Sayfa 11 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1089 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mehmet Yılmaz

abdullah6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

MEHMET YILMAZ EN ÇOK SEVDIGIM FUTBOLCULARDAN BIRI AMA TAKIMA KÜLLIYEN ZARAR ARKADASLAR BUNU DA KABUL ETMEK LAZIM.GÖNÜL ISTIYO FORMUNA DÖNSÜN BIRAZ BISEYLER YAPSIN AMA ÇOK ZOR.BENCE YATTARA MEHMETIN YERINE GIRMELIYDI SON MAÇTA BASKASININ DEGIL...

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ya abi sans verilmedi falan diyenler herhalde TS i seyretmiyorlar hic, neyse fazla birsey demicem. Kimseyi kolay kolay elestirmem ve sadece oynadigi futbolu elestiririm. Mehmet Yilmaz kaleye giden topu cikartacak kapasitede adam vurus teknigi 0,0. baska ne diyeyim. Bunu dunku mactan oncede yazdim halada yaziyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Yilmaz maalesef kendini gelistiremedi son 2-3 senede.. mükemmel fizigine ragmen zamanlamasi çok kötü, son vuruslari da yetersiz ama dünkü maçta oyunda kalmasi dogruydu bence.. Mehmet Yilmaz çikmaliydi diyenler bi zahmet yerine kimin girecegini de söylesinler.. D'haene mi Hasan 3. mü??

Mehmet Yilmaz bu takimda en sevdigim adamlardan biri.. o öve öve bitiremediginiz büyük yildizlarimiz zaman zaman kendilerinde dinlenme hakki görüyorlar,ne mücadele ne bisey.. Ama Mehmet Yilmaz -yetenekleri kisitli olsa da- ölümüne mücadele ediyor, formasinin hakkini veriyor.. bunlari neden görmek istemiyorsunuz?? Eger seneye sag ve sol kanadimiz iyi islerse Mehmet bu takimda is yapar (yine ilk 11 oynayamaz ama bu senekinden daha verimli bir yedek olur),, ama yedek kalmak istemiyorsa kendisi için gitmesi daha iyi olur..

gerçekten çok üzülüyorum; Mehmet Yilmaz takimin en iyi 3 Trabzonsporlusundan biri,yetenekleri kisitli olabilir ama sahada verdigi mücadeleyi gözardi etmeyin...

Nereden
    Belçika

Memonun basarili olmasi en cok isteyen benimdir ama Trabzonsporda olmaz olmuyor..kendini dusunuyorsa gol atmak istiyorsa baska takima gitsin kimsede kin kusmaz satti diye herkes goruyor zaten!

Ben yeteneklerinin çok sinirli oldugunu düsünüyorum..

Malesef dün maçta da hiçbir varlik gösteremedi.

Kosmasi, mücadele etmesi kesinlikle ve kesinlikle bu takimda yer bulabilecegi anlamina gelmemeli.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Berat, sahada mücadele tabiki edecek nedemek bunu gözardi etmeyin.Mücadelede etmesin o zaman iyi valla.Futbolcunun kosmasi pres yapmasi dogasinda olmasi lazim.Bunu açiklarini kapatmak için kullanmamali.M.Yilmaz açiklarini kapatmak için yapacagi baska birsey olmadigi için kosoyor pres yapiyor.Bir futbolcunun formasini giydigi takimi ugruna kosmasi onun için bir arti degildir.Bunu zaten yapmak zorundadir.

Yazik oldu Mehmedim ... ama görünen su, gelecek sezon bu takimda yerin belki de olmiyacak ... yine de seviyoruz seni!

Nereden
    Avrupa Diğer

Sadece kosacak pres yapacak birisimi lazim? bir devre m.yilmaz ikinci devre hasan ucuncu olabilir ayrica hasanda uzaktan ara sira iyi vuruyor!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mantik falan yok, niye böyle düsünüyorum, onu da bilmiyorum. Bence iyi topçu, kalmali ve mücadele etmeli... Rakibin defans oyuncusu olsam karsimda Mehmet olsun istemezdim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Baris Tut'un Aykut Kocamanla ilgili olarak yazdigi bir kitap var; "kocaman bir adam".. 1 sene boyunca tüm kamplarda bulunmus ve Aykut Hocayla muhabbet etmisler.. Trabzonspor maçindan önce, Baris tut Trabzonsporla ilgili bi soru sormus,Trabzonsporun degerlendirmesini istemis Aykut Hoca'dan.. Satir satir hatirlamiyorum ama yorum yaklasik olarak söyle; "Trabzonspor Samed Hocayla birlikte toparlandi, çok kaliteli oyunculari var. . Herkes Fatih Gökdenizden bahsediyo, taraftarlar da Mehmet Yilmaz i gol atamadigi için çok sevmiyolar belki ama beni su anda en çok düsündüren sey Mehmet Yilmazi nasil durduracagim.. o tarz oyunculari durdurmak zor.. taraftar sevmiyeblir ama önemli bir oyuncu"...

bunlari söyleyen bir teknik direktör.. yorumsuz...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

su an issiz bir teknik drektör[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Rakibin defans oyuncusu olsam karsimda Mehmet olsun istemezdim...

Evet yazik oldu Diyarbakirve GS'li defans oyuncularina.Dünyaya geldiklerine pisman oldu adamlar. Vah vah. Çok yazik.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Analyzer Nickli Üyeden Alıntı

Evet yazik oldu Diyarbakirve GS'li defans oyuncularina.Dünyaya geldiklerine pisman oldu adamlar. Vah vah. Çok yazik.

Fatih golü atarken Mehmetin üzerinde kaç kisi olduguna dikkat ettiniz mi hiç???

Guests
    Ziyaretçi

yaw yapmayin. bir hata vardir orda. bilerek isteyerek tuttuklarini sanmiyorum.

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Fatih golü atarken Mehmetin üzerinde kaç kisi olduguna dikkat ettiniz mi hiç???

Berat, sirf sen böyle birsey yazdin diye üsenmedim gittim golün videosunu buldum internetten. Mehmet'in üzerinde kaç kisi var dikkat ettim. 0(Sifir) kisi varmis.Yattara korneri kullanirken M. Yilmaz ön direge kosu yapmis. Kimsenin de umrunda olmamis. Inanmayan indirsin videoyu baksin:

http://video.galatasaray.org:80/2004...alatasaray.0.t rabzonspor.1.mpg

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

verdigim yanlis bilgiden ötürü herkesten özür diliyorum.. olay Savas Abinin dedigi gibiymis.. Ben maçi bidaha evden izlememistim..sanirim golün heyecaniyla,Tolgayla Mehmet Yilmazi karistirdim..

ama görüslerimin arkasindayim... o maçta mehmet yilmazin oyunda kalmasi kesinlikle dogruydu...

Guests
    Ziyaretçi

ben dedim o iste bir yanlislik vardir diye[img]smileys/smiley36.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı
    su an issiz bir teknik drektör[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Aykut Kocaman için dedigin galiba[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Tamam yaa,siz bu isi Aykut Kocaman dan daha iyi biliyorsaniz ben baska birsey demiyorum...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    Hatay

Berat kizma yahu[img]smileys/smiley17.gif[/img]yalniz verdigin aykut kocaman örnegi su an issiz olmasi itibariyle harbiden biraz komik durdu[img]smileys/smiley1.gif[/img]aslinda aykut bu demecinden sonra mi kovulmus demeliydim ya geçti[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

Berat kizma yahu[img]smileys/smiley17.gif[/img]yalniz verdigin aykut kocaman örnegi su an issiz olmasi itibariyle harbiden biraz komik durdu[img]smileys/smiley1.gif[/img]aslinda aykut bu demecinden sonra mi kovulmus demeliydim ya geçti[img]smileys/smiley36.gif[/img]

ona bakarsan su an Fatih Terim de issiz[img]smileys/smiley4.gif[/img]valla konu bu degil ama benim türkiyede en begendigim spor ADAMlarindan biri Aykut Kocamandir, her yönüyle.. 3-4 sene önce Istanbulsporun hiç bi maçini kaçirmazdim[img]smileys/smiley17.gif[/img]

neyse,konu sapti.. Sadece bi teknik direktör görüsü aktardim Mehmet Yilmazla ilgili ve sanirim bu isinize gelmedigi için konuyu Aykut'un issizligine getrerek konuyu saptirdiniz[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]ama sunu da belirteyim tabi, yanlis anlasilmaolmasin; bence de Mehmet Yilmaz ilk 11de oynayamaz.. maalesef 3 senedir kendisini hiç gelistiremedi[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    Hatay

ciddi birseyler demek gerekirse mehmet i basindan beri TS formasi giyecek kadar yetenekli bulmadigimi söyledim hep.. ama mücadele gücü ve azmine laf yok.. asil açmazimiz surada.. mesela mehmet 26 yasina geldi hala umutluyuz forvet olacak diye.. lakin bir hasan kabze var mesela gs de.. genç ama yetenekli.. ya da ne bileyim bir ibrahim akin mesela bjk de.. simdi bunlarin mi kadromuzda olmasini isteriz mehmet in mi? sorun bu.. ben hasan ve ibrahim i tercih ederim.. trabzonlu olma trabzonspor lu ruhu tasimak bir yere kadar.. zaten emrah celo erdinç tolga dörtlüsünü düsünün hangisi trabzonlu? ama hepsi trabzonspor ruhuyla oynuyor ve kaliteli adamlar.. keske mehmet yilmaz gs de hasan kabze bizde olsaydi diye düsünüyorum bu açidan bakinca..

Guests
    Ziyaretçi

aykut hoca isi bilmiyo herhalde tutmak zor demis. adami kimse tutmuyoki

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    aykut hoca isi bilmiyo herhalde tutmak zor demis. adami kimse tutmuyoki
    Tutanda ayip olmasin diye tutyordur zaten.Bu adamin futbolunu hala savunanlar varya ne diyeyim.[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aaaa, Savas'la ayni konu üzerine farkli seyler düsünüyoruz [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Sevgili Savas, biliyorsun, mutlak dogru yok herseyden önce. 'Mehmet'i postalayalim' diyenlere de çok tepki göstermiyorum, çünkü -mesela- bence Agustine'e hiç sans taninmamaliydi, Yattara 5 haftadir kadroya giremiyordu, vs...

Mehmet kötü oynuyor, dogru. Ama yetenekleri sinirli kismina hayir diyorum. En azindan bu kadar yogun bir biçimde bu dönemde bu konunun gündemde olmasini yanlis buluyorum. (Seni ayiriyorum, her zaman ayni seyi söylüyorsun) En az burdaki çogunluk kadar futboldan anladigimi düsünüyorum. (Fazlasini söylemiyorum, tevazuya sigmaz[img]smileys/smiley9.gif[/img]) Dolayisiyla birçok arkadasin aksine bu görüste bu kadar sasiracak birsey olmadigi kanisindayim.

Mehmet'in sahada bir sey yapmadigi görüsünde olan arkadaslar, zaten takim bu maçlarda kaç pozisyona girdi de Mehmet birsey yapmadi? Bence Fatih Mehmet'ten çok daha etkisizdi mesela. Yattara'yi (kimse kusura bakmasin) konusmaya deger bulmuyorum bile... Hali sahada oynuyor olsaydik maçin ortasinda disardaydi. Kötü oynamak baska, 'sallamamak' baska seyler. Benim de çok sevdigim Szymek gezinmedi mi GS maçinda ? Bu adamlarin hepsi bence de kalbur üstü adamlar ve bu döküldüklerinde kötü futbolcu olduklari anlami tasimiyor, tasimamali... Mental sorunlari olanlar hariç tabi. Ne zaman yakacagi belli olmayan kirma tüfek gibi. Nisan al, ates... Olmadi, bir daha. Nisan al, ates... Olmadi. Ama olsun, illa o tüfegi alalim ava giderken. Niye? Cakali gözüküyor... Bir de ithal !

Futboldan herkes kendi namina birseyler anlayabilir. Benim anlayisimda Mehmet'e her zaman yer var. Son 10 haftadir Yattara Lemi'nin en kötü performans gösterdigi zamankinden bile daha kötü bir sag kanat oyuncusu performansi gösterdigi halde nasil büyük bir çogunluk oynamasi gerektigini düsünüyorsa, ben de Mehmet'in düzenli olarak oynamasi gerektigi görüsündeyim. Dogru gelir, yanlis gelir, beraber tartisiriz... Ama adam 10 maç üstüste oynadi da mi kötü oynadi?

ps: Kimse vazgeçilmez degil elbette. Daha iyisini alirlar, bakarlar ki bu adam artik bizde oynayamaz, gönderirler... ben de sizin gibi Mehmet yerine Zurawski, Fatih yerine Zidane, Szymek yerine Nedved seyretmek isterim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)