Sayfa 216 Toplam 223 Sayfadan BirinciBirinci ... 116 166 206 214 215 216 217 218 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5559 adet sonuctan sayfa basi 5,376 ile 5,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Nereden
    İstanbul

Efes Barca'yı yine yendi ve Saras'ın Efes kabusu devam ediyor.

Dönemsel olarak bazı takımların bazı takımlara şansı tutmaz,Barca 4-5 yıldır böyle bir durum yaşıyor.
    Saras'ın, play off ya da F4'te eşleşmek istemediği tek takım oldu Efes,psikolojik olarak maça yenik başlıyorlar.

Efes için çok kritik galibiyet,Larkin'in de artık iyice hazır olduğunu gördüğümüz bir maç oldu. Larkin'in dönüşüyle Pleiss'de hemen olumlu reaksiyon verdi. Efes'in savunmayı toparlaması şart,Singleton bu açıdan değerli bir hamle oldu Dusnton'da play off'a doğru form tutarsa savunma işi büyük ölçüde çözülür. Savunma oturursa Vasa,Cly,Larkin ve Babuş gibi skorerlerin sağlıklı oldukları bir Efes'in maç kaybetmesi kolay olmaz.
    Konu Larking tarafından (16.01.2023 Saat 11:56 ) değiştirilmiştir.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Larking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes yine son çeyrekte maçı verdi.

Maccabi maçından sonra ikinci kez korkunç bir son çeyrek oynandı.

Valencia'nın 4 ana oyun kurucusunun olmadığını görünce Efes ilk yarıda işi bitirir,2 gün sonraki Barca maçı için rotasyon yapar demiştim ama Valencia yarım değil çeyrek takımla Efes'i yendi.

Efes bu kadroyla final oynadığı ilk sezon ve şampiyon olduğu son iki sezon hep sonradan açılmıştı.Şubat ayıyla bilikte vitesi yükseltip 2 şampiyonluk,1 final görmüştü.Erken form tutmamak önemli,düşüş play off'lara denk gelirse normal sezonda aldığın derece tamamen çöp oluyor bu sistemde.Bu duruma düşen takımları çok gördük. Play off'a doğru ivme yakalamak gerekiyor.

Kadrosunda 3 skorer MVP bulunduran Efes'in bu sezon 70'li sayılarda kalması gerçekten çok ilginç. Larkin bu
    sezon sakatlıktan dolayı henüz katkı veremedi ama Clyburn'ün gelişiyle daha yüksek skorlar beklerken hem hücum çöktü hem de savunma çöktü. Üstelik Babuş'da iyi bir sezon geçiriyor ama yine şu ana kadar kanayan yara uzunlar oldu.Her iki çember altında da Efes uzunları çok yetersiz kaldı şimdiye kadar. Singleton bakalım çare olacak mı özellikle savunma ve ribauntlarda geçen sezon kritik maçlarda x faktör olmuştu.

Umarım her şey kontrol altındadır,vites artırmak için doğru zaman bekleniyordur.Eğer başka problemler varsa iş daha zor bu sezon play off potasında çok takım var,play off için en az 20 galibiyetin şart olduğu ve geriye 16 maç kaldığı düşünülürse 9 galibiyetli Efes için kritik süreç dün itibariyle başladı.Minimum 11 galibiyet gerekiyor kalan 16 maçta.Şu durumda kolay görünmüyor,Barca ve Oly deplasmanları da var.

Ergin Ataman için Barca deplasmanın da kendisini attırmak bir şampiyonluk ritüeli haline geldi.Seviyor Katalan seyircisi ile uğraşmayı.Geçen sezon sahadan atılırken onlara "kupayı yine ben alacağım"hareketi yaptı ve aldı. Şampiyonluk yürüyüşü o maçla başladı.Bakalım yarın akşam da benzer bir şey olacak mı.

Ciddi bir silkinme,bir şeylerin değişmesi, bir uyanma şart yoksa tren kaçıyor.Umarım Barca maçıyla başlar.Yoksa bu kadroyla play off'a kalınamaması taşları yerinden oynatır.Hem de sezon tamamlanmadan.
    Efes Barca'yı yine yendi ve Saras'ın Efes kabusu devam ediyor.

Dönemsel olarak bazı takımların bazı takımlara şansı tutmaz,Barca 4-5 yıldır böyle bir durum yaşıyor.
    Saras'ın, play off ya da F4'te eşleşmek istemediği tek takım oldu Efes,psikolojik olarak maça yenik başlıyorlar.

Efes için çok kritik galibiyet,Larkin'in de artık iyice hazır olduğunu gördüğümüz bir maç oldu. Larkin'in dönüşüyle Pleiss'de hemen olumlu reaksiyon verdi. Efes'in savunmayı toparlaması şart,Singleton bu açıdan değerli bir hamle oldu Dusnton'da play off'a doğru form tutarsa savunma işi büyük ölçüde çözülür. Savunma oturursa Vasa,Cly,Larkin ve Babuş gibi skorerlerin sağlıklı oldukları bir Efes'in maç kaybetmesi kolay olmaz.
    Sevgili Larking, Euroleague maçlarını Euroleague başlığında konuşalım.

https://forum.bordomavi.net/showthre...league/page160

Zaten Ergin Ataman da dünkü Merkezefendi maçından sonra BSL ve EL ayrımını dün gayet net söyledi:

"Bu bir lig maçı ben çok zorlu olduğunu düşünmüyorum, baktığınız zaman 96 sayı attık, 150 sayı atacak halimiz yok."
    (:

https://www.anadoluefessk.org/haber/...f-bir-mac-oldu

BSL'de ilk yarı sona erdi. Efes beş mağlubiyet aldı. Final serisinde saha avantajını kaybetmeden Ataşehir'e gitmesi için kalan maçların neredeyse tamamını kazanması gerekebilir.

Puan Durumu

https://www.tbf.org.tr/ligler/bsl-2022-2023/puan-durumu

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Larking, Euroleague maçlarını Euroleague başlığında konuşalım.

https://forum.bordomavi.net/showthre...league/page160

Zaten Ergin Ataman da dünkü Merkezefendi maçından sonra BSL ve EL ayrımını dün gayet net söyledi:

"Bu bir lig maçı ben çok zorlu olduğunu düşünmüyorum, baktığınız zaman 96 sayı attık, 150 sayı atacak halimiz yok."
    (:

https://www.anadoluefessk.org/haber/...f-bir-mac-oldu

BSL'de ilk yarı sona erdi. Efes beş mağlubiyet aldı. Final serisinde saha avantajını kaybetmeden Ataşehir'e gitmesi için kalan maçların neredeyse tamamını kazanması gerekebilir.

Puan Durumu

https://www.tbf.org.tr/ligler/bsl-2022-2023/puan-durumu
    Basketbol bölümünde görmeyince Euroleague başlığı yok sanmıştım buradan yazdım,başka başlık altındaymış

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Yiğit Arslan 2023'te oynadığı beş maçta (2 BSL - 3 BCL) ortalama 20,8 dakika süre alıp 15,6 sayı - 3,4 rib - 0,8 ast - 0,6 tç - 1,0 tk - 0,8 faul ile oynuyor.

50% İki sayılık
    56% Üç sayılık (Maç başına 6,8 deneme - 3,8 isabet)
    100% Faul atışı (13/13)

Yaklaşık 21 dakikada 3,8 (Neredeyse 4) üç sayılık isabet göz kamaştırıcı.

Alt yapıda topla oynama becerisi yüksek gardlar, hep gözde olmuştur. İbrahim Yıldırımlardan bu yana bu kısaların şut yeteneği ne yazık ki istenen düzeyde olmadı. Yiğit, yanlış hatırlamıyorsam 96-97 grubundan. Şutu onu ligin orta üstü takımlarında kalıcı yaptı. Savunması da fena değil.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sevgili Sinan, Konya'da baş antrenörlüğe getirildi. Önce Gs, ardından deplasmanda Manisa'yı yendiler. Fakat evde arka arkaya KSK ve lig sonuncusu Bjk'ye yenildiler.

Hadi KSK'nin gücü belli. Bjk'nin iki oyuncusu bu hafta içi geldi. İkinci mağlubiyet çok kötü oldu onlar için.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Sevgili Sinan, Konya'da baş antrenörlüğe getirildi. Önce Gs, ardından deplasmanda Manisa'yı yendiler. Fakat evde arka arkaya KSK ve lig sonuncusu Bjk'ye yenildiler.

Hadi KSK'nin gücü belli. Bjk'nin iki oyuncusu bu hafta içi geldi. İkinci mağlubiyet çok kötü oldu onlar için.
    Izlemedim ama bence bunlar tiyatro, bjkyi kurtarma operasyonu, geçen sene de gs için aynisi yapilmisti, düsmezler bunlar
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Izlemedim ama bence bunlar tiyatro, bjkyi kurtarma operasyonu, geçen sene de gs için aynisi yapilmisti, düsmezler bunlar
    Manisa da KSK'yi yendi. Alt taraf karışık. Aliağa belirleyici olacak gibi...

*

Darüşşafaka - T. Telekom maçını seyrettim az önce. Darüşşafaka bu sene istikrarsız. Doğuş eline geleni atıyor. Bir de Aaron White'ı aldılar.

Maçın sonunda fark 20'ye yaklaşmışken Jones boş smacs giderken Doğuş faul yaptı, hakemler çalmadı.

Hakem kim? Özlem Yalman.

12 sene önce Alatlar'da Ersin Görkem'e benzrti yapılmıştı, faul çalmamış, elini parkeue vuran Ersin'e teknik çalmıştı.

Bu kadının maç yönettiği ligin değeri olamaz.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manisa da KSK'yi yendi. Alt taraf karışık. Aliağa belirleyici olacak gibi...

*

Darüşşafaka - T. Telekom maçını seyrettim az önce. Darüşşafaka bu sene istikrarsız. Doğuş eline geleni atıyor. Bir de Aaron White'ı aldılar.

Maçın sonunda fark 20'ye yaklaşmışken Jones boş smacs giderken Doğuş faul yaptı, hakemler çalmadı.

Hakem kim? Özlem Yalman.

12 sene önce Alatlar'da Ersin Görkem'e benzrti yapılmıştı, faul çalmamış, elini parkeue vuran Ersin'e teknik çalmıştı.

Bu kadının maç yönettiği ligin değeri olamaz.

Nereden
    İstanbul

"Let me play"

Dün oynanan gs-Efes BSL maçına Clyburn'un koça adeta yalvarırcasına söylediği bu sözler damga vurdu.

Larkin'in dönüşüyle birlikte Clyburn'un kontak kapatmasının tesadüf olmadığı da dün bu sözlerle su yüzüne çıktı. Efes maçı aldı ama Clyburn sonunda patladı hem de herkesin içinde.

Efes'in iki süper yıldızın yanında EL seviyesi için vasat sayılabilecek 4 ve 5 numaralarla bu başarıyı nasıl yakaladığı şaşılacak bir şey gibi görünüyor ama değil.

Vasa ve Larkin'in olağansütü performansları evet çok belirleyici oldu ama büyük yıldızlarla başarılı olamayan onca takım varken Efes'in EL'yi 4 sezondur domine etmesinin en temel sebebi takım içinde rollerin çok net şekilde belli olmasıdır.

Ergin Ataman tüm takımı bu konuda ikna etti.Her takımın ilk beşinde yer alıp,ana skoreri olabilecek Babuş ne istenirse yapan,ne kadar oynatılırsa ses çıkarmayan,ihtiyaç halinde başvurulan bir oyuncu oldu.Bu yapıda 2 MVP'nin liderliğinde başarı geldi.

İlk defa bu sezon 3.bir MVP takıma katıldı. Cska'nın lideri,2 EL şampiyonluğu olan Clyburn.Kolay değil bu kadar egosu yüksek oyuncuyu idare etmek.Larkin'in yokluğunda sorun yoktu ama dönünce Clyburn rolünü kaybetti.Ergin Ataman tıpkı ilk sezonun bir bölümünde ve geçen sezon Larkin'e yaptığı gibi Clyburn'ü kenardan getirme ile sorunu çözmeye çalıştı ama oyuncu karakterlerinin farklılığına takılmış gibi görünüyor.

Larkin EL tarihine şimdiden geçmiş,kırmadık rekor bırakmamış bir oyuncu olmasına rağmen egosu çok yüksek bir oyuncu değil.Mesela bir Mike James değil.Bireysel yeteneği çok üst düzey olmasına rağmen takım oyuncusu,takım için oynayan bir oyuncu.Geçmişte yaşadığı psikolojik ve duygusal travmaların belki de basketbol ile yendiği OKB'nin etkisi var bilmiyorum ama yaptıkları karşısında egosu bu kadar düşük oyuncu az bulunur.Kenardan gelince de ses çıkarmadı,özellikle geçen sezon takım liderliği Vasa'ya verilince de.

Clyburn gibi takıma yeni katılmış ve yeni bir meydan okuma isteyen daha egolu bir oyuncuya Larkin'e kabul ettirdiklerini kabul ettirebilmek kolay değil.

Ergin Ataman'ın Clyburn'u acilen ilk beşe döndürmesi şart.Bu üçlüyle maça başlayıp sonra rotasyona girmek daha mantıklı görünüyor.İşi kolay değil.Takımda herkese özgürlük veremezsin.Dengeyi kurman,dakikaları iyi dağıtman lazım.Tıpkı Nba'de olduğu gibi.Çünkü Efes 3 süper yıldızla oynayan EL'deki tek takım.Hep söylediği Avrupa'nın Wariors'ı olmak için bu sezon daha zor bir sınav bekliyor Ataman'ı.
    Konu Larking tarafından (23.01.2023 Saat 12:19 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Gs Nef, arka arkaya beş maç kaybetti. Pivot sorunu derken Dee Bost da ayrıldı (Morgan, Hummer ve Angola da gitmişti). Pistiolis bu sezon battı. Bu kadar oyuncu sirkülasyonu olur mu?

Aynısı Bjk'de yaşanıyor. On birinci yabancıyla anlaştılar. Allerik Freeman iyi oyuncu ama düzen yok. İki hafta önce aynı yere geçen seneki oyuncuları I. Whitehead''i getirmişlerdi. O takımda McCormack'e üzülüyorum.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Manisa, TOFAŞ'ı son dakikalara 76-76 beraberlikle girilen maçta yendi. Milaknis önce turnike kaçırdı, sonra faul hakkı dolmuşken Robertson'ı çizgiye gönderdi, sonra top kaybı yaptı, bir top kaybı da Deon Thompson yaptı. Bütün bunlar olurken Orhun Ene topu Ennis'e değil Gray'e verdi.

Manisa için harika sonuç. Bu hafta 6 ve 7 galibiyetli takımlar birbirleriyle oynuyor. Kazanan çift avantaj yakalıyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Gs Nef, arka arkaya beş maç kaybetti. Pivot sorunu derken Dee Bost da ayrıldı (Morgan, Hummer ve Angola da gitmişti). Pistiolis bu sezon battı. Bu kadar oyuncu sirkülasyonu olur mu?

Aynısı Bjk'de yaşanıyor. On birinci yabancıyla anlaştılar. Allerik Freeman iyi oyuncu ama düzen yok. İki hafta önce aynı yere geçen seneki oyuncuları I. Whitehead''i getirmişlerdi. O takımda McCormack'e üzülüyorum.
    Gs evinde Aliağa'ya yenildi.

Üç gardla oynama fikri kötü değil. Abcak 4 numaran fizik olarak büyük, kuvvetli, atletik ve çok iyi savunmacı olmalı. Gs üç yabancı gardına şut attırıyor ve bunların isabet oranı düşük. Aslında Caloiaro iyi oyuncu fakat atletizmi düşük kalıyor. Üç kısa garddan birinin yerine bir 3D SF bulsalardı dengelenirdi.

*

BJK Karşıyaka'ya karşı McCormack'i oynatmadı. Whitehead ısrarı düşürecek onları. Maç topunda kalabalığa girip yediği blok acemiceydi.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (05.02.2023 Saat 08:51 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Büyükçekmece, Antep'i yendi.

Son sekiz saniyede, Çekmece bir sayı öndeyken, top Antep'teydi. Topu potaya atamadı Antep.

Çekmece şutla yaşayan bir takım. Bugün sadece 3 tane üçlük atabildiler.

Antep ise bu şekilde öne geçip çok maç kaybetti. Koçun rotasyonu gözden geçirmesi lazım. Kadroları bu sabah GS için yazdığıma benziyor. Hep kısa pozisyonlarına yığmışlar...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efes son topta kazandı. Clyburn el üstü üçlük attı ve girdi. Ataman, OLY maçı sonrasında "Clyburn ve Micic BSL maçı değil, EL maçı kazandırsın." demişti. Görünen o ki, Clyburn olmasa BSL'de de kaybedecekti. İki yıldır yazıyorum, BSL ile EL dinamikleri farklı. Yerlileri işin içine katamazsan böyle çırpınırsın. Egemen'i gönderince sorun çözülmedi.

*

Lig ilginç bir hâl aldı. Altıncı Darüşşafaka'nın 8 galibiyeti var ve bir üst sıradaki takımla arasında dört maç fark var. Daçka'nın son sıradaki Bjk ile arasındaki fark da dört galibiyet.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Başta deprem, yayıncının değişmesi, ligin pazarlamasının kötü olması gibi sebeplerden ötürü ligi takip etmek hayli zor. Ancak puan tablosuna bakınca; altıncı sıradaki takımın dokuz, son sıradaki takımın altı galibiyeti olduğunu görüyoruz.

Son on haftaya girilirken hem ligde kalma hem de play-off'a katılma için büyük bir rekabet beklenir. İnşallah TBF ve hakemler bu beklentiyi karşılar.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (13.03.2023 Saat 09:23 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Başta deprem, yayıncının değişmesi, ligin pazarlamasının kötü olması gibi sebeplerden ötürü ligi takip etmek hayli zor. Ancak puan tablosuna bakınca; altıncı sıradaki takımın dokuz, son sıradaki takımın altı galibiyeti olduğunu görüyoruz.

Son on haftaya girilirken hem ligde kalma hem de play-off'a katılma için büyük bir rekabet beklenir. İnşallah TBF ve hakemler bu beklentiyi karşılar.
    Ben malımı bilirim, işin içine etmeseler şaşardım.

Dün G.Antep - KSK maçında yine ortaya çıktı tetikçiler. Ufuk'un Karşıyaka'sı yine alenen kollandı. Bu defa Antep'i yaktılar. Hem de öyle böyle değil...

Video bulursam eklerim. Tek pozisyonluk iş değil. Hakem kim: Mehmet Karabilecen ve Sinem Tetik.

Allah kahretsin...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ben malımı bilirim, işin içine etmeseler şaşardım.

Dün G.Antep - KSK maçında yine ortaya çıktı tetikçiler. Ufuk'un Karşıyaka'sı yine alenen kollandı. Bu defa Antep'i yaktılar. Hem de öyle böyle değil...

Video bulursam eklerim. Tek pozisyonluk iş değil. Hakem kim: Mehmet Karabilecen ve Sinem Tetik.

Allah kahretsin...

Resmen facia!

Fark opmuş yirmi. Adam can havliyle yerden kalkmış. Tak: Teknik faul!

Bu kadın on sene önce Akatlar'da turnikeye giren Ersin Görkem'e çalınan faulü vermemişti. Sonra Ersin aynen Sokolowski gibi elini parkeye vurdu diye teknik çalmıştı. Saner Ayar'la rahmetli Hakyemez çıldırmıştı tribünde.

Özlem Yalman işte, kırk yıldır aynı. Değişen sadece saç modeli...

Maç şu: https://www.sporx.com/amp/iverson-is...SXHBQ214515SXQ

Nereden
    İstanbul

Efes'in transfer politikasını anlamak bazen o kadar güç oluyor ki özellikle yerli oyuncu konusunda.

Egemen Güven'in alınması ve sonradan oynatılmaması ders olmamış şimdi de onu gönderip Furkan Haltalı'yı alıp onu oynatmıyorlar.

Zamanında Perasoviç döneminde Furkan Korkmaz'ı Banvit'e takaslayıp karşılığında Can Maxim'i alma dehası(!) bile göstermişlerdi.(Furkan 6 ay sonra Nba gitti)

Yıllardır bir tane vasat üstü bir uzun çıkaramaz mı koca Efes altyapısı.Real,Barca altyapıları sürekli üretim yaparak elit oyuncu yetiştiriyor, ama bizimkiler bırakın yetiştirmek alınan potansiyelli gençleri bile benchte çürümeye terk ediyor.

Ben genç oyuncu olsam asla ve asla Efes'e gitmem.Onuralp aklını kullanmasaydı şimdi o da abilerinin yanında havlu sallıyor olacaktı.Babasının Efes'i çok iyi bilmesinin de avantajını kullandı.Umarım Türkiye'de kalmaz gider ACB'de orta seviyede bir takımda oynar ve oradan EL ya da Nba'e sıçrama yapar.
    Konu Larking tarafından (07.04.2023 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Efes - Fb maçı ertelenmişken ligde dikkatler alt sıralara yöneldi.

* Konya'nın kalması artık mucize. Büyükçekmece, Konya'yı yenerse PO için bir adım daha atmış olur. Konya'da çok sakat var.

* Bjk'yi tutmaya çalışacaklar ama fikstürleri (Daçka, Bursa, BK, Büyükçekmece) sert. İki avantajları var:

Sıralamadaki yeri garanti olan ve saha dışı rekabet yaşadıkları Bursa'yla iç sahada oynamaları.
    Sahiplik ilişkisiyle Bahçeşehir'in maça asılmama ihtimali.

* Gaziantep için kritik maç bu hafta. Geçen sene Yalova'nın hatasını yapmazlarsa, bu hafta kalmayı büyük oranda kesinleştirebilirler. Kazanmaları halinde Merkezefendi ile galibiyet sayısını eşitleyecekler. İlk yarıdaki maçı da aldıkları için üste çıkabilirler. Böylece Bjk'ye iki maçta kaybetme dezavantajını giderebilirler. Bu arada Gaziantep'in deplasmanda tek maç kazandığını hatırlatayım.

Kısacası cumartesi arka arkaya iki kritik maç bizi bekliyor: Önce Denizli - Antep, ardından Çekmece - Konya.

Bu hafta ligin ortası ve dibi biraz netleşir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Antep, Dotson'la geri geldi fakat yetmedi. Merkezefendi Bld.de Manny Harris ilk maçında yirmiyi geçti. Bakalım Çekmece - Konya nasıl bitecek?

*

Ene sonrası Tofaş yine kazandı, direkt rakibi Aliağa'yı dışarıda yendi.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (29.04.2023 Saat 18:02 ) değiştirilmiştir.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaş Daçka'ya elindeki maçı verdi ve çok kritik bir haftayı mağlubiyet ile kapadı. Bilmiyorum ama bence bir şekilde ligde tutacaklar bunları. Bir kere daha aynısı olmuştu diye hatırlıyorum.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş Daçka'ya elindeki maçı verdi ve çok kritik bir haftayı mağlubiyet ile kapadı. Bilmiyorum ama bence bir şekilde ligde tutacaklar bunları. Bir kere daha aynısı olmuştu diye hatırlıyorum.
    Hiç savunma yapmadan, beş saniyede hücum bitirmeye çalışıyorlar. Düzenleri yok. Böyle sadece istatistik kasarlar. McCormack nasıl oynamaz?

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

bir sekil tutarlar mi tutarlar gibi ama isleri zor, umarim düserler,,, o 3 takimin hayatta düsmeyecegi algisi kirilsin biraz
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Bu akşam Gaziantep-Efes maçı bir hayli ilginç olacak.

Maç Beşiktaş'ı da çok yakından ilgilendiriyor. Antep maçı alırsa Beşiktaş küme düşmeye bir adım daha yaklaşacak.

Efes'in pek bir iddiası yok,yerleri belli gibi 4.sıradan play off'a girecekler.

Efes başkanı Tuncay Özilhan'ın Beşiktaş'lı olmasını da maça dair bir anektod olarak ekleyelim.
    Konu Larking tarafından (05.05.2023 Saat 11:33 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bu akşam Gaziantep-Efes maçı bir hayli ilginç olacak.

Maç Beşiktaş'ı da çok yakından ilgilendiriyor. Antep maçı alırsa Beşiktaş küme düşmeye bir adım daha yaklaşacak.

Efes'in pek bir iddiası yok,yerleri belli gibi 4.sıradan play off'a girecekler.

Efes başkanı Tuncay Özilhan'ın Beşiktaş'lı olmasını da maça dair bir anektod olarak ekleyelim.
    Üçübcü çeyrekte savunmada Egbunu, hücumda Frankamp ve Dotson'la maçı kafa kafaya getirdi Antep. Ancak Larkin, aonra Buğra'nın şutlarıyla fark bir anda açıldı.

Antep deplasman karnesi kötü olsa da, geçen haftaki maçı pisi pisine verdi. Dotson'u çok geç kullandılar. Uğur, Metin ve Muhsin gibi üç iyi yerlisi var. Yabancıları özellikle dört numarayı sık değiştirdiler. Burada olmamaları gerekirdi. Çift gard, biri fizikli savunmacı diğeri skorer, yanlarına NBA görmüş bir şutör, çember koruyucu pivot... İşte Luther'i geç getirdiler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)