Hesaplipazar
Sayfa 213 Toplam 214 Sayfadan BirinciBirinci ... 113 163 203 211 212 213 214 SonuncuSonuncu
Toplam 5332 adet sonuctan sayfa basi 5,301 ile 5,325 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trkiye Basketbol Sper Ligi

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    30

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs - Afyon ma hakemler iin kt anlamda tarihe geti. Yazk ettiler sezona, lige...
    gsyi mi kayirdilar ? ligden dsmesin diye
    Trabzon futbolunun kral, Ahmet Suat zyazc

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    gsyi mi kayirdilar ? ligden dsmesin diye
    Evet.

Manu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2008
    Nereden
    Samsun

Gs - Afyon ma hakemler iin kt anlamda tarihe geti. Yazk ettiler sezona, lige...
    Kalan malarda Fethiye 2 galibiyet ve Gs 1 galibiyet alsa Gs mi dyor? 1 puan silme cezalar var ve ikili averaj Fethiye lehine.

Veya Fethiye 1 galibiyet ve Gs 3 malubiyet

Edit: imdi tekrar baktm, Petkim ve Baheehir dahil edilince ok karyor hesap. Dmezler sanrm.
    Konu Manu61 tarafndan (06.04.2021 Saat 11:57 ) deitirilmitir.
    DRaZeN PeTRoVi....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Basketbol her geen gn zevkini deerini kaybediyor!!

Rekabet ortam kalmad, eski heyecan yok
    3-4 takm istedii gibi taklyor

Ligdeki takmlara bakyorum; lokman hekim fethiye, ormanspor, afyon belediye, bykemece, petkimspor vs
    Bunlar kim!!

2 takm zorlayacak kimse yok, mcadele yok
    Maddi anlamda ok byk uurum var

TBF figran gibi duruyor!!
    Ciddi deiim lazm

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Normal sezon, Covid-19 sebepli ertelemeler hari bitti.

Lige 0 - 6 ile balayp play-off yapan Beikta' tebrik etmek lazm. Ahmet Kandemir, camiann antipatik isimlerinden olsa da takdir edilmeli. Yapt i kolay deil. Toplasan iki yabancyla ve gerisi gen ocuklarla baardlar.

Cmert Kce ve ekibi de benim iin antipatikler kategorisinde. Ama onlar da play-off'u hak edecek bir sezon geirdiler alsnda. Geen sene Erdi'den aldklar katknn benzerini bu sene Sinan Salam'dan aldlar. Sinan' henz Daka altyapsndayken Trabzonspor'a nermitim. Atletik olmas, oyun gr, savunmay bilmesi ocuu farkl klyor. Hcumuna da bir eyler eklemeli... Yine Darafaka kl olduunu hatrladm Erdem Tretken tarz bir oyuncu olabilir Sinan.

Galatasaray sezonun hayal krkl. Erturul Erdoan geen sezonki performansyla Zalgiris'in ko adaylarndan biri olmutu. Bu sezona kt girdiler. Srekli oyuncu gnderip getirdiler. Bence net ekilde hakem desteiyle ligde kaldlar.

Kendi adma en byk hayal krkl ise Baheehir Koleji oldu. Bu kadronun hakk 10 galibiyet mi? Ama o kadar kt ko tercihleri yaptlar ki... Gerisini konumaya gerek yok.

Gaziantep, Dedas'dan sonra ehre deitirdi. Markovic oralara savunmay retti. lk dnda basketbolun ierdii farkl eler olduunu gsterdi.

Bursaspor, basketbolda rollerin nasl datlmas gerektiinin en iyi rneklerinden biri oldu. Munford-Newman-Hamilton lsyle lige girip ne oynad belli olmayan bir takmken Peters' oyun kurucu yapp Shayok'u numarada monte edince iin rengi deiti. Tabii yumuak uzunlardan da vazgetiler.

ok uzatmadan ligde benim iin sezonun ne kan yabanc oyuncularndan oluturduum kadroyu yazaym:

Pivot: Jaiteh - Jerrett - Olaseni

Akas Olaseni beendiim bir uzun deildir. Fakat Bykekmece'de gerekten beklenenden fazlasn oynad. Bykekmece ksalarla yaayan bir takm. Yksek tempo ve ut... Gerisi yok. te o olmayan geride kalan birok eyi Olaseni yapt.

Jaiteh, Nanterre gnlerinden hatrladmz ama bir trl srama yapamam bir uzundu. Antep ona, o Antep'e iyi geldi. Sezonun en dominant oyuncularndan oldu.

Bu ikisinden bir tk ne koyacam oyuncu Darafaka'dan Grant Jerrett. Faul problemi dnda harika bir sezon kard. Hem hcumda ieriden-dardan hem savunmada katt sertlik hem ribauntlarda aktiflii... Darafaka iin iyi bir tamamlayc para oldu.

* TOFA'tan Jeremy Simmons' unuttum. Onu da bu listeye eklemek gerek.

Uzun Forvet: Kyle Wiltjer - Rashard Kelly

Telekom'la ilgili yazmadm ama onlar da ko kurban oldu bence. lk drtte yer alacak kadro biraz da sakatlklarn etkisiyle 6 veye 7'de bitirecek. Sze olarak numarada Dekker, drtte Wiltjer ve be numarada Eric'le ok uzun bir takmd. Bu takma uygun gard ikilisi Ennis - Baldwin miydi? Hadi Baldwin yerine Nick Johnson geldi, o srada Ennis sezonu kapatt. Johnson' bir numarada kullanmaya altlar. Ama bence orada yanldlar. Sonra zaten Eric CSKA'ya gitti. yice kartlar.

Bu kaos ortamnda Kyle Wiltjer istikrarl ekilde geirdi sezonu. Daha iyi gardlarla bambaka bir seviyeye kabilirdi.

Kelly'ye gelirsek... Adam ne lazmsa yapt. Ribaund ald, kotu, ut soktu, boyal alan kartrd. Hep takm iin faydal oynad. statistikleri Wltjer kadar gsterili deil belki. Savunma gayretiyle Wiltjer'dan bir adm ne koyuyorum Kelly'yi.

Ksa Forvet: Macura - Jamal Jones - Akoon Purcell

Shayok ksa sre oynad diye onu geiyorum. Afyon'daki Macura ile balayaym. Aslnda iki numara ama ite bizim gdk ligde numara sreleri ald. ok enerjik bir oyuncu. Takmn savunma seviyesini tek bana yukar ekiyor. Penetresi var ama daha da nemlisi ceza utu soktu. Avrupa'da belli bir dzeyin zerinde kalc olabileceini dnyorum sakatlk yaamazsa ve doru transfer tercihleri yaparsa. Dzen takmlarnda / kolaryla...

Baheehir berbat bir sezon geirse de Jones bireysel olarak gayet iyiydi. Yannzda Erick Green varken sizden hcumdan ziyade savunmada beklentiler artar. Jones hem birebir mdafaada hem de takm savunmasnda iyi iler yapt. D utunu gelitirdi. Dzenin olmad bir ortamda bundan iyisini karamazd.

TOFA'tan Akoon Purcell bence yln numaras. Sezona kt girince Orhun Ene (Srpriz ekilde) takmdan ayrld ve Hakan Demir'le anlatlar. DJ White yerine bizim eski Zubcic geldi. Sean Kilpatrick yerine Tark Philip'i getirdiler. Asl etkiyi ama numarada Nuni Omot yerine Akoon Purcell gelince yaadlar. Sonradan gelen bu oyuncu takma liderlik etti. Daha dorusu Hakan Demir iyi bir ynetim gsterdi ve hemen rolleri oturttu. Sezon iindeki bu deiime takm olumlu ynde reaksiyon verdi. Son 18 man 14'n kazandlar. Takm halinde iyi oynarken Akoon Purcell'i yldzlatrdlar.

utr Gard: Andrew Andrews - James Blackmon - Karvel Anderson

Karvel Anderson, Matt Farrell'n kurban oldu. Pozisyonu iin ksa olsa da abukluuyla bir eyler yapaca belliydi. Sakatlk yaayana kadar da iyi gitti. Fakat Matt Farrell'n takm ynetememesinin kurban Karvel oldu. Wiltjer ve Jamal Jones iin sylediim dzensiz yaplarda oynma mecburiyeti Anderson iin de geerli. Daha derli toplu bir takmda neler yapard grmek isterdim.

Andrew Andrews mthi bir clutch oyuncusuna dnt. Herhalde ligde ondan iyi son eyrek oynayan oyuncu yoktur. Aslnda Darafaka da lige kt girenlerden. nce numaralar Gulley uzun sreli sakatland, lig ban kard. Sonra oyun kurucular berbat oynad, Gillon. Tabii bu Dou zdemirolu'na yarad. te bu noktada iki numarann ift gard oynama becerisi devreye girdi. Andrews ona ihtiya olan anlarda takmn direksiyonuna geti. Bufford'dan da beklenen katky alamaynca gard oynadlar. Andrews, Magette geldikten sonra bir nebze rahatlasa da btn kritik anlarda sorumluluk stlendi.

Ve James Blackmon... Sezona Isaiah Blackmon'la girmiti Beikta. Hemen deitirdiler. Harika bir utr. Markell Johnson oyuna sndka Blackmon'un etkisi ykseldi. Alperen'e gelen sktrmalar Blackmon'a bo ut oldu ve de o bunlar soktu. Belki Egehan Arna veya ehmuz o utlar soksayd Blackmon'a ihtiya olmayacakt ama doru bir hamle yaptlar. Bence sezonun en iyi 2 numara performans Blackmon'dan geldi.

Oyun Kurucu: Erick Neal - Semaj Christon

nce Tu Halloway ve Nick Johnson gibi saf oyun kurucu olmayan oyuncularla sezonu geiren Ankara takmlarna zldm belirtmek isterim. Ligde aklmda kalan mthi bir numara performans ne yazk ki yok.

Evet, Erick Neal da saf oyun kurucu deildi ama oyun kurucu gibi oynad. Erken sakatl hem takmn kt etkiledi hem de onu seyretme keyfinden mahrum kaldk. O tarz oyuncular pek tutmasam da adam frtna gibi esti. Dilerim tekrar seyredebiliriz.

Belki Chris Wright ve Tony Taylor da iyi oynad ama Semaj Christon yukarda sylediim sezon iinde deien takm iyi ynetti. O da safkan oyun kurucu deil.

Vasiliauskas'a bakyorsun, Kemzura'nn takm serbest dee geince o da kayboldu.

Akas Alex Perez'n yerine gelen Shannon Evans'dan beklentim yksekti, o da Baheehir'in karambolnde kaynad.

Yerli oyunculara bakarsak...

Sinan Salam'dan ve Dou zdemirolu'ndan bahsettim. Alperen engn'e deinmek lazm... On ylda bir oluyor bylesi. mer Ak oynamt en son byle. Alpella, Fener ve NBA... ocuk kt yaa byk ve genelde ABDli uzunlarla kora kor oynad. Eksikleri de var tabii. Ama ilk tur seimi kesin diyorlar. Yolu ak olsun.

Uur Can t... Markovic ona ve smail Cem Ulusoy'a gvenip yabanc bir numara getirmedi. Yani t ligde oynuyor ama nedense milli takm konusunda hakknn yenildiini dnyorum. Hayr, oyuncu yok yani. Olsa derim ki ona sra gelmedi.

Berk Uurlu... 25 yana geldi ve rtn ispat etti. Oyun temposunu kontrol edebilmesi byk arts. Bu sene ut yzdesi de artt.

Ege Arar & Egemen Gven... Herkes Serta' konuuyor, EL farkl seviye kabul ama bu ocuklar da sre bulunca yapabileceklerini gsterdi. Hele Egemen'in ut menzili uzad. Yine de ince, biraz daha fizik olarak glenirse (Kolar ne dnyor bilmiyorum) ge deil, Serta otuzunda oynad.

nallah play-offlar keyifli geer. Takmlar dzgn btelerle dzgn takmlar kurar.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Fb - Efes mann ikinci eyreinde, Micic'in penetresindeki net faulde, hem Micic hem Ataman'a teknik faul kt. Guduric faul yapt diye el kaldryor. Ama almyorlar. Yorumcu da bizim Ersin Grkem, iki laf edemedi.

Dunston'in Biberovic'e yapt blok NBA'de Top 10'a girerdi, faul aldlar.

Bu arada Micic'in pozisyonunda Ataman hakemlere epey giydirdi. "Bir tane daha al gidelim" diyor. Sonra butun bei deitirdi.

Fark ift haneye kmt ama Efes sakin sakin geldi ve kazand.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Bjk TOFA deplasmannda 22 say geriden gelip kazand. Alperen'i hep byle hrsl grrz inallah.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Bjk TOFA deplasmannda 22 say geriden gelip kazand. Alperen'i hep byle hrsl grrz inallah.
    Dn alperen'in babas en kt 9 Ya da 10. Sradan draft edileceini yazd...

Manu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2008
    Nereden
    Samsun

Karyaka-Telekom serisi 1-1 oldu. Karyaka ok yorgun grnyor ve M'Baye berbat oynamaya devam ediyor. Samet Geyik 18 say ve 17 ribaund ile oynad.
    DRaZeN PeTRoVi....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alperen az nce Zubcic'in etrafindan Barry'ye harika bir asist yapt.

Videosu derse koyarm. Farkl eyler yapyor ocuk.

https://mobile.twitter.com/tivibuspo...98754047533059

*

Son eyrekte Muhsin Yaar zerinden tek admda amac vurdu.

*

Hakemler her zamanki gibi kt. Aya havadaki savunmanntemasna hcum faul alyorlar.

*

Jeremy Simmons ok deerli bir uzun. Fizigi 4 numara fizii gibi grnyor. Pozisyon bilgisi, sezileri ve zamanlamas harika.
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (16.05.2021 Saat 22:01 ) deitirilmitir.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

EYREK FNAL

Efes
    2 - 0 Gaziantep

Fb 2 - 0 Darafaka

KSK 2 - 1 Trk Telekom

Tofa 0 - 2 Bjk

YARI FNAL

Efes 3 - 0 Bjk

Fb 2 - 1 KSK (SER DEVAM EDYOR)

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Final serisi balad. Ilk yars 43-40 biten mata Efes, Fener'i 111-71 yendi.

adilo bebe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Serta Komsuolu'nun ma sonu aklamalar tam bir komedi ya. Ma izlemeyen biri ciddi ciddi hakemlerin ma Efes'e falan verdiini dnr. Be utanmaz arlanmaz daha geen gn rakibinden 40 say fark yedin. Birde takm sahadan m ekseydik diyor.

Melih Mahmutolu, sen de futboldaki abilerine ok zenme. Yllardr bu seviyede oynayp kendini bir adm ne kartamyorsan bunun da yansmas olarak saha dnda oynamaya alma. Herif utanmadan ben ne yaptm diyor alay mikrop bunlarn.

Biz sizin Haldun Alaga salonunda oynadnz zamanlar da biliriz. imdi mi lkeye basketbol'u getiren kulp oldunuz??

Anadolu Efes'i tebrik etmek lazm. ki mata da hem fiziksel hem psikolojik mthi bir istekle kazandlar. Umarm hak ettikleri ampiyonluu yenilgisiz bir ekilde alrlar.
    nsan kaImann tek yoIu, insanIk d bu sisteme kar savamaktr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt adilo bebe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Serta Komsuolu'nun ma sonu aklamalar tam bir komedi ya. Ma izlemeyen biri ciddi ciddi hakemlerin ma Efes'e falan verdiini dnr. Be utanmaz arlanmaz daha geen gn rakibinden 40 say fark yedin. Birde takm sahadan m ekseydik diyor.

Melih Mahmutolu, sen de futboldaki abilerine ok zenme. Yllardr bu seviyede oynayp kendini bir adm ne kartamyorsan bunun da yansmas olarak saha dnda oynamaya alma. Herif utanmadan ben ne yaptm diyor alay mikrop bunlarn.

Biz sizin Haldun Alaga salonunda oynadnz zamanlar da biliriz. imdi mi lkeye basketbol'u getiren kulp oldunuz??

Anadolu Efes'i tebrik etmek lazm. ki mata da hem fiziksel hem psikolojik mthi bir istekle kazandlar. Umarm hak ettikleri ampiyonluu yenilgisiz bir ekilde alrlar.
    Kabahat, Efes EL ampiyonu olduunda Ali Ko, Aziz Yldrm ve Obradovic'i venlerde. Konuyu futbola getirmek istemiyorum ama Altay' vmeden Uurcan' konuamayan bir basn var.

Obekpa-Vesely olaynda Alem Abi atlmam myd? Vesely tahrik etti, bizimkilerde tongaya dt. Onde olduumuz maci verdik. O gn sanrm tek bama teoki gstermitim. imdi roller deiti, Vesely ve Melih'in soukkanl kalamay onlara kaybettirdi.

Kokoskov, Pierre'i aryor resmen. Singleton, Barthel karsnda fark yaratt. Simon'un sakatlnda (Drt hafta yokmu) garddan biri dse dieri patlatyor. Bu arada Burahan'n kard turnike neydi yle...

Yalnz Efes ksalan takmlara kar zorlanyor. Bunu Madrid, CSKA ve Barcelona manda grdk. Tempo sorunu yayor. Fener'in takld iki nokta oldu: O tempoyu yapacak gard yok. Ikincisi de Pierre'in olmay.

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

ampiyon Anadolu Efes

Tebrikler

ikecileri seri boyunca farka boarak sprd
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

yelik tarihi
    15.06.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Anadolu Efes normal sezonu sadece 1 yenilgi ile kapatarak ampiyon oldu. Ligimizin kalitesinin ciddi anlamda dt dnrsek bu tablo bana ok srpriz gibi gelmiyor ancak Efes bu srete konsantrasyonunu da gerekten hep st dzeyde tuttu.

1 hafta iinde hem ok zorlu bir F4'dan ampiyon kp, stne en ciddi rakibini adeta madara etmek kolay i deil. Tm spor branlar dnldnde Avrupa'da yln takm alabilecek bir performanst bu.
    Karl Marx
    анархія-мама

yelik tarihi
    15.06.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Melih Mahmutolu ise yine iren bir hareketle ma nne geecekti az kalsn. Burahan'a yapt hareket ok irkindi. Bu arada Burahan demiken dn gerekten ok zgvenli oynad. Fenerbahe'li oyuncularn sahada silinen zgvenleri ona yklenmiti sanki.
    Karl Marx
    анархія-мама

Sacit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.12.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    35

Efes bu ligin ok stnde bir basketbol kulb
    Yatrm yapt ve ligde de ampiyon oldu

3 man da temposunu efes belirledi ve ikecileri tokatlad
    3-0 ok net bir sonu

yelik tarihi
    15.06.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Baheehir Koleji Pao'dan ayrlan Ben Bentil ile anlama aamasndaym. Konuulan cret, iki yl iin 1.4 milyon dolar sanrm.

Baheehir Koleji geen yl Eurocup MVP'si seilen Jamar Smith ile de anlat.
    Konu adilo bebe tarafndan (23.06.2021 Saat 19:09 ) deitirilmitir.
    Karl Marx
    анархія-мама

Fatih ZDEMR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.09.2010
    Nereden
    Ankara

Bu yl ekstrem bir performans gsteren Afyon maddi imkanszlklar sebebi ile kulb kapatma noktasnda, lige katlm hakk iin Samsunspor'dan 1.5 M TL istiyorlar. Miktarda anlalrsa Samsunspor Basketbol nmzdeki yl BSL'de olacak.

yelik tarihi
    15.06.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Trabzonspor'un hala basketbol kulb kurmak iin bir adm atmamas kabul edilebilir gibi deil. Eskiden yine yalan da olsa birka haber kard, artk o da yok
    Karl Marx
    анархія-мама

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Yeni sezon hayrl olsun.

lk haftaya, man kritik noktasnda Yalova'nn hcum sresinin yirmi drt yerine on drtten balatlmas damga vurdu. Klie olacak ancak doruluuna phe yok, bu hakemler ve federasyon ile ligin kalitesi dmeye devam ediyor.

Bykekmece lige yeni ve zayf bir kadroyla giriyor. Yine uta dayal ve tek oyuncu zerine kurdular takm. Afyon'dan bildiimiz Crawford'n eline baktlar. O da elinden geleni yapt ama yetmedi. P. Green gelince aama kaydederler mi?

Yalova'da ko Hakan Yavuz yllar sonra BSL'de grev alyor. Onlar takip edeceim. Drt numaralar Chassang henz ilk haftada takmdan ayrlm.

Efes, Merkezefendi karsnda zorland. Geri ilk gn malarnn enredeyse hepsi son ana kadar baa ba gitti.

ok vlen Bjk projesinin (!) aslnda olmad nihayet grld. Menajer oyunlar aa kt. Alperen'i NBA'i gnderme etiketini, nceyi yok sayarak bir ylla stlerine yaptrdlar. . Hazer kapa Euroleage'e att. Sadk Gs'ye gitti. ki gen ocuk menajerleri tarafndan dar gtrld.

Geen seneki Isaiah Blackmon yerine James Blackmon deiiklii gibi bu sene de Isaiah Whitehead geitirlip oynatlmad. R. Hollis-Jefferson' aldlar. Kandemir daha ilk yarda atld. Furkan Haltal eline geen frsat kullanrsa, o da seneye gider. E. Osmani'yi hazr grmedim.

Telekom bildiimiz gibi... Berbat bir kola yine yatrm heba edecekler gibi...

Genel olarak daha dk profilli oyunculara yneldi takmlar. Gen kolarn says artt. Rekabet bundan nasl etkilenir, greceiz. Hakemler Yalova mandaki gibi samalamaya devam etmez inallah. Geri Bursa'da masa grevlileri bunu hep yapyor.

2013'te Bursa'daki Tofa mana gitmitik. Cengiz Abi, Taner Abi, Ankara'dan Murat gelmiti. Batu bizi arlamt sa olsun.

Yenilgiyi direkt hakemlere baglayamam, yanlis fikir vermek istemem. Ama kotuyduler.

Bir ornek: Basket atip mola aldik. Mola donusu topu bizim pota altindan oyuna sokuyorlardi.

Tofas itiraz etti, top onlara gecti. Ama Ahmet Caki masaya ADAM OLUN diyerek parmak salladi.

Masa da mac sonunda hatasini telafi etti. Sureyi durdurmadi, 3,7 varken yapilan faulu 2,3 de verdiler. Sonra itiraz ettigimizde 3,0a tamamladilar.

Ince isler ;-)

yelik tarihi
    20.05.2021
    Nereden
    Trabzon

Alnt adilo bebe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonspor'un hala basketbol kulb kurmak iin bir adm atmamas kabul edilebilir gibi deil. Eskiden yine yalan da olsa birka haber kard, artk o da yok
    umarm gelecek sezon kurdurulabiliriz inallah

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

kinci haftay iyi takip edemedim.

BJK, Efes'den okkal bir amar yedi. Efes'in form yakalamas iin iyi bir frsat oldu bu ma.

KSK'de eski Dakal Bonzie Colson ovu vard.

Gs'yi bizim son takma benzetiyorum. Savunma yap(a)myorlar. Yapacak gibi de durmuyorlar.

Bursa Andrews'i alm.

Aliaa, Fb'yi zorlad.

yabancyla oynayan Yalova, yine kaybetti. imdi bir uzun forvet eklemiler. Umarm toparlar takm.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

nc haftann ilk gnnde Bursa'da berbat grntler vard. Kou, menajeri, idarecisi, holigan... Biz buyuz, hi mnferit deil. Kuru bir aklamayla geitirilecek. Bilmem ka yllk canialar denilecek ve utanmadan yola devam edecekler.

Dier mata FBB, yine zorland. stelik rakip bir yabancsn kullanamyor.

Gs bu mata da 90'n stne karak kazand.

Simmons yokluunda Tofa kaybetti.

Bugnk malarda Yalova, Afyon'u arlayacak. Ligde kalabilmek iin artk bu tarz malar kazanmalar gerek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)