Akcamimarlik
Sayfa 208 Toplam 208 Sayfadan BirinciBirinci ... 108 158 198 206 207 208
Toplam 5184 adet sonuctan sayfa basi 5,176 ile 5,184 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trkiye Basketbol Ligi | Rakiplerimiz ve Malar

Manu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2008
    Nereden
    Samsun

zlediim en kt organizasyon iin teekkrler. u 33 ma rezilliini grnce utandm resmen.
    DRaZeN PeTRoVi....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Dn KSK ald ma verdi. Tartmal kararlar var.

*

ekmece - Banvit manda yine Tiby'nin hatalarn seyrediyoruz. Hakan Demir, Serhat Hoca'ya koluk retiyor. Banvit uzunlar faul sorunu yaarken Williams'i kullanmyorlar. Sene bandan beri zellikle takip ediyorum Cekmece'yi, artk rahatlkla syleyebilirim, ligin Bulkaz'dan sonraki en kt kou olabilir bu adam.
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (27.01.2019 Saat 17:50 ) deitirilmitir.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dn KSK ald ma verdi. Tartmal kararlar var.

*

ekmece - Banvit manda yine Tiby'nin hatalarn seyrediyoruz. Hakan Demir, Serhat Hoca'ya koluk retiyor. Banvit uzunlar faul sorunu yaarken Williams'i kullanmyorlar. Sene bandan beri zellikle takip ediyorum Cekmece'yi, artk rahatlkla syleyebilirim, ligin Bulkaz'dan sonraki en kt kou olabilir bu adam.
    Bulkaz atlnca Sakarya'ya bile kaybetti ekmece geen hafta. Bulkaz'n Sakarya's ise bu dn daha ilke eyrekte Gaziantep duvarna arpt. Markovic her geen gn gelien bir savunma takm yaratm.

Dier mata ise Ivanovicli Bjk, Telekom'a Pressey'nin utlaryla fark yapt. Burak Gren, yaync kurulu torpiliyle All-Star kou oldu. u kadroyla Eurocup'tan elendi. Dn saha ii isabet says, faul izgisinden isabetlerinden daha azd. Hakemler Telekom'a almasa, feci bir skorla biterdi ma.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Beikta'ta Benzing'den sonra Rich de sakatland. Afyon deplasmannda 12 sayidan ma evirdiler. Hem de Maxim atld hakemlerin uydurmasyla.

Yine hakem katliam vard. Altan'dan kan topu Afyon'a verdiler. Bjk potasindaki ribaund mcadelesinde Kenan itildi, hakem faul Kenan'a verdi.

Kenan demiken, fast-break'i bitiremedi. Milli takm buna emanet!

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Nanterre - Bjk maina gitmistim geende,, bu kadar verimsiz bir oyun kurucu yok yaa,, berbat bu Kenan Sipahi
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

Basketbolu zledik
    Basketbolun heyecan ok bakayd

nceden malar ak kanaldan canl yaynlanrd. Onu da bitirdiler.
    Basketbol insanlara uzak kald!!
    Konu Sacit tarafndan (13.04.2019 Saat 16:04 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

banvit basketboldan ekliyormu.... ok zc bir haber.... keke haklarn biz alsak ama nerde!

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Cengiz ubukcu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    banvit basketboldan ekliyormu.... ok zc bir haber.... keke haklarn biz alsak ama nerde!
    Banvit bu seneye balarken Ahmet Grgen'le hata yapt. Genleri oynatacam derken sama sapan rotasyonlarla ma kazanmay hedeflemeyen bir takm grntsndeydi. imdi yabancyla ve yine genlerle Hakan Demir ynetiminde ktklar 13 man 9'unu kazandlar.

Mesela geen gn Darafaka'y stanbul'da ift haneden gelip yendiler. Hakan Demir ligde i yapacan gsterdi. Geri bu gidile BSL'de yer alacak takm kalmayacak. Giresun, Eskiehir, biz, Sakarya derken... Banvit de gidiyor.

*

Beikta deme sorunu yznden Rich'i kaybetti. Benzing sakat, Buva oynamyor. Onlar da yine yabancyla Darafaka, BB ve Baheehir Koleji'ni yenip play-off iin rahatladlar.

BK ma sonundaki pozisyon iin herkes faul deil diyor ama net faul. Onu tartmak ok gereksiz. Bir pozisyon nce Alexander'n topa yapt hamleye kasti faul aldlar. Asl o konuulmalyd.

Bahadr imek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.05.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Banvit bu seneye balarken Ahmet Grgen'le hata yapt. Genleri oynatacam derken sama sapan rotasyonlarla ma kazanmay hedeflemeyen bir takm grntsndeydi. imdi yabancyla ve yine genlerle Hakan Demir ynetiminde ktklar 13 man 9'unu kazandlar.

Mesela geen gn Darafaka'y stanbul'da ift haneden gelip yendiler. Hakan Demir ligde i yapacan gsterdi. Geri bu gidile BSL'de yer alacak takm kalmayacak. Giresun, Eskiehir, biz, Sakarya derken... Banvit de gidiyor.

*

Beikta deme sorunu yznden Rich'i kaybetti. Benzing sakat, Buva oynamyor. Onlar da yine yabancyla Darafaka, BB ve Baheehir Koleji'ni yenip play-off iin rahatladlar.

BK ma sonundaki pozisyon iin herkes faul deil diyor ama net faul. Onu tartmak ok gereksiz. Bir pozisyon nce Alexander'n topa yapt hamleye kasti faul aldlar. Asl o konuulmalyd.
    Sizce ligimiz nasl kurtulur Ouz hocam.

Masraflar ve baz takmlarn bteleri ok ykseldi ama onlar da artk bu yk kaldrabilecek gibi grnmyor.

Euroleague organizasyonuna basketbolun ampiyonlar ligi diyoruz ama, geen sene (ya da nceki seneydi sanrm) kazanan takma 1 milyon euro gibi komik bir dl verildi.

Ne olacak bu Avrupa basketbolunun hali? Kim yiyor bu euroleague yayn gelirlerini? Pek bilgim yok ama, en aa 40-50 lkede canl yaynlanyordur diye dnyorum.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 2 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 2 misafir)