Sayfa 203 Toplam 223 Sayfadan BirinciBirinci ... 103 153 193 201 202 203 204 205 213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5559 adet sonuctan sayfa basi 5,051 ile 5,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Stimac ve Sertaç'a karþý sadece Dunston'la çýkýlýr mý ey Perasovic. Stimac normal sezondaki iki maçta 24 sayý 12 rib ortalmasý tutturmuþ Efes'e karþý. Karþýsýnda Kirk olsa bu kadar etkili olabilir mi?

Bir de bizim Barcelona'da seyrettiðimiz Thomas bu deðil.

Heurtel - Granger
    Doðuþ - Maxim
    Cedi -Honeycutt
    Brown
    Dunston - Kirk rotasyonuyla oynasa Efes Bjk'yi geçer bence.

Maxim'i hem Roll savunmasýnda hem de hücumu açmak için 10-15 dk. devreye sokmalýlar.
    Bunu bizler cok iyi dusunuyoruz ama nedense Perasovic Bey dusunemiyor.
    Dun oynanan her dakikada bunlari soyleyip durdum.
    4 numarada Clark ve Weems'i kullanan takima karsi Brown ve Thomas ile cikarken, Stimac ve Sertac gibi iki kalipli uzuna karsi bir tek Dunston ile cikmak intihardir.
    2 numarada Maxim'i hic kullanmamakta ayni sekilde...

Neyse - Bu arada dun gece Ismail Alkan Efes Pilsen ile ilgili gorusmelerde soyle bir sey yazdi:

Durum net deðil ancak 2-3 Mil. USD'lik bir sponsorluk antlaþmasýna yaklaþýlmýþtý.
    Bütçe netleþmeden ayrýntýlarý konuþmak abesle iþtigal olur

Trabzonspor ABank gibi bir durum demektir bu...
    Bekleyelim gorelim...
    Bence genel menajerini ve kocunu da sececekleri bir sistem olsun.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Süper lige yükselen takýmlar Sakarya Bþb. ve Eskiþehir Basket oldu. Acýbadem'in çýkmamasý gerçekten çok iyi oldu.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Süper lige yükselen takýmlar Sakarya Bþb. ve Eskiþehir Basket oldu. Acýbadem'in çýkmamasý gerçekten çok iyi oldu.
    bir marmara bir iç anadolu takýmý düþtü bir marmara bir iç anadolu takýmý çýktý... eskiþehir için sevindim...ama ligde ankara takýmýmý olmamasý vahim....

Nereden
    Ankara

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bir marmara bir iç anadolu takýmý düþtü bir marmara bir iç anadolu takýmý çýktý... eskiþehir için sevindim...ama ligde ankara takýmýmý olmamasý vahim....
    Telekom yatýrým yapmazsa 3-5 sene içerisinde Ankara takýmý görmemiz de zor abi. Acýbadem çýksa gerçekten çok üzülürdüm, böyle müessese takýmý kurmak yerine seyiricisi güçlü olan takýmlara sponsor olmak çok daha mantýklý. Acýbadem'in kapanacaðý dedikodularý dönmeye baþladý, milyonlarca liralýk yatýrýma raðmen iki sene lige çýkamamalarý belli ki heveslerini kýrmýþ. Ben en çok Sakarya'nýn çýkmasýna sevindim, iki seneden beri kýyýsýndan dönüyorlardý.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Emin Mogulkoc maci verecek Bjk'ye.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

basket takýmýnn gidilaþatý ve çýkan haberler hiç olumlu deðil . bu takým muhtemelen 1461 'in kaderini yaþayacak . seneye düþecek sonra da muhtemelen uðraþamýyoruz sahip çýkan yok diyip kapatýlacak.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Emin Mogulkoc maci verecek Bjk'ye.
    Verdi. Alper Yilmaz da isyaan etmiþ. Ama once kocuna iki laf et Kelepce Alper. Sutorsuz ve uzunsuz oynuyorsun.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Hakemler facia. Gecee macin tekrarini seyrettim, Granger'a Stimac'in yaptigi faulu hucum vermek korluktur. Heurtel'in muazzam savunmasina formadan tuttu dediler. Yuh!

Orhun'dan sonra bir antipatik kocumuz daha oldu, Ufuk ne itici adam. Bunun 5,6,7 ucluk attigi maclarda sevinirdim.

Arsivimden fotograflari atarým.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

IMG_20170604_140712.jpg
    IMG_20170604_140922.jpg
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Hayri Gür'de yeterince soðumuþtuk zaten kendisinden.Finale kalýrsa fenerbahçe camiasýna çýkarbilecek mi bakalým diþlerini !

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Vay canýna, cezalara bak. Ama ilk maçtan belliydi, hakemler Ufuk'un etkisi altýnda. Yukarýda yazmýþtým,net pozisyonlara ters düdük çaldýlar. Genellikle Efes aleyhine. Bu kadar olaya sebebiyet veren hakemler için yaptýrým yok mu?

Seyircisiz oynama cezasýnýn para cezasýna dönüþmesi ise tamamen saçmalýk. Hele seride, ödül gibi...

Hidayet, Ufuk'u koruyor. Futbolu bitirdiler, basketbol da bir iki yýla kadar tükenir. Bu zihniyetle sýrada voleybol var.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

#EfesYýkýlmaz
    Twitterda bu hashtag üst sýralarda...
    Benim anlamadýðým Efes niye günah keçisi ilan edildi. Adamlar hiç yatýrýmý kesmediler, altyapýdan oyuncu yetiþtirmeye devam ediyor.
    -3 puanla baþlamak çifte standartýn dik alasýdýr...

Bu arada TBF'nin yapýsýna bakýnca:

Baþkan: Hidayet Türkoðlu (Efes Pilsen altyapýsý, Türkiye'de sadece Efes Pilsen'de oynadý ilk Final Four'a kalan takýmýn oyuncusu)
    Üye: Hüseyin Beþok (Karþýyaka altyapý, Efes Pilsen'de oynadý, iki final four kadrosunda da yer aldý) - milli takýmlar ve liglerden sorumlu
    CEO: Ömer Onan (Efes Pilsen altyapýsý, Efes Pilsen'de oynadý, iki final four kadrosunda da yer aldý)
    Genel Sekreter: Engin Özerhun (Efes Pilsen eski genel menajeri)
    Milli Takýmlar Genel Menajeri: Kerem Tunçeri (GS altyapýsý, Efes Pilsen'de uzun yýllar forma giydi)

Bir de bu adamlar oyunculuk döneminden takým arkadaþý. Efes bu dönemde bu þekilde doðranýyorsa kimbilir baþka adamlar olsaydý ne olurdu...

Edit: Milli Takým Coachu: Ufuk Sarýca (Efes Pilsen altyapýsý, Efes Pilsen'de oynadý, Koraç Kupasý'ný kazanan kadronun oyuncusu)...
    Takým arkadaþlarý Ufuk'a çalýþmayý tercih etmiþ...
    Konu UðurB tarafýndan (06.06.2017 Saat 01:34 ) deðiþtirilmiþtir.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

geçen ay u16 gençler þampiyonasýnda Alper Yýlmaz'a federasyon finali neden güzel bir salonda oynatmýyor diye sorduðumda bana '' federasyonun kararý'' diye üç kere ayný þeyi imalý bir þekilde söyledi... yani federasyonla efes arasýnda bir soðuk savaþ olduðu besbelli...

Nereden
    Ankara

SPOR Toto Basketbol Ligi takýmý Pýnar Karþýyaka'da baþantrenör Nenad Markovic'le yollar ayrýldý. Özel iþleri için gittiði Ýspanya'dan Ýzmir'e dönen Boþnak çalýþtýrýcýyla bir araya gelen Basketbol Þube Sorumlusu Serdar Iþýldar, sözleþmenin feshi konusunda anlaþtý. 1 yýl daha opsiyonlu kontratý bulunan Markovic, kulüpten tazminat talep etmezken, geçen sezondan kalan maaþ ve prim alacaklarýnýn ödeneceði açýklandý.

Pýnar Karþýyaka'ya çalýþtýðý 4 yýllýk dönemde lig ve Türkiye Kupasý þampiyonluðu ile Cumhurbaþkanlýðý Kupasý kazandýran Antrenör Ufuk Sarýca'dan görevi devralan Markovic, ligdeki baþarýsýz tabloya karþýlýk yeþil kýrmýzýlý ekibe FIBA Þampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynatmýþtý. Yeni sezonda antrenörlük için listenin ilk sýrasýna 2 yýldýr Yeþilgiresun Belediyespor'u çalýþtýran Aleksandar Trifunovic'i alan Karþýyaka, görüþmelere önümüzdeki günlerde baþlayacak.

ÝTALYA ÇIKARMASI

Pýnar Karþýyaka'da yeni sezonda genç ve baþarýya aç yabancýlara yönelmeyi planlayan yönetim, hafta sonunda Ýtalya'ya gidecek. Þube Sorumlusu Serdar Iþýldar, yönetimden Serhat Bayülken ve Genel Menajer Selim Çýnar, her sezon düzenlenen Adidas Eurocamp'ý izleyecek. Ýtalya'nýn Treviso kentindeki organizasyon, 9-11 Haziran tarihleri arasýnda organize edilecek.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Bjk'de Earl Clark yok. Efes'te de Honeycutt kesilip yerine B. Paul var.

Nereden
    Ankara

Beþiktaþ ilk devreyi 19 sayý farkla önde kapattý, Efes potaya bile gidemiyor. Yaþanan olaylar Ufuk Sarýca'yý ve oyuncularýný motive etmiþ belli ki. Bir de bu Heurtel bir tek bizim maçlarda oynuyor.

Manu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alýntý Murat' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beþiktaþ ilk devreyi 19 sayý farkla önde kapattý, Efes potaya bile gidemiyor. Yaþanan olaylar Ufuk Sarýca'yý ve oyuncularýný motive etmiþ belli ki. Bir de bu Heurtel bir tek bizim maçlarda oynuyor.
    Alex Kirk sakat deðilse ve buna raðmen Perasovic kendisini kadroya almýyorsa bilmiyorum bunu koç hatasý diyerek kabul edebilir miyiz? Ýntihar resmen.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Alex Kirk sakat deðilse ve buna raðmen Perasovic kendisini kadroya almýyorsa bilmiyorum bunu koç hatasý diyerek kabul edebilir miyiz? Ýntihar resmen.
    Dogus'tan da sutor yaratmaya calisti.

Efes'e Head and Shoulders reklaminda Cedi'yi gazlayip parkeye gonderen koc gibi biri lazim.

Nereden
    Ankara

Ben Efes'i hiç bu kadar çaresiz görmemiþtim. Fark 32 oldu.

Nereden
    Ankara

Efes yarý finalde veda etti.

Euroleague'i geçtik Efes artýk yurtiçinde de baþarýlý olamýyor.

Þu seriden sonra Perasovic'i gönderirler herhalde.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Perasoviç kalýrsa büyük hata olur.
    Alper Yýlmaz maçtan sonra Deðiþim zamaný, deðiþim baþlar yazdý...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Efes artýk macera aramamalý. Ergin Ataman'ý (Bütün oyun dýþý durumlarý göze alarak) takýmýn baþýna getirmeli. Pistons gibi oldu Efes, her sene deðiþim diye baþlayýp bir yerde takýlýyor.

Yalnýz Perasovic gibi Avrupa'da geçen sene baþarýlý olmuþ koçun (Geçmiþte Blatt ve Ivkovic örneði de var) Ýstanbul'da neden verimsiz olduðu da bence araþtýrýlmalý.

Ha, ille yabancý alacaklarsa hiç düþünmesinler, Ivanovic'i getirsinler. Gerçi Khimki uzatýr büyük ihtimalle. Zate EL'ye de katýlacaklar.

TS-AKCAABAT-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Efes artýk macera aramamalý. Ergin Ataman'ý (Bütün oyun dýþý durumlarý göze alarak) takýmýn baþýna getirmeli. Pistons gibi oldu Efes, her sene deðiþim diye baþlayýp bir yerde takýlýyor.

Yalnýz Perasovic gibi Avrupa'da geçen sene baþarýlý olmuþ koçun (Geçmiþte Blatt ve Ivkovic örneði de var) Ýstanbul'da neden verimsiz olduðu da bence araþtýrýlmalý.

Ha, ille yabancý alacaklarsa hiç düþünmesinler, Ivanovic'i getirsinler. Gerçi Khimki uzatýr büyük ihtimalle. Zate EL'ye de katýlacaklar.

Bu Trabzonspor + Efes duyumlarý gerçek dýþý demek
    „Choose a lazy person to do a hard job.
    Because a lazy person will find an easy way to do it.“
    BILL GATES

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Ufuk Sarýca hükmen galibiyet için TBF'ye baþvursun (!)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Bjk - Fb maci iki dakikada degisti. Fb mac topunu uc defa kullandi.

Teknik mi caldi o?
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (16.06.2017 Saat 22:01 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)