Sayfa 215 Toplam 215 Sayfadan BirinciBirinci ... 115 165 205 213 214 215
Toplam 5358 adet sonuctan sayfa basi 5,351 ile 5,358 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trkiye Basketbol Sper Ligi

yelik tarihi
    20.05.2021
    Nereden
    Trabzon

TBL DE UFUKTA Samsunspor-Konyaspor FNAL UFUKTA GZKYOR

yelik tarihi
    20.05.2021
    Nereden
    Trabzon

https://tbf.org.tr/ligler/ebbl-2021-...66/genel-bakis Trabzonspor basketbola girene kadar avrasya niversitesi erdoduspor ehirimizi temsil ediyor ebbl de merak eden olursa 3g 3m normal sezonda 6 ma ta play -off ta ili doa sporlarna 24 say farkla kaybettik ama inallah rvan alp final gurubu grecekler inallah bu haftasonu 15.30 da erzincan ili ma rvan var

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Haftann ma Aliaa - Yalova arasnda oynand. Aliaa son topla kazand. Ak konualm; Zafer Ylmaz ve zlem Yalman'n ynettii ma ancak bu kadar olur. Hakan Sayl'nn e bir Yalova fast-break'ini kesmesine normal faul almalar (Alec Brown benzerini yapt, direkt sportmenlik d verdiler), Kerem'in Thomas'a yapt faulde Thomas sert dt diye sportmenlik d vermeleri man sonundaki skandal glgede brakacak trdendi.

Yalova dt diyebiliriz. tiraz etmiler ama bir ey kacan sanmyorum. Geri sene bandaki alt yabancdan beini deitiren de Yalova basketbol akl (!) Sezon boyunca neredeyse btn malarn seyrettim, sanki be yabanc kuraln Yalova kolar (nce Hakan Yavuz, sonra Gkhan Gney) yanl anlam. Sama sapan rotasyonlar... Dn lkan harika bir sma vurdu, iyi gzel de man kritik anlarnda topu elden Aliaa'ya verdi iki pozisyonda.

Gemi olsun. Daha nce dediim gibi skc bir sezondu. nallah play-off'larda heyecan olur.
    Play-off'lar, berbat geen sezondan sonra iyi geldi. Efes'in zmir'de kaybetmesi, Darafaka'nn Fener'den ma almas, Pistolis geldikten sonra Gs'nin ykselie gemesi, Antep'in sezon boyu sren abas...

Finalde Fb-Efes oynayacak. Efes, Micic'i kaybetti, Simon zaten yok. Fb istikrarsz. Efes yorgun. Fener'de yeni koun Itoudis olaca syleniyor. Efes'ten her gn transfer haberi geliyor. yi bir seri seyretmeyi umuyorum.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Final serisi 4. ma bu akam oynanacak.

Ataman'n en nemli zelliklerinden biri dar rotasyonla iyi i karmas. Final Four'da Petrusev ve Simon hi oynamad. Anderson, Beabouis ve Moerman da normal sezonkinden ok az sre ald.

*Micic
    *Larkin
    *Bryant
    *Singleton
    *Pleiss
    + Dunston ile iki mata kupaya gitti.

Fb serisinde 100' aarak kazandklar nc mata da yine Micic-Larkin-Bryant-Singleton-Pleiss (+Dunston) ile oynadlar.

Tabii rakibin durumu, sakatlk, form durumu kolarn oyuncu tercihlerinde nemli yer tutuyor. Beabouis, Anderson ve Moerman' ktlemiyorum ancak yabanc kuralndan dolay stteki oyuncularn kadroda olmasn bekliyorum bu akam.

memozcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.10.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

efes- fener man salonda izledim.. isimlerini bilmiyorum ama iki tane gen hakem vard, rambo okan ynetse onlardan daha adil ynetirdi..
    konsantrasyon!!

mancester - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

iki takimida alkislamak istiyorum final four gibi final four izlettiler,Hakemler sallandi ama genede guzel basketbol izledik ,Bizimde bu seviyelerde olmamiz lazim ama cok zor ciddi para ve emek gerektiyor ama mutlaka bizimde hedefimiz olmali basketbolsuz olmaz

yelik tarihi
    20.05.2021
    Nereden
    Trabzon

Halen daha Degien bir eyin olmamas basketbol konusunda ok kt

adilo bebe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Karyaka ko Ufuk Sarca'y takmda tuttuktan sonra getiimiz sezonu Lokomtive Kuban'da geiren Errick McCollum ile iki yllk szleme imzalam. Lig iin iyi bir hamle bence.

Yerli oyuncu havuzunda da deiimler yaanyor. Fenerbahe Ahmet Dveriolu ayrlndan sonra Trk Telekom'dan Samet Geyik ile 1 yllk szleme imzalad. Ahmet de Bursaspor'a gitti. Kenan Sipahi de Karyaka'ya geti. Fenerbahe kaptan Melih ile szleme yeniledi.
    nsan kaImann tek yoIu, insanIk d bu sisteme kar savamaktr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)