Sayfa 54 Toplam 224 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 44 52 53 54 55 56 64 104 154 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5596 adet sonuctan sayfa basi 1,326 ile 1,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Basketbol Süper Ligi

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yazıklar olsun efes...

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yazıklar olsun eziklere 4-0 gibi bi skolarla şampiyonluğu hediye ettiği için
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En başarılı , en adil , En süper , En dürüst , en en en en en en'i Efes.

İmzan süper olmuş Sinan.
    Saolasın İlhan'ım ,

Arkadşalar boşuna Efes'e lanet okumanın manası yok her takımın inişleri çıkışları olabilir , perşembenin gelişi çarşambadan bellidir hesabı , Efes'in Eurolig den elenmesinden belliydi bu sezon bi aksilik olacagı Efes Türkiye'nin hem içerde hemde dışarda en başarılı takımıdır eğer başarısını 1-2 maçla kıyaslıyacak arkadaşlar varsa Efesin resmi sitesine girip başarılarına bir baksınlar ondan sonra eziklere yenildiler diye hayıflansın !

İlhan'ın dediği gibi Efes Türkiyenin EN ' idir . Gerisi YALAN !!!
    " Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Jenkıns'ın gidişi cok kötü etkiledi takımı.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aklım almıyor yaa..Efes galibiyet bile alamadı acaba sattılar mı maçı Efes de öyle bişe yaparsa...kara bi leke olarak Efes Pilsen tarihine geçti bu yenilgiler.

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rezil herifler ...

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efes'te Mahmuti bıraktı !
    Beko Basketbol Ligi'nin güçlü ekiplerinden Efes Pilsen, antrenör Oktay Mahmuti ile yollarını ayırdı.

BEKO Basketbol Ligi play-off final serisinde Fenerbahçe Ülker'e 4-0 yenilerek şampiyonluğu rakibine kaptıran Efes Pilsen'de, genel menajer Engin Özerhun, antrenör Oktay Mahmuti ile anlaşarak yollarını ayırdıklarını söyledi.

Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, Oktay Mahmuti'nin Efes Pilsen'e büyük hizmetlerde bulunduğunu belirterek, ''Karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ederiz'' dedi.

Antrenör Oktay Mahmuti ise bu ayrılığın işin dinamizmi açısından Efes Pilsen üst yönetiminin verdiği bir karar olduğunu ifade ederek, ''Büyük bir kulübün parçası olmak güzel bir şeydir. Soylu bir basketbol ailesinin parçası olmak bir ayrıcalıktır. Ben bu ayrıcalığı yaşadığım için şeref duyuyorum. Herkese teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

9 KUPA KAZANDIRDI

1992-93 sezonunda Efes Pilsen'de yardımcı antrenör olarak göreve başlayan Oktay Mahmuti, 2001 yılının şubat ayında Ergin Ataman'ın ayrılmasının ardından baş antrenörlüğe getirildi.

Efes Pilsen, Oktay Mahmuti ile 4 lig, 4 Türkiye Kupası, 1 de Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı müzesine götürdü.

Öte yandan antrenör Oktay Mahmuti, Efes Pilsen'in başında Avrupa kupalarında çıktığı 138 maçta, 86 galibiyet, 52 yenilgi gördü.
    -1461 TRABZON-

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efes gibi bir takıma 2 sezon üst üste finalde 4-0'lık süpürülmek hiç yakışmadı, demek ki takım ruhu oldukça arızaya uğradı...yönetim de bunun sorumlusu olarak mahmutiyi görmüş olabilir...

Nereden
    İzmir

Oktay Mahmudi.. Büyük bir Coach. Çok seviyordum kendisini. Keşke diyeti o ödemeseydi.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    Eduardo Galeano

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

efes bu yıl çök kötüydü.fb de kadro olarak ligin açık ara en iyi takımı.geçen yılın şampiyonu ülker in oyuncuları iskeletini olşturuyor
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu başarsızlığın bir sorumlusu olmalıydı.yönetim gidemeyeceğine göre,yüm basketbolcuları da gönderemeyeceklerine öre mahmutini gitmesi normal gözüküyor.
    bir kan değişikliği iyi olur diye düşünüyorum.şuan boşta bulunun iyi koçlar var diye biliyorum.çetin yılmaz gibi..
    ergin hoca boşta mı bilmiyorum yalnız.neyse gerekliydi bir kan değişikliği.umarım haıyrlısı olur iki taraf için de oktay hoca da çok iyi bir hocaydı çünkü.

bu değişiklik koçla sınırlı kalmaz ve gerekli oyuncu transferleri de yapılır inş
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bartuğ13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu başarsızlığın bir sorumlusu olmalıydı.yönetim gidemeyeceğine göre,yüm basketbolcuları da gönderemeyeceklerine öre mahmutini gitmesi normal gözüküyor.
    bir kan değişikliği iyi olur diye düşünüyorum.şuan boşta bulunun iyi koçlar var diye biliyorum.çetin yılmaz gibi..
    ergin hoca boşta mı bilmiyorum yalnız.neyse gerekliydi bir kan değişikliği.umarım haıyrlısı olur iki taraf için de oktay hoca da çok iyi bir hocaydı çünkü.

bu değişiklik koçla sınırlı kalmaz ve gerekli oyuncu transferleri de yapılır inş
    Edindiğim bilgilere göre bu sefer hoca yabancı olucak.Ayrıca Euroleague'i takip edenler bilir.Maccabinin pivotu Jamie Arnold da gündemdeymiş.Son olarak da kalması,gitmesi ve gelmesi gereken oyuncular bana göre şu şekilde;
    Kalması gerekenler:En başta Drew Nicholas,Haislip,Ermal,Kerem Gönlüm
    Gitmesi gerekenler:Prkacin,Mustafa,Cenk,Cüneyt,Can,Rasic
    Alınması gerekenler:Jamie Arnold,Alex Acker ve çok iyi bi guard(Diamantidis gibi)
    Colmandante

Nereden
    İstanbul

Alıntı Bartuğ13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum Efes Pilsene transfer şart.Hemde çok oyuncu lazım.Gereken transferleri yaparlar inşallah.Öncelikle Efes in çok iyi bir koç alması lazım.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Efes'te gönderilecek en son adamı gönderdiler. Ya Ergin Ataman'ı geri çağırmalı, ya da takıma hız ve adrenalin kazandıracak bir yabancı hoca almalılar. Yerli transferde de yıllardır patlama yapmasını beklediğim, beklenen gelişmeyi bu yıl Telekom'da gerçekleştiren Muratcan Güler alınmalı. İyi bir pivot ve şöyle 30'lu yaşlarını bulmuş akıllı bir şutörle gelecek sezon iyi bir Efes izlemek mümkün.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Olmusla ölmüse care yok
    Insallah hayirli olur
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ergin ataman bjk ile anlaşmak üzereymiş o iş yaş yani.ayrıca osman abiye katılıyorum drew,haislip,kerem dışında hepsi gidebilir ve gitmelidir.ben ermali de illa tutsunlar demem.ama kalanlar kesinlikle gitmeli.rasici pek bilmiyorum yalnız.

bu sene flaş transferler bekliyroum efesten.ama önce koçla anlaşmaları lazım
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Nereden
    İzmir

Cenk Akyol NBA yolcusu

Efes Pilsen'in genç oyuncusu Cenk Akyol, ABD Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Atlanta Hawks ile antrenmanlara katılmak üzere, 13 Haziran Çarşamba günü ABD'ye gidecek.

2 sezon önce NBA'de 2. turun 59. sırasında Atlanta Hawks tarafından seçilen milli oyuncu, ABD'deki performansına göre burada kalıp kalmayacağının belli olacağını söyledi.

Cenk Akyol, yaptığı açıklamada, 13 Haziran Çarşamba günü ABD'ye gideceğini ve antrenmanlara başlayacağını bildirdi.

Genç oyuncu, Atlanta Hawks Kulübü yetkililerinin kendisini 10 Haziran'da beklediklerini, ancak bilet bulamadığı için gidişinin geciktiğini ifade ederek, ''ABD'de 2-3 hafta tek başıma özel antrenmanlar yapacağım. Daha sonra takımla birlikte çalışmalara başlayacağım. Ardından bir değerlendirme yapılacak. Buna göre orada kalıp kalmayacağım belli olacak'' dedi.

Efes Pilsen ile sözleşmesinin de sürdüğünü kaydeden Cenk, Türkiye'de kalması durumunda lacivert-beyazlı kulüpte basketbol yaşamını sürdüreceğini sözlerine ekledi.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    İstanbul

Efes'te arayışlar sürüyor

Beko Basketbol Ligi'nde şampiyonluğu Fenerbahçe Ülker'e kaptıran Efes Pilsen'de, antrenör arayışı sürüyor. Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, antrenörlük konusunda kimseyle görüşmediklerini belirterek, ''Kendi içimizde değerlendirme yapıyoruz'' dedi.

Özerhun, yaptığı açıklamada, düşündükleri isimler üzerinde değerlendirmelerde bulunduklarını ifade ederek, ''Düşündüğümüz antrenörlerin olabilirliklerine bakıyoruz. Biz bir antrenörü düşünebiliriz ama onun başka takımla sözleşmesi olabilir. Önümüzdeki hafta bu konuda yoğunlaşacağız'' diye konuştu.

Bu arada, Efes Pilsen, geçtiğimiz sezon başında Slovenya'nın Union Olimpija takımına verilen ve sezonu Yunan Panionios takımında tamamlayacak olan Ender Arslan ile gelecek hafta bir görüşme yapacak.

Genel menajer Engin Özerhun, Ender ile gelecek hafta bir görüşme yapacaklarını söyledi.
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Cenk'te bu formuyla Nba'ye gidiyor yaa helal olsun
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Umarım çok büyük bir yabancı hoca getirirler.O olmazsa Erman Kunter de olabilir.
    Colmandante

Nereden
    İstanbul

Alıntı özge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cenk'te bu formuyla Nba'ye gidiyor yaa helal olsun
    Kardeşim bence formuyla değil bu yeteneğiyle nasıl gidiyor.Hayret edilicek bişey
    Colmandante

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Efes o eski Efes değildi bu sezon.Finalde koca bi 0 dı.Maçları izlemek için hevesli tv başına oturdum ama hiçbir maçta gücümüzü gösteremedik.Mahmuti'nin gönderilmesi çok yanlıştı.İnş yeni sezonda eski Efes i tekrar görürüz
    7-7-7-7-7-7-7

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ne Cenk Atlanta ile antremana mı çıkıyo

derhal drafta katılıyorum bu sene 3-5 . turlarda falan seçerler beni heralde

Şakası bi yana cenk daha Tbl de zor oynuyor nba de ne yapmayı düşünüyo çok merak ediyorum
    " Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

Nereden
    İstanbul

Cenk'i antremanlarda izledikten sonra hemen geri yollarlar bence
    -1461 TRABZON-

Nereden
    İstanbul

Mahmuti'ye İspanya kancası!

Efes Pilsen ile yollarını ayıran antenör Oktay Mahmuti'ye İspanya 1. Basketbol Ligi (ACB) takımlarından teklifler geldiği iddia ediliyor.

İspanyol basını, Unicaja Malaga takımının ardından TAU Ceramica Vitoria takımının da Mahmuti ile görüşeceğini yazdı. Son 2 sezondur Mahmuti ile ilgilendiği bilinen TAU'nun play-off maçlarının ardından antrenör seçimiyle ilgili kararını vereceği belirtildi.

TAU'da Mahmuti'nin de yakından tanıdığı 2 Türk basketbolcu Serkan Erdoğan ve Kaya Peker forma giyiyor.

Öte yandan Unicaja'da Sergio Scariolo'nun durumu halen netlik kazanmazken, İtalyan teknik adamın ayrılması halinde yerine getirilecek 2 en büyük adayın Oktay Mahmuti veya Dinamo Moskova'dan ayrılan Dusan Ivkoviç oldukları ifade ediliyor. Yunanistan basını ise İvkoviç'in Olympiakos'un başına geçeceğini savunuyor.
    Konu Özge tarafından (09.06.2007 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir.
    -1461 TRABZON-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)