Sayfa 111 Toplam 223 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5558 adet sonuctan sayfa basi 2,751 ile 2,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Alıntı Osman Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet kardeşim yerli K.G.Kerem Gönlüm.

Cengiz abi Ömer Onan değil de Aşık'ı olsa daha iyi olur be abi.Preldzic de olur valla.

haha bende kevin garnett sandım valla çok fazla şey istedim diyince

Nereden
    Uşak

Alıntı Osman Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen benden daha fazla istemişsin.

Bu arada Perez basketbolda da bombayı patlattı ve takımı Ettore Messina'ya teslim etti.Hani Cska'yı 4 sene üst üste final four oynatan ve bunlardan üçünü kazandıran hoca Messina.

Az önce Malaga'nın pivotu dediğin sanırım Boniface Ndong.Bir kaç kez seyrettim iyi adam ama Rakocevic'li bir kadro kuruyosak daha fazlasını istemeliyiz gibime geliyor.
    evet uzun rotasyonu iyi zaten smith gözden çıkarılabilir

Nereden
    İstanbul

Rakoçevic transferi gerçekleşmiş gibi gözüküyor.Hem 1 hem de 2 numara oynayabilen çok kalitelşi bir oyuncu geçen sezon Euroleague sayı kralı.Ben smith'le yolların ayrılması düşüncesine karşıyım,Smith takıma karakter veren hücumda ve savunmada çok etkili bi oyuncu final serisinde psikolojik olarak etkilenerek kötü oynaması gönderilmesini gerektirmez, Kakouzis gönderilerek yerine çok ama çok kaliteli bir uzun alınması lazım bence,malagalı ndong'un adı geçiyor ama bence daha kaliteli,birinci sınıf olmalı
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Charles Smith tüm seri çok düşük performans versede, 2-0 dan 4-2 almak çok güzeldi. Hele bide Fb olunca çok daha güzel oldu.
    Shampert çok extra oynadı.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efes Pilsen'in şampiyonluk klibi.
    Colmandante

Mustafa Uzuner 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Rakocevic Efes Pilsen'de

Efes Pilsen, Avrupa Ligi sayı kralı Igor Rakocevic ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme imzaladı.

İlişkili fotoğrafları göster
    İlgili Haberler

Mutlu Demir OYAK Renault'da
    Kasımpaşa'ya Viking takviyesi
    Eren Derdiyok Leverkusen'de

NTV Spor ve Ajanslar
    Güncelleme: 16:45 TSİ 20 Haziran. 2009 Cumartesi

İSTANBUL - Beko Basketbol Ligi'nde şampiyonluğa ulaşan Efes Pilsen, Sırp oyuncu Igor Rakocevic'i renklerine bağladı.
    Efes Pilsen, geçtiğimiz sezon İspanya'nın Tau Ceramica takımında forma giyen ve oyun kurucu pozisyonunda görev yapan 31 yaşında ve 1.91 metre boyundaki Sırp oyuncu ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme imzaladı.
    Lacivert-beyazlı takımın yeni transferi Rakocevic, 2006-07 ve 2008-09 sezonlarında Avrupa Ligi'nde sayı kralı olmuştu.
    KARİYERİ
    Basketbola Kızılyıldız genç takımında başlayan başarılı oyuncu, burada dört sezon forma giydikten sonra Buducnost'a transfer oldu.
    Rakocevic 2002-03 sezonunda NBA takımlarından Minnesota Timberwolves'a transfer olurken, bir sezon sonra Kızılyıldız'a geri döndü. 2004-05 sezonunda İspanya'nın Valencia takımına geçen Sırp oyuncu, bir sezon sonra Real Madrid'e ve 2006-07 sezonunda da Tau Ceramica takımına transfer oldu.
    Geçtiğimiz sezon Tau Ceramica forması ile çeyrek finalde mücadele eden oyuncu, 2008-09 sezonunda Avrupa Ligi'nde 21 karşılaşmada 17.95 sayı ortalaması ile en çok sayı atan oyuncu oldu. Rakocevic en değerli oyuncu sıralamasında üçüncü sırada yer aldı.
    Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, Igor Rakocevic transferiyle çok önemli bir oyuncuyu kadrolarına kattıklarını söyledi.
    Özerhun, Rakocevic'in hem Avrupa, hem de NBA tecrübesi yaşamış ve Sırbistan Milli Takımı forması giymiş kariyerli bir isim olduğunu belirterek, ''Böyle önemli bir oyuncunun Efes Pilsen'e transfer olmasının takımımıza büyük güç katacağına inanıyorum'' dedi.
    sadist trabzonsporun mazoşist yaptığı taraftarı

Nereden
    Kocaeli

Peker: En anlamlı şampiyonluğum

Beko Basketbol Ligi'nde şampiyonluğa ulaşan Efes Pilsen'in başarılı oyuncusu Kaya Peker, kariyerindeki en anlamlı şampiyonluğu kazandığını söyledi. Peker yaşanan olaylarla ilgili olarak da, ''Daha tatsız şeyler de olabilirdi, insanlar yaralanabilirdi'' dedi.

Kaya Peker özellikle son maçta sergilediği performansla Efes Pilsen'in şampiyonluğunda büyük pay sahibi olmuştu.

AA
    Güncelleme: 16:07 TSİ 20 Haziran. 2009 Cumartesi

İSTANBUL - Efes Pilsen'in yıldız oyuncusu Kaya Peker, bu sezon beşinci ve en anlamlı şampiyonluğunu kazandığını söyledi.
    Peker yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Ülker gibi büyük bir camiaya karşı alınan şampiyonluğun büyük önemi bulunduğunu belirterek, ''Bu benim beşinci ve anlamlı şampiyonluğum. Gergin, stresli ve çekişmeli geçen bir atmosferde, Fenerbahçe Ülker gibi büyük bir camiaya karşı alınmış bir şampiyonluk. Bu nedenle en anlamlı şampiyonluğum da buydu, o yüzden çok mutlu ve huzurluyum'' dedi.
    ''MAÇ BİTİNCE BİR ŞEY HİSSEDEMEDİM''
    Maç bittiği anda yaşanan olaylar nedeniyle çok fazla bir şey hissedemediğini belirten Kaya Peker, ''Olaylar çıkınca içeri kaçtım. Her şey o kadar ani gelişti ki... Koridora gittim ve yere oturduğum anda, ne kadar önemli bir iş başardığımızı anladım'' ifadelerini kullandı.
    Kaya, çok tedirgin anlar yaşadıklarını vurgulayarak, ''Herkes bizi korumaya çalışıyordu. Soyunma odasında birkaç kişinin içeri girmeye çalıştığını söylediler. Biz de soyunma odasının içine kaçtık. Önemli olan, tatsız bir şey yaşanmamış olması. Daha tatsız şeyler olabilirdi, insanlar yaralanabilirdi'' dedi.
    ''GÜVENLİK YETERSİZDİ''
    Kaya Peker, maç için salona girdiklerinde güvenlik yetersizliğini fark ettiklerini, polis sayısının az olduğunu gördüklerini kaydetti.
    Başarılı oyuncu, ''Güvenlik yetersizdi. Genelde baktığımızda polis sayısının az olduğunu görebiliyorduk. Polis sayısı yeterli olsaydı, olaylar olmayabilirdi, ama biz, maçtan önce sadece kazanmaya odaklandık. Maç bitimiyle hemen etrafına bakıyorsunuz neler olabilecek diye. Maçın ardından gelebilecek insanları düşünerek hemen içeri kaçtık'' şeklinde konuştu.
    ''2-0'DAN GERİ DÖNMEK DÜNYADA ÇOK ZOR''
    Final serilerinde 2-0 geriye düştükten sonra 4-2 kazanmanın önemine değinen Kaya Peker, bunun çok zor olduğunu, sadece Türkiye'de değil, dünyada bile pek rastlanabilecek bir durum olmadığını ifade etti.
    Kaya Peker, 2-0 geriye düşmelerinin, kötü bir takım olmalarından kaynaklanmadığını belirterek, ''Daha sonraki maçlarda bir şeyi değiştirmemiz gerekmiyordu. Sadece, basketbolumuzu aynı düzeyde oynamamız gerekiyordu. İlk maçlarda çok kötü hücum etmiştik, şut yüzdemiz düşüktü. Bazen top girmiyor. Yapabileceğimiz bir şey yoktu. Şutları soktuğumuz maçlarda zaten bu gözüktü'' diye konuştu.
    ''KÜFÜRÜ HAK ETMİYORUM''
    Final maçlarında kendisine edilen küfürlerin hoş olmadığını belirten Kaya, bunları hak etmediğini söyledi.
    Mücadele eden bir oyuncu olduğunu, hayatının her döneminde aynı şekilde oynadığını dile getiren Kaya Peker, ''Salona gelen taraftarların, tüm maçlarımı izlediğini sanmıyorum. Nasıl oynadığımı basketbol kamuoyu biliyor, ama o gergin atmosferde bunları bilerek yapıyormuşum sanılıyor. Yapacak bir şey yok, ama bazen anlaşmazlıklar olacaktır. Önemli olan, olayların büyümemesi. Onlar da takımlarının iyiliğini istiyordu, o yüzden oldu'' ifadelerini kullandı.
    Son maçta oldukça küfür yediğini belirten Kaya Peker, ''O nedenle çok iyi oynamak istiyordum. Çok şükür bunu da başardım'' dedi.
    ''EFES PİLSEN'DE KALMAK İSTİYORUM''
    Kulübüyle 1 yıllık opsiyonlu sözleşmesinin bulunduğunu hatırlatan Kaya, Efes Pilsen'de kalmak istediğini söyledi.
    Kaya, ''Opsiyon kulübümde. Ben Efes Pilsen'de mutluyum. İnşallah uzun süreler birlikte oluruz'' diyerek sözlerini tamamladı.

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Igor Rakocevic Efes Pilsen’de…

Efes Pilsen Igor Rakocevic ile anlaştı. Geçtiğimiz sezon İspanya'nın Tau Ceramica takımında forma giyen ve guard pozisyonunda görev yapan Sırp oyuncu 1978 doğumlu ve 1.91 metre boyunda. Rakocevic, 2006-07 ve 2008-09 sezonlarında Avrupa Ligi'nde "Alphonso Ford En Çok Sayı Atan Oyuncu" ödüllerini kazandı.

Basketbola Kızılyıldız genç takımında başlayan başarılı oyuncu, burada dört sezon forma giydikten sonra Buducnost'a transfer oldu. Rakocevic 2002-03 sezonunda NBA takımlarından Minnesota Timberwolves'a transfer olurken; bir sezon sonra tekrar Kızılyıldız'a geri döndü. 2004-05 sezonunda İspanya'nın Valencia takımına geçen Rakocevic bir sezon sonra Real Madrid'e ve 2006-07 sezonunda da Tau Ceramica takımına transfer oldu ve geçtiğimiz sezon Tau Ceramica forması ile çeyrek finalde mücadele etti.

2008-09 sezonunda Avrupa Ligi'nde 21 karşılaşmada 17.95 sayı ortalaması ile en çok sayı atan oyuncu olan Rakocevic, 16.76 index puanı ile de en değerli oyuncu sıralamasında üçüncü sırada yer aldı

Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, Igor Rakocevic ile ilgili yaptığı açıklamada çok önemli bir oyuncuyu kadrolarına kattıklarını ifade ederken; "Rakocevic hem Avrupa hem de NBA tecrübesi yaşamış ve Sırbistan Milli Takımı forması giymiş kariyerli bir isim. Böyle önemli bir oyuncunun Efes Pilsen'e transfer olmasının takımımıza büyük güç katacağına inanıyorum." dedi.

Efes Pilsen Igor Rakocevic ile son bir yılı opsiyonlu olmak üzere üç senelik sözleşme imzaladı.

http://www.efesbasket.org/guncel/det...h4olGZSw%3d%3d
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Nereden
    Kocaeli

İnanılmaz iyi bir transfer efes son yıllarda bu kadar iyi bir transferin altına imza atmamıştı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben beğenmedim.Daha iyisi alınabilirdi.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben beğenmedim.Daha iyisi alınabilirdi.
    Ha ha ha ha ha ha ha ha ha
    aha aha aha aha aha aha aha aha
    azu azu azu azu azu azu azu azu azu azu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Beni tatmin etmedi olum bu transfer.Zorla mı

Nereden
    Kocaeli

Seni tatmin edip etmemesi zaten hiç önemli değil, tüm avrupa basınını ve basketbol takımlarını fazlasıyla tatmin etmiştir zaten

Nereden
    Almanya

Alkolikler Sampiyon olmus cokda umrumdaydi sanki

Nereden
    Kocaeli

selçuk inanın 8 numaralı formasını giyecekmiş tatmin oldun mu ??

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha iyisi yok Erdem
    -1461 TRABZON-

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa Uzuner 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selçuk inanın 8 numaralı formasını giyecekmiş tatmin oldun mu ??
    Hayır canım , olmadım

Efes beni bu seneki transfer politikasıyla şaşkınlığa uğrattı Daha iyisi olabilirdi

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Daha iyisi NBA'de oynuyor be kanka.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayır canım , olmadım

Efes beni bu seneki transfer politikasıyla şaşkınlığa uğrattı Daha iyisi olabilirdi
    Kobe mi?Lebron mu?Pierce mı?Hangisini istiyordun?
    -1461 TRABZON-

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kobe mi?Lebron mu?Pierce mı?Hangisini istiyordun?
    Yok kevin garnetti istiyormuş b planın da da dwith howard olabilirmiş

Nereden
    Uşak

bu sene tarıhınde ilk kez grupdan çıkamamış efes bu transfer efes için normal efes büyük takım. aslında geçen sene davıd blatt ıhudson woods nıcholas vardı.çok para harçamıştı ama hücumbasketbolu geri tepti. efes savunma takımı bu anlaşıldı

Nereden
    İstanbul

Transfer edilecek diger yabancılarda rako ayarında olmalı...
    I am titanium

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

EFes NBA den tecrübeli Basketciler Almali

Örnek Kobe lebron Howard
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Bartuğ13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    komple zeka özürlüler sürüsü!!!!!
    şampiyonluğu bu adi fenere vermek için yırtının durun aferin.
    tüm efes takımına teşekkürlerimi sunuyorum.bu yukardaki lafımı yemekten de büyük mutluluk ve haz duyuyorum.hepinize helal olsun.2-0dan sonra içimde umut vardı ama çok çok azdı.böyle bir geri dönüş inanın beklemiyordum.hele hele 2-1e gelen maçtaki gidişatı da göz önünde bulundurursak.tam anlamıyla nakavt olmak üzere yerde olan ve hakemin 9a kadar saydığı ama yerden kalkabilip rakibini üst üste attığı 4 yumrukla yere deviren bir boksöre benziyorsun takım olarak.takımın her parçasını da ayrı tebrik ediyorum.

tanjevic ve tüm fblilere kapak olmasının yanında bu olay umarım tanjevicin milli takım koçluğunu bırakmasına giden yolun da başlangıcı olur.madem hem kulüp hem milli takım çalıştırılabiliniyor o zaman ergin hoca yapsın bu işi
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Nereden
    Aksaray

Thumbs down

İŞTE FEDERASYON'UN KARARI!..

Beko Basketbol Ligi'nde Efes Pilsen ile Fenerbahçe Ülker takımları arasında yapılan play-off final serisinin son maçında çıkan olaylar nedeniyle, Fenerbahçe Ülker'e 5 maç seyircisiz oynama cezası verildi.

Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, bugün yaptığı toplantıda, 14 Haziran'daki final serisinin 6. ve son maçında çıkan olaylarla ilgili dosyayı görüştü. Maçın ilk periyodunun sonlarına doğru Fenerbahçe Ülker taraftarlarının küfürlü tezahüratta bulunmaları yüzünden 1 kez anons yapılması zorunluluğu doğduğu, maçın bitimiyle birlikte de yine sarı-lacivertli taraftarların sahaya yabancı maddeler attıkları, sahaya girerek rakip takımın sporcu, antrenör ve yöneticilerine fiili saldırıda bulundukları, hatta bu saldırıların soyunma odalarının kapılarına dek sürdüğü görüşüne varan kurul, Fenerbahçe Ülker'i cezalandırdı.

Kurulun gerekçeli kararında, Fenerbahçe Ülker'in, taraftarlarının karıştıkları olaylar nedeniyle daha önce de ceza aldığı ve seyirci olaylarının devamlılık arzettiği vurgulanırken, bu nedende Fenerbahçe Ülker'e 5 maç seyircisiz oynama ve toplam 40 bin lira para cezası verildiği kaydedildi.

-ÖZAYDINLI'YA 30 GÜN HAK MAHRUMİYETİ-

Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Murat Özaydınlı'ya da 30 gün hak mahrumiyeti cezası verdi.

Kurul, aynı maçta yanaşan olaylarla ilgili Özaydınlı'nın yazılı ve görsel medyada yaptığı açıklamaların, Basketbol Federasyonu ve müsabaka hakemlerini küçük düşürücü nitelikte olduğu kanısına vararak, Özaydınlı'ya 30 gün hak mahrumiyeti ve 4 bin lira para cezası uyguladı.

Maraton

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)