Hesaplipazar
Sayfa 214 Toplam 214 Sayfadan BirinciBirinci ... 114 164 204 212 213 214
Toplam 5340 adet sonuctan sayfa basi 5,326 ile 5,340 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trkiye Basketbol Sper Ligi

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Ligde kalite daha dorusu rekabet gc ok dt. Dipteki takmlar daha nce belirttiim gibi dk profilli oyunculara yneldi. Bu kurlarla iyisini bekleyemezdik.

Afyon'da Shorter yoktu. Yalova sonradan alp kazand. Yukarya bilmem fakat dipteyim takmlar iki ma kazansa arka arkaya, epey trmanacak gibi...

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Bykekmece de T. Telekom'u rahat yendi. Telekom'da Alex Perez yoktu. Bu konu ayr bir sorun. Takmlar bir yabanc eksik oyuncu oynaynca malubiyetin bahanesi hazrlanm oluyor. Yerli oyuncular kenar ss...

Bu arada KSK'nin hem Burakcan hem de Berkan' almas biraz agzllk. kisinden biri baka takmda olsa, rahat 15-20 dk. alabilirdi.

Bahadr imek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.05.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Ouz Hocam, bizim lige geen seneki Beikta gibi kadrolar lazm. Federasyon ne yapp edip bu tarz kadrolar desteklemeli. Yoksa Trk Basketbolunun gelecei pek aydnlk gibi grnmyor.

NBA'e giden oyuncularn artmas ok mu faydamza oras tartlr. Nedense oraya giden oyuncularmzn burunlar byyor ve milli takma kendilerini yeterince vermiyorlar. Belki bu vermemenin arkasnda sakatlk korkusu vardr ancak dediim gibi bizim asl kendi ligimizde birbiriyle oynamaya alk yerli arlkl kadrolar lazm.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Bahadr imek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ouz Hocam, bizim lige geen seneki Beikta gibi kadrolar lazm. Federasyon ne yapp edip bu tarz kadrolar desteklemeli. Yoksa Trk Basketbolunun gelecei pek aydnlk gibi grnmyor.

NBA'e giden oyuncularn artmas ok mu faydamza oras tartlr. Nedense oraya giden oyuncularmzn burunlar byyor ve milli takma kendilerini yeterince vermiyorlar. Belki bu vermemenin arkasnda sakatlk korkusu vardr ancak dediim gibi bizim asl kendi ligimizde birbiriyle oynamaya alk yerli arlkl kadrolar lazm.
    stadm, Srbistan'da Partizan tesislerini ziyaret edip inceleme frsatm oldu iki sene nce. Bizde hep Srp ekol abas var. Fakat ekol olmak yle kolay deil. Yan bamzdaki Yunan veya Rus takmlarnn btesini aan Euroleague takmlarmz bile oyuncu yetitiremiyor. Ligdeki rekabette yle zirve yar deil.

Geen Cengiz Abi yllardr anlatmaya altm zetleyen bir yaz gnderdi, Fransa Ligi'ni anlatyordu. "En byk salon" yarna girmeden kk ama dolu salonlara oynayan Limogeslar, Pau-Orthezleri dnyorum. Chalon, Cholet... Hatta Nanterre gzel bir rnekti. PRO A'daki ikinci sezonlarnda ampiyon oldular. Hem Eurochallenge hem Europe Cup kazandlar. Ka oyuncu yetitirdiler. Hi maddi sknt ektiklerini okumadk. Salam planlarla, oyuncu ve ko yetitirerek keyif verdiler. Mcadele ettiler. Ortalama 3000 kiilik salonlar var.

Bizde plan yok. Trabzon'da o kadar sre sknt ektik, dtk, ktk Avrupa'da final oynadk. Ya o keyfi unutan var m? Ne olurdu sama sapan ekimeler olmasayd? Bir bok bilmeyenlerin peine takldlar. Uak, Antalya, Giresun, Edirne... Tesadf m? kana kadar ne emekler verildi, bir rpda toz oldu. Kalc olmaya kimse almad. "TBF kurtarr, Spor Toto kurtarr" dediler.

yelik tarihi
    20.05.2021
    Nereden
    Trabzon

ok dogru diyorsun oguz abi bizim ehir ve lkemizde basketbolda planlar ksa vadeli ve maddiat a dayal uzun vadeli plan yapan yok
    Konu efeborasaral tarafndan (15.10.2021 Saat 19:07 ) deitirilmitir.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Yalova, deplasmanda Merkezefendi'yi yendi. Ma karkl ini klarla geti. Conklin Yalova'ya iyi gelmi. Yalnz iki gqrd da toptan kopamyor. Bee bir hcum ediyorlar. Halbuli yanlarnda CJ Williams gibi bir seenek var. kili oynayabilecekleri Lee var. Bu arada ligin bu blmnde en faydal pivot olarak Lee'yi iaret edebilirim. Takmnn aklarn kapatyor. Net ribaund ekiyor, ember koruyor, yakndan bitiriyor. Geen sene B.ekmece'deki Olaseni gibi...

Merkezefendi iin syleyecek ok szm yok. O kola bir kazanp be kaybederler.

axelman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Eski topumuz Dee Bost dn Efes'e kar 15 say, 14 ribaund, 12 asistle triple-double yapm. Nereden, nereye )))
    Konu axelman tarafndan (25.10.2021 Saat 14:15 ) deitirilmitir.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Son iki sezonda normal sezonda toplam ma kaybeden Efes, henz beinci haftada iki ma kaybetti bile. Simon elbette byk eksik fakat tek bana ona balamak hakszlk olur. EL kupasnn rehaveti de demeyeceim. Formsuzlar, temposuzlar, beklenen sertlik seviyesine henz kamadlar.

Rakipleri Fb de kaybetti. Bu arada Bursaspor kenar ynetimi yine saha iinde geziyordu. Her eski basketbolcudan idareci olmuyor ite.

Yalova elindeki ma Beikta'a verdi. O kadar top kayb vard ki mata... Esas unsur Yalova'nn ieride Conklin ve Lee'yi kullanamamasyd. Hakan Yavuz bu iki oyuncuyu birlikte ok az bir srede kulland. lkan basketbolu unutmu. Takm arkadalar bile isyan etti ona. L. Jones spektakler hareketleri kadar her basket sonras tribnlere pck gndererek oyuna olan konsantrasyon dzeyini gsterdi. Yalova'dan umutluydum, bu umut her geen hafta eriyor.

yelik tarihi
    20.05.2021
    Nereden
    Trabzon

tbf seimlerinde inallah hidayet seilmez umarm harun erdenay veya erman kunter seilir inalllah 4 kasmda ki seimlerde ve eilen bakankaradeniz blgesine ve zellikle trabzonda bitmek zere olan basketbol kltrn diriltmeye alr ve a takmzorunlulugu getirir her ehirin liglerde yer almas lig farketmeksizin

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

https://mobile.twitter.com/tivibuspo...83415329853443

Hakan Demir camiada efendi biri bilinir. Fakat ma iinde bazen ok agresif oluyor. u pozisyondaki reaksiyonu hi yakmad.
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (31.10.2021 Saat 22:20 ) deitirilmitir.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Lig sekizinci haftada ilk sekiz ve son sekiz diye iki gruba ayrld. Beikta ve Gaziantep ilk sekizli grubun srprizleri olurken, Bursaspor ve Trk Telekom bte kaynakl beklentini altnda seyrediyorlar.

Bu arada Telekom kou Burak Gren kendine yakan (!) yapt ma sonunda.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Yalova, elindeki ma gardlarnn salakl yznden altn tepside Tofa'a verdi. Beikta mann kopyas gibi oldu.

Daha nce Yalova gardlarnn bireyselliini yazmtm. Son 2,5 dk. yle sama eyler yaptlar ki... Hakan Yavuz gibi bir tecrbe nasl olur da Conklin'i o kadar bekletir?

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Telekom Burak Gren'den kurtulmu sonunda. Senelerdir o yatrmlar yapp hibir ey retemediler.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Jelovac vefat etmi.

Antrenmanda bir salk sorunu yaamt, ok zc.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 6 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 6 misafir)