Sayfa 3 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 425 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sampiyonlar Ligi yolunda ilk rakibimiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük bir aksilik olmazsa ilk turu gözümüz kapal? geçeriz.herkesi maça bekliyorum.ben ist.dan gitcem.öss ye girip 1 ay sonra futbolun merkezine gidiyorum.di?er torbadan da kim gelirse gelsin.biz barça y? liverpoolu astonvilla y? yenmedik mi?bu kadroya bir kaleci bir de fatihin yükünü azaltacak birisi geldi mi tamamd?r.bu arada elemeleri geçersek fenerle ayn? grupta olma ?ans?m?z var m?.öyle bir ?ey olursa var ya ne kadar güzel olur.orada papila diye biride yok.fficeffice" />[/B]

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tagahsozlu Nickli Üyeden Alıntı
    Büyük bir aksilik olmazsa ilk turu gözümüz kapal? geçeriz.herkesi maça bekliyorum.ben ist.dan gitcem.öss ye girip 1 ay sonra futbolun merkezine gidiyorum.di?er torbadan da kim gelirse gelsin.biz barça y? liverpoolu astonvilla y? yenmedik mi?bu kadroya bir kaleci bir de fatihin yükünü azaltacak birisi geldi mi tamamd?r.bu arada elemeleri geçersek fenerle ayn? grupta olma ?ans?m?z var m?.öyle bir ?ey olursa var ya ne kadar güzel olur.orada papila diye biride yok.fficeffice" />[/B]
    kardes birincisi öss'de basarilar sana 2.si fatihin yanina bence de bi adam gerekli hatta defansada tolga'da gidecege benziyo 3.sü fenerbahçe ile eslesme durumumuz çeyrek finalde olabilir tabi o da oraya kadar çikabilirse bi de insallah su kiev gelsin 1.turda 2.turda da liverpool gelsin manchester gelsin farketmez biz onlari yenmedik mi trabzon'da insallah bu sefer de yenecez

3. eleme çok zor gibi. ama yenilmeyecek tak?m m? var.bu lig kolay bir lig de?il tabi. geçen sene nas?l elendi?imizi unutmamak laz?m. bu sene böyle olmamal?. bu sefer avantajlar?m?z? iyi kullanmam?z laz?m.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı KeSKiN_61 Nickli Üyeden Alıntı

)))) do?ru ?ampiyonlar ligi için emorfo abinin dedi?i gibi transferleri görmemiz laz?m ilk olarak....

al benden de o kadar kampa ?urada 3-4 gün kald? ama hala bir transfer görmedik![img]smileys/smiley5.gif[/img]

FATIH SULTAN TEKKE

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

önemli olan büyük tak?m ç?kmas? de?il di?imize göre ç?ks?n da biz eleyelim.

sonuçta önemli olan ?ampiyonlar ligine kalabilmek..

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

YAW ?ansl? olan ve iyi oynayan her zaman kazan?r geçen sene iyi tak?m gelmedide ne oldu adamlar? deplasmanda yendik kendi saham?zda yenildik ve elendik iyi oynayana her zaman ?ans güler...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2.ön eleme geçeriz ama 3.zor gibi.3.turda gelirse w.bremen gelsin.deplansmanda taraftar olur.in?allah hepsini geçeriz[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELTIC...[img]smileys/smiley15.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kim gelirse gelsin basarili olmak istiyorsak yenmemiz lazim o kadar basit... Gruplara kalirsak 4. torbada yer alacagiz yani Grubun en kolay takim biz...

Onlar öyle saniyor yani[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Alıntı tagahsozlu Nickli Üyeden Alıntı

Çok güzel özetlemi?sin. ?stedi?imizde yenemeyece?imiz tak?m yok. Özellikle taraftar?n konsantre olmas? gerekir bu i?e. Taraftarda son iki senedir gözle görülür bir iyile?me var ( bence ) Oyuncular?m?z ve teknik ekibimiz zaten kafa olarak haz?rlar. Ama dedi?in gibi direkt oynayacak 3 oyuncu ( kaleci, forvet, ortan?n solu) ve yedek kulübesinin kalitesini artt?racak 3-4 oyuncu ile kadroyuda zenginle?tirirsek nerdeyse hiç problemimiz kalmayacak. Ama dedi?im gibi ?? TARAFTARDA B?T?YOR...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TameRHan Nickli Üyeden Alıntı

ilk maçta k?br?s yunanl?lar? ç?ks?nda gol manya?? yapal?m onlar?

sonrada kiev ç?ks?n hesab? görsün bizimkiler.

bencede güzel olur ama celtic te gelebilir özellikle zurawski onlar al?rsa 3. eleme turunda e?le?elim

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Celtic c?ks?n yada Inter [img]smileys/smiley36.gif[/img]

?lk turda tab?k? yunan K?br?s gels?n..

ts_fan
    Ziyaretçi

bu transfer politikas? ile kendi ad?ma CL için yorum yapmay? çok yersiz buluyorum...art?k ay?p olmaya ba?lad?, geçen seneki senaryo aynen oynan?yor bunu anl?yoruz, cevap veremeyecekler bu yapmad?klar?transferler için...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

?enol Hoca patlayacak ama bakal?m ne zaman???

Nereden
    Trabzon

Alıntı ts_fan Nickli Üyeden Alıntı

art?k ay?p olmaya ba?lad?, geçen seneki senaryo aynen oynan?yor bunu anl?yoruz, cevap veremeyecekler bu yapmad?klar?transferler için...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Yapmad?klar? derken sanki bilinçli transfer yap?lm?yor gibi söylemi?sin. Kasti olarak Trabzonsporumuzun ba?ar?s?zl??? için böyle yap?yorlar gibi. Ay?p ettikleri ne ki. Bizi utand?rmad?lar bugüne kadar allaha?ükür. Cevap veremeyecek bir ?ey de yapmad?lar...?tham ederken EL-?NSAF lütfen...

Nereden
    Ankara

abicim zuro celtice gider, celticde bize ç?kar sonra gelir avni akerde gol atar, film gibi yani..

Nereden
    Ankara

film ba?lad?, bolum 1 zurawskinin celtice gitmesi, hadi bakal?m..

bu transfer politikas? ile kendi ad?ma CL için yorum yapmay? çok yersiz buluyorum...art?k ay?p olmaya ba?lad?, geçen seneki senaryo aynen oynan?yor bunu anl?yoruz, cevap veremeyecekler bu yapmad?klar?transferler için...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

?enol Hoca patlayacak ama bakal?m ne zaman???

+1967

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı

art?k ay?p olmaya ba?lad?, geçen seneki senaryo aynen oynan?yor bunu anl?yoruz, cevap veremeyecekler bu yapmad?klar?transferler için...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Yapmad?klar? derken sanki bilinçli transfer yap?lm?yor gibi söylemi?sin. Kasti olarak Trabzonsporumuzun ba?ar?s?zl??? için böyle yap?yorlar gibi. Ay?p ettikleri ne ki. Bizi utand?rmad?lar bugüne kadar allaha?ükür. Cevap veremeyecek bir ?ey de yapmad?lar...?tham ederken EL-?NSAF lütfen...

Hakk? abi öyle deme.Bu May?s ay?nda transferlerimiz haz?r olunacak denildi ortaya birçok isim at?ld? kampa yeti?tirilecek denildi.Ama gel görki ortada icraat yok.Bir hafta içerisinde mutlaka verilen sözler tutulmal?.Kampa zaman?nda kat?lmayan bir oyuncunun bize yak?n zamanda oynayaca??m?z önemli maçlarda nas?l yarar? olabilirki.madem ?L dü?ünüyoruz maden büyük oynuyoruz,tepkiler ve isteklerde büyük olur.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su halde gorunen o ki, yeni transferlerden once Fatih`in bir an once iyilesip, Sampiyonlar Ligi elemelerine yetismesini icin dua etmek gerekiyor.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Artik gercekci olmakta fayda var.Edited by: The Londoner

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı

Su halde gorunen o ki, yeni transferlerden once Fatih`in bir an once iyilesip, Sampiyonlar Ligi elemelerine yetismesini icin dua etmek gerekiyor.[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Artik gercekci olmakta fayda var.

[img]smileys/smiley17.gif[/img]gerçekçi olman?n faydas?ndan çok zarar? da olabiliyor bazen demedi demeyin[img]smileys/smiley17.gif[/img]

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı The Londoner Nickli Üyeden Alıntı

Artik gercekci olmakta fayda var.

[img]smileys/smiley17.gif[/img]gerçekçi olman?n faydas?ndan çok zarar? da olabiliyor bazen demedi demeyin[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Cenk gercekcilik hayaciliten daha faydalidir. Cunku daha az hayal kirikligi yasarsin. Gercekcilik mevcut veriler ve imkanlar isiginda alternatifleri gorebilmektir. Bu anlamda ben sonuna kadar gercekciyim.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Mevcut yonetimimizin icraatlarini da bu perspektiften degerlendirirsek Fatih noktasindaki tespitimde bana katilacaksin. Yani Fatih`e kaliteli bir alternatif bulmayi birak sakatliktan veya yurtdisi transferindendolayi Fatih`i kaybetmemenin formulunu uretmekte fayda var.Bu dusuncelerim Zurawski skandali uzerine pekismistir. Devre arasinda Zurawski transferi gerceklesmeyince "yonetimimizin bu cap transferler gerceklestirme gucu olmadigini ve Zurawski`nin sezon sonunda da transfer edilebilecegine inanmadigimi" belirtmistim.Belki hatirlarsin...

Zaman herseyi gosterecek, umarim haksiz cikan ben olurum...

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı

Hakk? Abi, yönetimbilinçli transfer yapm?yor gibi söylemedim, 2 y?ld?r olu?turulmu? bir transfer komitesi var, bu komite her y?l transferlerin kampa yeti?ece?ini, sorunsuz ve eksiksiz bir ?ekilde kamp?n ba?layaca?? sözünü verip, her y?lgülünç durumadü?üyorlar...

her?eyden önce tak?m?n;yönetim ve hoca vas?tas? ile koymu? oldu?u hedefler var ve biz taraftarlar (hadi ben ve benim gibileri geçiniz---al??t?k art?k)bu hedefler do?rultusunda ?artlan?yoruz...sonra hedefe giden yolda daha ba?tan kaza yap?yoruz ve hayal k?r?kl?klar? ya??yoruz (geçen y?l Kiev hüsran? bize çok ac?ya ve pahal?ya mal oldu, ne yaz?kki gereken tecrübeler al?nmad?...belkide tak?ma 1-2 tane daha takviye yap?lsayd?; grubumuzda Roma, B.Leverkusen ve Real Madrid ile oynay?p hazz? anlat?lmaz duygular ya?ayacakt?k, reklam?n? yapmak için param?z?n yetmeyece?i bir organizasyonun içinde olacakt?k)...

evet s?rf bu yüzden diyorum ki yönetim cevap veremeyece?i ?eyler yap?yor, her ne kadar güzel ?eyler yapt?klar? gün gibi a?ikar olsada...burdan Trabzonspor'umuzun sevgili yöneticilerine ve Abi'lere lütfen biraz daha dikkat ve az hata diyorum...art?k yanl???lar? ta??yacak taraftar profili kalmad? ve herkes ba?ar? bekliyor, ba?ar? gelmeyedebilir ama en az?ndan ellerinden geleni yapt?klar?n? somut ad?mlarla göstermeliler...

Sayg?lar...

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Recep abi oLay? özetLemi?...

Nereden
    Trabzon

Ben transfer yap?lmas?n demiyorum zaten , olay ?u; yönetimin cimrilik yapt??? kesin. Cimrilik yapmalar?ndaki en önemli pay da syzmek transferinde bu takti?in tutmu? olmas?. Adamlar?n ilk istedi?i fiyat?n nerdeyse 3 te 1 ine al?nd? syzmek. Tekrar ayn? taktik geçerli olur diye dü?ünüyorlar. Cimrilik yapmakta da k?smen hakl?lar çünkü havaya ataca??m?z bir kuru? param?z yok. Ama dedi?iniz gibi kampa yeti?mesi laz?m art?k. ?u ana kadar yap?lm?? olan pazarl?klar indirim yeterli olabilir.

Benim tepki gösterdi?im nokta ?uydu, bir futbol tak?m?n?n yönetiminin i?i sadece transfer de?ildir. ?u anki yönetim kurumsalla?ma ad?na çok önemli ad?mlar atm??t?r. ?imdi bi zurawski al?namad? diye bütün yapt?klar?n? çöpe atacaksak biz nankörlük yapm?? oluruz. Yi?idi öldürelim hakk?n? verelim. Fatihin 3 gökdenizin 5 y?ll?k sözle?me imzalamalar? hüseyinin emrah ve tolgan?n tak?mda tutulmas? bile büyük ba?ar?.

Bu arada transferin kampa yeti?ece?ini dü?ünüyorum - yada in?allah diyelim - Ke?ke gelirleri giderlerinin 50 kat? olan bi kulüp olsayd?k ta kimsenin eline bakmasayd?k. ?imdi ne diyoruz , amanda murat bozo?lu alacakm?? bi oyuncu yada ba?ka biri her kimse.

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

d kiev yada v?llarealc?ks?n 2s?yleyde hesab?m?z var

b?z bu y?l oynad?g?m?z futbolla her tak?m? eleyeb?l?r?z d?yorum bence samp. liginde olacaz in?allah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)