Sayfa 200 Toplam 223 Sayfadan BirinciBirinci ... 100 150 190 198 199 200 201 202 210 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5559 adet sonuctan sayfa basi 4,976 ile 5,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Sokak basketbolu ezberini geçiyorum.

Gaziantep de aynı Tofaş ve Culpepper'sız BEST'i (uzatmada) yendi. Banvit'te de Theodore yoktu.

Ayrıca... Yakaladınız ve yediniz ifadelerinden sonra "Antep Tofaş tarifesi uygular bize"? Aynı tarafta mıyız gerçekten? Pek emin olamadım.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sokak basketbolu ezberini geçiyorum.

Gaziantep de aynı Tofaş ve Culpepper'sız BEST'i (uzatmada) yendi. Banvit'te de Theodore yoktu.

Ayrıca... Yakaladınız ve yediniz ifadelerinden sonra "Antep Tofaş tarifesi uygular bize"? Aynı tarafta mıyız gerçekten? Pek emin olamadım.
    aynı tarafta olmak veya olmamak neyi değiştirir? Trabzonlu olmamak ban sebebi mi burda ? Basketbolseverim.. Evet Trabzon bu oyunla devam ederse Tofaş tarifesini de geçer valla. Çünkü tofaş dağılsa bile bir oyun sistemi var ama Trabzonbasket de oyun düzeni yok. Şuan hayri gür de Fenerbahçeye hiç yenik düşmeden 4 periyot önde götürebilir mi takım ? Tofaş bunu başardı. Çünkü bi sistemleri var..

Nereden
    Trabzon

oğuz didişmeye gerek yok ben ''kendimce'' gerçekleri yazdım.. Senin bilgileri yazıları okuyorum.. Güzel bilgiler ve yazılar yazıyorsun.. Sana bir sorum olacak haftasonu Antep in yabancı ve yerli kadrosu az buçuk belli. Sence Trabzon onlara karşı nasıl çıkmalı ? Neleri yaparsa yenebilir ?

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı social Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı tarafta olmak veya olmamak neyi değiştirir? Trabzonlu olmamak ban sebebi mi burda ? Basketbolseverim.. Evet Trabzon bu oyunla devam ederse Tofaş tarifesini de geçer valla. Çünkü tofaş dağılsa bile bir oyun sistemi var ama Trabzonbasket de oyun düzeni yok. Şuan hayri gür de Fenerbahçeye hiç yenik düşmeden 4 periyot önde götürebilir mi takım ? Tofaş bunu başardı. Çünkü bi sistemleri var..
    Trabzonlu olmamak ban sebebi değil ama düşüncelerini daha derli toplu yazarsan daha iyi anlaşırız. Oyun sisteminden kastın nedir mesela?Set oyunu mu, sıkı savunma mı, hızlı hücum mu? Bizim niye sistemimiz yok da mesela Antepin var?

Nereden
    Trabzon

Alıntı axelman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonlu olmamak ban sebebi değil ama düşüncelerini daha derli toplu yazarsan daha iyi anlaşırız. Oyun sisteminden kastın nedir mesela?Set oyunu mu, sıkı savunma mı, hızlı hücum mu? Bizim niye sistemimiz yok da mesela Antepin var?
    hocam sence banvit maçında 31 sayı farkın nedeni ne ? daçka,büyükçekmece,banvit,karşıyaka maçlarında kötü oyunun nedeni nedir ? Antep set hücumlarını doğru oynamaya başladı antepte alan eskinden direk 3 lük sallardı.. şimdi biraz daha top dönüyor jefferrson rahatlattı takımı.. Ama trabzon da set yok gibi. hızlı hücumlar boş dönünce direk sayı oluyor..

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

kurallari okuman gerek

sadece bir spor forumunda degiliz, taraftar forumu
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

axelman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı social Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sence banvit maçında 31 sayı farkın nedeni ne ? daçka,büyükçekmece,banvit,karşıyaka maçlarında kötü oyunun nedeni nedir ? Antep set hücumlarını doğru oynamaya başladı antepte alan eskinden direk 3 lük sallardı.. şimdi biraz daha top dönüyor jefferrson rahatlattı takımı.. Ama trabzon da set yok gibi. hızlı hücumlar boş dönünce direk sayı oluyor..
    Daçka maçına kadar olan kısım gerçekten çok kötüydü ona katılıyorum. Ana suçlu GM Mala efendi. Takım çok geç ve eksik kuruldu, haliyle ilk 4 haftadaki berbat oyun bekleniliyordu. Daçka maçının bazı bölümlerinde takımın ileri doğru ivme kazandığını düşünüyorum zaten arka arkaya 3 tane galibiyet geldi. Genel sorunumuz pg'lerin oyunu doğru yönderimemesi ayrıca çok kötü dış şut atıyoruz. Oynadığımız oyunun temel öğesi 3 saylık atışlar, Banvit maçında kaç atmışız 4/20. Şut atamayacında gömülen savunmaya da çare yok. Bu hücum tarafı, savunma tarafında 3 ve 5 numara eksikliği bariz.

Nereden
    Trabzon

Daçka maçına kadar olan kısım gerçekten çok kötüydü ona katılıyorum. Ana suçlu GM Mala efendi. Takım çok geç ve eksik kuruldu, haliyle ilk 4 haftadaki berbat oyun bekleniliyordu. Daçka maçının bazı bölümlerinde takımın ileri doğru ivme kazandığını düşünüyorum zaten arka arkaya 3 tane galibiyet geldi. Genel sorunumuz pg'lerin oyunu doğru yönderimemesi ayrıca çok kötü dış şut atıyoruz. Oynadığımız oyunun temel öğesi 3 saylık atışlar, Banvit maçında kaç atmışız 4/20. Şut atamayacında gömülen savunmaya da çare yok. Bu hücum tarafı, savunma tarafında 3 ve 5 numara eksikliği bariz.
    misal hocam büyükçekmece de tofaş da banvit ile deplasman da yaptı böyle farklar oluşmadı.. ikisi de 11-14 sayı geriye düştü ama geri dönüp maçı uzattılar. sistem yok dememin ana sebebi bu işte trabzonbasket aynı farklara düşünce reaksiyon gelmedi farklı bir set hücum yada kaos basketbolu olabilir hiçbir şey yapamadan farkın açılmasını izlediler. Antep de biraz böyle idi sona doğru toparladı doğru transfer ve bolca maç ile. Trabzonbasketin şuan bu halde olmasın ana sebebi de hafta içi maç yapmaması.. Antep oynaya oynaya takımı oturttu. Tofaş da yapmıyor ama onlarda geçen seneden bir oturmuş yapı var. Bizim takım avrupa da olsa idi şu durumdan çok daha iyi yerlerde olabilirdi.

Nereden
    Trabzon

giresun da yapmıyor haftaiçi ama giresun geçen seneki takımı tanıyan koçun kaymağını yiyor.. iyi gençleri hemen kaptı pertevniyal efesden ayrılınca potansiyelli yabancılarla iyi bir karışım yaptı takım baya baya işledi.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Ogle arasinda cok yogundum, detayli yazamadim. Oncelikle BMN'ye hoşgeldiniz.

Bilmenizi isterim ki, didismek gibi bir amacim yok. Ayni tarafta olup olmamaktan kastim Trabzonsporluluk. Cunku mesajinizda "yenildiniz" ve "yakaladiniz" gibi ikinci sahislari kullandiktan sonra "Antep, Tofas tarifesi uygular bize" seklinde bitirmissiniz. Buna takildim.

Trabzonspor'un oyun gelişimini diger takimlar (En azindan Antep) kadar incelememis olabilirsiniz. Gutierrez katildiktan sonra ikili oyun sayimiz ve penetrelerden urettigimiz skor artti. Takimin yapisal eksikleri var, kimse kusursuz bir kadro ve oyuna sahip oldugumuz iddiasinda degil. Benim sahsi dusuncem, Usak ve Gaziantep boylesine ovulurken Trabzonspor'a haksizlik edildigidir. Mesela Fener karsisinda ovdugunuz Tofas, bir hafta once Trabzon'da oyuna dogru durust giremedi. İBB daginik dediniz, bizim mactan farkli olarak sadece Varnado yerine Markota varken KSK'yi yendiler. Buyukcekmece ve Banvit maclarinda kotuyduk. Ksk maci ikinci yarisi kotuyduk. Bunlari soyluyoruz biz de. Hatta belki de kendi takimini en cok elestiren taraftariz. Ama Gs ile İstanbul'da mac boyu basabas gittik. Darussafaka macinda ikinci yari direnc gosterdik, farki cift hanelerden dorde cektik.

Kume düşer denilen takimdik, bu yuzden bardagin dolu tarafinda da bunlar var bence.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Neden uzaklaştırıldı?

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Anadolu Efes Bryce Cotton yerine Brandon Paul'u getirmiş.

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Mike Green Karşıyaka ile imzalamış.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Avrupa Diğer

Can Maxim Mutaf Efesle imzalayacakmis. Furkan da Karsiyaka veya Banvite kiralanabilirmis. Cocuk icin Ideal olan Takim TRabzonspor. Tam onun stiline uygun oynuyoruz.
    Gidecegi yerde Ligde ve Avrupada en azindan 15-20 dakika süre bulmali. Bence cok büyük bir yetenek. Furkan kaybolmamali!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı kanterts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can Maxim Mutaf Efesle imzalayacakmis. Furkan da Karsiyaka veya Banvite kiralanabilirmis. Cocuk icin Ideal olan Takim TRabzonspor. Tam onun stiline uygun oynuyoruz.
    Gidecegi yerde Ligde ve Avrupada en azindan 15-20 dakika süre bulmali. Bence cok büyük bir yetenek. Furkan kaybolmamali!
    Furkan ve Efes icin cok iyi, Banvit icin normal bir anlasma olur.
    Furkan yarim sezon iyi oynama suresi bulur.
    Efes gelecek sezon yuksek ihtimalle gidecek Furkan ve Cedi yerine iyi seviyede Turk oyuncu katmis olur.
    Banvit cebinden tek kurus cikmadan ve Can'in kontratindan cikarak Furkan'dan yarim sezon faydalanir.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Uşak'ta Kairys, son dört maçta ortalama 22 dk. oynayıp maç başına 3,5 blok yaptı.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.bsl.org.tr/bsl/all-star/oylama?s=2 all star oylaması başlamış.

Nereden
    Samsun

Kadınlar basketbol liginde Tosyalı Toyo Osmaniye oyuncusu Riquna Unneik Williams Adana ASKİ'ye 90-86 mağlup oldukları maçta 49 sayı attı.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Çekmece gard Jerry Johnson'ı almış. Hannah'ı mı gönderecekler?
    Rytas'a gitmiş Hannah.

Hem Mike Green hem de Hannah, Moody'den en az iki üç gömlek üstün gardlar. Kıyaslamak dahi yanlış.

Nereden
    Samsun

Bütün maç kendisine küfür eden Beşiktaş taraftarına güzel bir ders verdi Dixon. Böyle ortamları seviyor kendisi fazla uğraşmamak lazım.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün maç kendisine küfür eden Beşiktaş taraftarına güzel bir ders verdi Dixon. Böyle ortamları seviyor kendisi fazla uğraşmamak lazım.
    Anons yapildi mi, ben mi duymadim?

Nereden
    Samsun

Anons yapildi mi, ben mi duymadim?
    Dixon'a edilen küfürlere anons yapılmadı, karşı takım aleyhine küfürlü tezahürat yapılan bir bölüm vardı hakemler orada anons istemişti.

Ayrıca konfeti atıldığı için bir anons daha yapılmıştı.
    Konu Manu61 tarafından (09.01.2017 Saat 20:04 ) değiştirilmiştir.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Uşak ilk devrede Fenerbahçe'den 58 sayı yedi. Şu takımı yenemedik ona yanıyorum. Bennett ilk lig maçını oynuyor, ilk devrede 12 dakikada 9 sayı, 3 ribaund ve 2 asist ile oynuyor.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Banvit-KSK maçında Vidmar'ın son çeyrekte iki defa posterlik olduğu smaçlar muazzamdı. Berbat hakem yönetimi her iki takımı da etkiledi. Summers'ın Vidmar'a hücum faul yaptığı pozisyonu savunma faulü çaldılar ki bu en basitiydi.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Tofaş-Darüşşafaka maci ilk ceyreginin son hucumunda Tofas uc blok arka arkaya yapti.

Darüşşafaka, Zalgiris maci gibi cembere gidemiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)