dahil.

Bir tanesi de 94-95 sezonuna ait.Gel gör ki o sezon ülkerspor,finalde fb'yi yenip şampiyon olmuş,yani kaybettikleri bir finalin bile şampiyonluğunu sahiplenip, flamasını asmışlar.İnsan biraz utanır.

Bunlar eskiden bu kadar değildi.Bana göre Bursa'ya kaptırdıkları şampiyonluk kayışı iyice koparmalarına sebep oldu.Ciddi psikolojik sorunları olan bir kitle.Sürekli bir paranoya içindeler.Camialarına dahil olan oyuncusundan teknik adamına kadar(yakın örnekler Jesus ve itoudis) herkes de çok kısa sürede bu psikolojiye bürünüyor. Bu konunun psikoloji bilimi adına incelenmesi gerekiyor.
    Ataman'ın yerinde olsam "Alın millî takımınızı, istifa ediyorum." derim.

Nereden
    İstanbul

Ataman'ın yerinde olsam "Alın millî takımınızı, istifa ediyorum." derim.
    Bu akşam atılırsa bunu diyebilir,çünkü bu yönde ciddi bir hazırlık seziyorum.

Milli takım söz konusu olunca bazen eller kollar bağlanıyor,yoksa zamanında gs'yi çalıştırırken hem milli takım hem kulüp olmaz diye a.yıldırım tarafından talimatla görevine son verdirilmiş bir koç olarak hem Efes hem milli takım teklifini kabul etmemeliydi.Sezon sonu Türkiye'den ayrılacak milli takımı gözden çıkarmaz diye düşünüyorum ne olursa olsun.

Bu akşam fb'li oyunculardan epeyce teatral şov izleyeceğiz.Kendini atmalar,ahlar,uflar.Ortam hazırlandı.

Laptop şovunun ana konusu olan Hayes'e çalınan faul pozisyonunu tekrar tekrar izledim ben mi yanlış görüyorum diye.Hücum ribaundunu almış Mbaye'nin havadayken top elinde olan sağ eline açıkça vuruyor ve top kaçıyor. Mbaye top kaçıp havada boşlukta kalınca istem dışı Hayes'in kolunu tutuyor.Hücum oyuncusu Mbaye,iyi pozisyon alan Mbaye,arkada kalan Hayes,ilk teması ve açık faulü yapan Hayes burada hangi kafa ile lehlerine düdük istediler hakikaten travmatik bir durum. Lütfen bir daha izleyin haksızsam da bunu söyleyin belki ben yanlış yorumluyorum.

Not: Son maçın hakemlerinden, fb'nin eski basketbolcusu ve menajeri şu anki tbf asbaşkanı olan Kemal Dinçer tarafından kızağa çekilen Aytuğ Ekti hakemliği bıraktığını açıkladı.Hakemliğini tartışırım ama çok onurlu bir duruş sergilemiş. Daha önce söylediğim gibi bu akşam Türk hakemliğinin onuru için de çok önemli bir akşam.
    Konu Larking tarafından (09.06.2023 Saat 12:50 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bu akşam atılırsa bunu diyebilir,çünkü bu yönde ciddi bir hazırlık seziyorum.

Milli takım söz konusu olunca bazen eller kollar bağlanıyor,yoksa zamanında gs'yi çalıştırırken hem milli takım hem kulüp olmaz diye a.yıldırım tarafından talimatla görevine son verdirilmiş bir koç olarak hem Efes hem milli takım teklifini kabul etmemeliydi.Sezon sonu Türkiye'den ayrılacak milli takımı gözden çıkarmaz diye düşünüyorum ne olursa olsun.

Bu akşam fb'li oyunculardan epeyce teatral şov izleyeceğiz.Kendini atmalar,ahlar,uflar.Ortam hazırlandı.

Laptop şovunun ana konusu olan Hayes'e çalınan faul pozisyonunu tekrar tekrar izledim ben mi yanlış görüyorum diye.Hücum ribaundunu almış Mbaye'nin havadayken top elinde olan sağ eline açıkça vuruyor ve top kaçıyor. Mbaye top kaçıp havada boşlukta kalınca istem dışı Hayes'in kolunu tutuyor.Hücum oyuncusu Mbaye,iyi pozisyon alan Mbaye,arkada kalan Hayes,ilk teması ve açık faulü yapan Hayes burada hangi kafa ile lehlerine düdük istediler hakikaten travmatik bir durum. Lütfen bir daha izleyin haksızsam da bunu söyleyin belki ben yanlış yorumluyorum.
    Aytuğ Ekti, hakemliği bırakmış.

TRT'de Ali Kavaklıoğlu'yla basketbol programı yapan A. Altuğ Köselerli, yorumladığı maçları ligde yorumluyordu. Bunlar hep Fener kaybederken hatırlatılan detaylar. Hani şu "Bir konuşsam..." tehdidi var ya; kazanınca konuşulacaklar unutuluyor nedense!

Nereden
    İstanbul

Açıklamanın tamamı.

“Türkiye Basketbol Federasyonu bünyesinde 30 yıldır hem yurt içi hem yurt dışı hakemliği yapan bir hakem olarak; Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 2022-2023 sezonu play-off yarı final maçı olan Efes - Fenerbahçe karşılaşmasının bahsi geçen teknik hatalar sonucu bir tarafa hediye edilmesi yargısının Türkiye Basketbol Federasyonu'na aldırttığı 'hakemlerin sezon sonuna kadar dinlendirilmesi' kararını kınayarak reddettiğim için hakemlik mesleğine duyduğum saygı sebebiyle kariyerimi sonlandırdığımı kamuoyu bilgisine arz ederim. ‘Maçın sonucuna tesir eden hakem kararı’ ifadesi, karşılaşmalarda adil rekabet şartlarını sağlamakla görevli bizler için kabul edilemez olmakla birlikte Fenerbahçe Yönetimi tarafından ısrarla daha büyük ve caydırıcı yaptırımlar uygulanması talep edilmektedir. İşte tam bu noktada bu kararı verme önceliğim, bahsi geçen karşılaşmanın sonuçlarının teknik olarak belirlenmediği yargısına varılarak töhmet altında bırakılan hakemlik mesleğine olan saygımdır. 30 sene önce, atadan saygı duyarak seçtiğim hakemlik görevimi layıkıyla yerine getirmek için gösterdiğim özveri; hak ettiği şekilde son bulmadığı için üzgün, ama aynı zamanda gösterdiğim özveriye yakışır şekilde bir meslek grubunu bu töhmetten arındırma sorumluluğu hissindeyim. İnsanı etik değerler ve sportif ahlaki değerler ışığında, hakem arkadaşlarıma bundan sonra sorumlu oldukları federasyonlarına ve maçlarını yönetmekle mükellef oldukları takımlara kendilerini ve teknik kararlarını açıklamak zorunda olmadıkları, sadece Uluslararası Basketbol Kuralları'na tabi kalınan başarılı nice sezonlar diliyorum.”

Normal bir spor ülkesinde şu açıklama ortada federasyon filan bırakmaz.Resmen bu kararı alan ve aldıranların yüzüne tükürmüş.

Konu Larking tarafından (09.06.2023 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Bir Yunan koç Türkiye'de Türk hakeminin kellesini aldı.

Bunu da görmüş olduk.

Pana'da Obradoviç'in yardımcılığından bugüne tam bir şovmen,çok tehlikeli birisi.

Son 6-7 dakikada kendi hatalı kararları ile maçı verdiğini biliyor,Laptop'la yayına çıkması filan tam bir cambaza bak hikayesi.

Bulunduğu camia ile çok uyumlu.

Nereden
    İstanbul

Bugün çok paylaşım yaptım,çok meşgul ettim öncelikle kusura bakmayın.

Ama bu fb'nin her branşta ayak oyunlarından bıktık usandık artık,loser yalı çocuğu başarılı görünsün,mutlu olsun diye hiçbir kural,ahlaki değer tanınmaması bu şımarıklık, bu Makyavelist tavır karşısında çok doluyum.

TBF yönetim kurulunun en tepesine bir göz atalım.

Başkan-Hidayet Türkoğlu
    B.Vekili-Ömer Onan
    Asbaşkan-Ali Limoncuoğlu(Aliço)
    Asbaşkan -Kemal Dinçer

Bilin bakalım bu 4 ismin ortak özelliği nedir?
    Konu Larking tarafından (09.06.2023 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün çok paylaşım yaptım,çok meşgul ettim öncelikle kusura bakmayın.

Ama bu fb'nin her branşta ayak oyunlarından bıktık usandık artık,loser yalı çocuğu başarılı görünsün,mutlu olsun diye hiçbir kural,ahlaki değer tanınmaması bu şımarıklık, bu Makyavelist tavır karşısında çok doluyum.

TBF yönetim kurulunun en tepesine bir göz atalım.

Başkan-Hidayet Türkoğlu
    B.Vekili-Ömer Onan
    Asbaşkan-Ali Limoncuoğlu(Aliço)
    Asbaşkan -Kemal Dinçer

Bilin bakalım bu 4 ismin ortak özelliği nedir?
    Ergin Ataman'ın yerinde olsam bugün kazandığım an gidip Itoudis'in elini falan sıkmam. Gerilimin buralara tırmanmasında inanılmaz büyük bir payı var. Ergin Ataman bunun yarısını yaptığında bir hafta manşetlerden ve malum kişilerin ağzından düşmüyor. Hadi bakalım sevgi pıtırcığı Itoudis'e neler denecek merak ediyorum. Umarım bugün finali Efes alır ve Karşıyaka ya da Türk Telekom'un rakibi olur. Biz de rahat kafayla eğlenceli bir final serisi izleriz.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Ergin Ataman'ın yerinde olsam bugün kazandığım an gidip Itoudis'in elini falan sıkmam. Gerilimin buralara tırmanmasında inanılmaz büyük bir payı var. Ergin Ataman bunun yarısını yaptığında bir hafta manşetlerden ve malum kişilerin ağzından düşmüyor. Hadi bakalım sevgi pıtırcığı Itoudis'e neler denecek merak ediyorum. Umarım bugün finali Efes alır ve Karşıyaka ya da Türk Telekom'un rakibi olur. Biz de rahat kafayla eğlenceli bir final serisi izleriz.
    O sevgi pıtırcığı her zaman böyleydi,Pana da yardımcı koçken Obradiviç onu salardı herkesin üstüne.
    Ergin Ataman camiasız bir kulüpte tek başına onlara meydan okuduğu için tüm alerjileri.Eğer gs de bu bütçeleri olup,bu takımları kurabilseydi geçmişte en az 5 şampiyonluk daha alırdı fb'den.Bunu bildikleri için tek hedef haline getirdiler onu.
    Ben olsam maç sonu yanına gider utanmadın mı bir insanın ekmeğiyle oynamaya derdim.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İşten dolayı seyredemedim. Efes, rakibini tatile yollamış. Ezikler de hazmedemeyip her zamanki gibi saldırmış.

Nereden
    İstanbul

Anadolu Efes'ten Euroleague'de beklediğimiz hırs ve kazanma arzusu dün bu sezon kendini ilk kez belli etti ve Efes neredeyse bir sezon sonra "winner" takım olduğunu yeniden hatırladı. Maçtan önce yaşananlar, dün sakin kalanın maçı kazanacağının göstergesiydi aslında. Ergin hoca elindeki rotasyonu Itoudis'e oranla çok daha iyi kullandı. Serinin X faktörü Bryant oldu.

Serinin döneceğine hiç kimse inanmazken Ergin Ataman'ın ilk maçta dağılan bir takımı bu kadar kısa sürede toparlayıp finale inandırmış olması muhteşemdi. Fenerbahçe için bütçenin düşürülmesi konuşuluyor şimdi. Dün de son dakika haberi ile Dorsey'in takımdan ayrılmak istediği hatta PAO ile anlaştığı bile yazıldı. Ben olsam olası bir bütçe küçülmesi durumunda yola Itoudis ile devam etmezdim.
    Karl Marx
    анархія-мама

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Pierre gibi büyük maçların hiç birinde ortada görünmeyen biriyle bunlar niye uzattı aklım almıyor cidden. Bir de haberin altına baktığımda taraftarları falan acaip sevinmiş bu habere.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Nereden
    İstanbul

Ve finalin adı belli oldu: Anadolu Efes-Pınar Karşıyaka

Türk Telekom normal sezonu lider bitirse de play off'lara dördüncü sıradan giren Karşıyaka finale çıktı. Türk Telekom'a ve Erdem Can'a büyük bir saygı duymakla birlikte benim gönlüm Karşıyaka'dan yanaydı çünkü gerçekten çok ateşli bir taraftar topluluğu var. Dün maç bitiminde Brown ile birlikte şarkı söylemeleri, final sevincini oyuncu, staff, yönetim, taraftar birlikte yaşamaları bence çok imrendirici. İzlerken "keşke böyle bir şansımız olsa" diye geçirdim içimden.

Sonuç olarak finalde kim kazanırsa kazansın üzülmeyeceğim ancak bu sefer Anadolu Efes bir tık daha ağır basıyor. 2014-2015 sezonunda da bu iki takım finalde karşılaşmış, Karşıyaka seride 1-0 geri düşmesine rağmen 4-1 kazanarak kupayı almayı başarmıştı. Biz de aynı sezon Anadolu Efes ile yarı finalde karşılaşmış, ancak üç maçta da 60 sayıyı aşamayarak 3-0'la elenmiştik.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Bu arada Efes'ten yerli rotasyonu için bir hamle daha geldi. Haber doğruysa Erkan Yılmaz'dan sonra Doğuş Özdemiroğlu ile de anlaşılmış. Erdem Can zaten 1+1 yıllık sözleşmeye imza atmış.
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bugün serinin dört maçını seyrettim. Fb'nin savunmadaki kaymaları muazzam. Buna rağmen Efes, sezon içindeki iniş çıkışlarını tekrar etmeyip ilk maçtan sonra hücumda istikrarı bulmuş. Melih oyundayken sürekli ona penetre etmişler. O yokken Wilbekin...

İkinci maçta Clyburn üçlükleri atınca spikerden "Son çeyrekte x/y üç sayılık attı" demesini bekledim. İsmail Şenol'un tercihi "İkinci defa tribüne sus işareti yaptı" demek oldu. Şikayet ediyor sanki! Bu arada Clyburn son saniye üçlüğünü atınca saha içinde oturan taraftarlar parkeye girip oyuncuya yürümüş. Ataşehir'de olan, Ataşehir'de kalır!

Tek tek pozisyon anlatmayacağım fakat hakemden şikayet edilen maçta, Motley'nin Larkin'e perdede vurduğu bir diz/kalça karışımı var. Dünyanın her yerinde hücum faul bu. Clyburn'un son topta smaca izin vermemesi mesaj gibiydi...

Fener kadrosundan takımımda kimi görmek isterim? Guduric! Şutu var, penetresi var, fiziği harika, uzunun arkadında kalıyor, top getiren gardı savunuyor. Avrupa için çok yönlü bir dış oyuncu bulmak kolay değil.
    *

Telekom için final yolu garanti görünüyordu. Büyük hayal kırıklığı yaşattılar. Ve bu Erdem Can için iyi olmadı.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (11.06.2023 Saat 22:08 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Final serisinin ilk maçında Efes, KSK'yi yendi. İlk maç için sadece sezonluk biletliler salona alınacak dediler. Pazartesi ve dün kiminle konuşsam bilet soruyordu. Maçtan sonra Ataman da atmosferden yakınmış. Ortada ciddi bir iletişimsizlik olduğu açık. Niçin bilet satılmadı? Önceki turda salona giren rakip takım taraftarlarının sebep olduğu olayların tekrarından mı çekinildi, daha doğrusu önlem alındı? Maçın şifresiz kanaldan yayını da şüpheleri destekliyor.

Nereden
    İstanbul

Final serisinin ilk maçında Efes, KSK'yi yendi. İlk maç için sadece sezonluk biletliler salona alınacak dediler. Pazartesi ve dün kiminle konuşsam bilet soruyordu. Maçtan sonra Ataman da atmosferden yakınmış. Ortada ciddi bir iletişimsizlik olduğu açık. Niçin bilet satılmadı? Önceki turda salona giren rakip takım taraftarlarının sebep olduğu olayların tekrarından mı çekinildi, daha doğrusu önlem alındı? Maçın şifresiz kanaldan yayını da şüpheleri destekliyor.
    Maçı izlerken cidden atmosfer olumsuz anlamda çok dikkat çekti. İzmir'de çok zorlu bir atmosfer bekliyor Efes'i. Bence maç günü gişeden bilet satışı işini açmaları gerek. Takım şampiyonluğa giderken böyle coşkusuz bir atmosferi görmek TV başındaki izleyicilerin bile canını sıkıyor.
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efes forvet Erkan Yılmaz'ı almış. Atletik ve güçlü bir oyuncu. Son dönemde topla ilişkisini de düzeltti. Hem dripling hem de pasör özelliklerini kullanıyor. Bu sezon Telekom'da hiç maç kaçırmadı. Geçen sezon da Bahçeşehir Koleji'nde benzer şekilde istikrarlı oynamıştı. FIBA Europe Cup'ı aldıktan sonra ULEB Euro Cup Finali'nde sahadaydı.

Bence hem Efes hem de Erkan için iyi bir birliktelik oldu.

Bu arada Doğuş Özdemiroğlu da Efes'e gidecekmiş.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Thomas'ın Furkan'a yaptığı faul sonrası maç nasıl kenardan başladı? Bir defa atış var. Ayrıca kola asıldı, sportmenlik dışını iptal ettiler.

*

KSK asistanı Recep Şen "Bu kadar az faul yaptığı için Efes'i tebrik ederim." demiş. Aylınca laf sokuyor. Şu üstteki pozisyon için fikrini merak ediyorum.

Telekom serisi üçüncü maçında KSK'nin attığı faul sayısı 28, Telekom'un 16. KSK maçı 3 sayıyla kazandı.

Bir de Recep Hoca Efes'i daha fazla üçlük soktuğu için de tebrik eder mi?
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (16.06.2023 Saat 10:23 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efes şampiyon oldu, tebrikler.

Kötü geçen sezon harika bitti. Darüşşafaka, Fb ve KSK yolundan kupaya gitmek zor işti. Gs, Bursa, Tofaş ve Telekom daha yumuşak veya sorunlu takımlardı.

KSK seyircisinin mallığı da tarihe geçti. Böyle hazımsız, küfürbaz bir topluluk yıllardır örnek diye sunuluyor.

Nereden
    İstanbul

Anadolu Efes'i şampiyonluğundan dolayı kutlarım. Bence 42 sayılık fark yedikleri Fenerbahçe maçından sonra muhteşem bir geri dönüşe imza attılar. Şampiyonluk, Ergin Ataman'ın anasının ak sütü gibi helaldi. Efes hem Yakup hoca hem de Ergin hoca için güzel bir veda videosu yayınladı. Umarım PAO macerası da çok başarılı geçer hocanın. PAO taraftarı meşhurdur. Sevdiği adamı omuzlarda taşır ama işler kötü gidince o salondan çıkamazsınız. Ergin hocanın da karakterini düşününce olası başarısızlıkta gergin bir ayrılık yaşanması muhtemel.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Sabah sabah benim gibi sinirlerini bozmak isteyenler şu videonun altıncı dakikasından itibaren Murat Murathanoğlu'nu dinlesin.

Karşısındaki iki gencin iki katı tecrübeli adamın basketbolu yorumlayış şekline bak. Bu camia ciddi manada son 10 yıllık süreçte ciddi bir psikolojik sıkıntı yaşıyor. En akil diyebileceğiniz adamları bile sapık sapık konuşmaya başladı.
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sabah sabah benim gibi sinirlerini bozmak isteyenler şu videonun altıncı dakikasından itibaren Murat Murathanoğlu'nu dinlesin.

Karşısındaki iki gencin iki katı tecrübeli adamın basketbolu yorumlayış şekline bak. Bu camia ciddi manada son 10 yıllık süreçte ciddi bir psikolojik sıkıntı yaşıyor. En akil diyebileceğiniz adamları bile sapık sapık konuşmaya başladı.
    Hakemleri, CSKA'nın men edilmesini hatırlayan Murathanoğlu 2019-20'nin iptal edilmesini unutmuşa benziyor. O sezon, en iyi Efes'i seyrediyorduk.

Ataman'a ben de kızıyorum fakat her defasında "Adam kazanıyor." Sonra tebrik ediyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)