Sayfa 208 Toplam 223 Sayfadan BirinciBirinci ... 108 158 198 206 207 208 209 210 218 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5558 adet sonuctan sayfa basi 5,176 ile 5,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ýzlediðim en kötü organizasyon için teþekkürler. Þu 3×3 maç rezilliðini görünce utandým resmen.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Dün KSK aldýðý maçý verdi. Tartýþmalý kararlar var.

*

Çekmece - Banvit maçýnda yine Tiby'nin hatalarýný seyrediyoruz. Hakan Demir, Serhat Hoca'ya koçluk öðretiyor. Banvit uzunlarý faul sorunu yaþarken Williams'i kullanmýyorlar. Sene baþýndan beri özellikle takip ediyorum Cekmece'yi, artýk rahatlýkla söyleyebilirim, ligin Bulkaz'dan sonraki en kötü koçu olabilir bu adam.
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (27.01.2019 Saat 18:50 ) deðiþtirilmiþtir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün KSK aldýðý maçý verdi. Tartýþmalý kararlar var.

*

Çekmece - Banvit maçýnda yine Tiby'nin hatalarýný seyrediyoruz. Hakan Demir, Serhat Hoca'ya koçluk öðretiyor. Banvit uzunlarý faul sorunu yaþarken Williams'i kullanmýyorlar. Sene baþýndan beri özellikle takip ediyorum Cekmece'yi, artýk rahatlýkla söyleyebilirim, ligin Bulkaz'dan sonraki en kötü koçu olabilir bu adam.
    Bulkaz atýlýnca Sakarya'ya bile kaybetti Çekmece geçen hafta. Bulkaz'ýn Sakarya'sý ise bu dün daha ilke çeyrekte Gaziantep duvarýna çarptý. Markovic her geçen gün geliþen bir savunma takýmý yaratmýþ.

Diðer maçta ise Ivanovicli Bjk, Telekom'a Pressey'nin þutlarýyla fark yaptý. Burak Gören, yayýncý kuruluþ torpiliyle All-Star koçu oldu. Þu kadroyla Eurocup'tan elendi. Dün saha içi isabet sayýsý, faul çizgisinden isabetlerinden daha azdý. Hakemler Telekom'a çalýþmasa, feci bir skorla biterdi maç.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Beþiktaþ'ta Benzing'den sonra Rich de sakatlandý. Afyon deplasmanýnda 12 sayidan maçý çevirdiler. Hem de Maxim atýldý hakemlerin uydurmasýyla.

Yine hakem katliamý vardý. Altan'dan çýkan topu Afyon'a verdiler. Bjk potasindaki ribaund mücadelesinde Kenan itildi, hakem faulü Kenan'a verdi.

Kenan demiþken, üç fast-break'i bitiremedi. Milli takým buna emanet!

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Nanterre - Bjk maçina gitmistim geçende,, bu kadar verimsiz bir oyun kurucu yok yaa,, berbat bu Kenan Sipahi
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Basketbolu özledik
    Basketbolun heyecaný çok baþkaydý

Önceden maçlar açýk kanaldan canlý yayýnlanýrdý. Onu da bitirdiler.
    Basketbol insanlara uzak kaldý!!
    Konu Sacit tarafýndan (13.04.2019 Saat 16:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

banvit basketboldan çekliyormuþ.... çok üzücü bir haber.... keþke haklarýný biz alsak ama nerde!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    banvit basketboldan çekliyormuþ.... çok üzücü bir haber.... keþke haklarýný biz alsak ama nerde!
    Banvit bu seneye baþlarken Ahmet Gürgen'le hata yaptý. Gençleri oynatacaðým derken saçma sapan rotasyonlarla maç kazanmayý hedeflemeyen bir takým görüntüsündeydi. Þimdi üç yabancýyla ve yine gençlerle Hakan Demir yönetiminde çýktýklarý 13 maçýn 9'unu kazandýlar.

Mesela geçen gün Darüþþafaka'yý Ýstanbul'da çift haneden gelip yendiler. Hakan Demir ligde iþ yapacaðýný gösterdi. Gerçi bu gidiþle BSL'de yer alacak takým kalmayacak. Giresun, Eskiþehir, biz, Sakarya derken... Banvit de gidiyor.

*

Beþiktaþ ödeme sorunu yüzünden Rich'i kaybetti. Benzing sakat, Buva oynamýyor. Onlar da yine üç yabancýyla Darüþþafaka, ÝBB ve Bahçeþehir Koleji'ni yenip play-off için rahatladýlar.

BK maçý sonundaki pozisyon için herkes faul deðil diyor ama net faul. Onu tartýþmak çok gereksiz. Bir pozisyon önce Alexander'ýn topa yaptýðý hamleye kasti faul çaldýlar. Asýl o konuþulmalýydý.

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Banvit bu seneye baþlarken Ahmet Gürgen'le hata yaptý. Gençleri oynatacaðým derken saçma sapan rotasyonlarla maç kazanmayý hedeflemeyen bir takým görüntüsündeydi. Þimdi üç yabancýyla ve yine gençlerle Hakan Demir yönetiminde çýktýklarý 13 maçýn 9'unu kazandýlar.

Mesela geçen gün Darüþþafaka'yý Ýstanbul'da çift haneden gelip yendiler. Hakan Demir ligde iþ yapacaðýný gösterdi. Gerçi bu gidiþle BSL'de yer alacak takým kalmayacak. Giresun, Eskiþehir, biz, Sakarya derken... Banvit de gidiyor.

*

Beþiktaþ ödeme sorunu yüzünden Rich'i kaybetti. Benzing sakat, Buva oynamýyor. Onlar da yine üç yabancýyla Darüþþafaka, ÝBB ve Bahçeþehir Koleji'ni yenip play-off için rahatladýlar.

BK maçý sonundaki pozisyon için herkes faul deðil diyor ama net faul. Onu tartýþmak çok gereksiz. Bir pozisyon önce Alexander'ýn topa yaptýðý hamleye kasti faul çaldýlar. Asýl o konuþulmalýydý.
    Sizce ligimiz nasýl kurtulur Oðuz hocam.

Masraflar ve bazý takýmlarýn bütçeleri çok yükseldi ama onlar da artýk bu yükü kaldýrabilecek gibi görünmüyor.

Euroleague organizasyonuna basketbolun þampiyonlar ligi diyoruz ama, geçen sene (ya da önceki seneydi sanýrým) kazanan takýma 1 milyon euro gibi komik bir ödül verildi.

Ne olacak bu Avrupa basketbolunun hali? Kim yiyor bu euroleague yayýn gelirlerini? Pek bilgim yok ama, en aþaðý 40-50 ülkede canlý yayýnlanýyordur diye düþünüyorum.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Bahadýr Þimþek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sizce ligimiz nasýl kurtulur Oðuz hocam.

Masraflar ve bazý takýmlarýn bütçeleri çok yükseldi ama onlar da artýk bu yükü kaldýrabilecek gibi görünmüyor.

Euroleague organizasyonuna basketbolun þampiyonlar ligi diyoruz ama, geçen sene (ya da önceki seneydi sanýrým) kazanan takýma 1 milyon euro gibi komik bir ödül verildi.

Ne olacak bu Avrupa basketbolunun hali? Kim yiyor bu euroleague yayýn gelirlerini? Pek bilgim yok ama, en aþaðý 40-50 ülkede canlý yayýnlanýyordur diye düþünüyorum.
    Trabzonspor'u kurtaramadýk, ligi kurtarmak fazlasýyla aþar bizi üstadým.

Gerçekçi ve karþýlýðý olmayan bütçelerle yola çýkýldýðýný herkes biliyor. Yönetici, koç, oyuncu... Ancak kriz patlayana kadar kimseden ses çýkmýyor. O yüzden iþe emek boyutundan bakamýyorum artýk. Hele menajer eliyle takým bulanlarýn sýzlanmasýna aldýrmýyorum. Misal Okben... Yýllarca oynamadan kazanan Oðuz Savaþ... TBF'den beklentim yok. Çünkü orasý kukla bir idare grubu...

Kýsacasý kör topal gider artýk. Program yok, hedef yok... Giresun, Eskiþehir, Trabzonspor, Sakarya'da olan bitenlerin üstü Efes ve Fb'nin F4 yapmasýyla örtülür.

Bahadýr Þimþek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Trabzonspor'u kurtaramadýk, ligi kurtarmak fazlasýyla aþar bizi üstadým.

Gerçekçi ve karþýlýðý olmayan bütçelerle yola çýkýldýðýný herkes biliyor. Yönetici, koç, oyuncu... Ancak kriz patlayana kadar kimseden ses çýkmýyor. O yüzden iþe emek boyutundan bakamýyorum artýk. Hele menajer eliyle takým bulanlarýn sýzlanmasýna aldýrmýyorum. Misal Okben... Yýllarca oynamadan kazanan Oðuz Savaþ... TBF'den beklentim yok. Çünkü orasý kukla bir idare grubu...

Kýsacasý kör topal gider artýk. Program yok, hedef yok... Giresun, Eskiþehir, Trabzonspor, Sakarya'da olan bitenlerin üstü Efes ve Fb'nin F4 yapmasýyla örtülür.
    Onlarýnda sýradanlaþmasý yakýn gibi görünüyor benim açýmdan.

Ýnþallah yanýlýrým da, bilmediðimiz þekilde kaynaklarý, bütçeleri ve baþarýlarý devam eder.

Sonuçta adý, rengi ne olursa olsun, Avrupa'da "Türk takýmý" diye lanse ediliyor.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Bjk ve Afyon'da da yabancýlar takýmlarýndan ayrýlmýþ.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Bir sayfa önce detaylýca yazmýþtým. Banvit'in Ahmet Gürgen tercihi hataliydi. Hakan Demir sonuncu sýrada aldýðý takýmý play-off'a getirdi. Üstelik uzun süre sakat yabancýlardan faydalanamadý.

Büyükçekmece ise Devin Williams ayrýlýnca yedi maç kaybettiler arka arkaya. Oraya ekleme yapmadan devam ettiler. Koç Serhat Þehit kazanýrken de sýk hata yapýyordu.

Koç iþe ne kadar motive olursa takým baþarý elde ediyor. Bu sezonun diðer örneði de kötü yönetime raðmen kazanan Ivanovic'ti.
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (05.05.2019 Saat 15:15 ) deðiþtirilmiþtir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Efes - Banvit

Fb - Telekom

Tofaþ - BJK

Gs - Gaziantep

*

KSK'nin sorunlu yazý, geç kurulmasý takýmý etkiledi. Bahçeþehir, Dedas'la ancak buraya gelebilirdi. Darüþþafaka o kadroyla play-off yapamamanýn hesabýný kime soracak? Büyükçekmece tek takýmýn düþmesine dua etmeli. Afyon ve ÝBB de ciddi ekonomik sýkýntýlar yaþadý.

*

Eski koç Markovic büyük iþe imza attý Gaziantep'te. Keza Ivanovic Beþiktaþ'ýn kötü yönetimine ve kýsýtlý kadrosuna raðmen iyi iþ çýkardý. Benzer durum Ertuðrul Erdoðan için de geçerli... Ve tabii ki Hakan Demir, dipten aldýðý takýmý play-off'a taþýdý.

*

Oyunculara baktýðýmýzda, Zanis Peiners'i daha iyi bir yapýda seyretmek isterdim. ÝBB'de L. Babic üst düzey takýmlarda iyi bire tamamlayýcý olabilir. DJ Shelton olumlu manada sürpriz oldu benim için, böyle bir etki beklemiyordum. Jason Rich Bjk'ye hayat verdi. Tofaþ'ta Weems istikrarlýydý.

Benim beþim þöyle:

PG: Colom
    SG: Rich
    SF: Babic
    PF: Shelton / Weems (Karar veremedim)
    C: Takýmdaki önemi için Jekiri

Altýncý adam: Danny Gibson
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (14.05.2019 Saat 12:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Simon'u severim ama Fb'nin Vesely, Datome, Lauvergne yokken small ball oynadýðý dönemde, üstelik Moerman etkisizken Anderson'u kullanabileceði rotasyonlarý hazýrlamasý lazýmdý Ataman'ýn. Kaldý ki ilk maç sonrasýnda bunu görüp, Dixon'ý da yavaþlatmak için Beaubois'yý tercih etti.

2-3-4 Numarada Guduric-Kalinic'le eþleþebilecek Anderson'un Vitoria'daki maçtaki oyunu hafýzamýzda...

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Efes seriyi kazanmak istiyorsa hücumda topu Dunston'a indirecek. Ayrýca Sertaç bu seviyelerin oyuncusu deðil. Seneye kesinlikle iyi bir yerli kadro oluþturulmalý.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý worldmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Efes seriyi kazanmak istiyorsa hücumda topu Dunston'a indirecek. Ayrýca Sertaç bu seviyelerin oyuncusu deðil. Seneye kesinlikle iyi bir yerli kadro oluþturulmalý.
    Tolga Gecim ile anlasmis Efes.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Trtspor'a göre avrupanýn en iyi basketbol ligi tahincioðlu basketbol ligiymiþ

Kendin çal kendin oyna demiþler
    Konu Sacit tarafýndan (17.06.2019 Saat 14:24 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tolga Gecim ile anlasmis Efes.
    Pek bildigim bir oyuncu degil. Fakat fizik özellikleri 3-2 numara icin cok iyi duruyor.

Nereden
    Samsun

Efes basketbol dersi veriyor.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Fener 5 numarasýz oynuyor. Dunston'ý ne kadar iyi kullanýrsa Efes iþi o derece kolaylaþýyor. Sonraki maç seri 4'ler ve biter umarým.

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Ücüncü ceyrek'de fenev'i dagitti resmen Efes.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

danger00 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

þu baþlýk da bir düzeltilse artýk
    3 istanbul takýmýný tutmak vakayý adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, baþkaldýrýdýr, istisnadýr, kalitedir. Son dönemlerde ise sabýrdýr, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Karþýyaka'nýn þampiyonluðundan beri ilk kez ligin finali nefis geçiyor.Çirkef Fener taraftarý hariç tabi.

Nereden
    Samsun

Dunston'a çalýnan sportmenlik dýþý faul kararý çok komik.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)