Sayfa 218 Toplam 223 Sayfadan BirinciBirinci ... 118 168 208 216 217 218 219 220 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5558 adet sonuctan sayfa basi 5,426 ile 5,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdem Can gelirken Erkan Yılmaz’ı da yanında getiriyormuş.
    Tyrique Jones'u da getirsin.Ribaunt çekebilen bir uzunun hasretindeyiz uzun zamandır.

Sadık Kabaca da olacak gibi.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Nereden
    İstanbul

Geçen sezon finalinde fb için şampiyonluğun anahtarı Henry ve Şehmuz ile Efes kısalarına yapılan baskı oldu.

Henry gitti,Şehmuz sezonu kapattı.Yine topa iyi baskı yapan Edwards da bu akşam yok.Yerli rotasyonunun önemli parçası Metecan da olmayacak.

Fb'nin eksikleri iki takım arasındaki yerli rotasyonunu dengeye getirdiği gibi Efes kısalarına baskı yapacak oyuncu adedini de azalttı.Clyburn hücumda saçmalamazsa ve Efes pota altında ezilmezse bu akşam dengede bir maç bekliyorum.
    Konu Larking tarafından (03.06.2023 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Nazik bir şekilde geri çevirmek için istemiş olabilir Bu arada Barcelona'dan yıllık 3,5 milyon euro kazanıyormuş. Bu paranın yüzde 10'una sözleşme uzatmayı teklif etmiş ve yönetim sıcak bakıyormuş. Barcelona'da kalma ihtimali yüksek. Bu arada Beaubois Efes ile yeni sözleşme konusunda anlaşmış.
    10% mu ? nasil yaa
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10% mu ? nasil yaa
    3 yıldır kendisine verilen devasa bütçelerle çok başarılı olamayınca efsanesi olduğu kulübe karşı bir vefa örneği göstermek istemiş ve böyle bir karar almış olabilir. Bu arada kendisi için bugün Toronto Raptors'ın da gündeminde olduğu yazıldı ama pek imkan vermiyorum.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Fransa

3 yıldır kendisine verilen devasa bütçelerle çok başarılı olamayınca efsanesi olduğu kulübe karşı bir vefa örneği göstermek istemiş ve böyle bir karar almış olabilir. Bu arada kendisi için bugün Toronto Raptors'ın da gündeminde olduğu yazıldı ama pek imkan vermiyorum.
    Belese kalirim deseydi bâri, gönüllü hoca =)

Nereden
    İstanbul

Dengeli maç beklerken 42 sayı fark oldu.
    Maçı izleyemediğim için teknik bir yorum yapamıyorum.
    Ama Ergin Ataman Pana ile anlaştıktan sonra sezonun Yakup Sekizkök ile tamamlanması gerekiyordu.Efes böyle bir muameleye reva görülecek kulüp değil hem de öz evlat tarafından.Tuncay Bey ve Alper Yılmaz sezon devam ederken yapılan en hafifinden bu saygısızlığa sessiz kalarak bugünün temelini atmış oldu.Koça bakan oyuncu ancak bu kadar motive olur.
    Konu Larking tarafından (03.06.2023 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Larking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dengeli maç beklerken 42 sayı fark oldu.
    Maçı izleyemediğim için teknik bir yorum yapamıyorum.
    Ama Ergin Ataman Pana ile anlaştıktan sonra sezonun Yakup Sekizkök ile tamamlanması gerekiyordu.Efes böyle bir muameleye reva görülecek kulüp değil hem de öz evlat tarafından.Tuncay Bey ve Alper Yılmaz sezon devam ederken yapılan en hafifinden bu saygısızlığa sessiz kalarak bugünün temelini atmış oldu.Koça bakan oyuncu ancak bu kadar motive olur.
    Katılıyorum kesinlikle. Maç kopmuş gitmiş zaten artık neyin münakaşasına giriyorsun ki. Efes zaten sezona havlu atmıştı ama tıpkı Itoudis'in söylediği gibi bu skorun ana etkeni iki takım arasındaki kalite farkı değil. Efes mental olarak dağılmanın da ötesinde. Seneye beklenenden daha büyük bir değişim gerekiyor.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Katılıyorum kesinlikle. Maç kopmuş gitmiş zaten artık neyin münakaşasına giriyorsun ki. Efes zaten sezona havlu atmıştı ama tıpkı Itoudis'in söylediği gibi bu skorun ana etkeni iki takım arasındaki kalite farkı değil. Efes mental olarak dağılmanın da ötesinde. Seneye beklenenden daha büyük bir değişim gerekiyor.
    Oyuncuların yüz ifadesi aylardır bu mental dağınıklığı ele veriyordu.

Çok öncesinde koç-oyuncu bağı koptu,EL sezonu remen bitince de herkes bitse de gitsek havasına girmişti.

fb yarı final eşleşmesi iyi bir fırsat doğurdu herkes için 15-20 gün daha oynamaktan kurtulduk havası dünkü 42 sayı farkın ana nedeni.

Yerliler de büyük değişim geliyor zaten,yabancı uzunların çoğu gidecek, Zizic'in sözleşmesi devam ediyor ama bence ondan da az zararla kurtulmak lazım. Vasa Nba yapacak(sezon ortasında Avrupa'ya döner),Larkin ücretinde ciddi bir indirme gitmezse onunla devam etmekte mantıklı değil. Cska döneminde olduğu gibi Clyburn etrafında bir takım inşa etmek ve onu da başarıya inandırmak lazım.

Nereden
    İstanbul

Bu akşam serinin ikinci maçı var.

Normalde böyle bir hezimetin üzerine bir reaksiyon beklenir ama koç ve oyuncular bunun yakınında bile değil maalesef.Bu akşam seri 2-0 olur ve muhtemelen 3-0 biter.

Aylar önce Pana ile anlaşan ve kafası orada olan Ergin Ataman'ın bu akşam da farklı bir rotasyon ya da anlayış ile takımı çıkaracağını düşünmüyorum, hem kendisi hem de oyuncular durumu kabullenmişler.

Nereden
    Fransa

Gergin hoca yine yapti yapacagini, turu alir finale kalir

Nereden
    İstanbul

Efes'ten bu reaksiyonu beklemiyordum. Oyuncu kalitesi değil ama mental olarak hiç ışık vermemişlerdi; ancak dün Micic'in de hiç devreye giremediği maçta Clyburn liderliğinde muhteşem bir galibiyet aldı Efes. Larkin son saniyelerde kenardan topu oyuna sokarken yaptığı hata ile nerdeyse bir çuval inciri mahvedecekti. OLY-Fenerbahçe eşleşmesindeki üçüncü maça benzedi bu maç biraz. Clyburn çok ekstrem bir top soktu son saniyede. Ben yine turu Fenerbahçe'ye daha yakın görüyorum ama bu galibiyet en azından Efes'in biraz daha silkelenmesi için iyi oldu.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Efes'ten bu reaksiyonu beklemiyordum. Oyuncu kalitesi değil ama mental olarak hiç ışık vermemişlerdi; ancak dün Micic'in de hiç devreye giremediği maçta Clyburn liderliğinde muhteşem bir galibiyet aldı Efes. Larkin son saniyelerde kenardan topu oyuna sokarken yaptığı hata ile nerdeyse bir çuval inciri mahvedecekti. OLY-Fenerbahçe eşleşmesindeki üçüncü maça benzedi bu maç biraz. Clyburn çok ekstrem bir top soktu son saniyede. Ben yine turu Fenerbahçe'ye daha yakın görüyorum ama bu galibiyet en azından Efes'in biraz daha silkelenmesi için iyi oldu.
    Üstad dün akşam Efes doğru oyun ve doğru rotasyonla oynadı,yine kaybedebilirdi ama en azından doğruları yaparak.

Efes'in son yıllarda Avrupa basketbolunu domine etmesinde Micic-Larkin'e verilir büyük pay,doğrudur ama onların bu kadar etkili olmasını sağlayan faktör şut tehdidi olan uzunların onlara sağladığı alan ve serbestlikten geçmiştir. Run&gun'ın daha moderni olan pace&space'i mükemmel oynayan Efes hücumda durdurulamayan bir takım haline gelmiştir.

Sen Zizic ve Furkan ile nasıl oynayacaksın yıllardır oynadığın oyunu?Clyburn'ü 4'e çekerek onun 3 numaradaki fiziksel avantajını da ortadan kaldırıyorsun.Dün Clyburn 35 sayı attı ve game winner ile maçı kazandırdı ama maçın anahtarı Amath ve Pleiss tercihi oldu.Hem şut tehdidi yarattılar hem fb uzunlarını dışarı çekerek kısalara alan yarattılar hem de Bryant ve Clyburn'ün match up avantalarını çok iyi kullanmalarına sebep oldular.Yabancı rotasyonunda ki bu temel değişiklik Efes'in çehresini bambaşka hale getirdi.

Yine maç içinde istikrarsızlık ve kırılganlık devam ediyor.Tüm sezon olduğu gibi yine bir geri dönüşe izin verildi.Burada son 17 saniyeye parantez açmak lazım.Ergin Hoca'ya koçluk öğretecek değiliz.Ama ben olsam 17 saniye kala mola almaz ve son molamı saklardım.Hadi aldın yarı sahadan niye başlıyorsun.Tam sahadan topu çıkarmak daha kolay daha geniş alan var,3 faule yakalanana kadar maçı bile bitirebilirdin.Nitekim kenardan iki topu sokup üçüncü topu kaptırınca maçı veriyordun. Son molayı saklasaydın sayıyı yemiş olsan bile 6 saniye kala tam sahadan değil yarı sahadan başlayabilirdin.Neyse ki son topları çok iyi hisseden Clyburn tüm sahayı geçip el üstü buzzer beater ile Ataşehir tayfasının soluğunu kesti.

Bundan sonra seri nasıl şekillenir tahmin etmek zor ama en azından psikolojik durum dengelendi. Micic bu seride çok kötü.Özellşkle zihinsel olarak bu seriye hazır bir görüntüde değil.Maç sonu yorumcular onun yerine Beabouis tecihi olabilir dediler ama bildiğim Ergin Ataman bu seviyede ana oyun kurucusundan vazgeçmez.

Maç sonu Ergin Ataman'ın açıklamalarına ise ne yaşadığını bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim.Ama spor böyledir başarısız olursan eleştirilirsin geçmişe kimse bakmaz,dün yok bugün var ve herkes için de geçerlidir.Ben kendi adıma Ergin Ataman'ın bir saygısızlığa uğradığını düşünmüyorum.Sezon devam ederken aylardır Pana ile anlaştığı çarşaf çarşaf her yerde,şöyle yapılacak böyle yapılacak diye dün kendisi de resmen açıkladı.Her gün Yunan basınında Efes'ten hangi oyuncuları Pana'ya götüreceği ile ilgili haber çıkıyor.Bir yandan da Efes bu ortamda şampiyonluk için maçlara çıkıyor.Burada saygısızlığa uğrayan kim bilemedim.
    Konu Larking tarafından (06.06.2023 Saat 12:43 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

İkinci maçın tekrarını izledim Clyburn son çeyreği Nba all star seviyesinde oynamış.
    O atmosferde çok zor şutları sokmuş.Seyircinin sürekli tacizine rağmen soğukkanlı kalmış,kuş maskot bile Hayes'in 6 saniye kala smacından sonra sahaya girip Clyburn'ün üzerine yürümüş görüntülerde var.Son topu bu ortamda çemberi görmeden sokmak hiç kolay değildi.Ama Efes ve Ergin Ataman alerjisi olan Bein'ciler bunları görmeyip,Clyburn'ün tacizlere verdiği tepkiye takıldılar.Clyburn'ün game winner'ı onları da çok üzdü şoke oldular.

Bu akşam umarım Micic kendi seyircisi önünde üzerindeki ölü toprağını atar eğer o da eski Vasa'nın yarısı kadar oynarsa Efes bu seriyi geçer.Son maçta gördük ki İtoudis'in Motley-Hayes ağırlıklı oyunu yani A planı tutmazsa B planı yok.Efes'in yapacağı şey koşmak,match up avantajlarını iyi kullanmak ve kendi oyununa fb'yi uydurmak.Gerisi gelir.
    Konu Larking tarafından (07.06.2023 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İkinci maçın tekrarını izledim Clyburn son çeyreği Nba all star seviyesinde oynamış.
    O atmosferde çok zor şutları sokmuş.Seyircinin sürekli tacizine rağmen soğukkanlı kalmış,kuş maskot bile Hayes'in 6 saniye kala smacından sonra sahaya girip Clyburn'ün üzerine yürümüş görüntülerde var.Son topu bu ortamda çemberi görmeden sokmak hiç kolay değildi.Ama Efes ve Ergin Ataman alerjisi olan Bein'ciler bunları görmeyip,Clyburn'ün tacizlere verdiği tepkiye takıldılar.Clyburn'ün game winner'ı onları da çok üzdü şoke oldular.

Bu akşam umarım Micic kendi seyircisi önünde üzerindeki ölü toprağını atar eğer o da eski Vasa'nın yarısı kadar oynarsa Efes bu seriyi geçer.Son maçta gördük ki İtoudis'in Motley-Hayes ağırlıklı oyunu yani A planı tutmazsa B planı yok.Efes'in yapacağı şey koşmak,match up avantajlarını iyi kullanmak ve kendi oyununa fb'yi uydurmak.Gerisi gelir.
    Bence Efes bu seriyi pivotsuz oynayabilir Üstadım.

Micic
    Beaubois
    Bryant
    Clyburn
    M'Baye

Bu yabancı setiyle başlayıp, sadece Motley savunmasını risk ederek, kısalarda fizikli kalıp savunmayı onlara baskı yaparak başlatmalı. Hücumda da yüksek tempoyu yakalayıp rakibin gardını erken düşürebilir. Calathes'in oralara çıkacak ayağı yok. Bir de şu var, Efes sezon boyunca pivotlarından ne aldı ki?

Oyuna dair felsefem baş köşesinde bir çember savunucu yer alsa da Efes'in kadro yapısını düşününce, bu seri özelinde en makul ve makbulün bu olacağını düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Efes bu seriyi pivotsuz oynayabilir Üstadım.

Micic
    Beaubois
    Bryant
    Clyburn
    M'Baye

Bu yabancı setiyle başlayıp, sadece Motley savunmasını risk ederek, kısalarda fizikli kalıp savunmayı onlara baskı yaparak başlatmalı. Hücumda da yüksek tempoyu yakalayıp rakibin gardını erken düşürebilir. Calathes'in oralara çıkacak ayağı yok. Bir de şu var, Efes sezon boyunca pivotlarından ne aldı ki?

Oyuna dair felsefem baş köşesinde bir çember savunucu yer alsa da Efes'in kadro yapısını düşününce, bu seri özelinde en makul ve makbulün bu olacağını düşünüyorum.
    Hocam sen pek tutmuyorsun ama Sadık Kabaca şu anda Efes'de olsaydı şunları hiç konuşmuyor olacaktık.
    Yine de son çeyreği Pleiss olmadan oynayan Efes'in 5 numarada Mbaye ile çok verimli olduğunu gördük.Efes kısaları ortaya karakter koyunca uzunun bir önemi kalmıyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hocam sen pek tutmuyorsun ama Sadık Kabaca şu anda Efes'de olsaydı şunları hiç konuşmuyor olacaktık.
    Yine de son çeyreği Pleiss olmadan oynayan Efes'in 5 numarada Mbaye ile çok verimli olduğunu gördük.Efes kısaları ortaya karakter koyunca uzunun bir önemi kalmıyor.
    Estağfurullah, baksanıza, BCL'de En İyi Genç Oyuncu seçildi Kabaca. Emeğe, performansa ve özellikle gelişime hep saygı duydum. Yeter ki o çocuklar başarılı olsun. Alperen'in Socrates röportajını keyifle dinledim.

Diğer yandan ikinci maçı seyredemedim. Hatta @Taner Uykuçeken Abi'yle birlikteydik maç sırasında. Pleiss'ın oynamadığı dakikaların verimli geçtiğinden gerçekten haberim yoktu.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Voleybolda kaybedince "Devlet bankalarının ne işi var sporda?" diyorlar. Eczacıbaşı'na yenilince ise bütçeden dem vuruyorlar. Efes'e kaybettiler, seride geriye düştüler. Yine kusur, kabahat başkalarında: Hakemler. Basketfaul'de gördüm, süre işlemeden oyuna Pierre'i sokmaya çalışan Euroleague staffı kusursuz ama kuralı çalıştıran hakemi cahil taraftarın önüne atın.

Bunlar masum peri kızı. Gördüğünüz yerde koruyun, kollayın!

EK: Daçka maçından sonra Ataman MHK'yi uyarmıştı. Fener de, Efes de bu hakemlerle buraya geldi. Hakemleri korumak için söylemiyorum. Kazanırken susup, kaybedince ortalığı yangın yerine çeviren üçüncü sınıf yönetici tavrını yüzlerine vurmak lazım.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (08.06.2023 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Dün Larkin ortalarda yokken bu sefer direksiyona Micic geçti. Özellikle ilk üç çeyrek muazzam bir dış atış oranı yakalayan Fenerbahçe, son çeyrekte dokuz üçlük denese de yalnızca bir isabet buldu.

Hadi aleyhinize birkaç hatalı hakem kararı olmuş olabilir ama yani şu Itoudis'in yaptıklarını Ergin hoca Ataşehir'de yapınca demediğini bırakmayan basketbol camiasının ikiyüzlülüğünü de bir konuşmak gerekir. Ergin hoca da maç sonu bundan bahsetti zaten. Şimdi Efes'in elinde büyük bir fırsat var. Bu işi Ataşehir'e bırakmadan Sinan Erdem'de bitirmek lazım. Umarım Mbaye ve Pleiss aynı verimlilikte oynamaya devam edip finali Efes'e getirebilirler. Fenerbahçe'ye göre çok daha dar bir rotasyon kullandıkları için serinin uzaması Efes'in işine gelmez.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Dün Larkin ortalarda yokken bu sefer direksiyona Micic geçti. Özellikle ilk üç çeyrek muazzam bir dış atış oranı yakalayan Fenerbahçe, son çeyrekte dokuz üçlük denese de yalnızca bir isabet buldu.

Hadi aleyhinize birkaç hatalı hakem kararı olmuş olabilir ama yani şu Itoudis'in yaptıklarını Ergin hoca Ataşehir'de yapınca demediğini bırakmayan basketbol camiasının ikiyüzlülüğünü de bir konuşmak gerekir. Ergin hoca da maç sonu bundan bahsetti zaten. Şimdi Efes'in elinde büyük bir fırsat var. Bu işi Ataşehir'e bırakmadan Sinan Erdem'de bitirmek lazım. Umarım Mbaye ve Pleiss aynı verimlilikte oynamaya devam edip finali Efes'e getirebilirler. Fenerbahçe'ye göre çok daha dar bir rotasyon kullandıkları için serinin uzaması Efes'in işine gelmez.
    Ben özellikle hakem ve maç sonu ile ilgili tespitlerinize katılamıyorum!

fb büyük bir kıyıma(!) uğradı,mesela Guduriç'in 0(yazıyla sıfır)sayıyla maçı bitirmesinin de ribauntlarda Efes'in 34/17 ile fb'yi ikiye katlamasının sebebi de hakemler.Maçı sadece 3 sayı ile kazanmaya çalışırken son çeyrekte 9/1 üçlük atmalarının sebebi de hakemler.Yoksa fb normal şartlarda ne futbolda ne de basketbolda maç kaybetmez kimseye,kaybederse bunda mutlaka dış mihraklar etkilidir.

Maç sonu olayların sebebi de yine Ergin Ataman elbette(!).fb yöneticilerine,fb koçuna,fb oyuncularına gidin tribüne çıkıp bizim seyirciye saldırın talimatı da ondan gelmiştir.

Bir kulüp her yönüyle nasıl bu kadar çirkef olur,oluyor işte.Bakalım ne cezalar gelecek,pek bir şey geleceğini de sanmıyorum ya.

Bu iş Ataşehir'e kalmayacak.İkinci maçta son saniye şutu ile gelen yenilgi fb'yi mental olarak bitirdi.Dün hem maçta hem maç sonunda bunu gördük.Ben bir sonraki maçta daha rahat bir galibiyet bekliyorum.Yeter ki yapılacağı kesin olan fb provakasyonuna gelinmesin.Maçı saha dışına taşımaya çalışacaklar.Tek şansları bu onlar da biliyor.Sakin kalmak lazım.
    Konu Larking tarafından (08.06.2023 Saat 11:46 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Voleybolda kaybedince "Devlet bankalarının ne işi var sporda?" diyorlar. Eczacıbaşı'na yenilince ise bütçeden dem vuruyorlar. Efes'e kaybettiler, seride geriye düştüler. Yine kusur, kabahat başkalarında: Hakemler. Basketfaul'de gördüm. süre işlemeden oyuna Pierre'i sokmaya çalışan Euroleague staffı kusursuz ama kuralı çalıştıran hakemi cahil taraftarın önüne atın.

Bunlar kusursuz peri kızı. Gördüğünüz yerde koruyun, kollayın!

EK: Daçka maçından sonra Ataman MHK'yi uyarmıştı. Fener de, Efes de bu hakemlerle buraya geldi. Hakemleri korumak için söylemiyorum. Kazanırken susup, kaybedince ortalığı yangın yerine çeviren üçüncü sınıf yönetici tavrını yüzlerine vurmak lazım.
    EL seviyesindeki bir koç için kuralı bilmemek utanç verici.Çıkan oyuncuyu süre işlemeden tekrar oyuna alamazsın.Bir de ağladılar oyuna girmesine izin vermediler diye,maç sonu yayınında da İtoudis Laptop'ta hakem kararlarını gösterdi,oynatalım Uğur'cum misali.Bunu Ergin Hoca yapsa ne olurdu acaba?

Maç sonu resmi siteden yaptıkları açıklamada da hem bu maçın hakemlerine, hem de kullanılan ifadelerle Türk hakemliğine ağır ithamlar var.Ben de hakemleri savunacak değilim.Ama bu kadar pervasız ve hakemleri doğrudan suçlayan açıklamalara bakalım Hidayet federasyonu ne diyecek.Serinin 4.maçında Türk hakemliği için de büyük sınav var.Türk hakemliğinin onuruna yapılan bu saldırı karşısında umarım dik bir duruş sergilenir.Bu açıklamaların etkisi altında değil,gördüklerini çaldıkları bir maç olur.
    Konu Larking tarafından (08.06.2023 Saat 12:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Operasyon başladı.

Tbf asbaşkanı Kemal Dinçer skandal bir açıklama yayınlayarak dünkü maçın üç hakemine de sezon sonuna kadar maç verilmeyeceğini açıkladı.Açıklamada en dikkat çeken yön ise son çeyrekte çalınan düdükler ile maçın sonucuna tesir edilmiştir ifadesi.Yani tbf asbaşkanı fb'nin yayınladığı açıklamaya benzer şeyler söylüyor hem de kurumsal kimliğiyle.Kabul edilebilir bir şey değil.

Kemal Dinçer eski fb menajeridir ve o camiadan gelir.Eğer Efes buna cevap verip ön almazsa yarın akşam Efes'e büyük kıyım olacak.

Not:Bu sezon onlarca maçta sonuca tesir eden hakem hatası olmuş ama bugünkü gibi bir açıklama yapılmamıştır.Emir nereden geldi?
    Konu Larking tarafından (08.06.2023 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Ben özellikle hakem ve maç sonu ile ilgili tespitlerinize katılamıyorum!

fb büyük bir kıyıma(!) uğradı,mesela Guduriç'in 0(yazıyla sıfır)sayıyla maçı bitirmesinin de ribauntlarda Efes'in 34/17 ile fb'yi ikiye katlamasının sebebi de hakemler.Maçı sadece 3 sayı ile kazanmaya çalışırken son çeyrekte 9/1 üçlük atmalarının sebebi de hakemler.Yoksa fb normal şartlarda ne futbolda ne de basketbolda maç kaybetmez kimseye,kaybederse bunda mutlaka dış mihraklar etkilidir.

Maç sonu olayların sebebi de yine Ergin Ataman elbette(!).fb yöneticilerine,fb koçuna,fb oyuncularına gidin tribüne çıkıp bizim seyirciye saldırın talimatı da ondan gelmiştir.

Bir kulüp her yönüyle nasıl bu kadar çirkef olur,oluyor işte.Bakalım ne cezalar gelecek,pek bir şey geleceğini de sanmıyorum ya.

Bu iş Ataşehir'e kalmayacak.İkinci maçta son saniye şutu ile gelen yenilgi fb'yi mental olarak bitirdi.Dün hem maçta hem maç sonunda bunu gördük.Ben bir sonraki maçta daha rahat bir galibiyet bekliyorum.Yeter ki yapılacağı kesin olan fb provakasyonuna gelinmesin.Maçı saha dışına taşımaya çalışacaklar.Tek şansları bu onlar da biliyor.Sakin kalmak lazım.
    Yani her şeyi geçtim, bu maçı anlatan arkadaşlar nasıl olur da kuralın doğrusunu izleyicilere aktaramazlar. Zaten özeti de izledikten sonra fark ettim, İsmail Şenol maç sonunda "seride Fenerbahçe Beko 2-1 öne geçiyor" demiş. Hani derler ya "Dervişin fikri neyse zikri de odur" diye... Şenol'unki de o misal
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Yakup hoca gelecek sene için Daçka ile anlaşmış. Sevindim bu habere. Artık birinci adam olmasının vakti gelmişti.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

İnanılmaz bir kitle. Zehirlemedikleri spor organizasyonu kalmadı. Yani en ufak şeyden nem kapıp insanları nasıl bu kadar kolay bir şekilde hedef hâline getirebiliyorlar çok ilginç gerçekten de.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Yani her şeyi geçtim, bu maçı anlatan arkadaşlar nasıl olur da kuralın doğrusunu izleyicilere aktaramazlar. Zaten özeti de izledikten sonra fark ettim, İsmail Şenol maç sonunda "seride Fenerbahçe Beko 2-1 öne geçiyor" demiş. Hani derler ya "Dervişin fikri neyse zikri de odur" diye... Şenol'unki de o misal
    Maç sonu İtoudis'in laptopla yaptığı şova ses çıkarmamalarına ne demeli.

Bundan sonra her maç sonunda koçlar elinde laptopla canlı yayına gelirse ne yapacaksın.

Bir de fırça atıyor beni göstermeyin laptoptaki pozisyonu gösterin diye.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)