Sayfa 52 Toplam 224 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5596 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

21-7 lik bir seri vardı son periyotta. Süper Efes Nicholas , Granger çok iyiydi. Prkacin kendine çeki düzen vermeli bir an önce.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Efes Pilsen bu senede şampiyonlugun en büyük adayların dan biri,özellikle de fb,gs,bjk ile yaptıgı maçlarda çok iyi performans gösteriyo.gs ile oynadıgı maç da rakibine fark attı insallah böyle devam ederler.

Nereden
    İzmir

Play Off'ta olası bir Fenerbahçe ülker eşleşmesinde 2-0 yenik başlıcak seriye. 2Maçıda kaybetti Fenerbahçe'ye.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    Trabzon

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Play Off'ta olası bir Fenerbahçe ülker eşleşmesinde 2-0 yenik başlıcak seriye. 2Maçıda kaybetti Fenerbahçe'ye.
    bu kötü oldu efes için ama eşleşirler ise insallah maçı alır efes

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efes ve Minnesota yetkilileri toplandı!

Beko Basketbol Ligi'nin uluslararası düzeydeki başarılı takımlarından Efes Pilsen'in 6 Ekim'de NBA ekiplerinden Minnesota Timberwolves ile yapacağı maç öncesi NBA yetkilileri İstanbul'a geldi.

NBA başkan yardımcılarından Andrew Messick ve diğer yetkililer, bugün İstanbul'a gelerek Efes Pilsen Asbaşkanı Çetin Çeki ve genel menajer Engin Özerhun ile görüştü.

NBA yetkilileri daha sonra maçın yapılacağı Abdi İpekçi Spor Salonu'na geçerek burada incelemelerde bulundular. Salonun oturma düzenini gören yetkililer, soyunma odalarını incelerken, incelemeler sırasında görüntü aldılar.

İlk resmi teması gerçekleştiren NBA yetkilileri, yarın Efes Pilsenli yöneticilerle Minnesota Timberwolves'in karşılanışı, bilet dağılımı ve uzlaşılan konuların uygulamaya geçmesi yönünde bir toplantı yapacaklar.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Miami gelsin yaf. Ne Minnesota'si . Miami gelsin İstanbul'a gelirim o maçı izlemek için

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

28_bordomavi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Miami gelirde gidilmez mi o maça...Koşa koşa gerekirse maraştan otostopla giderim istanbul a

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Efes sezonun ilk yarısında oynanan maçı kazanmıştı fenere karşı, durum 1-1 den başlıcak. ayrıca 2 maçı da kaybetseydik 1-0 geriden başlardık.

Nereden
    İzmir

Alıntı h@msi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efes sezonun ilk yarısında oynanan maçı kazanmıştı fenere karşı, durum 1-1 den başlıcak. ayrıca 2 maçı da kaybetseydik 1-0 geriden başlardık.
    Yanlış hatırlıyormuşum

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İzmir

Efes'ten acı fark!

Beko Basketbol Ligi'nde zirveye oynayan Efes Pilsen, ligden düşmeme mücadelesi veren Beykoz'u 60 sayı farkla, 102-42 yendi.

EFES PİLSEN: 102 - BEYKOZ: 42

Salon: Abdi İpekçi

Hakemler: Aytuğ Ekti xx, Berk Torun xx, Kaan Büyükçil xx

Efes Pilsen: Rasic xx 6, Barış xx 7, Nicholas xxx 11, Ermal xxx 11, Haislip xxx 18, Prkacin xx 6, Cenk xxx 15, Cüneyt xx 2, Kerem xx 8, Can xx 5, Bora xx 3, Mustafa xxx 10

Beykoz: Goss xx 4, Altan x 5, Cihad xx 8, Onur xx 4, Eren xx 12, Mutlu x 4, Pastal x 2, Erman x 3, Esat x, İbrahim x

1. Periyot: 25-12
    Devre: 51-23 (Efes Pilsen lehine)
    3. Periyot: 72-29

Karşılaşmaya Rasic'in 3 sayılık basketleriyle başlayan Efes Pilsen, Haislip'in pota altı sayılarıyla 1. periyodu 25-12 önde geçti. 2. periyotta rakibinin alan savunması karşısında Nicholas ve Kerem ile basketler üreten lacivert-beyazlı takım, ilk yarıyı da 51-23 önde kapadı.

İyi savunmasını ve hücumunu ikinci yarıya da taşıyan Efes Pilsen, Cenk-Ermal ikilisiyle basket üretmeye devam etti ve 3. periyot sonunda farkı 43 sayıya (72-29) çıkardı.

Son periyotta rahat oyununu sürdüren ve farkı daha da açan Efes Pilsen, Beykoz'u 102-42 yendi.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Efes Pilsen yarı finalde...

Efes Pilsen, Tadım Türkiye Kupası çeyrek finalinde Galatasaray'ı 77-69 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Antalya Dilek Sabancı Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını da lacivert beyazlılar 38-33 önde kapadı.
    Karşılaşmaya Cüneyt, Nicholas, Granger, Haislip ve Ermal beşi ile başlayan Efes Pilsen ilk basketini Nicholas ile buldu. Lacivert beyazlılar Haislip ve Granger'ın basketleri ile maçın ikinci dakikasında 8-0 öne geçti. Rakip Galatasaray arka arkaya bulduğu basketler ile 5. dakikada skorda dengeyi yakaladı: 8-8. Rakip takım kalan süre içinde de isabetli basketler bularak ilk periyodu 21-17 önde kapadı.
    İkinci periyoda hızlı başlayan lacivert beyazlılar Prkacin ve Cenk ile basketler buldu. 14. dakikada Nicholas'ın üçlük isabeti ile skor 24-25'e geldi. Günün başarılı isimlerinden Nicholas hemen ardından bir basket daha buldu ve Efes Pilsen karşılaşmada tekrar öne geçti: 26-25. Efes Pilsen bu dakikalarda savunma dozajını artırırken; Galatasaray top kayıpları yapmaya başladı. Prkacin pota altında etkili oyunu ile sayılar bulmaya devam ederken; devrenin bitimine 1.40 dakika kala Nicholas'ın üç sayılık basketi ile Efes Pilsen skoru 35-29'a taşıdı. Can'ın son dakika içinde üç sayılık basketi ile ilk yarı 38-33 Efes Pilsen lehine sona erdi.
    İkinci yarıda ilk Efes Pilsen hücumunda Can'ın üç sayılık atışında ribaundu alan Nicholas üç sayılık isabet ile farkı sekiz sayıya çıkardı: 41-33. 22. dakikada Granger'ın üçlüğü ile lacivert beyazlılar 44-37 öne geçti. Bu periyotta Granger sahneye çıkarken; Amerikalı oyuncu iki üç sayılık basket daha bularak 25. dakikada Efes Pilsen'i 51-39 öne geçirdi. Bu dakikadan sonra rakip takım da isabetli atışlar ile farkı azaltmaya çalıştı. 27. dakika 55-52 Efes Pilsen üstünlüğü ile geçilirken; üçüncü çeyreğin bitimine 1.50 dakika kala Prkacin kendisine yapılan faulden doğan serbest atışları sayıya çevirdi ve skor 57-52 oldu. Periyodun son 30 saniyesinde Granger tekrar sahneye çıktı ve üç sayılık isabeti ile üçüncü çeyrek 60-52 Efes Pilsen üstünlüğü ile sona erdi.
    Final periyodunda her iki takım da ilk üç sakika boyunca sayı bulamazken; Kerem'in basketi ve Granger'ın üçlüğü ile lacivert beyazlılar 34. dakikada farkı 10'a çıkardı: 65-55. Bu dakikadan sonra Efes Pilsen rakibinin farkı kapatma çabalarına izin vermezken; karşılaşma 77-69 Efes Pilsen lehine sona erdi.
    Bu sonuç ile beraber Efes Pilsen Tadım Türkiye Kupası'nda yarı finale yükseldi.
    Efes Pilsen'de sayıları şu oyuncular kaydetti:
    Drew Nicholas 21, Ermal Kurtoğlu 3, Can Akın 11, Antonio Granger 20, Nikola Prkacin 11, Cenk Akyol 2, Mustafa Abi, Cüneyt Erden, Kerem Gönlüm 4, Marcus Haislip 5
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Efes Pilsen Türkiye Kupası yarı finalinde Karşıyaka ile eşleşti...

Tadım Türkiye Kupası çeyrek finalinde Galatasaray'ı 77-69'luk skorla geçen Efes Pilsen, yarı finalde Karşıyaka ile eşleşti.
    Karşılaşma sonunda Efes Pilsen ve rakiplerini eleyen diğer üç takım Banvit, Karşıyaka ve Fenerbahçe Ülker'in katılımı ile gerçekleştirilen kura çekiminde lacivert beyazlılar İzmir ekibi Karşıyaka ile eşleşirken; Banvit de Fenerbahçe Ülker ile eşleşti. Her iki karşılaşma da 21 Nisan 2007, Cumartesi günü Antalya Dilek Sabancı Spor Salonu'nda oynanacak.
    Efes Pilsen - Karşıyaka maçı saat 16.15'de, Banvit - Fenerbahçe Ülker maçı da saat 14.00'te başlayacak.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Nicholas ve Granger mükemmeldi. Haislip kendisini fazla yormadı. Sanırım bugunkü maçtaydi aklı.

Pınar Karşıyaka Beşiktaş'a fark attı dün. Efes'in işi zor ama kazanıcak bugun .

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Bence Karşıyaka'da en tehlikeli isim Marcus Slaughter.Nicholas Granger Haislip üçlüsü etkili olursa Efes rahat kazanır.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Rahat bir maç olucağını zannetmiyorum. Nicholas ve Granger dün çok fazla efor sarfettiler. 2günde 2maç ister istemez form düşüklüğü yaratıcaktır. Ermal , Kerem ve Haislip bugunkü maçı koparıcak isimler.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Efes Pilsen 74 Pınar Karşıyaka 57
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Banvit'le oynucak

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İzmir

KUPA EFES PİLSEN'İN!

Ve basketbolda kupanın sahibi belli oldu!22. Erkekler Tadım Türkiye Kupası'nı, finalde Banvit'i 73-59 gibi rahat bir skorla deviren Efes Pilsen kazandı. Maçtan 14 saytı farkla galip ayrılan Efes Pilsen böylece Türkiye Kupası'nı sekizinci kez müzesine götürmeyi başardı.

BANVİT: 59 - EFES PİLSEN: 73

Salon: Dilek Sabancı

Hakemler: Mehmet Keseratar xx, Recep Ankaralı xx, Serkan Emlek xx

Banvit: Marque Perry xxx 15, Bekir xxxx 17, Ersin x 2, Onur xx, Arthur Long xxx 19, Edwards x 2, Önder x 2, Radosevic xx 2, Yiğitcan x, İbrahim x, Ümit

Efes Pilsen: Nicholas xxx 8, Ermal x 8, Granger xxxx 17, Kerem xxxx 15, Rasic xxx 11, Can x, Prkacin xx 4, Mustafa xx 8, Cenk xx, Barış x 2

1. periyot: 17-15
    Devre: 31-31
    3. periyot: 47-53

5 faulle çıkan: 35.27 Edwars (Banvit)

Tadım Türkiye Kupası’nın final maçında Banvit ile Efes Pilsen karşı karşıya geldi.

Dilek Sabahcı Spor Salonu’nda oynanan final maçını Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel ile birlikte Anayasa Mahkemesi Üyesi Serruh Kaleli, TBF Yönetim Kurulu Üyeleri, TBF Genel Sekreteri Ali Özsoy, Başkan Danışmanı Resul Yolcu, KKTC Basketbol Federasyonu Başkanı Levent Çağdal, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes türel, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nadir Yapsakaloğlu, Tadım Gıda Genel Müdürü Abdullah Yuvalı da izledi.

Karşılaşmaya iki takım da tutuk başladı. Efes Pilsen, ilk sayılarına Nicholas’la Banvit ise Ersin’le ulaştı. Kerem ve Rasic’in sayılarına Bandırma temsilcisi Long’la cevap verdi. Maçın 4. dakikası 7-8 Efes Pilsen üstünlüğünde geçildi. Rakibinin top kayıplarını Rasic ve Ermal’la sayıya çeviren lacivert beyazlılar savunma ribaundlarında da rakibine üstünlük sağladı. Ancak hücumlardan boş dönerek farkı arttırma şansını iyi kullanamayan Efes Pilsen karşısında Long ve Bekir’le etkili olan Banvit ilk periyodun tamamlanmasına 56 saniye kala skoru 14-13’e taşıyarak öne geçti. Kerem’in serbest atışlardan bulduğu sayılara Banvit bu kez de Bekir’in 3 sayılık basketiyle cevap verdi ve ilk periyodu 17-15 önde tamamladı.

İkinci periyoda Efes Pilsen pota altından Barış’la, Banvit de dışardan Long ve Bekir’in arka arkaya bulduğu 3 sayılık basketlerle başladı. Maçın 13. dakikasına girilirken Bekir’le 3 serbest atıştan ikisini sayıya çeviren Banvit farkı 6 sayıya çıkardı (27-21). Bu dakikadan skor üretmekte zorlanan rakibi karşısında Mustafa ve Granger’la etkili olan Efes Pilsen farkı 1 sayıya indirdi (27-26). 4 dakika boyunca hiç sayı bulamayan Banvit, savunmada da etkisiz kalınca Mustafa’nın 3 sayılık basketiyle İstanbul temsilcisi ilk yarının bitimine 2 dakika kala 27-31 öne geçti. Perry’in arka arkaya bulduğu basketlerle Bandırma temsilcisi skorda dengeyi kurdu ve ilk yarı 31-31 beraberlikle tamamlandı.

Karşılaşmanın ikinci yarısına Efes Pilsen Kerem ve Ermal’in pota altındaki etkili oyunlarıyla iyi başlayan taraf oldu. 3 dakika boyunca skor üretemeyen Banvit karşısında Rasic, Granger ve Ermal’le arka arkaya basketler bulan İstanbul temsilcisi 11-0’lık seriyle farkı maçın 23. dakikasında 11 sayıya çıkardı(31-42). Hücumdaki sıkıntısına çözüm bulamazken savunmada da Rasic’i durdurmakta zorlanan Bandırma temsilcisi Bekir’in 3 sayılık basketiyle maçın 25. dakikasında ilk sayılarına ulaştı. Long ve Önder’in de skora katkısıyla 7-0’lık seri yakalayarak farkı 7 sayıya kadar indiren Bandırma temsilcisi Granger ve Ermal’in sayılarına engel olmadı. Bekir ve Perry’in basketlerine Nicholas’la cevap veren lacivert beyazlılar son periyoda 47-53 önde girdi.

Mücadelenin final periyoduna Efes Pilsen daha istekli başladı ve üst üste bulduğu sayılarla farkı tekrar 12 sayıya kadar çıkardı(48-60). Karşılaşmanın son 5 dakikasına 52-63 üstün giren Efes Pilsen, Kerem’le pota altından etkili olmaya devam etti. Lon’un hücumdaki gayretiyle maça ortak olmaya çalışan Banvit, bu isteğinde başarılı olmadı. Son 2 dakikaya 57-67 önde giren Efes Pilsen karşılaşmayı da 59-73 kazandı.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Maçı izleyemedim izleyenler belki bilirler.Haislip neden oynamıyor acaba?
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Bende izlemedim maçı ama bildiğim kadarıyla sakat.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    Trabzon

BANVİT: 59 - EFES PİLSEN: 73

Efes az bile atmış,belliydi zaten kupayı alacak olan takım

Nereden
    İstanbul

Efes, Tofaş'ı solladı!

Beko Basketbol Ligi'nde Efes Pilsen, TOFAŞ'ı 86-74 yendi.. Maçın ilk yarısını geride kapatan 3. periyotta ise dengeyi değişitren Efes, son periyotta zaman zaman zorlanmasına rağmen , Nicholas'ın 3 sayılık basketleri ile rahatlayıp maçı galibiyetle kapattı..

EFES PİLSEN: 86 - TOFAŞ: 74

Salon: Abdi İpekçi

Hakemler: İsmail Aydın x, Ozan Çakar x, Serhat Büker x

Efes Pilsen: Nicholas xxx 33, Rasic x 3, Mustafa xx 1, Haislip xxx 14, Ermal xxx 14, Cenk xx 8, Prkacin xx, Can xx 3, Kerem xx 10 Tofaş: Can xx 8, Brokenborough xxx 17, Hakan Erol xx 8, Booker x 7, Wingate xxx 16, Adem xx 9, Hakan Köseoğlu x 3, Hadi x, Morrison xx, 6

1. Periyot: 18-26
    İlk yarı: 37-39
    3. Periyot: 62-57

Maça Haislip, Nicholas ve Rasic'in basketleriyle iyi başlayan Efes Pilsen, 5. dakikayı 12-9 önde geçti. Hakan ve Brokenborough ile rakibine cevap veren TOFAŞ, Efes Pilsen'in oyuna tamamen hakim olmasını engelleyerek, 7. dakikada 16-16'lık skorla eşitliği sağladı. Can ve Brokenborough ile üst üste 3 sayılık basketler bulan TOFAŞ, 1. periyodu 26-18 önde kapattı.

İkinci periyotta Efes Pilsen kötü bir performans sergilerken, TOFAŞ, Brokenborough ve Wingate ile sayılar bularak oyunu önde götürmeyi başardı. Nicholas'un sayılarıyla rakibini yakalamaya çalışan Efes Pilsen, 19. dakika içinde 37-37 eşitliği yakalamasına rağmen, TOFAŞ, son saniyede Booker'ın basketiyle ilk devreyi de önde kapattı: 39-37

İkinci yarıda daha derli toplu oynayan Efes Pilsen, Haislip ve Ermal ikilisiyle bulduğu basketlerle önce öne geçti, ardından 26. dakikada farkı 8 sayıya (54-46) çıkardı ve 3. periyodu 62-57 üstün tamamladı.

Son periyodun hemen başında üst üste top kayıpları yapan ve savunmasında başarısız olan Efes Pilsen, TOFAŞ'ın 32. dakikada farkı 1 sayıya indirmesini (62-61) engelleyemedi. Bu dakikadan sonra maç oldukça çekişmeli geçerken, TOFAŞ, Nicholas'ın 3 sayılık basketlerini durduramayınca, Efes Pilsen sahadan 86-74 galip ayrıldı.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İzmir

Şampiyonluğu Fenerbahçe Ülker'e kaptırmıcaz inşallah bu sezon.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şampiyonluğu Fenerbahçe Ülker'e kaptırmıcaz inşallah bu sezon.
    İlhan'cım o işi geçecen. Azize işi çoktan bağladı. Basketbol bu sene fenerin.Bayan basketbolda da dümenler döndü.İnce ince çalıp büyük olaylara göz yumup febeyi şampiyon yaptılar burada da öyle olacak.4-2'ye ayarlayacaklar seriyi benden söylemesi...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

abi naptın ya.her şikeyi ihbar mı ediyolar sana.nerden biliyorsun bunları.moalimizi bozma ama
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)